Гороскоп на вересень 2020 року за знаками зодіаку

Гороскоп на вересень 2020 року для всіх знаків зодіаку розповість вам про події, які передбачаються астрологічним прогнозом. Любовний гороскоп дасть рекомендації про те, що необхідно зробити в вересні для того, щоб гармонізувати відносини. Гороскоп фінансів і кар’єри розповість про астрологічні тенденції в вересні 2020 року.


Знаки води переживають повільні транзити, їх життя сповнене не новими подіями, а являє собою продовження процесів, ініційованих на початку року. На Раків впливає Нептун: їм треба продовжувати свою музичну освіту або шлях в духовному розвитку.

Скорпіон буде несерйозний, його тягне грати в ігри. Рибам підійде організаторська діяльність. Сонце в Діві допоможе знакам води висловити свою позицію і усвідомити пріоритети. Це може статися під впливом читання та відвідування колективних тренінгів.

Знаки стихії повітря переживають переважно гармонійні транзити Меркурія і Венери. У Близнюків товариськість виросте в контактах з родичами і домашніми. Терези будуть багато писати і дружити з тими, хто знаходиться далеко від них. Можливо вони напишуть лист або відвідають когось у в’язниці, з’їздять на екскурсію в монастир.

Водолій буде спілкуватися з консультантами і обговорювати зі знайомими і незнайомими свої проблеми.

Знаки вогню будуть відчувати гармонійний період, в основному, завдяки сприятливому впливу Венери:

  • Овна чекає удача в романтиці;
  • Стрільцю Венера подарує вдячних слухачів.

Транзит Меркурія посилює комунікабельність. Лев і Стрілець багато часу можуть провести за комп’ютером в листуванні на форумах і в чатах. Також знайомі стануть проявляти добродушність, вітатися і затівати бесіди.

На знаки Землі впливають янські планети, що дають багато енергії - Сонце, Юпітер і Плутон. У зв’язку з трином між цими небесними тілами, енергія буде вільно циркулювати в період з 10 по 20 вересня. Цей процес дасть цікаву взаємодію, якщо знаки стихії Землі будуть спілкуватися між собою. Їх дружба принесе великий ентузіазм і багато позитивних імпульсів, які допоможуть випробувати хвилю удачі в будь-якій співпраці.

Фінанси та кар’єра — гороскоп на вересень 2020 року

Вплив Юпітера на зодіак все ще дуже малий, що позначається на скороченні амбіцій. У моду входить індивідуалізм, який пов’язаний з проходженням Сонця по домівках гороскопу і його аспектами з натальним Сонцем.

Сонце впливає на самовираження в областях, які можуть бути використані і в комерційних цілях.

У Рака і Діви з’явиться шанс виразити себе в літературному ключі, також вони можуть прочитати книги, виступити з лекціями, відвідати тренінги та масові заходи. Роботу слід супроводжувати відпочинком і розвагами, гроші прийдуть до тих, хто вміє веселитися в процесі роботи.

В авангарді культурного і творчого життя у вересні будуть Скорпіон і Телець 2 декади. Ці знаки можуть стати організаторами заходів. Також Скорпіон і Телець будуть успішні в професіях: екскурсовод, викладач, оратор, актор, письменник, музикант. Розвиток можливий в плані нових творчих перспектив. Помічниками Скорпіона і Тельця можуть стати Рак і Козеріг, які також зацікавляться духовним розвитком своїм і оточуючих. Організація подій в області езотерики і духовних практик підзарядить енергією знаків стихії землі і води.

Здоров’я та енергія у вересні 2020

Діва сприяє допитливому підходу до свого здоров’я: підрахунок калорій, кроків, кілограмів. Дієтичні рецепти будуть вивірені до грама. У вересні для спорту хороші колективні заняття у фітнес-центрах, а також виїзні тренінги.

В останній тиждень місяця очікується включення Марса, що йде по своїй обителі (Овен), це викличе бажання активно рухатися. Однак поради з оздоровлення для знаків Зодіаку носять індивідуальний характер:

  • Дівам корисні будуть силові навантаження і занурення в холодну воду.
  • Козерогам гороскоп на 2020 рік рекомендує займатися вдома.
  • Леву допоможуть практики під керівництвом досвідченого тренера.
  • Стрільцю сподобаються командні ігри.
  • Близнюки із задоволенням відвідає групові заняття йогою і релаксацією в компанії з Овном.
  • Водолій буде багато кататися на велосипеді в приміських парках.

Зміни в житті у вересні 2020 року

У перший тиждень місяця буде на піку активності Уран, аспект планети з Сонцем допоможе усвідомити напрям розвитку зодіаку. У знаків 1 декади Рак, Риби, Телець можуть помінятися звички, сформуватися нові плани на майбутнє:

  • Рак і Риби поміняють свою манеру спілкування зі знайомими, увійдуть в нові компанії.
  • Телець почне інакше себе вести в побуті, він може почати по-іншому одягатися і, можливо, поміняє зачіску.

Також характерно для 1 тижня місяця швидкий рух і часте переміщення з місця на місце. Так як транзит урану всього лише дає шанс, важливо грамотно його використовувати. При появі нових людей і випадкових подій, потрібно бачити що можна з них витягти.

Тенденція першого тижня місяця – це бунт проти суспільних уявлень про те, що правильно. Ці процеси проявляться під впливом повсякденного спілкування у Рака, Риб і Тільця, особливо 1 декади. У спілкуванні зі знайомими ці знаки можуть стати некерованими.

Можливо, Рака, Риб і Тільця закрутить вир подій, особливо якщо є можливість використання транспортних засобів. Шанс на зміни чекає Тільця, Рака і Риб, якщо вони будуть діяти незалежно в своїх рішеннях і вирушать в невелику поїздку, напрямок якої буде обрано під впливом внутрішнього імпульсу.

Любовний гороскоп — у вересні 2020

Підвищеною психічною силою в період з 10 по 15.09 будуть володіти Риби, Телець, Діва і Скорпіон, переважно 2-3 декади. У всіх знаків вірогідні спроби розібратися в собі, своїх почуттях, інтерес до психології і використання її у відносинах.

У роздумах Риб буде порушена тема участі постійного партнера в їх соціальному житті. Гороскоп на 2020 рік для Риб рекомендує частіше виходити разом, це допоможе їм у спільних ділових проектах.

У Тільця відкриється талант виступати з лекціями, навіть якщо він цього ще не робив. При цьому обожнювачі виникнуть з числа слухачів. Телець вибере з них кращого і пара відправиться разом в вояж з розважальною метою.

Діва може випробувати божевільну закоханість, яка позначиться на її психічному здоров’ї. Після божевільних переживань Діві захочеться побути на самоті.

Скорпіон буде користуватися розташуванням начальства, яке дозволить використовувати авто в службових цілях, ймовірно збільшення влади в колективі за допомогою вищестоящих завдяки флірту з ними.

Завдання на вересень 2020 року

Вересень відзначений впливом Меркурія. Мало того, що Сонце в Діві посилює інтелект, так і позиція планети в обителі дасть гнучкість мислення і комерційні таланти. Також велика активність транзитних планет торкнеться 3, 11 і 7 будинків гороскопу, які пов’язані з відносинами з людьми. Прогрес і внутрішні зміни чекають тих, хто вміє спілкуватися.

Розвиток навичок спілкування потрібно для знаків – Телець, Діва, Козеріг, Лев, Рак, Скорпіон, Близнюки, Водолій, Риби.

Дотримання правил

Трин Сатурна надає на Зодіак вплив в двадцятих числах місяця. Знаки – Скорпіон, Риби, Телець, Діва, в основному, 3 декади помітять, що хтось від них вимагає підвищеної відповідальності.

Планетарні потоки сприяють тому, щоб Скорпіон і Риби стали дуже акуратними в спілкуванні, дотримувалися норми ввічливості і правил етикету. Обов’язкове дотримання домовленостей в цей період, навіть незначних. При порушенні даних правил, хтось може прочитати цілу лекцію в повчання, не варто дивуватися цьому. Швидше до читання моралей будуть схильні Козеріг і Терези.

Відхід від суспільства

У знаків Овен, Стрілець і Терези – особлива програма, вони знаходяться під впливом Венери, а не Сонця і Меркурія, як інші. Тому їм не потрібно у вересні розвивати відносини не в широкому соціальному ключі з друзями та знайомими, а навпаки, піти від суспільства і пожити на самоті з коханим. Причому, якщо постійного партнера у когось не було, то було б непогано покликати когось милого серцю на відпустку в оксамитовий сезон. Незважаючи на те що у Овна, Стрільця і Терезів плани по роботі і навчанні, вересень більш сприяє відпочинку в пляжній атмосфері.

Гороскоп на вересень 2020 року за знаками зодіаку:

Овен – гороскоп вересень 2020

У близьких відносинах Овен може бути надмірно дратівливий. Чоловік-Овен буде насилу переносити інформаційний потік від жінок, особливо знаків Терези і Близнюки. Соціальна реалізація все ще Овну дається насилу. Жінки віддадуть перевагу роль домогосподарки і роботу на фрілансі. Кар’єра у чоловіка-Овна може не розвиватися або принесе сюрпризи. Відносини зі Стрільцем, Скорпіоном і Козерогом не підійдуть жінкам і будуть потенційно конфліктні.

Незважаючи на труднощі в роботі знак вогню може стати джерелом радості для близьких і отримувати задоволення від життя. У цьому йому допоможе вміння не включатися в соціальну гонку.

Телець — гороскоп вересень 2020

Активна соціальна позиція направить Тельця на пошуки пригод поза домом. Його таланти знаходити творчих друзів, надихаючих його на пошуки цікавого, а також відкритість новому знадобляться Тельцю.

Можливо, в його житті з’являться друзі, які бажають вчити новому, а у жінок виникнуть інтелектуальні шанувальники. Корисні і принесуть розвиток відносин зв’язку зі Стрільцем, Скорпіоном, Козерогом і Дівою. Жінки можуть прагнути вступити у відносини з розрахунку, але тільки якщо чоловіки цих знаків самі вважають, що правильно утримувати жінку.

Ймовірні також розриви відносин, якщо партнер не задовольняє фінансові запити жінок Тельців.

Близнюки — гороскоп вересень 2020

Нова інформація прийде від взаємодії з Левом і знаками повітря. Повсякденне спілкування на роботі, в місцях навчання або на курсах може викликати дружні почуття. Близнюки влюбливі і їх тягне до того, з ким вони часто спілкуються.

Романтичний настрій у Близнюків може виникнути під впливом довгих розмов при місяці на приємні теми, чари спокусника можуть прокинутися поруч з Терезами.

Близнюки 3 декади можуть підкорити Овна, який вже давно їм знайомий. Ці стосунки не обов’язково стануть романтичними. Овен швидше надасть Близнюкам підтримку і змотивує на вчинки.

У відносинах з родичами не все гладко, Близнюків буде дратувати хтось, хто закликає до обережності.

Рак — гороскоп вересень 2020

Представник 1 декади проживає закономірні наслідки процесів, розпочатих у січні 2020 року або ще раніше.

Якщо у представника 1 декади хтось із домашніх-Терези, то з ним можливий конфлікт.

У жінок 2-3 декади не ладяться відносини з чоловіком, особливо якщо він відноситься до знаків – Стрілець, Скорпіон або Козеріг.

Схоже сімейне життя, на яке орієнтовані Раки, не принесе їм задоволення в реальності. Причина тому – сталість партнера і його скупість на емоції. Жінки Раки обтяжуються емоційною холодністю партнера. Чоловіки Раки взагалі схильні до розривів і втримаються в парі тільки, якщо їм давати достатньо свободи.

Лев — гороскоп вересень 2020

Леву рекомендується підтримувати інтелектуальне спілкування з цікавими людьми знака повітря. Його повсякденність буде насичена книгами, лекціями та фільмами. Роман Терези-Лев перспективний на рівні самопізнання. Леву 2-3 декади не загрожують перешкоди в розвитку кар’єри, а представникам 1 декади краще кар’єрою не займатися.

Леву 3 декади можна відправитися в подорож, але тільки з Овном, під впливом одного його чекає особливий заряд енергії. Однак ця подорож повинна супроводжуватися подоланням перешкод: для чоловіків це гори або морський вояж на яхті. А ось жінкам краще віддати перевагу круїзний відпочинок з відвідуванням музеїв.

Діва — гороскоп вересень 2020

У Діви енергетично насичений місяць. Діви подобаються самим собі, їхня самооцінка висока. Підтримка чекає представників 2-3 декади від коханих. Відносини принесуть задоволення від життя і матеріальні радості, якщо жінка Діва зустрічається зі стабільним життя людиною знаків Стрілець, Скорпіон, Козеріг, а чоловік Діва – з жінкою знака Терези або Рак.

Діву 1 декади очікує прилив активної енергії, пов’язаний з кризами. Можливо, якась певна життєва сфера потребує уваги. Якщо у жінки Діви відносини з чоловіком знака Овен, то вони будуть непростими. А чоловікам рекомендується співпраця з Овнами і бізнес.

Терези — гороскоп вересень 2020

У Терезів у вересні можливі погані відносини з родичами. У зоні небезпеки відносини з Рибами, Стрільцями, Раком, Козерогом і Скорпіоном. Але це ж і створює необхідну напругу між ними. Тому якщо конфлікт буде вирішений, то можливе бурхливе примирення.

Громадські спроби наставити Терезів на шлях істинний приведуть лише до спалаху індивідуалізму. Терези мають слабку від природи особистість. Ті з них, хто живе під гнітом зобов’язань, будуть переживати невдоволення. Однак Терези, що відчувають себе вільними, почнуть вести себе глузливо, не дозволять на себе натиснути психологічно.

Скорпіон — гороскоп вересень 2020

Скорпіона чекають перешкоди в повсякденній діяльності: на роботі або навчанні. Можливо, хтось буде викликати роздратування. Спілкування зі знаками вогню не заладиться, особливо з професійних питань. Натомість у сфері оздоровлення Скорпіон сповнений сил та ентузіазму. Його розважать командні ігри та спортивне орієнтування.

Стабільні відносини у Скорпіона краще розвиваються, якщо його партнер – Діва, Риби, Козеріг, Стрілець і Терези.

Романтичні зв’язки очікують Скорпіонів 2 декади, особливо на ґрунті музичного та театрального життя. Також коханими Скорпіона можуть стати друзі, які цікавляться східною філософією.

Стрілець — гороскоп вересень 2020

Велика кількість спілкування з друзями в повсякденності Стрільця зашкалює, не всім знакам вогню це припаде до смаку.

Стрільці будуть прагнути до комфортного усамітнення. Це може бути навчання, насолода мистецтвом або втеча за кордон. Стрільцям буде подобатися займатися викладанням.

У чоловіків можливі любовні контакти з іноземками або жінками, часто подорожуючими.

Зате у жінок-Стрільців 3 декади ймовірні романтичні стосунки з чоловіком знака Овен або Козеріг. Якщо насичене спілкування призведе до бурхливого роману, примітна ініціативність партнера і його бажання доглядати, адже саме ці якості можуть підкорити даму знака вогню.

Козеріг — гороскоп вересень 2020

Козеріг-жінка 1 декади буде дуже домашньою, її тягне до чоловіка, тим більше, що спілкування з товаришами по службі може стати розчаруванням. Чоловік-Козеріг схильний до усамітнення і домашньої роботи. Можливо, дачна ділянку зажадає уваги.

Навчання даватиметься Козерогу із задоволенням, причому як учням, так і викладачам. Можливо, не обмежені в засобах Козероги отримають інтерес до подорожей, який може виникнути під впливом Овна.

Овни і Діви можуть стати фітнес-тренерами для Козерогів, мотивуючи їх на розвиток в спорті або йозі.

Водолій — гороскоп вересень 2020

Спілкування з іноземцями може відкрити Водолію перспективи для переїзду в іншу країну. Одночасно виникає шанс поліпшити свої мовні навички. Місяць дає Водолію збільшення інтелектуальних біоритмів. Деякі завдання можуть бути вирішені за допомогою вчасно знайденої інформації.

У сімейному житті гармонія залежить від знаку зодіаку обранця, оскільки сам Водолій, як дитина, у відносинах залежний від поведінки партнера. Хороші відносини ймовірні з Терезами, Близнюками і Дівою, а ось з Левом, Тільцем або Рибами вони можуть не скластися.

У вересні Водолій особливо дратівливий, його прояви почуттів будуть бурхливими.

Риби — гороскоп вересень 2020

Риби у вересні слабо схильні до імпульсів оточуючих, їх життя підпорядковане обов’язкам і настрій буде стабільним. Краще для Риб – робота в колективі, а не фріланс.

Публічні виступи і демонстрація себе – шанс виділитися і отримати енергію потоку, який можна використовувати для навчання людей свого світогляду.

Бажання вчити людей сильніше у Риб 3 декади.

Ймовірні конфлікти в сімейних парах Риби-Діва. Хоча якщо Діва – всього лише один або давній шанувальник, жінка-Риби може дізнатися новину про те, що він відчував до неї почуття довгі роки і присвятив їй вірші чи пісні. Ця може стати відомо, якщо жінка Риби відвідає день народження чоловіка знака Діва.


09.09.2020 12288
Коментарі ()

24.09.2020
Олена Британська

Однією з найуспішніших територіальних громад на Прикарпатті є Брошнів-Осадська. Розповідаємо про її перші кроки та отримані здобутки за три роки. 

469
17.09.2020

В Україні 5 вересня офіційно стартував виборчий процес з проведення місцевих виборів, що заплановані на 25 жовтня. Сьогодні політичні сили проводять конференції, на яких відкривають імена людей, які представлятимуть їх на місцях. Фіртка дізналася ім'я людини, яка в Івано-Франківську буде номером один у списку політичної сили "Голос".

2517 1
02.09.2020
Люся Грибик

Високо у горах, на полонинах Карпат, впродовж століть народжується легендарна гуцульська коров’яча бриндза.

2917
01.09.2020
Люся Грибик

Своїми спогадами про свято Першого дзвоника та смішними шкільними історіями з Фірткою поділилися відомі прикарпатці.

2340
01.09.2020

У Конституції України прописаний обов’язок батьків піклуватися про своїх неповнолітніх дітей та обов’язок дітей піклуватись про своїх непрацездатних батьків. Усі ми маємо прикладати максимум зусиль, щоб кожна дитина почувала себе у безпеці.

3035 1
27.08.2020
Марія Лутчин

Чи безпечним є навчання в умовах COVID-19 та як мінімізувати можливість зараження розповідає дитячий алерголог та імунолог Віра Сем’янчук. 

19808

Кілька слів про сьогоднішню соціологію від "Рейтингу". Іноді достатньо співставити два-три факти, щоб картковий будинок розвалився.

2970

Через масштаби стихії на Західній Україні парламентський екологічний комітет за моєї ініціативи створив робочу групу, яка напрацює стратегію протипаводкових заходів.

2216 1

Під час волонтерства, медики міста неодноразово скаржились мені, зосібна, на несправедливість розподілу надбавок міської влади для медиків лікувальних установ, які знаходяться на передовій боротьби з коронавірусом. Щоб хоч якось підстрахувати медиків ви

6411

Нещодавно на Фіртці започаткував свій блог Олег Саїк, де описав, що місцеві сайти державних установ, які потенційно мали б приваблювати інвесторів, у ганебному стані.

5817
23.09.2020

Якщо ви захочете приготувати на десерт щось швидке і смачне, то цей сливовий пиріг саме те, що ви шукали. А бонусом - ще й історія про нього. Кажуть, що газета The New York Times декілька років поспіль на численні прохання американських домогоспода

229
02.09.2020

На Івано-Франківщині створять громадську спілку «Дорога смаку Прикарпаття». Вона об’єднає виробників традиційних локальних продуктів, заклади харчування, розміщення та інших операторів туристичного ринку області у мережу гастрономічних

1431
26.08.2020

Що відчуває людина, коли востаннє замовляє їжу перед стратою за злочин, який вона скоїла, а, можливо, й ні?

2821 1
08.09.2020

Статую Матері Божої з Меджугор’я освятили в першу неділю вересня у с. Вільхівка Перегінського деканату.

904
18.08.2020

Студія "Арт Відео" продовжує створювати серію мультфільмів, що допомагають в цікавій і доступній формі розповісти дітям про головні свята в церковному календарі.

1707
12.08.2020

Учасники зустрічі ділилися думками, як Церква має жити й діяти в сучасних умовах посткоронавірусного світу.

1837
05.08.2020

Вперше, починаючи з 1897 року, Свідки Єгови відмовилися від проведення своїх масових богослужінь на стадіонах та в  орендованих приміщеннях.

2391 1
21.09.2020

Нещодавно відбулася прем’єра серіалу «І будуть люди»― екранізації однойменної книги Анатолія Дімарова. Події серіалу відбуваються на Полтавщині та охоплюють період з 1901 по 1932 роки, пише Фіртка з посиланням на сайт серіалу.

813
03.09.2020

3 вересня, біля Івано-Франківської ОДА відбулась пресконференція, ініційована представниками індустрії надання послуг закладів громадського харчування.

2729
02.09.2020

Як повідомляла Фіртка 1 вересня правоохоронці затримали 34-річного мешканця Тисмениці, який займався систематичним збутом вогнепальної зброї.  

3248
01.09.2020

За наступні півтора року дорожники планують  відремонтувати та впорядкувати всі дороги державного значення в області.

1767
31.08.2020

Під час пленарного засідання депутати планують розглянути ряд питань.

1159