Головний інспектор Міністерства Оборони України прибув до Івано-Франківського гарнізону для перевірки

 

Головний інспектор Міністерства оборони України Валерій Фролов особисто прибув до Івано-Франківського гарнізону.

 

Нагадаємо, що з початку тижня на Прикарпатті ведеться робота інспекційною перевіркою Головної інспекції Міністерства оборони України. Весь цей час усі частини військового гарнізону складають ряд іспитів та перевірок, результатом яких стане визначення їх готовності до виконання завдань за призначенням, відповідності підготовки особового складу до вимог займаних посад, стан бойової підготовки, рівень керівництва.Валерій Фролов зустрівся з усіма керівниками частин та установ гарнізону, а також керівництвом повітряних сил Збройних Сил України та Західного Оперативного Командування. Крім цього, він відвідав військовий аеродром 114-ї бригади тактичної авіації, де побував в черговій ланці літаків, командно-диспетчерському пункті та пункті керування. Головний інспектор детально ознайомився з усіма аспектами охорони повітряного простору на західних кордонах нашої держави.Потім Валерій Фролов зустрівся з особовим складом Івано-Франківського військового комісаріату та 160 територіального центру комплектування Збройних Сил України. В ході бесіди з офіцерами та сержантами він висловив низку побажань до організації та якості їхньої роботи. Зокрема, наголосив, що Прикарпаття є областю, яка має понад 51 кілометр державного кордону, і від того, наскільки професійно та якісно виконують свої обов’язки і керівники, і підлеглі, залежить в цілому обороноздатність України.Завершиться інспекція підбиттям підсумків, в результаті яких керівництво Збройних Сил України матиме чітку картину реального стану справ у всіх військових структурах регіону.


10.02.2012 1697 0
Коментарі (0)

26.05.2020
Роса Мартинюк

 Жінка не може працювати в  урології, йти до лікаря варто тоді, коли вже болить, а простатит лікується за 5 хвилин — ці та інші міфи ми часто чуємо та чи розуміємо їхню помилковість?Розмовляємо із Владиславою Литвинець — лікарем-урологом Лікувально-ліагностично центру професора Литвинця, асистентом кафедри урології Івано-Франківського медичного університету.

427
22.05.2020
Олена Британська

Ця історія з тих, які тягнуться роками. Про з’єднання Південного та Північного бульварів в Івано-Франківську заговорили ще у 2015-му.

2530 2
22.05.2020
Марія Лутчин

Уявити собі сучасні міста, містечка та села без асфальтного покриття просто неможливо – десь воно ідеальне, десь бажає бути кращим, а десь ями та вибоїни роками не бачили асфальтобетонного катка. Тому сьогодні асфальт впевнено можна назвати одним з

2551
21.05.2020
Роса Мартинюк

Вона справляє враження жінки, що все встигає — працює на роботі, двічі на рік організовує етнофестиваль та виховує трьох діток. Про те, як їй все вдається, з чого починалася “Крайка”, про навчання у Парижі та курйозні ситуації під час організації: говоримо із Наталією Бартків.

591
19.05.2020

Вищі навчальні заклади закінчуватимуть навчальний рік у дистанційному режимі. 

1002
18.05.2020
Олена Британська

Наприкінці квітня уряд представив план поетапного зняття карантинних обмежень. Відповідно до нього, вихід з карантину складатиметься з п'яти етапів, перший з яких розпочався 11 травня. 

1020

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві.  Не відкрию вам Америки, якщо скажу, що багато жителів Галичини м

1865

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

4313

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

3870 2

ВЕСНу/2020 весь світ запам’ятає…

3000
17.04.2020

Пам’ятаймо, що маємо поділитися цією радісною звісткою з усіма, хто у скорботі та потребує нашої розради.

1616
10.04.2020

Великдень, Воскресіння Христове або Пасха – найбільш давнє, урочисте й радісне свято з усіх великих християнських свят церковного року. До цього світлого дня християни готуються заздалегідь. Віряни дотримуються Великого посту, обмежуючи себе у харч

4560 1
09.04.2020

Наразі церква вивчає різні механізми освячення паски.

1626
09.04.2020

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у спеціальному зверненні дав детальні поради щодо поведінки у храмі на Страсний тиждень та Великдень, зокрема щодо сповіді і причастя, та оголосив диспензи (звільнення) Церкви усім в

1668
19.05.2020

Наш дзвінок застав композитора Ігоря Іванціва в Бурштині, де він живе, працює і творить. Простий, приємний співбесідник, з прекрасним почуттям гумору, повен життєвих сил та настрою.

796