Гороскоп на вересень 2020 року за знаками зодіаку

Гороскоп на вересень 2020 року для всіх знаків зодіаку розповість вам про події, які передбачаються астрологічним прогнозом. Любовний гороскоп дасть рекомендації про те, що необхідно зробити в вересні для того, щоб гармонізувати відносини. Гороскоп фінансів і кар’єри розповість про астрологічні тенденції в вересні 2020 року.


Знаки води переживають повільні транзити, їх життя сповнене не новими подіями, а являє собою продовження процесів, ініційованих на початку року. На Раків впливає Нептун: їм треба продовжувати свою музичну освіту або шлях в духовному розвитку.

Скорпіон буде несерйозний, його тягне грати в ігри. Рибам підійде організаторська діяльність. Сонце в Діві допоможе знакам води висловити свою позицію і усвідомити пріоритети. Це може статися під впливом читання та відвідування колективних тренінгів.

Знаки стихії повітря переживають переважно гармонійні транзити Меркурія і Венери. У Близнюків товариськість виросте в контактах з родичами і домашніми. Терези будуть багато писати і дружити з тими, хто знаходиться далеко від них. Можливо вони напишуть лист або відвідають когось у в’язниці, з’їздять на екскурсію в монастир.

Водолій буде спілкуватися з консультантами і обговорювати зі знайомими і незнайомими свої проблеми.

Знаки вогню будуть відчувати гармонійний період, в основному, завдяки сприятливому впливу Венери:

  • Овна чекає удача в романтиці;
  • Стрільцю Венера подарує вдячних слухачів.

Транзит Меркурія посилює комунікабельність. Лев і Стрілець багато часу можуть провести за комп’ютером в листуванні на форумах і в чатах. Також знайомі стануть проявляти добродушність, вітатися і затівати бесіди.

На знаки Землі впливають янські планети, що дають багато енергії - Сонце, Юпітер і Плутон. У зв’язку з трином між цими небесними тілами, енергія буде вільно циркулювати в період з 10 по 20 вересня. Цей процес дасть цікаву взаємодію, якщо знаки стихії Землі будуть спілкуватися між собою. Їх дружба принесе великий ентузіазм і багато позитивних імпульсів, які допоможуть випробувати хвилю удачі в будь-якій співпраці.

Фінанси та кар’єра — гороскоп на вересень 2020 року

Вплив Юпітера на зодіак все ще дуже малий, що позначається на скороченні амбіцій. У моду входить індивідуалізм, який пов’язаний з проходженням Сонця по домівках гороскопу і його аспектами з натальним Сонцем.

Сонце впливає на самовираження в областях, які можуть бути використані і в комерційних цілях.

У Рака і Діви з’явиться шанс виразити себе в літературному ключі, також вони можуть прочитати книги, виступити з лекціями, відвідати тренінги та масові заходи. Роботу слід супроводжувати відпочинком і розвагами, гроші прийдуть до тих, хто вміє веселитися в процесі роботи.

В авангарді культурного і творчого життя у вересні будуть Скорпіон і Телець 2 декади. Ці знаки можуть стати організаторами заходів. Також Скорпіон і Телець будуть успішні в професіях: екскурсовод, викладач, оратор, актор, письменник, музикант. Розвиток можливий в плані нових творчих перспектив. Помічниками Скорпіона і Тельця можуть стати Рак і Козеріг, які також зацікавляться духовним розвитком своїм і оточуючих. Організація подій в області езотерики і духовних практик підзарядить енергією знаків стихії землі і води.

Здоров’я та енергія у вересні 2020

Діва сприяє допитливому підходу до свого здоров’я: підрахунок калорій, кроків, кілограмів. Дієтичні рецепти будуть вивірені до грама. У вересні для спорту хороші колективні заняття у фітнес-центрах, а також виїзні тренінги.

В останній тиждень місяця очікується включення Марса, що йде по своїй обителі (Овен), це викличе бажання активно рухатися. Однак поради з оздоровлення для знаків Зодіаку носять індивідуальний характер:

  • Дівам корисні будуть силові навантаження і занурення в холодну воду.
  • Козерогам гороскоп на 2020 рік рекомендує займатися вдома.
  • Леву допоможуть практики під керівництвом досвідченого тренера.
  • Стрільцю сподобаються командні ігри.
  • Близнюки із задоволенням відвідає групові заняття йогою і релаксацією в компанії з Овном.
  • Водолій буде багато кататися на велосипеді в приміських парках.

Зміни в житті у вересні 2020 року

У перший тиждень місяця буде на піку активності Уран, аспект планети з Сонцем допоможе усвідомити напрям розвитку зодіаку. У знаків 1 декади Рак, Риби, Телець можуть помінятися звички, сформуватися нові плани на майбутнє:

  • Рак і Риби поміняють свою манеру спілкування зі знайомими, увійдуть в нові компанії.
  • Телець почне інакше себе вести в побуті, він може почати по-іншому одягатися і, можливо, поміняє зачіску.

Також характерно для 1 тижня місяця швидкий рух і часте переміщення з місця на місце. Так як транзит урану всього лише дає шанс, важливо грамотно його використовувати. При появі нових людей і випадкових подій, потрібно бачити що можна з них витягти.

Тенденція першого тижня місяця – це бунт проти суспільних уявлень про те, що правильно. Ці процеси проявляться під впливом повсякденного спілкування у Рака, Риб і Тільця, особливо 1 декади. У спілкуванні зі знайомими ці знаки можуть стати некерованими.

Можливо, Рака, Риб і Тільця закрутить вир подій, особливо якщо є можливість використання транспортних засобів. Шанс на зміни чекає Тільця, Рака і Риб, якщо вони будуть діяти незалежно в своїх рішеннях і вирушать в невелику поїздку, напрямок якої буде обрано під впливом внутрішнього імпульсу.

Любовний гороскоп — у вересні 2020

Підвищеною психічною силою в період з 10 по 15.09 будуть володіти Риби, Телець, Діва і Скорпіон, переважно 2-3 декади. У всіх знаків вірогідні спроби розібратися в собі, своїх почуттях, інтерес до психології і використання її у відносинах.

У роздумах Риб буде порушена тема участі постійного партнера в їх соціальному житті. Гороскоп на 2020 рік для Риб рекомендує частіше виходити разом, це допоможе їм у спільних ділових проектах.

У Тільця відкриється талант виступати з лекціями, навіть якщо він цього ще не робив. При цьому обожнювачі виникнуть з числа слухачів. Телець вибере з них кращого і пара відправиться разом в вояж з розважальною метою.

Діва може випробувати божевільну закоханість, яка позначиться на її психічному здоров’ї. Після божевільних переживань Діві захочеться побути на самоті.

Скорпіон буде користуватися розташуванням начальства, яке дозволить використовувати авто в службових цілях, ймовірно збільшення влади в колективі за допомогою вищестоящих завдяки флірту з ними.

Завдання на вересень 2020 року

Вересень відзначений впливом Меркурія. Мало того, що Сонце в Діві посилює інтелект, так і позиція планети в обителі дасть гнучкість мислення і комерційні таланти. Також велика активність транзитних планет торкнеться 3, 11 і 7 будинків гороскопу, які пов’язані з відносинами з людьми. Прогрес і внутрішні зміни чекають тих, хто вміє спілкуватися.

Розвиток навичок спілкування потрібно для знаків – Телець, Діва, Козеріг, Лев, Рак, Скорпіон, Близнюки, Водолій, Риби.

Дотримання правил

Трин Сатурна надає на Зодіак вплив в двадцятих числах місяця. Знаки – Скорпіон, Риби, Телець, Діва, в основному, 3 декади помітять, що хтось від них вимагає підвищеної відповідальності.

Планетарні потоки сприяють тому, щоб Скорпіон і Риби стали дуже акуратними в спілкуванні, дотримувалися норми ввічливості і правил етикету. Обов’язкове дотримання домовленостей в цей період, навіть незначних. При порушенні даних правил, хтось може прочитати цілу лекцію в повчання, не варто дивуватися цьому. Швидше до читання моралей будуть схильні Козеріг і Терези.

Відхід від суспільства

У знаків Овен, Стрілець і Терези – особлива програма, вони знаходяться під впливом Венери, а не Сонця і Меркурія, як інші. Тому їм не потрібно у вересні розвивати відносини не в широкому соціальному ключі з друзями та знайомими, а навпаки, піти від суспільства і пожити на самоті з коханим. Причому, якщо постійного партнера у когось не було, то було б непогано покликати когось милого серцю на відпустку в оксамитовий сезон. Незважаючи на те що у Овна, Стрільця і Терезів плани по роботі і навчанні, вересень більш сприяє відпочинку в пляжній атмосфері.

Гороскоп на вересень 2020 року за знаками зодіаку:

Овен – гороскоп вересень 2020

У близьких відносинах Овен може бути надмірно дратівливий. Чоловік-Овен буде насилу переносити інформаційний потік від жінок, особливо знаків Терези і Близнюки. Соціальна реалізація все ще Овну дається насилу. Жінки віддадуть перевагу роль домогосподарки і роботу на фрілансі. Кар’єра у чоловіка-Овна може не розвиватися або принесе сюрпризи. Відносини зі Стрільцем, Скорпіоном і Козерогом не підійдуть жінкам і будуть потенційно конфліктні.

Незважаючи на труднощі в роботі знак вогню може стати джерелом радості для близьких і отримувати задоволення від життя. У цьому йому допоможе вміння не включатися в соціальну гонку.

Телець — гороскоп вересень 2020

Активна соціальна позиція направить Тельця на пошуки пригод поза домом. Його таланти знаходити творчих друзів, надихаючих його на пошуки цікавого, а також відкритість новому знадобляться Тельцю.

Можливо, в його житті з’являться друзі, які бажають вчити новому, а у жінок виникнуть інтелектуальні шанувальники. Корисні і принесуть розвиток відносин зв’язку зі Стрільцем, Скорпіоном, Козерогом і Дівою. Жінки можуть прагнути вступити у відносини з розрахунку, але тільки якщо чоловіки цих знаків самі вважають, що правильно утримувати жінку.

Ймовірні також розриви відносин, якщо партнер не задовольняє фінансові запити жінок Тельців.

Близнюки — гороскоп вересень 2020

Нова інформація прийде від взаємодії з Левом і знаками повітря. Повсякденне спілкування на роботі, в місцях навчання або на курсах може викликати дружні почуття. Близнюки влюбливі і їх тягне до того, з ким вони часто спілкуються.

Романтичний настрій у Близнюків може виникнути під впливом довгих розмов при місяці на приємні теми, чари спокусника можуть прокинутися поруч з Терезами.

Близнюки 3 декади можуть підкорити Овна, який вже давно їм знайомий. Ці стосунки не обов’язково стануть романтичними. Овен швидше надасть Близнюкам підтримку і змотивує на вчинки.

У відносинах з родичами не все гладко, Близнюків буде дратувати хтось, хто закликає до обережності.

Рак — гороскоп вересень 2020

Представник 1 декади проживає закономірні наслідки процесів, розпочатих у січні 2020 року або ще раніше.

Якщо у представника 1 декади хтось із домашніх-Терези, то з ним можливий конфлікт.

У жінок 2-3 декади не ладяться відносини з чоловіком, особливо якщо він відноситься до знаків – Стрілець, Скорпіон або Козеріг.

Схоже сімейне життя, на яке орієнтовані Раки, не принесе їм задоволення в реальності. Причина тому – сталість партнера і його скупість на емоції. Жінки Раки обтяжуються емоційною холодністю партнера. Чоловіки Раки взагалі схильні до розривів і втримаються в парі тільки, якщо їм давати достатньо свободи.

Лев — гороскоп вересень 2020

Леву рекомендується підтримувати інтелектуальне спілкування з цікавими людьми знака повітря. Його повсякденність буде насичена книгами, лекціями та фільмами. Роман Терези-Лев перспективний на рівні самопізнання. Леву 2-3 декади не загрожують перешкоди в розвитку кар’єри, а представникам 1 декади краще кар’єрою не займатися.

Леву 3 декади можна відправитися в подорож, але тільки з Овном, під впливом одного його чекає особливий заряд енергії. Однак ця подорож повинна супроводжуватися подоланням перешкод: для чоловіків це гори або морський вояж на яхті. А ось жінкам краще віддати перевагу круїзний відпочинок з відвідуванням музеїв.

Діва — гороскоп вересень 2020

У Діви енергетично насичений місяць. Діви подобаються самим собі, їхня самооцінка висока. Підтримка чекає представників 2-3 декади від коханих. Відносини принесуть задоволення від життя і матеріальні радості, якщо жінка Діва зустрічається зі стабільним життя людиною знаків Стрілець, Скорпіон, Козеріг, а чоловік Діва – з жінкою знака Терези або Рак.

Діву 1 декади очікує прилив активної енергії, пов’язаний з кризами. Можливо, якась певна життєва сфера потребує уваги. Якщо у жінки Діви відносини з чоловіком знака Овен, то вони будуть непростими. А чоловікам рекомендується співпраця з Овнами і бізнес.

Терези — гороскоп вересень 2020

У Терезів у вересні можливі погані відносини з родичами. У зоні небезпеки відносини з Рибами, Стрільцями, Раком, Козерогом і Скорпіоном. Але це ж і створює необхідну напругу між ними. Тому якщо конфлікт буде вирішений, то можливе бурхливе примирення.

Громадські спроби наставити Терезів на шлях істинний приведуть лише до спалаху індивідуалізму. Терези мають слабку від природи особистість. Ті з них, хто живе під гнітом зобов’язань, будуть переживати невдоволення. Однак Терези, що відчувають себе вільними, почнуть вести себе глузливо, не дозволять на себе натиснути психологічно.

Скорпіон — гороскоп вересень 2020

Скорпіона чекають перешкоди в повсякденній діяльності: на роботі або навчанні. Можливо, хтось буде викликати роздратування. Спілкування зі знаками вогню не заладиться, особливо з професійних питань. Натомість у сфері оздоровлення Скорпіон сповнений сил та ентузіазму. Його розважать командні ігри та спортивне орієнтування.

Стабільні відносини у Скорпіона краще розвиваються, якщо його партнер – Діва, Риби, Козеріг, Стрілець і Терези.

Романтичні зв’язки очікують Скорпіонів 2 декади, особливо на ґрунті музичного та театрального життя. Також коханими Скорпіона можуть стати друзі, які цікавляться східною філософією.

Стрілець — гороскоп вересень 2020

Велика кількість спілкування з друзями в повсякденності Стрільця зашкалює, не всім знакам вогню це припаде до смаку.

Стрільці будуть прагнути до комфортного усамітнення. Це може бути навчання, насолода мистецтвом або втеча за кордон. Стрільцям буде подобатися займатися викладанням.

У чоловіків можливі любовні контакти з іноземками або жінками, часто подорожуючими.

Зате у жінок-Стрільців 3 декади ймовірні романтичні стосунки з чоловіком знака Овен або Козеріг. Якщо насичене спілкування призведе до бурхливого роману, примітна ініціативність партнера і його бажання доглядати, адже саме ці якості можуть підкорити даму знака вогню.

Козеріг — гороскоп вересень 2020

Козеріг-жінка 1 декади буде дуже домашньою, її тягне до чоловіка, тим більше, що спілкування з товаришами по службі може стати розчаруванням. Чоловік-Козеріг схильний до усамітнення і домашньої роботи. Можливо, дачна ділянку зажадає уваги.

Навчання даватиметься Козерогу із задоволенням, причому як учням, так і викладачам. Можливо, не обмежені в засобах Козероги отримають інтерес до подорожей, який може виникнути під впливом Овна.

Овни і Діви можуть стати фітнес-тренерами для Козерогів, мотивуючи їх на розвиток в спорті або йозі.

Водолій — гороскоп вересень 2020

Спілкування з іноземцями може відкрити Водолію перспективи для переїзду в іншу країну. Одночасно виникає шанс поліпшити свої мовні навички. Місяць дає Водолію збільшення інтелектуальних біоритмів. Деякі завдання можуть бути вирішені за допомогою вчасно знайденої інформації.

У сімейному житті гармонія залежить від знаку зодіаку обранця, оскільки сам Водолій, як дитина, у відносинах залежний від поведінки партнера. Хороші відносини ймовірні з Терезами, Близнюками і Дівою, а ось з Левом, Тільцем або Рибами вони можуть не скластися.

У вересні Водолій особливо дратівливий, його прояви почуттів будуть бурхливими.

Риби — гороскоп вересень 2020

Риби у вересні слабо схильні до імпульсів оточуючих, їх життя підпорядковане обов’язкам і настрій буде стабільним. Краще для Риб – робота в колективі, а не фріланс.

Публічні виступи і демонстрація себе – шанс виділитися і отримати енергію потоку, який можна використовувати для навчання людей свого світогляду.

Бажання вчити людей сильніше у Риб 3 декади.

Ймовірні конфлікти в сімейних парах Риби-Діва. Хоча якщо Діва – всього лише один або давній шанувальник, жінка-Риби може дізнатися новину про те, що він відчував до неї почуття довгі роки і присвятив їй вірші чи пісні. Ця може стати відомо, якщо жінка Риби відвідає день народження чоловіка знака Діва.


09.09.2020 20031
Коментарі ()

26.11.2021
Ігор Марковський

Окрім партійних тем Фіртка також обговорила скандал навколо зриву операції по захопленню вагнерівців, як впливає ситуація на білорусько-польському кордоні на Україну та чого очікувати місцевим громадам від бюджету 2022 року.

648
22.11.2021
Уляна Мокринчук

Фіртка підготувала ТОП-10 місць, де можна не лише поплавати в басейні, чи спуститись на лижах, а ще й помилувати водоспадом, напитись справжньої мінеральної води, а також створити керамічний виріб своїми руками.  

1298
19.11.2021
Сергій Білий

Україна – яка вона? Таке питання поставив собі Іван Марк – хлопець з нині окупованого українського селища Чорнухине, що на Луганщині.  Для того, щоб дізнатися відповідь, чоловік пройшов пішки всю нашу країну від крайньої точки на сході до її кордонів на заході. Заходив і до Івано-Франківська, де з ним вдалося поспілкуватись кореспонденту Фіртки.

2948
18.11.2021
Дмитро Сінченко

Руслану Марцінківу не випадає нарікати на попередників чи скидати відповідальність на «парламент», адже рік тому він вдруге здобув посаду міського голови Івано-Франківська, а заразом і монобільшість у міській раді. То ж немає й об’єктивних перешкод для виконання передвиборчих обіцянок. «Фіртка» спробувала з’ясувати, якою мірою очільник міста втілює у життя передвиборчі обіцянки.

2794
17.11.2021
Мар'яна Цимбалюк

Фіртка розпиталася Ігоря Бабинюка, директора Івано-Франківського міжнародного аеропорту, які нові компанії здійснюватимуть авіарейси в Івано-Франківськ, чи будуть літати іноземні лоукости, що сталося з МАУ, яким чином влада та концесіонери перезавантажать роботу летовища.

2756
16.11.2021
Тіна Любчик

Останні роки цікавість іноземних туристів до України зумовлена, насамперед, введенням безвізового режиму та відкриттям нових прямих авіарейсів. Фіртка пропонує розглянути, де саме на Прикарпатті зафіксували найбільші надходження.

2053

Доля фільму «Дім Gucci» така ж карколомна, як його сюжет. Він відображає життя своїх головних героїв, які не завжди знали, чи вони у даний момент на верхів’ї ними ж майстерно створеної хвилі, чи їх випадково винесло на гребіть цунамі? Яс

637

Як показує жорстока реальність, жодна будівля не гарантована від знесення під новітню забудову чи руйнівної радикальної «реконструкції». Тому як тільки почув, що будівля за адресою Чорновола, 122 загрожена потенційною новобудовою, одразу ж вирішив описати її «поки не пізно».

14647 2

Каденюка я тоді ще не знав і не міг припустити, що колись з ним познайомлюся. Але мене пройняла немислима гордість, коли на екрані телевізора човник набирав висоту. Зараз навіть не можу повісти, що мене так розпирало. Мабуть, відчуття, що українці теж сучасні та серед них є люди, які готові заради своєї держави на звитягу. Політ у космос на ту пору ще нагадував лотерею.    

1670

Добрий шматок нашого життя минув у системі переконань, що посуду має бути два види. Перший, то звичайні горнята і банячки, якими ми послуговувалися у щоденному побуті. А в паралельній радянській реальності ще існував посуд з серванта у вітальні.

2697
23.11.2021

Для хорошої роботи мозку потрібно правильно харчуватися, а саме – регулярно вживати продукти, які живлять мозок всіма необхідними речовинами. 

877
11.10.2021

Напередодні зими чимало господинь заморожують сезонні овочі та фрукти, щоб завжди мати під рукою необхідні інгредієнти для приготування страв, а особливо десертів. І якщо деякі продукти та після заморозки не втрачають свій звичний смак і вітаміни, як, наприклад, малина або полуниця, то інші, навпаки, стають непридатними до вживання. 

6559
29.07.2021

Що краще: консервувати, сушити чи морозити? Відповідь на це питання залежить від типу й кількості сировини та ваших ресурсів, як-от часу, грошей, та місця в морозилці та коморі.

15516
19.10.2021

Понад 200 учасників із 12 парафій Івано-Франківської Архієпархії відвідали обласний з'їзд спільнот "Українська Молодь - Христові", який відбувся у суботу 16 жовтня, на парафії Введення в Храм Пресвятої Богородиці, що в с. Боднарів Боднарівського деканату. Цьогоріч подія присвячена 88-річниці від дня заснування спільноти.

5186
17.10.2021

Церква у Новій Липівці – це реставрована дерев’яна німецька кірха, яку збудували у 1904 році. До 1939 року тут жили німці у тодішньому присілку Сітауеріка.  

6649 1
04.10.2021

Розпочалася зустріч із Божественної Літургії, яку очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин у співслужінні ректора семінарії прот. Олексія Данилюка та численного духовенства.    

6989
19.07.2021

Предстоятель Православної церкви України Блаженніший Епіфаній освятив розписи кафедрального собору Преображення Господнього Коломийської єпархії.

16165
10.11.2021

Палац культури імені Гната Хоткевича у Львові, як і район, у якому він розташований, переживає період змін і оновлення. З 2018 року тут почалась ревіталізація та пошук нової концепції культурного центру.  Палац, що побудували спільнокоштом майже 100

2502
16.11.2021

Відповідне рішення ухвалив 15 листопада з’їзд політсили.

1743
11.11.2021

Кабінет Міністрів України затвердив склад Комісії з проведення незалежної оцінки ефективності діяльності Національного агентства з питань запобігання корупції.  

2381
08.11.2021

Зі слів речниці, чинний голова партії Олександр Корнієнко прагне цілковито зосередитись на роботі першого заступника голови Верховної Ради України, а відтак вирішив скласти повноваження голови партії.

2703
03.11.2021

Відповідні постанови народні депутати України ухвалили сьогодні на пленарному засіданні парламенту.

3352