Головне не провокувати …, а там якось буде

Київський Майдан 2013-2014 років.

Мирні зібрання. Щотижневі віча. Стоїмо співаємо. Співаємо місяць, два… бо є гасло-наказ: Нікого не провокувати. Хочеться запитати у якій с-ці була б Україна, якщо б не знайшлися "гарячі голови", яким набридло це гасло?

Минув рік постмайданного періоду. Новий Президент, нова Верховна Рада, новий Кабінет Міністрів, які всплили у владі на хвилі військових зіткнень і людських жертв. (Героя Майдану Володимира Парасюка не пустили на майдан 2015 року. http://24tv.ua/news/showNews.do?parasyuk_kazhe_shho_yogo_ne_pustili_na_maydan&objectId=546162

При владі опинилися ті, що закликали нікого не провокувати і ходили на переговори до Януковича. Всіх злодіїв, убивць, шахраїв, сепаратистів випускаємо за кордон… Країни Європи оголосили список осіб, громадян України, до яких застосовуються санкції. Україна, ведіть слідчі дії щодо причетних до злочинів, їх місце в тюрмі! Натомість прокуратура України штампує довідки про те, що вбивці, злодії і сепаратисти не винні. http://www.pravda.com.ua/news/2015/02/6/7057692/ Шахраї і сепаратисти продають і переоформляють своє майно. (Межигір’я та "хонка" досі не під арештом, у них новий власник. http://www.pravda.com.ua/news/2015/02/20/7059300/) Повернуто арештовані кошти екс-міністра аграрія Миколи Присяжнюка, а це  1 млн. 717 тис. доларів, 9 тис. євро і 1 млн. 250 тис. грн., що були вилучені під час обшуку http://zik.ua/ua/news/2015/01/22/suddeyu_shcho_povernuv_koshty_eksministru_prysyazhnyuku_teper_zaymetsya_prokuratura_558233

 Фальсифікаторів парламентських виборів 2014 року влада не переслідує, замовників і організаторів терористичних організацій «ДНР» і «ЛНР», фінансових спонсорів тероризму і сепаратизму пропускає у парламент. 

Олігархічна, кримінальна суспільно-політична і економічна система України «перелаштувалася на воєнні рейки» і вже розкрадає гроші, що виділяються на армію. Олігархи висмоктують гроші з бюджету України, розкрадають міжнародну фінансову допомогу. Курс гривні до долара 1 до 28. В Україні економічний колапс. 

Україна безплатно постачає енергоносії на окуповані території, живить електроенергією Крим, http://nashigroshi.org/2015/01/20/elektroenerhiyu-dlya-krymu-ukrajina-prodaje-pryvatnij-prokladtsi-pidkontrolnij-synu-chlena-putinskoho-kooperatyvu-ozero/, фінансує підприємства на окупованій території Донбасу  http://www.pravda.com.ua/news/2015/02/14/7058574/  і компенсує олігархам збитки від війни http://www.epravda.com.ua/news/2015/02/17/528711/

Ми допомагаємо Росії (продуктами, водою, електроенергією і т.д.) дати собі раду в Криму у тяжкий перехідний період першого року анексії… Допомагаємо сепаратистам Захарченку і Плотницькому не «заморозити людей», уникнути на підконтрольних територіях гуманітарної катастрофи… 

Олігархів не чіпаємо. Весь тягар війни перекладаємо на плечі пересічних громадян. Нікого не провокувати. 

Отже, співаємо патріотичні пісні, не критикуємо владу, не говоримо правду, бо вона роз’єднує і сіє паніку. Нікого не провокувати. 

Тепер влада вже ходить на переговори з Путіним і його маріонетками. І далі ми підписуємо все, беремо будь-які зобов'язання, головне: Нікого не провокувати.

Мінські угоди 1.

«Перемога» української дипломатії, хоча не виконується жоден пункт угоди. 

Мінські угоди 2.

Ще більша «перемога» української дипломатії. Угода мертва від народження, не виконується жоден пункт. Путін від Мінська-2 отримав практично все, що хотів http://uapress.info/uk/news/show/61550 

Українська дипломатія успішно рухається від Мінська 1, де ми набрали купу зобов’язань і де нас просто надурили і кинули, до Мінська 2, де ми додатково взяли ще 10 зобов’язань і нас знову розвели як хлопчаків. Коли українська дипломатія доб’ється того, що Росія буде демаскована і визнана усім світом агресором, коли зобов’язання будуть братися всіма сторонами котрі підписують угоду? 

Пора в угоді вже визначити скільки обстрілів, і протягом якого часу має відбутися, на скільки війська однієї з сторін мають просунутися на чужу територію щоб договір про припинення вогню вважався не чинним. Яке покарання нестиме сторона, яка порушила перемир’я? 

Коли будуть скасовані ганебні закони від 16.09.2014 "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей" і "Про недопущення переслідування та покарання осіб-учасників подій на території Донецької та Луганської областей"? 

Українська армія рухається від «перемоги до перемоги»: здали злітно–посадкову смугу Донецького аеропорту, здали 31 і 32 блокпости на стратегічній «трасі Бахмутка», домовилися про здачу залізничного вузла Дебальцево, що стоїть на шляху між Донецьком і Луганськом (в подяку за це нам дали з малими втратами покинути це місто). І за ще вересневою домовленістю 2014 року в обмін на ці втрати ми «відбили у терористів» територію поблизу Маріуполя. Що це за такі дивні «успіхи і перемоги»? 

Попри те, що напади бойовиків продовжуються Україна у неділю 22.02.15. готується розпочати відведення важкого озброєння http://www.pravda.com.ua/news/2015/02/22/7059374/

Нікого не провокувати. Тут щось не те…

Не потрібно бути великим аналітиком щоб розуміти, дії України регламентовані вказівками і позицією Німеччини, Франції, Англії, США. Далі розмов, стурбованості і обурення, глибокої і ще глибшої стурбованості мова не йде. Росія своєю військовою потугою шантажує весь світ. Керівництво України боїться відкритої війни з Росією. 

Пройшов рік, зброї нам так і не дали. Правда «союзники» оголосили щодо Росії економічні санкції, а Україна ще думає…, думає чи оголошувати «ДНР» і ЛНР» терористичними організаціями. Нікого не провокувати. 

З українського боку 100 мільйонів гривень в день йде на АТО: військова техніка, зброя, боєприпаси, спорядження військовослужбовців, продовольство, медикаменти коштують великі гроші...

Відповідно, такі ж витрати (або й ще більші), по 100 млн. грн. в день несуть «ЛНР» і «ДНР». Не секрет звідки сепаратисти беруть гроші, військову техніку, зброю, боєприпаси, спорядження військовослужбовців, продовольство, медикаменти. 

Гаранти будапештського меморандуму ще чогось вичікують… http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/998_158 

Якщо б світ визнав, що Україна веде війну з Росією, то Росія була б визнана агресором. Відповідно не може Росія накладати вето в раді безпеки ООН на питання у яких вона є воюючою, обвинуваченою стороною. 

Якщо Росію не визнають агресором, і війни з Росією немає, тоді на порядку денному мало б стояти питання роззброєння бойовиків, а не переговори з ними. Ультиматуми мають виставлятися не легітимній українській владі, а самопроголошеним терористичним організаціям «ДНР» і «ЛНР». І розмова повинна бути такою ж як з «Аль-Каїдою». 

Потрібне введення німецько-французько-англійсько-американського континенту в Україну на запрошення Верховної Ради України. Для цього не потрібно рішення ООН чи ЄС, це можна робити на двохсторонній основі. 

Миротворців не потрібно на передовій, там діятимуть українські збройні сили. Сили миротворців потрібні у випадку стримування наступу російських військ далі в глиб території України під виглядом наступу «ДНР» і «ЛНР». Адже Росія за умови існування «ДНР» і «ЛНР», будь-коли може з території «ДНР» і «ЛНР» обстріляти населені пункти на своїй території і під цим приводом розпочати відкриту війну з Україною. (Тому території зони АТО треба негайно визнати окупованими і перестати нести за них відповідальність). 

Чи довго ще протягне Україна, якщо і далі буде «Нікого не провокувати»?

 

Стефанко С.Л.

 

P.S.

Юрій Романенко: «Ограниченное пространство для маневра во многом является следствием многочисленных ошибок Порошенко и Яценюка, которые сделали слишком мало, чтобы изменить организационную структуру государства и повысить эффективность его институтов. Как следствие, государство остается дуршлагом из которого постоянно вытекают ресурсы в частные карманы ФПГ» http://hvylya.net/analytics/pochemu-uhod-iz-debaltsevo-pravilnyiy-shag-ukrainyi.html.

 

Вахтанг Кіпіані: «Після слів Путіна - "я глубоко убежден в том, что кто бы и какое оружие ни поставлял, количество жертв может увеличиться, но результат будет такой же, как и сег...одня" - всі адекватні люди, думаю, розуміють, що найкраще, що ми можемо зробити - визнати "ДНР-ЛНР" окупованими Росією територіями, розірвати всі стосунки з РФ, обрізати воду і електрику окупованим територіям АРК і Донбасу, ухвалити закон "Про антиукраїнську діяльність" і з холодною головою системно рубати кремлівську агентуру під корінь. І нарешті зрозуміти, що тільки через вільну некорумповану економіку, соціальні ліфти і громадські ініціативи ми знайдемо ключик до перемоги і реінтеграції».

 

Сергій Гармаш: «Газпром начал поставки газа на оккупированные территории напрямую террористам! Но платить за это будет “Нефтегаз Украины”. Они убивают наших парней, а мы будем платить за то, чтоб им тепло было. Это называется допиз...сь! Мы все играем в слова, боимся назвать вещи своими именами, признать захваченные территории оккупированными Россией. Вот она и продает “нам” на “нашу” территорию газ… Лицемерит украинская власть, а платить за это будем мы все!»

 


22.02.2015 Сергій Стефанко 1210 0
26.11.2021
Ігор Марковський

Окрім партійних тем Фіртка також обговорила скандал навколо зриву операції по захопленню вагнерівців, як впливає ситуація на білорусько-польському кордоні на Україну та чого очікувати місцевим громадам від бюджету 2022 року.

324
22.11.2021
Уляна Мокринчук

Фіртка підготувала ТОП-10 місць, де можна не лише поплавати в басейні, чи спуститись на лижах, а ще й помилувати водоспадом, напитись справжньої мінеральної води, а також створити керамічний виріб своїми руками.  

1053
19.11.2021
Сергій Білий

Україна – яка вона? Таке питання поставив собі Іван Марк – хлопець з нині окупованого українського селища Чорнухине, що на Луганщині.  Для того, щоб дізнатися відповідь, чоловік пройшов пішки всю нашу країну від крайньої точки на сході до її кордонів на заході. Заходив і до Івано-Франківська, де з ним вдалося поспілкуватись кореспонденту Фіртки.

2572
18.11.2021
Дмитро Сінченко

Руслану Марцінківу не випадає нарікати на попередників чи скидати відповідальність на «парламент», адже рік тому він вдруге здобув посаду міського голови Івано-Франківська, а заразом і монобільшість у міській раді. То ж немає й об’єктивних перешкод для виконання передвиборчих обіцянок. «Фіртка» спробувала з’ясувати, якою мірою очільник міста втілює у життя передвиборчі обіцянки.

2551
17.11.2021
Мар'яна Цимбалюк

Фіртка розпиталася Ігоря Бабинюка, директора Івано-Франківського міжнародного аеропорту, які нові компанії здійснюватимуть авіарейси в Івано-Франківськ, чи будуть літати іноземні лоукости, що сталося з МАУ, яким чином влада та концесіонери перезавантажать роботу летовища.

2514
16.11.2021
Тіна Любчик

Останні роки цікавість іноземних туристів до України зумовлена, насамперед, введенням безвізового режиму та відкриттям нових прямих авіарейсів. Фіртка пропонує розглянути, де саме на Прикарпатті зафіксували найбільші надходження.

1832

Доля фільму «Дім Gucci» така ж карколомна, як його сюжет. Він відображає життя своїх головних героїв, які не завжди знали, чи вони у даний момент на верхів’ї ними ж майстерно створеної хвилі, чи їх випадково винесло на гребіть цунамі? Яс

356

Як показує жорстока реальність, жодна будівля не гарантована від знесення під новітню забудову чи руйнівної радикальної «реконструкції». Тому як тільки почув, що будівля за адресою Чорновола, 122 загрожена потенційною новобудовою, одразу ж вирішив описати її «поки не пізно».

14184 2

Каденюка я тоді ще не знав і не міг припустити, що колись з ним познайомлюся. Але мене пройняла немислима гордість, коли на екрані телевізора човник набирав висоту. Зараз навіть не можу повісти, що мене так розпирало. Мабуть, відчуття, що українці теж сучасні та серед них є люди, які готові заради своєї держави на звитягу. Політ у космос на ту пору ще нагадував лотерею.    

1430

Добрий шматок нашого життя минув у системі переконань, що посуду має бути два види. Перший, то звичайні горнята і банячки, якими ми послуговувалися у щоденному побуті. А в паралельній радянській реальності ще існував посуд з серванта у вітальні.

2476
23.11.2021

Для хорошої роботи мозку потрібно правильно харчуватися, а саме – регулярно вживати продукти, які живлять мозок всіма необхідними речовинами. 

659
11.10.2021

Напередодні зими чимало господинь заморожують сезонні овочі та фрукти, щоб завжди мати під рукою необхідні інгредієнти для приготування страв, а особливо десертів. І якщо деякі продукти та після заморозки не втрачають свій звичний смак і вітаміни, як, наприклад, малина або полуниця, то інші, навпаки, стають непридатними до вживання. 

6344
29.07.2021

Що краще: консервувати, сушити чи морозити? Відповідь на це питання залежить від типу й кількості сировини та ваших ресурсів, як-от часу, грошей, та місця в морозилці та коморі.

15313
19.10.2021

Понад 200 учасників із 12 парафій Івано-Франківської Архієпархії відвідали обласний з'їзд спільнот "Українська Молодь - Христові", який відбувся у суботу 16 жовтня, на парафії Введення в Храм Пресвятої Богородиці, що в с. Боднарів Боднарівського деканату. Цьогоріч подія присвячена 88-річниці від дня заснування спільноти.

4988
17.10.2021

Церква у Новій Липівці – це реставрована дерев’яна німецька кірха, яку збудували у 1904 році. До 1939 року тут жили німці у тодішньому присілку Сітауеріка.  

6444 1
04.10.2021

Розпочалася зустріч із Божественної Літургії, яку очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин у співслужінні ректора семінарії прот. Олексія Данилюка та численного духовенства.    

6788
19.07.2021

Предстоятель Православної церкви України Блаженніший Епіфаній освятив розписи кафедрального собору Преображення Господнього Коломийської єпархії.

15967
10.11.2021

Палац культури імені Гната Хоткевича у Львові, як і район, у якому він розташований, переживає період змін і оновлення. З 2018 року тут почалась ревіталізація та пошук нової концепції культурного центру.  Палац, що побудували спільнокоштом майже 100

2297
16.11.2021

Відповідне рішення ухвалив 15 листопада з’їзд політсили.

1535
11.11.2021

Кабінет Міністрів України затвердив склад Комісії з проведення незалежної оцінки ефективності діяльності Національного агентства з питань запобігання корупції.  

2176
08.11.2021

Зі слів речниці, чинний голова партії Олександр Корнієнко прагне цілковито зосередитись на роботі першого заступника голови Верховної Ради України, а відтак вирішив скласти повноваження голови партії.

2504
03.11.2021

Відповідні постанови народні депутати України ухвалили сьогодні на пленарному засіданні парламенту.

3153