Гороскоп на травень 2021 року для всіх знаків зодіаку

У 2021 році Білий Металевий Бик пом’якшить своє ставлення до всіх представників зодіакального кола. В цей час вже починає зігрівати Сонце, відчувається повноцінний подих весни. Все навколо розквітає, вселяючи в людей надію. Покровитель року дозволить розслабитися і трохи полінуватися.

Однак навіть такий перепочинок рекомендується раціонально використовувати. Кращим заняттям стануть самопізнання і самовдосконалення, інформує Фіртка з посиланням на lhealth.

Багатьом представникам зодіакального кола потрібен справжній перепочинок. Як в робочій сфері, так і у всіх інших аспектах життєдіяльності. Люди, відпочивши, зможуть знайти нові шляхи і позначити для себе найбільш пріоритетні напрямки. Травень надає можливість позбутися того, що засмічує вашу долю: викинути непотрібний мотлох, зробити ремонт не тільки в будинку, але і в своїй душі.

Деяким представникам зодіаку належить позбутися від давно віджилих себе відносин. Тому в останній весняний місяць очікується багато розставань. Але не треба засмучуватися, цим ви звільняєте місця для нових знайомств і звершень. За прогнозом гороскопу, якщо це станеться саме з вами, то справжня любов ще не прийшла. Тому не потрібно опускати руки, а йти назустріч новому життю.

Перша декада травня принесе всім трудівникам хорошу нагороду і увагу начальства. У ці дні не завадить інтенсивний відпочинок. Можна перевірити здоров’я або зайнятися самовдосконаленням.

Друга декада принесе деякі перешкоди на роботі, які допоможуть перевірити на міцність ваш характер. Це необхідно, щоб почати і вдало закінчити нові справи. В цілому ж не треба боятися рішучих вчинків і проявляти свою ініціативу, висуваючи цікаві ідеї.

Третя декада підходить для того, щоб реалізувати свої творчі здібності. У багатьох людей, які займаються в інтелектуальній і культурній сферах, з’явиться можливість виставити плоди своїх праць на загальний огляд. Не потрібно нічого боятися, в травні успіх вам забезпечений.

Фінанси та кар’єра-гороскоп на травень 2021 року

Травень 2021 року продовжує цикл кардинальних змін для всіх знаків Зодіаку в сфері кар’єри. Саме в травні у всіх представників зодіакального кола з’явиться більше перспектив. Зірки посилять такі якості, як цілеспрямованість, завзятість, наполегливість у досягненні своїх цілей. І, як завжди, робота-коник працьовитого білого бика. Якщо навіть він і дасть слабину, то тільки тим, хто активно пропрацював попередній період.

У травневі дні при старанні у багатьох знаків будуть добре складатися всі починання, пов’язані з отриманням доходів. Є ймовірність знайти роботу до душі і з високою зарплатою. Якщо потрібно щось виправити в професійному плані-робіть це, не сумніваючись. В цьому випадку коригування сприятливо позначиться на подальшому.

Перша половина травня буде вдалою для тих, хто займається у сфері політики і науки. Можна звернутися знайомим людям, які мають вплив в даних сферах – вони допоможуть у професійній діяльності.

Деякі знаки Зодіаку можуть отримати несподівані грошові і дорогі подарунки. Це хороша можливість купити для себе речі, для полегшення домашньої і основної роботи. Можуть з’явитися приємні пропозиції, і так само з’явиться інформація для кар’єрного росту. Але доведеться ретельно подумати, над тим, що вам треба, а що можна пропустити повз вуха. У справах знадобляться ясний розум і креативність, тому вдосконалюйте себе.

У травні в сфері кар’єри і роботи удача прихильна до Водолія, Овнів і Скорпіонів. Найсприятливіші дні місяця в плані успіхів і зростання: 12, 15, 23, 28 травня.

Астрологічний прогноз на травень 2021 року говорить про те, щоб всі знаки Зодіаку в цьому місяці знайшли можливість добре відпочити і розслабитися. Особливо, якщо в попередній період працювали, не покладаючи рук і отримали хороший прибуток.

Здоров’я та енергія в травні 2021 року

У травні слід приділити увагу травній системі. Для кожного знака Зодіаку існує індивідуальний гороскоп здоров’я, але загальна тенденція з проблемами шлунково-кишкового тракту буде простежуватися у всіх.

Початок місяця, з його святами, обіцяє бути хорошим. Але за умови дотримання норм в харчуванні: намагайтеся не переїдати, бути обережнішими з алкоголем. Астрологи попереджають, що дуже великий ризик отруєнь. Деякі, найбільш сильні знаки, можуть висловлювати свою втому у вибуховій поведінці і вихлюпуванні негативу назовні. Тому астрологи радять контролювати себе і намагатися обходити конфліктні ситуації.

Зміни в житті в травні 2021 року

Зміни в житті настануть, якщо ви не будете залишати на півдорозі те, що вже почали робити, або те, що потрібно терміново виконати. Якщо в квітні ви вирішили всі раніше поставлені завдання, то в травні вас чекає гідна оплата праць. І це надовго зміцнить вашу фінансову сторону.

Практично всі знаки в травні випробують прагнення до реалізації своїх творчих планів. І це дуже добре, тому що веде до шансу завоювати популярність серед оточуючих людей. Ті роботи, які з’являться в травні, суспільство оцінить по суті. А у авторів з’являться перспективні і довгострокові замовлення.

А ось Леву, Раку, Стрільцю і Водолію, якщо вони змінять своє життя, пощастить удвічі. Астрологи виділяють 12 травня і 19 травня, як найсприятливіші дні для рішучих змін.

Щоб в травні з’явилися хороші перспективи, необхідно знайти надійних людей серед ділових і особистих партнерів. У травні можна почати освоювати нову професію або відучитися на права. Улюблені хобі так само штовхнуть до змін, ставши джерелом натхнення і морального відпочинку.

Любовний гороскоп в травні 2021 року для всіх знаків

Всім відома давня прикмета про те, що якщо одружитися в травні, то пара все життя разом буде тільки маятися. Тому не слід ризикувати і йти наперекір долі, призначаючи весілля на травень.

Правда до 12 травня ще можна укладати шлюби, так як за старослов’янським календарем цей час ще належить квітню. Після цього числа східний гороскоп, до речі, теж починається з 12 числа місяця, не рекомендує заводити сім’ю і проводити урочисті заходи. Таким чином, якщо у вас намічається церемонія на другу половину травня, то краще перенести своє весілля на літо.

Перша декада місяця привнесе в любов сплески феєричних емоцій і пристрасті. А до кінця травня чуттєвість всіх знаків стане заспокоюватися. Для зміцнення відносин в шлюбі потрібно буде знайти щось незвичайне. Взагалі травень-гарний час для флірту, залицянь, нових відносин і романтичних сюрпризів. Ще всім знакам варто стати терплячішими по відношенню до партнера і контролювати свою поведінку. Інакше можна потрапити в залежність від коханого.

Найбільш сприятливо любовні відносини складуться у представників наступних знаків: Риби, Рак, Тілець, Діва і Козеріг. За порадою астрологів, вдалими днями для зізнань і знайомств будуть ті, де є цифра 1.

У травні потрібно більше спілкуватися, ходити на побачення і вносити в розвиток відносин щось нове. Якщо потрібно поговорити з партнером про інтимне життя, але ви соромилися, то момент ікс настав. Тільки так ви зможете позбутися закомплексованості і повністю розкритися в почуттях.

Завдання на травень 2021 року

У травні кожен представник зодіакального кола повинен сфокусувати більшу частину своєї уваги на певну задачу, яка поставлена поруч транзитних сузір’їв в даному знаку.

 • Овни повинні навчитися тримати себе в руках у будь-якій ситуації.
 • Тільцям належить посилено попрацювати над створенням подушки безпеки на рік вперед.
 • Близнюкам належить сувора економія: не кидайте гроші на непотрібні речі.
 • Раки повинні присвятити час поліпшенню власного іміджу.
 • Левам необхідно подбати про своїх дітей.
 • Дівам потрібно вирішувати виникаючі питання потихеньку, не перепрацьовуючи.
 • Терези очікують зміни в сфері професійної діяльності.
 • Скорпіонів чекає хороший місяць, якщо вони не повернуться до колишнього партнера.
 • Стрільцям потрібно зібрати всі сили для того, щоб пережити напружений місяць.
 • Козерогів чекає хороший додаток до зарплати, але тільки якщо вони викинуть з голови забобони.
 • Водоліїв чекає успіх, якщо вони активно допомагають своїм ближнім.
 • Рибам слід відправитися в подорож, яка подарує незабутні враження.

Про що розповість гороскоп на травень 2021 року:

Овен

Овнам взагалі нелегко себе стримувати. А в травні будуть потрібні всі сили для того, щоб приборкати свою емоційність. Тільки ті Овни, хто поводиться врівноважено, зможуть сприятливо вирішити всі питання про просування по кар’єрних сходах. Саме вони зможуть збільшити свій дохід не тільки на офіційній службі, а й отримати додаткові джерела прибутку.

Якщо ви не будете прислухатися до астрологічного прогнозу, то місяць може пройти без особливих результатів. Робочі моменти зажадають креативних рішень. Ті методи, які ви використовували раніше, можуть вже не спрацювати.

Будуть непередбачені витрати, але вони пов’язані з освітою дітей. Тому не варто економити на їх розвитку. В особистих відносинах все складеться добре. Вони можуть перейти на інший рівень розвитку, але із ЗАГСом краще почекати. Просто починайте жити разом. Гороскоп не рекомендує захоплюватися дієтами, так як можна отримати проблеми з шлунково-кишкового тракту. Досить просто не їсти вечорами і періодично відвідувати тренажерний зал.

Тілець

Незважаючи на те, що Бик дозволяє розслабитися всім знакам Зодіаку, Тільцю буде не до цього. Для того, щоб підправити своє матеріальне становище, представникам знака належить весь місяць посилено працювати.

Стане дуже важливо вміти вчасно йти з пікніків і вечірок, щоб на наступний день відчувати себе в хорошій формі і ефективно вирішувати фінансові проблеми.

У травні Тільці зможуть створити для себе серйозну фінансову подушку, яка підтримає їх до самого кінця року. Якщо вам запропонують хороший проект, що вимагає спільних вкладень, не варто відмовлятися. Це ваша можливість стати господарем особистого бізнесу.

Зате Бик буде протегувати самотнім Тільцям в сфері любові. Їх чекає знайомство, яке виявиться доленосним. У Вашому житті з’явиться людина, з якою захочеться прожити до самої старості.

Якщо у Вас є сім’я, то по максимуму делікатно вирішуйте свої проблеми. Інакше слова в лоб можуть посварити вас з другою половинкою.

Зі здоров’ям все буде в порядку за умови, якщо ви перестанете вживати смачну, але шкідливу продукцію.

Близнюки

Близнюки повинні зайнятися економією. Намагайтеся не витрачати даремно свої гроші, навіть якщо у вас їх поки багато. Накопичення, розпочаті у травні цього року дозволять вам придбати велику житлоплощу або автомобіль, про який ви давно мрієте. Тому дрібні витрати заради такого випадку можна притримати.

Близнюків весь травень будуть долати побутові питання. Домочадці раз у раз стануть просити вирішити їхні проблеми. Не варто просто відмахуватися від цих прохань, адже саме від цього буде залежати ваша сімейне щастя.

У вас з’явиться новий конкурент на роботі, який змусить задуматися про зміну тактики. Краще трошки притримати віжки. Нехай конкурент зараз йде першим. Скоро з’явиться шанс його набагато перегнати.

Одиноким Близнюкам слід зайнятися своїм зовнішнім виглядом. Звичайно, ви і так дуже симпатичні. Але в травні перевага буде віддаватися тим, хто стежить за собою і елегантно одягається.

Загартовуйте свій імунітет, і тоді проблем зі здоров’ям не буде.

Рак

Раки повинні бути зібраними і акуратними у всіх питаннях. Тільки так ваші мрії зможуть здійснитися! Це стосується всіх сфер життєдіяльності представники даного знака. Робота не принесе нічого нового. Але в цей час потрібно зайнятися завершенням проектів, які давно вже лежать на полиці. Намагайтеся уникати боргів і кредитів, навіть якщо у вас закінчаться всі надходження. Ви зможете пережити місяць за рахунок накопичених раніше грошей.

Сімейні представники знака не повинні вказувати партнеру на його недоліки, інакше він у відповідь почне пригадувати всі давні образи. А ось одинаки будуть перебувати в досить спокійному стані: не очікується ніяких сплесків діяльності і проблем. У травні ви зможете закінчити безперспективні відносини і прокласти собі шлях для нових знайомств.

Займайтеся спортом, частіше бувайте на свіжому повітрі. Так ви зможете уникнути хронічних проблем зі здоров’ям.

Лев

Леви-люди самостійні. Але в травні їм доведеться звернутися за допомогою до співробітників для вирішення важливих справ. Це дозволить Левам досягти підвищення по роботі і домогтися визнання колег. Білий металевий бик сприятливо ставиться до левів, тому представники цього знака зможуть заразити ентузіазмом всіх оточуючих людей, при цьому не викликаючи заздрощів. Успіх на роботі дозволить помножити свої доходи, а також придбати дорогу річ, про яку ви давно мріяли.

У сім’ї потрібно приділяти все більше уваги дітям. Інакше вчасно непомічені зміни в поведінці дітей принесуть проблеми в ваш будинок. Якщо у вас є родичі, яких ви давно не бачили, рушайте до них з візитом на травневі свята.

У Левів одинаків намічається чудовий роман. Але для цього потрібно проявити ініціативу у відносинах.

Якщо стан вашого організму залишає бажати кращого, то необхідно терміново зайнятися здоров’ям. Астрологи рекомендують в травні пройти медичний огляд.

Діва

Дівам не слід хапатися за все одночасно. У вас просто не вистачить сил переробити справи самостійно. Буде багато клопоту, але не слід думати і сподіватися, що ви зможете позбутися від усього відразу за короткий період часу. Вирішуйте проблеми в міру їх надходження. За свою послідовність і надійність ви заслужите визнання білого бика, за допомогою якого ви зможете отримати хорошу надбавку до заробітної плати.Можливе надходження пропозицій крім вашої основної роботи. Це можуть бути ваші захоплення або робота, яку ви займалися у вільний час.

Будинок буде вашою фортецею, облаштовуйте його на свій смак, щоб відчувати себе комфортно. В середині місяця можна всі домашні справи перекласти на членів сім’ї і перевести дух.

Самотні представники знака в цьому місяці не зможуть поміняти статус. А самостійно шукати любов не слід. Інакше можна нарватися на шлюбних шахраїв.

Краще більше піклуватися про свій організм: пройдіть повноцінний курс лікування, інакше можете стати жертвою хронічної хвороби.

Терези

Ті Терези, хто хотів змінити сферу трудової діяльності, в травні можуть зайнятися цим впритул. Будьте рішучішими. І тоді білий бик надасть сприяння і підкине безліч прийнятних вакансій, особливо якщо ви захочете кардинально поміняти професію.

Однак не варто чекати хороших доходів відразу після влаштування на роботу. Тому можливі розбіжності в сім’ї через нестачу фінансів. Але вже незабаром ви зможете стабілізувати матеріальне становище. Намагайтеся уникати легких грошей, особливо азартних ігор.

Самотні Терези впритул будуть займатися кар’єрними питаннями, тому часу на влаштування особистого життя не залишиться. Подбайте про свої нерви.

Напруга останнього часу може вельми негативно позначитися на вашому здоров’ї. А заспокоїти нервову систему допоможуть йога і ароматичні ванни.

Скорпіон

Скорпіонів чекає безліч приємних придбань. Можливо, ви саме в цьому місяці переїдете на нове місце проживання або купите річ, про яку давно мрієте. Прекрасний час настане для тих, хто займається підприємницькою діяльністю. Партнери зроблять вам дуже вигідні пропозиції. Однак постарайтеся не давати гроші в борг своїм друзям, через це ви зможете втратити когось із них.

В особистому житті запанує гармонія і любов. Друга половинка не буде приставати через дрібниці і між вами настане повне взаєморозуміння.

Скорпіони одинаки можуть повернутися до старих відносин, але, як попереджати гороскоп, це не принесе нічого хорошого. Ви знову просто розчаруєтеся в даній людині.

Дотримуйтесь обережності при активних фізичних навантаженнях, інакше можете заробити травму.

Стрілець

У Стрільців все складеться досить невизначено. То вони будуть шалено щасливі, то гірко розчаровані. Удачі стануть перемежовуватися з несприятливими днями. Тому багатьом з представників даного знака може загрожувати нервовий зрив.

Однак намагайтеся з розумінням поставитися до цього періоду життя і винести з нього користь. Цей досвід може стати в нагоді в подальшому.

У робочій обстановці можливі проблеми через нову людину, яка вносить сум’яття в колектив. Але не варто переживати і втручатися. Білий металевий Бик не любить таких людей, тому склочник буде покараний по справедливості.

Постарайтеся допомогти родичам в побутових питаннях. А другій половинці і дітям не відмовляйте в увазі. В іншому випадку може виникнути досить напружена ситуація в будинку.

У травні самотні представники знака не змінять свій статус. Якщо і почнуться будь-які відносини, то вони швидко і дуже болісно закінчаться.

Зі здоров’ям проблем не буде, навіть незважаючи на напружену ситуацію цього місяця.

Козеріг

Козероги повинні забути про те, що було в минулому і прагнути налагодити сьогоднішні відносини для хорошої опори на майбутнє. Візьміть курс на нове життя. Коли білий бик стане допомагати вам у вирішенні всіх питань, особливо у фінансовій та професійній сфері. Місяць благоволить людям, зайнятим інтелектуальною роботою. З’явиться безліч ідей і креативних рішень.

Козероги можуть чекати хорошого поповнення в фінансах. Існує ймовірність, що повернуть гроші або оплатять давно зроблену роботу.

В особистому житті з’явиться новий виток: ви зможете привернути увагу того, про кого мріяли вже тривалий час.

Сімейні представники знака повинні ігнорувати підвищену увагу з боку одного зі співробітників. Ці відносини неможливо стане приховувати, тому проблеми в сімейному житті будуть забезпечені.

Зміцнюйте свій імунітет, інакше вам загрожує респіраторне захворювання, яке змусить взяти лікарняний лист.

Водолій

Самим везучим знаком травня буде Водолій. Все, за що не візьмуться представники даного знака, буде горіти у них в руках. Головне, щоб всі ваші наміри були хорошими, робилися на користь оточуючих людей.

Не варто користуватися везінням, щоб нашкодити суперникам і недоброзичливцям. Велика удача чекає тих Водоліїв, хто працює волонтером, або зайнятий в професіях, пов’язаних з допомогою людям. Будьте щирими і чесними з тими, хто вас оточує, і кому ви допомагаєте.

Ще не приховуйте свої фінансові кошти від домочадців. Якщо вони виявлять ваші заначки, то запідозрять в тому, що ви від них ще щось приховуєте.

Самотні Водолії можуть знайти другу половинку або зав’язати приємні і корисні відносини. Швидше за все, майбутній партнер познайомиться з вами через спільних друзів. Тому приймайте всі запрошення на вечірки та культурні заходи.

Щоб привести в порядок здоров’я і нерви, в найближчі вихідні варто з’їздити в село. Сільська тиша і спокій допоможуть вам відновитися.

Риби

Риб в травні чекає відпочинок. За допомогою білого бика всі цілі самі собою реалізуються, а вам залишається бути тільки пасивним спостерігачем. Однак подібний приємний прогноз очікує тільки тих представників знака, хто намагався і посилено працював в квітні.

Риби, зайняті творчістю, нарешті отримають визнання. Можливо, вас чекає хороший прибуток, а захоплення стане джерелом постійного доходу.

Сімейні представники знака зможуть у всьому покластися на другу половину. Подружжя постараються привнести щось нове у відносини. Навіть якщо ви не будете схвалювати всі починання, все ж постарайтеся не заважати. Інакше вся ініціатива обрубається на корені.

У травні слід зайнятися самоосвітою.

Зі здоров’ям особливих проблем не очікується, але астрологи рекомендують займатися підготовкою до пляжного сезону. Запишіться в спортзал, знайдіть для себе відповідну дієту. Інакше потім доведеться оновлювати свій гардероб.


07.05.2021 27433
Коментарі ()

29.05.2023
Тетяна Дармограй

Як українським енергетикам вдалось оперативно відновити енергетичний баланс та забезпечити постачання електрики споживачам після руйнувань, здійснених Росією та чи можливі відключення світла влітку, як це було взимку — дізнавалась Фіртка. 

822
24.05.2023
Уляна Мокринчук

Як протидіяти домашньому насильству, які є різновиди насильства, куди звертатись жертві, як розпізнати кривдника та як допомогти пережити нелегкий час тому, хто постраждав, журналістка Фіртки дізналась у психологині Валерії Худзіцької.

639
14.05.2023
Тіна Любчик

Василь Стефурак, голова «Асоціації вівчарів» розповів Фіртці, чи легко сьогодні відновлювати промисли, що були популярні в горах ще пів століття тому та як на розвиток сільського господарства повпливала повномасштабна війна на території України. 

9829 7
03.05.2023
Тетяна Дармограй

На початку 2023 року у Міністерстві оборони України зазначали, що у масовій мобілізації немає потреби. Щоправда, із застереженням, що ситуація може змінитися.  

2741 1
19.04.2023
Тіна Любчик

В рамках відзначення Дня першої пластової присяги та програми «Івано-Франківськ — місто Героїв» відкрили та освятили анотаційну дошку Назарію Лугарєву, очільнику пластової станиці міста, який загинув у боях за незалежність України. 

2017
11.04.2023
Уляна Мокринчук

Про пережите внаслідок російського вторгнення та втрату сина на війні, журналістці Фіртки розповіла мешканка Енергодару — Любов Чабанюк. Жінка разом із дітьми евакуювалась на Прикарпаття 11 серпня 2022 року.

2522

Як московити крали історію наших предків.

331

Верхівка УПЦ(МП) послідовно перетворювала своїх вірян  на релігійних фанатиків, які зможуть в будь-який час захистити їхні інтереси.

212

До Путіна явився Голова конституційного суду РФ Валерій Зорькін, який приніс копію «сенсаційної» мапи Європи, на якій нібито нема України. Проаналізуємо, чи це так. 

754

Рання історія Білгороду, як поселення Київської Русі: думки, навіяні останніми подіями у Бєлгородській області РФ. 

781
06.06.2023

Василь Стефурак, голова громадської організації «Асоціація вівчарів», вже 10 років займається вівчарством на Коломийщині. Так, у його господарстві в селі Молодятин не лише вівці та барани. Тут розводять ще й кіз, з молока яких виготовляють крафтові сири.  

191
01.06.2023

В умовах війни та стресу харчові звички зазнають зміни. Нерідко — негативних.  

305
27.05.2023

Багато хто вважає, що перед варінням гречку промивати не треба, тому що ця процедура є "необов'язковою".  

518
06.06.2023

Журналістка Фіртки поговорила з отцем УГКЦ Іваном Жуком, чи є якісь вказівки стосовно одягу вірян та чи може священник зробити зауваження з цього приводу.

200
01.06.2023

Церква бачить шлюб як основу для створення сім'ї та продовження роду. Він передбачає народження та виховання дітей в дусі віри, сприяє їхньому духовному та моральному розвитку.  

453
27.05.2023

Священник – посередник і духовний провідник, що відіграє важливу роль у сповіді. Його присутність і служіння сприяють відкриттю, покаянню та духовному відновленню. Втім, нерідко запитання про збереження таємниці сповіді викликає роздуми.

531
23.05.2023

Серед молодих людей нерідко побутує думка, що можна вірити в Бога, проте не ходити до храму.  

674 1
05.06.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

5783
04.06.2023

Відповідаючи на запитання про перспективи вступу України до НАТО, Воллес зазначив, що існують розбіжності щодо шляху Києва до вступу. Міністр сказав, що НАТО, як і ЄС, не має повторювати помилок минулого, надаючи багато обіцянок таким кандидатам, як Україна.

256
31.05.2023

Законопроєкт про виплати військовим, який парламент ухвалив у першому читанні 30 травня, остаточно можуть ухвалити в середині червня.  

423
26.05.2023

Президент Володимир Зеленський, коментуючи продовження "економічного безвізу" з ЄС, заявив, що у процесі просування України у Євросоюз таку лібералізацію потрібно буде зробити постійною.  

505
23.05.2023

Тема з контрнаступом була настільки обговорювана останніми місяцями на всіх рівнях, що в Україні почали побоюватися того, що його результат не виправдає очікувань.   

513