Громадська рада по контролю за використанням коштів на експлуатацію, капітальний і поточний ремонти доріг у Франківську звернулась до нардепа Анатолія Матвієнка з приводу незадовільного технічного рішення стосовно спорудження нового моста через річку Бистриця-Солотвинська. Крім того, щодо транспортної розв'язки на правому березі.
Представники громадської ради у листі зазначають, що не мають зауважень до конструкції майбутнього мосту, а найбільше дивують закладені у проект напрям мостового переходу і ширина проїжджої частини розрахована на дві смуги, інформує Фіртка.
Як зазначають фахівці, дорожнє полотно мосту потрібно розширити до 14 метрів, щоб було по дві смуги у кожен бік, оскільки в місті збільшився потік транспорту.
Крім того, у представників громадської ради є питання щодо розв'язки на правому березі. По-перше, кажуть, схема розв'язки заплутана так, що не кожен водій у ній швидко розбереться. По-друге, для лівого повороту при виїзді з моста у напрямку на "Позитрон" треба спочатку їхати півкілометра до кругової розв'язки біля старого моста, а потім рухатись у протилежному напрямку, але вулицями Княгинин, Надрічною. Це дасть додаткове навантаження на екологію.
Фахівці кажуть, що пропонували облаштувати на правому березі при в'їзді з моста кругову розв'язку, яка простіша для водіїв. Її перевага у тому, що весь потік транспорту, який рухається новою Набережною від старого моста до залізничного переїзду не треба буде спрямовувати через вулиці Княгинин та Надрічну. Втім замовник відхилив такі пропозиції представників громадської ради по контролю за використанням коштів на експлуатацію, капітальний і поточний ремонти доріг Франківська.
В результаті проект мостового переходу не погоджувався зі службою безпеки дорожнього руху Нацполіції, тож фахівці не розуміють, як він взагалі пройшов експертизу?
"Оскільки наше місто - обласний центр, воно притягує значну кількість транспорту з цілої області в тому числі й транзитного. Тому цілком логічним є те, що для вирішення цих питань та фінансування вказаних робіт мала б долучитися і обласна влада. А враховуючи, що вказаний міст значно покращить транспортну розв'язку для доріг державного значення, міжміське сполучення, то сподіваємось й на підтримку депутатів Верховної Ради", - йдеться у тексті звернення до народного депутата.
З аналогічним листом Громадська рада по контролю за використанням коштів на експлуатацію, капітальний і поточний ремонти доріг у Франківську звернулася і до народного депутата Олександра Шевченка.
Читайте також:
В Івано-Франківську триває будівництво нового моста на Пасічну (фото)
Податковий борг, судові справи та бізнес в Криму: хто будуватиме новий міст на Пасічну
Міська влада хоче побудувати новий міст у Пасічній за кошти державного фонду регіонального розвитку
Іванофранківці обрали назву нового "пасічнянського мосту"
У Франківську презентували попередні проекти нового моста на Пасічну (відео)
За півроку новий "пасічнянський міст" подорожчав у два рази (оновлено+фото)
В Івано-Франківську заклали камінь під будівництво нового 200-мільйонного моста на Пасічну (фото)
Проект генплану Івано-Франківська передбачає два нові мости через Бистрицю
Іванофранківці просять Президента про будівництво нового мосту через річку Бистриця Солотвинська