Головне не провокувати …, а там якось буде

Київський Майдан 2013-2014 років.

Мирні зібрання. Щотижневі віча. Стоїмо співаємо. Співаємо місяць, два… бо є гасло-наказ: Нікого не провокувати. Хочеться запитати у якій с-ці була б Україна, якщо б не знайшлися "гарячі голови", яким набридло це гасло?

Минув рік постмайданного періоду. Новий Президент, нова Верховна Рада, новий Кабінет Міністрів, які всплили у владі на хвилі військових зіткнень і людських жертв. (Героя Майдану Володимира Парасюка не пустили на майдан 2015 року. http://24tv.ua/news/showNews.do?parasyuk_kazhe_shho_yogo_ne_pustili_na_maydan&objectId=546162

При владі опинилися ті, що закликали нікого не провокувати і ходили на переговори до Януковича. Всіх злодіїв, убивць, шахраїв, сепаратистів випускаємо за кордон… Країни Європи оголосили список осіб, громадян України, до яких застосовуються санкції. Україна, ведіть слідчі дії щодо причетних до злочинів, їх місце в тюрмі! Натомість прокуратура України штампує довідки про те, що вбивці, злодії і сепаратисти не винні. http://www.pravda.com.ua/news/2015/02/6/7057692/ Шахраї і сепаратисти продають і переоформляють своє майно. (Межигір’я та "хонка" досі не під арештом, у них новий власник. http://www.pravda.com.ua/news/2015/02/20/7059300/) Повернуто арештовані кошти екс-міністра аграрія Миколи Присяжнюка, а це  1 млн. 717 тис. доларів, 9 тис. євро і 1 млн. 250 тис. грн., що були вилучені під час обшуку http://zik.ua/ua/news/2015/01/22/suddeyu_shcho_povernuv_koshty_eksministru_prysyazhnyuku_teper_zaymetsya_prokuratura_558233

 Фальсифікаторів парламентських виборів 2014 року влада не переслідує, замовників і організаторів терористичних організацій «ДНР» і «ЛНР», фінансових спонсорів тероризму і сепаратизму пропускає у парламент. 

Олігархічна, кримінальна суспільно-політична і економічна система України «перелаштувалася на воєнні рейки» і вже розкрадає гроші, що виділяються на армію. Олігархи висмоктують гроші з бюджету України, розкрадають міжнародну фінансову допомогу. Курс гривні до долара 1 до 28. В Україні економічний колапс. 

Україна безплатно постачає енергоносії на окуповані території, живить електроенергією Крим, http://nashigroshi.org/2015/01/20/elektroenerhiyu-dlya-krymu-ukrajina-prodaje-pryvatnij-prokladtsi-pidkontrolnij-synu-chlena-putinskoho-kooperatyvu-ozero/, фінансує підприємства на окупованій території Донбасу  http://www.pravda.com.ua/news/2015/02/14/7058574/  і компенсує олігархам збитки від війни http://www.epravda.com.ua/news/2015/02/17/528711/

Ми допомагаємо Росії (продуктами, водою, електроенергією і т.д.) дати собі раду в Криму у тяжкий перехідний період першого року анексії… Допомагаємо сепаратистам Захарченку і Плотницькому не «заморозити людей», уникнути на підконтрольних територіях гуманітарної катастрофи… 

Олігархів не чіпаємо. Весь тягар війни перекладаємо на плечі пересічних громадян. Нікого не провокувати. 

Отже, співаємо патріотичні пісні, не критикуємо владу, не говоримо правду, бо вона роз’єднує і сіє паніку. Нікого не провокувати. 

Тепер влада вже ходить на переговори з Путіним і його маріонетками. І далі ми підписуємо все, беремо будь-які зобов'язання, головне: Нікого не провокувати.

Мінські угоди 1.

«Перемога» української дипломатії, хоча не виконується жоден пункт угоди. 

Мінські угоди 2.

Ще більша «перемога» української дипломатії. Угода мертва від народження, не виконується жоден пункт. Путін від Мінська-2 отримав практично все, що хотів http://uapress.info/uk/news/show/61550 

Українська дипломатія успішно рухається від Мінська 1, де ми набрали купу зобов’язань і де нас просто надурили і кинули, до Мінська 2, де ми додатково взяли ще 10 зобов’язань і нас знову розвели як хлопчаків. Коли українська дипломатія доб’ється того, що Росія буде демаскована і визнана усім світом агресором, коли зобов’язання будуть братися всіма сторонами котрі підписують угоду? 

Пора в угоді вже визначити скільки обстрілів, і протягом якого часу має відбутися, на скільки війська однієї з сторін мають просунутися на чужу територію щоб договір про припинення вогню вважався не чинним. Яке покарання нестиме сторона, яка порушила перемир’я? 

Коли будуть скасовані ганебні закони від 16.09.2014 "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей" і "Про недопущення переслідування та покарання осіб-учасників подій на території Донецької та Луганської областей"? 

Українська армія рухається від «перемоги до перемоги»: здали злітно–посадкову смугу Донецького аеропорту, здали 31 і 32 блокпости на стратегічній «трасі Бахмутка», домовилися про здачу залізничного вузла Дебальцево, що стоїть на шляху між Донецьком і Луганськом (в подяку за це нам дали з малими втратами покинути це місто). І за ще вересневою домовленістю 2014 року в обмін на ці втрати ми «відбили у терористів» територію поблизу Маріуполя. Що це за такі дивні «успіхи і перемоги»? 

Попри те, що напади бойовиків продовжуються Україна у неділю 22.02.15. готується розпочати відведення важкого озброєння http://www.pravda.com.ua/news/2015/02/22/7059374/

Нікого не провокувати. Тут щось не те…

Не потрібно бути великим аналітиком щоб розуміти, дії України регламентовані вказівками і позицією Німеччини, Франції, Англії, США. Далі розмов, стурбованості і обурення, глибокої і ще глибшої стурбованості мова не йде. Росія своєю військовою потугою шантажує весь світ. Керівництво України боїться відкритої війни з Росією. 

Пройшов рік, зброї нам так і не дали. Правда «союзники» оголосили щодо Росії економічні санкції, а Україна ще думає…, думає чи оголошувати «ДНР» і ЛНР» терористичними організаціями. Нікого не провокувати. 

З українського боку 100 мільйонів гривень в день йде на АТО: військова техніка, зброя, боєприпаси, спорядження військовослужбовців, продовольство, медикаменти коштують великі гроші...

Відповідно, такі ж витрати (або й ще більші), по 100 млн. грн. в день несуть «ЛНР» і «ДНР». Не секрет звідки сепаратисти беруть гроші, військову техніку, зброю, боєприпаси, спорядження військовослужбовців, продовольство, медикаменти. 

Гаранти будапештського меморандуму ще чогось вичікують… http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/998_158 

Якщо б світ визнав, що Україна веде війну з Росією, то Росія була б визнана агресором. Відповідно не може Росія накладати вето в раді безпеки ООН на питання у яких вона є воюючою, обвинуваченою стороною. 

Якщо Росію не визнають агресором, і війни з Росією немає, тоді на порядку денному мало б стояти питання роззброєння бойовиків, а не переговори з ними. Ультиматуми мають виставлятися не легітимній українській владі, а самопроголошеним терористичним організаціям «ДНР» і «ЛНР». І розмова повинна бути такою ж як з «Аль-Каїдою». 

Потрібне введення німецько-французько-англійсько-американського континенту в Україну на запрошення Верховної Ради України. Для цього не потрібно рішення ООН чи ЄС, це можна робити на двохсторонній основі. 

Миротворців не потрібно на передовій, там діятимуть українські збройні сили. Сили миротворців потрібні у випадку стримування наступу російських військ далі в глиб території України під виглядом наступу «ДНР» і «ЛНР». Адже Росія за умови існування «ДНР» і «ЛНР», будь-коли може з території «ДНР» і «ЛНР» обстріляти населені пункти на своїй території і під цим приводом розпочати відкриту війну з Україною. (Тому території зони АТО треба негайно визнати окупованими і перестати нести за них відповідальність). 

Чи довго ще протягне Україна, якщо і далі буде «Нікого не провокувати»?

 

Стефанко С.Л.

 

P.S.

Юрій Романенко: «Ограниченное пространство для маневра во многом является следствием многочисленных ошибок Порошенко и Яценюка, которые сделали слишком мало, чтобы изменить организационную структуру государства и повысить эффективность его институтов. Как следствие, государство остается дуршлагом из которого постоянно вытекают ресурсы в частные карманы ФПГ» http://hvylya.net/analytics/pochemu-uhod-iz-debaltsevo-pravilnyiy-shag-ukrainyi.html.

 

Вахтанг Кіпіані: «Після слів Путіна - "я глубоко убежден в том, что кто бы и какое оружие ни поставлял, количество жертв может увеличиться, но результат будет такой же, как и сег...одня" - всі адекватні люди, думаю, розуміють, що найкраще, що ми можемо зробити - визнати "ДНР-ЛНР" окупованими Росією територіями, розірвати всі стосунки з РФ, обрізати воду і електрику окупованим територіям АРК і Донбасу, ухвалити закон "Про антиукраїнську діяльність" і з холодною головою системно рубати кремлівську агентуру під корінь. І нарешті зрозуміти, що тільки через вільну некорумповану економіку, соціальні ліфти і громадські ініціативи ми знайдемо ключик до перемоги і реінтеграції».

 

Сергій Гармаш: «Газпром начал поставки газа на оккупированные территории напрямую террористам! Но платить за это будет “Нефтегаз Украины”. Они убивают наших парней, а мы будем платить за то, чтоб им тепло было. Это называется допиз...сь! Мы все играем в слова, боимся назвать вещи своими именами, признать захваченные территории оккупированными Россией. Вот она и продает “нам” на “нашу” территорию газ… Лицемерит украинская власть, а платить за это будем мы все!»

 


22.02.2015 Сергій Стефанко 1413 0
10.08.2022
Тіна Любчик

Журналістка Фіртки поспілкувалася зі Святославом Балакою, головою Асоціації інтервенційних онкологів України, який приїхав в Івано-Франківськ із Харкова. 

1844
04.08.2022
Тетяна Дармограй

Повномасштабне російське вторгнення майже повністю витіснило коронавірусну хворобу з інформаційного простору України. Проте, як констатують медики, українці продовжують хворіти та помирати через цю недугу.

1479
31.07.2022
Тіна Любчик

Про пережите внаслідок російського вторгнення журналістці Фіртки розповіла киянка, яка працює дитячою психологинею, Ксенія Дичко. У перші дні повномасштабної війни жінка переїхала із сім’єю до Івано-Франківська.

2465 4
28.07.2022
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки розпитала у психологині, як війна впливає на стосунки, як зберегти шлюб в умовах постійного стресу чи тривалої розлуки та чому сьогодні особливо важлива підтримка та щира розмова.  

1851
22.07.2022
Тетяна Дармограй

В Україні вже 144-й день триває повномасштабна війна. Через російську агресію процес загальної мобілізації продовжили до 23 серпня.

5937
20.07.2022
Мар'яна Цимбалюк

У перші дні війни в село одразу зайшли російські війська, які розгорнули штаб неподалік їхнього дому. Ворожі солдати  використовували місцевих, як живий щит для захисту. Життя нагадувало сценарій фільму жахів. Як родині вдалося живими втекти на Прикарпаття, читайте в інтерв’ю для Фіртки.

2019 1

На щастя, переважна більшість держав світу розуміє справжню ситуацію в російсько-українській війні. Хто на кого напав, хто обороняє по праву свою територію, і де тут світла й темна сторона. Але в міжнародному праві та відносинах самого розуміння мало.

119

Яблуневий чи Медовий Спас? Доволі, часто народні назви християнських свят відривають нас від суті та розуміння глибини свята. Яскравим прикладом цього є «Яблуневий Спас» та «Маковія», що це, про кого це?

240

Неодноразово доводилось зустрічатися з бабусями або жіночками в церкві, на невеликих парафіях різних конфесій, які знають все і навіть деколи більше за священника. А потім священники дивуються: «чому в храмі немає молоді?». А вони і не знали, що молодь не витримала прискіпливих зауважень «церковного менеджменту».  

289

Коли люди стикаються із Національною Хокейною Лігою, вони, в першу чергу, дивляться крізь призму інших турнірів та видів спорту. Наприклад, футбол й Англійська Прем’єр Ліга, Чемпіонат Світу чи Європи, Ліга Чемпіонів та інші. 

594
09.08.2022

Перш за все фахівець радить виключити із щоденного раціону жирну та смажену їжу.

448
30.07.2022

Літо – та пора року, коли потрібно їсти максимально корисні та насичені вітамінами продукти  

1207
27.07.2022

В літній період радять пити теплу воду, вона краще засвоюється організмом.  

1214
15.08.2022

В Івано-Франківську представники УПЦ Московського патріархату через суд намагаються повернути храм Різдва Христового, що на вулиці Довженка.

1043
11.08.2022

Для вирішення та недопущення різноманітних конфліктних ситуацій та непорозумінь, в Івано-Франківську створять Раду церков.  

320
09.08.2022

Після православ’я найбільше респондентів із Заходу України ідентифікували себе як греко-католиків (26%), протестантів та атеїстів (4%) і. Інші релігії та конфесії називалися рідше.  

418
05.06.2022

У Храмі Царя Христа (відомому, як церква на Майзлях) Святу літургію провів Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

4666
05.08.2022

Першого липня на п'ятому позачерговому засіданні Міжурядового комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини за зверненням Міністерства культури та інформаційної політики України внесено елемент “Культура приготування українського б

606
15.08.2022

Президент Володимир Зеленський усунув начальників управлінь Служби безпеки України у трьох областях.

330
12.08.2022

На запитання, чи підтримують українці дії президента Володимира Зеленського, 59% відповіли, що рішуче підтримують та 32% — скоріше підтримують.  

252
11.08.2022

Рішення про подовження мобілізації ухвалює парламент.

357
09.08.2022

Президент Володимир Зеленський закликає країна Заходу заборонити в’їзд всім громадянам росії на тлі її агресії проти України.  

410