Головне не провокувати …, а там якось буде

Київський Майдан 2013-2014 років.

Мирні зібрання. Щотижневі віча. Стоїмо співаємо. Співаємо місяць, два… бо є гасло-наказ: Нікого не провокувати. Хочеться запитати у якій с-ці була б Україна, якщо б не знайшлися "гарячі голови", яким набридло це гасло?

Минув рік постмайданного періоду. Новий Президент, нова Верховна Рада, новий Кабінет Міністрів, які всплили у владі на хвилі військових зіткнень і людських жертв. (Героя Майдану Володимира Парасюка не пустили на майдан 2015 року. http://24tv.ua/news/showNews.do?parasyuk_kazhe_shho_yogo_ne_pustili_na_maydan&objectId=546162

При владі опинилися ті, що закликали нікого не провокувати і ходили на переговори до Януковича. Всіх злодіїв, убивць, шахраїв, сепаратистів випускаємо за кордон… Країни Європи оголосили список осіб, громадян України, до яких застосовуються санкції. Україна, ведіть слідчі дії щодо причетних до злочинів, їх місце в тюрмі! Натомість прокуратура України штампує довідки про те, що вбивці, злодії і сепаратисти не винні. http://www.pravda.com.ua/news/2015/02/6/7057692/ Шахраї і сепаратисти продають і переоформляють своє майно. (Межигір’я та "хонка" досі не під арештом, у них новий власник. http://www.pravda.com.ua/news/2015/02/20/7059300/) Повернуто арештовані кошти екс-міністра аграрія Миколи Присяжнюка, а це  1 млн. 717 тис. доларів, 9 тис. євро і 1 млн. 250 тис. грн., що були вилучені під час обшуку http://zik.ua/ua/news/2015/01/22/suddeyu_shcho_povernuv_koshty_eksministru_prysyazhnyuku_teper_zaymetsya_prokuratura_558233

 Фальсифікаторів парламентських виборів 2014 року влада не переслідує, замовників і організаторів терористичних організацій «ДНР» і «ЛНР», фінансових спонсорів тероризму і сепаратизму пропускає у парламент. 

Олігархічна, кримінальна суспільно-політична і економічна система України «перелаштувалася на воєнні рейки» і вже розкрадає гроші, що виділяються на армію. Олігархи висмоктують гроші з бюджету України, розкрадають міжнародну фінансову допомогу. Курс гривні до долара 1 до 28. В Україні економічний колапс. 

Україна безплатно постачає енергоносії на окуповані території, живить електроенергією Крим, http://nashigroshi.org/2015/01/20/elektroenerhiyu-dlya-krymu-ukrajina-prodaje-pryvatnij-prokladtsi-pidkontrolnij-synu-chlena-putinskoho-kooperatyvu-ozero/, фінансує підприємства на окупованій території Донбасу  http://www.pravda.com.ua/news/2015/02/14/7058574/  і компенсує олігархам збитки від війни http://www.epravda.com.ua/news/2015/02/17/528711/

Ми допомагаємо Росії (продуктами, водою, електроенергією і т.д.) дати собі раду в Криму у тяжкий перехідний період першого року анексії… Допомагаємо сепаратистам Захарченку і Плотницькому не «заморозити людей», уникнути на підконтрольних територіях гуманітарної катастрофи… 

Олігархів не чіпаємо. Весь тягар війни перекладаємо на плечі пересічних громадян. Нікого не провокувати. 

Отже, співаємо патріотичні пісні, не критикуємо владу, не говоримо правду, бо вона роз’єднує і сіє паніку. Нікого не провокувати. 

Тепер влада вже ходить на переговори з Путіним і його маріонетками. І далі ми підписуємо все, беремо будь-які зобов'язання, головне: Нікого не провокувати.

Мінські угоди 1.

«Перемога» української дипломатії, хоча не виконується жоден пункт угоди. 

Мінські угоди 2.

Ще більша «перемога» української дипломатії. Угода мертва від народження, не виконується жоден пункт. Путін від Мінська-2 отримав практично все, що хотів http://uapress.info/uk/news/show/61550 

Українська дипломатія успішно рухається від Мінська 1, де ми набрали купу зобов’язань і де нас просто надурили і кинули, до Мінська 2, де ми додатково взяли ще 10 зобов’язань і нас знову розвели як хлопчаків. Коли українська дипломатія доб’ється того, що Росія буде демаскована і визнана усім світом агресором, коли зобов’язання будуть братися всіма сторонами котрі підписують угоду? 

Пора в угоді вже визначити скільки обстрілів, і протягом якого часу має відбутися, на скільки війська однієї з сторін мають просунутися на чужу територію щоб договір про припинення вогню вважався не чинним. Яке покарання нестиме сторона, яка порушила перемир’я? 

Коли будуть скасовані ганебні закони від 16.09.2014 "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей" і "Про недопущення переслідування та покарання осіб-учасників подій на території Донецької та Луганської областей"? 

Українська армія рухається від «перемоги до перемоги»: здали злітно–посадкову смугу Донецького аеропорту, здали 31 і 32 блокпости на стратегічній «трасі Бахмутка», домовилися про здачу залізничного вузла Дебальцево, що стоїть на шляху між Донецьком і Луганськом (в подяку за це нам дали з малими втратами покинути це місто). І за ще вересневою домовленістю 2014 року в обмін на ці втрати ми «відбили у терористів» територію поблизу Маріуполя. Що це за такі дивні «успіхи і перемоги»? 

Попри те, що напади бойовиків продовжуються Україна у неділю 22.02.15. готується розпочати відведення важкого озброєння http://www.pravda.com.ua/news/2015/02/22/7059374/

Нікого не провокувати. Тут щось не те…

Не потрібно бути великим аналітиком щоб розуміти, дії України регламентовані вказівками і позицією Німеччини, Франції, Англії, США. Далі розмов, стурбованості і обурення, глибокої і ще глибшої стурбованості мова не йде. Росія своєю військовою потугою шантажує весь світ. Керівництво України боїться відкритої війни з Росією. 

Пройшов рік, зброї нам так і не дали. Правда «союзники» оголосили щодо Росії економічні санкції, а Україна ще думає…, думає чи оголошувати «ДНР» і ЛНР» терористичними організаціями. Нікого не провокувати. 

З українського боку 100 мільйонів гривень в день йде на АТО: військова техніка, зброя, боєприпаси, спорядження військовослужбовців, продовольство, медикаменти коштують великі гроші...

Відповідно, такі ж витрати (або й ще більші), по 100 млн. грн. в день несуть «ЛНР» і «ДНР». Не секрет звідки сепаратисти беруть гроші, військову техніку, зброю, боєприпаси, спорядження військовослужбовців, продовольство, медикаменти. 

Гаранти будапештського меморандуму ще чогось вичікують… http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/998_158 

Якщо б світ визнав, що Україна веде війну з Росією, то Росія була б визнана агресором. Відповідно не може Росія накладати вето в раді безпеки ООН на питання у яких вона є воюючою, обвинуваченою стороною. 

Якщо Росію не визнають агресором, і війни з Росією немає, тоді на порядку денному мало б стояти питання роззброєння бойовиків, а не переговори з ними. Ультиматуми мають виставлятися не легітимній українській владі, а самопроголошеним терористичним організаціям «ДНР» і «ЛНР». І розмова повинна бути такою ж як з «Аль-Каїдою». 

Потрібне введення німецько-французько-англійсько-американського континенту в Україну на запрошення Верховної Ради України. Для цього не потрібно рішення ООН чи ЄС, це можна робити на двохсторонній основі. 

Миротворців не потрібно на передовій, там діятимуть українські збройні сили. Сили миротворців потрібні у випадку стримування наступу російських військ далі в глиб території України під виглядом наступу «ДНР» і «ЛНР». Адже Росія за умови існування «ДНР» і «ЛНР», будь-коли може з території «ДНР» і «ЛНР» обстріляти населені пункти на своїй території і під цим приводом розпочати відкриту війну з Україною. (Тому території зони АТО треба негайно визнати окупованими і перестати нести за них відповідальність). 

Чи довго ще протягне Україна, якщо і далі буде «Нікого не провокувати»?

 

Стефанко С.Л.

 

P.S.

Юрій Романенко: «Ограниченное пространство для маневра во многом является следствием многочисленных ошибок Порошенко и Яценюка, которые сделали слишком мало, чтобы изменить организационную структуру государства и повысить эффективность его институтов. Как следствие, государство остается дуршлагом из которого постоянно вытекают ресурсы в частные карманы ФПГ» http://hvylya.net/analytics/pochemu-uhod-iz-debaltsevo-pravilnyiy-shag-ukrainyi.html.

 

Вахтанг Кіпіані: «Після слів Путіна - "я глубоко убежден в том, что кто бы и какое оружие ни поставлял, количество жертв может увеличиться, но результат будет такой же, как и сег...одня" - всі адекватні люди, думаю, розуміють, що найкраще, що ми можемо зробити - визнати "ДНР-ЛНР" окупованими Росією територіями, розірвати всі стосунки з РФ, обрізати воду і електрику окупованим територіям АРК і Донбасу, ухвалити закон "Про антиукраїнську діяльність" і з холодною головою системно рубати кремлівську агентуру під корінь. І нарешті зрозуміти, що тільки через вільну некорумповану економіку, соціальні ліфти і громадські ініціативи ми знайдемо ключик до перемоги і реінтеграції».

 

Сергій Гармаш: «Газпром начал поставки газа на оккупированные территории напрямую террористам! Но платить за это будет “Нефтегаз Украины”. Они убивают наших парней, а мы будем платить за то, чтоб им тепло было. Это называется допиз...сь! Мы все играем в слова, боимся назвать вещи своими именами, признать захваченные территории оккупированными Россией. Вот она и продает “нам” на “нашу” территорию газ… Лицемерит украинская власть, а платить за это будем мы все!»

 


22.02.2015 Сергій Стефанко 1769 0
01.02.2024
Вікторія Косович

Івано-Франківськ є градом безлічі упереджень і масок: для перших — фортеця, заснована поляками, для других — відголос австрійського «золотого віку» з його залізницями, для третіх — серце гуцульської культури, плач трембіт.  

9579 4
25.01.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

10526 24
18.01.2024
Тіна Любчик

У п'ятницю, 19 січня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбудуться вибори ректора. На посаду претендують троє працівників вишу: доктор медичних наук Микола Островський, доктор медичних наук Роман Яцишин та кандидат медичних наук Руслан Савчук.  

4734
18.01.2024

Каркасні будинки відрізняються високою міцністю, надійністю і довговічністю, а також відносно недорогі в будівництві. Втім, у 2024 році ціни на будівництво каркасних будинків в Україні, як і на все інше, продовжують зростати.  

2472
16.01.2024

Всі наші бюджети – від територіальних громад і до обласного та державного, повинні стати «бюджетами перемоги».

2014
08.01.2024

Подвійні інвестиції (dual investment) – це варіант заробітку на двох видах криптовалют або із застосуванням двох стратегій інвестування.

1896

За час існування людства відбувалася величезна кількість збройних конфліктів, які переростали у війни. З різноманітних причин: територіальні претензії, сфери впливу та навіть релігійні війни. Під релігійними гаслами можна як розпочинати війну, так і фанатично самовіддано воювати.

434

Огляд світових ЗМІ у контексті того, що може чекати українців у випадку перемоги на виборах в США Дональда Трампа.

763

Популярний американський телеведучий Такер Карлсон взяв інтервю у володимира путіна. Причини цієї події були передбачливо описані ТУТ. А зараз – про те, який меседж через Карлсона передав путін для американської аудиторії. Почав він з фейкової

638

Популярний американський телеведучий Такер Карлсон взяв інтерв'ю у путлєра. Що за цим стоїть ...

674
21.02.2024

Інфляція на споживчому ринку в січні 2024 року порівняно із груднем 2023 року на Прикарпатті становила 0,5%, в Україні — 0,4%.  

1020
15.02.2024

В Івано-Франківській області продовжуватимуть втілювати реформу шкільного харчування в освітніх закладах, адже діти мають споживати якісну та смачну їжу, приготовлену у добрих умовах.  

517
10.02.2024

Печериці — порівняно недорогі гриби, які можна придбати в будь-якому магазині. З них ми готуємо супи, салати, додаємо їх до других страв. І щоразу, беручи до рук печериці, виникає запитання: чи потрібно їх чистити?  

4499
21.02.2024

Митрополит Лев Шептицький, після проведення церковного розслідування, окремим декретом проголосив ікону Гошівської Божої Матері «Цариці Карпат» чудотворною.  

1473
15.02.2024

Якщо подружжя зіштовхнулося з кризовими проблемами у сім'ї, варто звернутися для отримання підтримки та поради до різних фахівців залежно від конкретної ситуації.  

497
10.02.2024

Захист Батьківщини випливає із четвертої Божої Заповіді, яка трактується: "Шануй батька і матір". А Батьківщина — це наша друга матір, тому добрі діти, звичайно, свою маму захищатимуть.  

912
06.02.2024

Через обмороження у 35 років отцю ампутували дві ноги, заледве вдалося врятувати руки. Зараз священник керує автівкою, працює на городі, біля дому. Своїм прикладом він підтримує поранених воїнів.  

1864
23.02.2024

На чисельні прохання в Івано-Франківську відбудеться концерт рок-кумира, українського музиканта-мультиінструменталіста, вокаліста, композитора Олега Скрипки та гурту Воплі Відоплясова. Подія відбудеться 3 березня 18:00 - Івано-Франківськ, Panorama PUB,

108
20.02.2024

Перша інформація про те, що український президент готується звільнити Валерія Залужного, з’явилася у січні 2024 року. На той момент в Кремлі не тямили себе від радості.  

568 2
15.02.2024

Станом на лютий 2024 року Головнокомандувачу Збройних сил Олександру Сирському висловили довіру 40% українців, найвищу довіру зберігає колишній Головнокомандувач Валерій Залужний — 94%.  

1225 1
11.02.2024

Президент Володимир Зеленський вніс нові зміни у керівництво Збройних сил України, зокрема замінивши командувачів Об’єднаних сил та Десантно-штурмових військ.  

792 1
07.02.2024

Верховна Рада у першому читанні підтримала оновлений урядовий законопроєкт щодо проходження військової служби, мобілізації та військового обліку.  

1279