Головне не провокувати …, а там якось буде

Київський Майдан 2013-2014 років.

Мирні зібрання. Щотижневі віча. Стоїмо співаємо. Співаємо місяць, два… бо є гасло-наказ: Нікого не провокувати. Хочеться запитати у якій с-ці була б Україна, якщо б не знайшлися "гарячі голови", яким набридло це гасло?

Минув рік постмайданного періоду. Новий Президент, нова Верховна Рада, новий Кабінет Міністрів, які всплили у владі на хвилі військових зіткнень і людських жертв. (Героя Майдану Володимира Парасюка не пустили на майдан 2015 року. http://24tv.ua/news/showNews.do?parasyuk_kazhe_shho_yogo_ne_pustili_na_maydan&objectId=546162

При владі опинилися ті, що закликали нікого не провокувати і ходили на переговори до Януковича. Всіх злодіїв, убивць, шахраїв, сепаратистів випускаємо за кордон… Країни Європи оголосили список осіб, громадян України, до яких застосовуються санкції. Україна, ведіть слідчі дії щодо причетних до злочинів, їх місце в тюрмі! Натомість прокуратура України штампує довідки про те, що вбивці, злодії і сепаратисти не винні. http://www.pravda.com.ua/news/2015/02/6/7057692/ Шахраї і сепаратисти продають і переоформляють своє майно. (Межигір’я та "хонка" досі не під арештом, у них новий власник. http://www.pravda.com.ua/news/2015/02/20/7059300/) Повернуто арештовані кошти екс-міністра аграрія Миколи Присяжнюка, а це  1 млн. 717 тис. доларів, 9 тис. євро і 1 млн. 250 тис. грн., що були вилучені під час обшуку http://zik.ua/ua/news/2015/01/22/suddeyu_shcho_povernuv_koshty_eksministru_prysyazhnyuku_teper_zaymetsya_prokuratura_558233

 Фальсифікаторів парламентських виборів 2014 року влада не переслідує, замовників і організаторів терористичних організацій «ДНР» і «ЛНР», фінансових спонсорів тероризму і сепаратизму пропускає у парламент. 

Олігархічна, кримінальна суспільно-політична і економічна система України «перелаштувалася на воєнні рейки» і вже розкрадає гроші, що виділяються на армію. Олігархи висмоктують гроші з бюджету України, розкрадають міжнародну фінансову допомогу. Курс гривні до долара 1 до 28. В Україні економічний колапс. 

Україна безплатно постачає енергоносії на окуповані території, живить електроенергією Крим, http://nashigroshi.org/2015/01/20/elektroenerhiyu-dlya-krymu-ukrajina-prodaje-pryvatnij-prokladtsi-pidkontrolnij-synu-chlena-putinskoho-kooperatyvu-ozero/, фінансує підприємства на окупованій території Донбасу  http://www.pravda.com.ua/news/2015/02/14/7058574/  і компенсує олігархам збитки від війни http://www.epravda.com.ua/news/2015/02/17/528711/

Ми допомагаємо Росії (продуктами, водою, електроенергією і т.д.) дати собі раду в Криму у тяжкий перехідний період першого року анексії… Допомагаємо сепаратистам Захарченку і Плотницькому не «заморозити людей», уникнути на підконтрольних територіях гуманітарної катастрофи… 

Олігархів не чіпаємо. Весь тягар війни перекладаємо на плечі пересічних громадян. Нікого не провокувати. 

Отже, співаємо патріотичні пісні, не критикуємо владу, не говоримо правду, бо вона роз’єднує і сіє паніку. Нікого не провокувати. 

Тепер влада вже ходить на переговори з Путіним і його маріонетками. І далі ми підписуємо все, беремо будь-які зобов'язання, головне: Нікого не провокувати.

Мінські угоди 1.

«Перемога» української дипломатії, хоча не виконується жоден пункт угоди. 

Мінські угоди 2.

Ще більша «перемога» української дипломатії. Угода мертва від народження, не виконується жоден пункт. Путін від Мінська-2 отримав практично все, що хотів http://uapress.info/uk/news/show/61550 

Українська дипломатія успішно рухається від Мінська 1, де ми набрали купу зобов’язань і де нас просто надурили і кинули, до Мінська 2, де ми додатково взяли ще 10 зобов’язань і нас знову розвели як хлопчаків. Коли українська дипломатія доб’ється того, що Росія буде демаскована і визнана усім світом агресором, коли зобов’язання будуть братися всіма сторонами котрі підписують угоду? 

Пора в угоді вже визначити скільки обстрілів, і протягом якого часу має відбутися, на скільки війська однієї з сторін мають просунутися на чужу територію щоб договір про припинення вогню вважався не чинним. Яке покарання нестиме сторона, яка порушила перемир’я? 

Коли будуть скасовані ганебні закони від 16.09.2014 "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей" і "Про недопущення переслідування та покарання осіб-учасників подій на території Донецької та Луганської областей"? 

Українська армія рухається від «перемоги до перемоги»: здали злітно–посадкову смугу Донецького аеропорту, здали 31 і 32 блокпости на стратегічній «трасі Бахмутка», домовилися про здачу залізничного вузла Дебальцево, що стоїть на шляху між Донецьком і Луганськом (в подяку за це нам дали з малими втратами покинути це місто). І за ще вересневою домовленістю 2014 року в обмін на ці втрати ми «відбили у терористів» територію поблизу Маріуполя. Що це за такі дивні «успіхи і перемоги»? 

Попри те, що напади бойовиків продовжуються Україна у неділю 22.02.15. готується розпочати відведення важкого озброєння http://www.pravda.com.ua/news/2015/02/22/7059374/

Нікого не провокувати. Тут щось не те…

Не потрібно бути великим аналітиком щоб розуміти, дії України регламентовані вказівками і позицією Німеччини, Франції, Англії, США. Далі розмов, стурбованості і обурення, глибокої і ще глибшої стурбованості мова не йде. Росія своєю військовою потугою шантажує весь світ. Керівництво України боїться відкритої війни з Росією. 

Пройшов рік, зброї нам так і не дали. Правда «союзники» оголосили щодо Росії економічні санкції, а Україна ще думає…, думає чи оголошувати «ДНР» і ЛНР» терористичними організаціями. Нікого не провокувати. 

З українського боку 100 мільйонів гривень в день йде на АТО: військова техніка, зброя, боєприпаси, спорядження військовослужбовців, продовольство, медикаменти коштують великі гроші...

Відповідно, такі ж витрати (або й ще більші), по 100 млн. грн. в день несуть «ЛНР» і «ДНР». Не секрет звідки сепаратисти беруть гроші, військову техніку, зброю, боєприпаси, спорядження військовослужбовців, продовольство, медикаменти. 

Гаранти будапештського меморандуму ще чогось вичікують… http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/998_158 

Якщо б світ визнав, що Україна веде війну з Росією, то Росія була б визнана агресором. Відповідно не може Росія накладати вето в раді безпеки ООН на питання у яких вона є воюючою, обвинуваченою стороною. 

Якщо Росію не визнають агресором, і війни з Росією немає, тоді на порядку денному мало б стояти питання роззброєння бойовиків, а не переговори з ними. Ультиматуми мають виставлятися не легітимній українській владі, а самопроголошеним терористичним організаціям «ДНР» і «ЛНР». І розмова повинна бути такою ж як з «Аль-Каїдою». 

Потрібне введення німецько-французько-англійсько-американського континенту в Україну на запрошення Верховної Ради України. Для цього не потрібно рішення ООН чи ЄС, це можна робити на двохсторонній основі. 

Миротворців не потрібно на передовій, там діятимуть українські збройні сили. Сили миротворців потрібні у випадку стримування наступу російських військ далі в глиб території України під виглядом наступу «ДНР» і «ЛНР». Адже Росія за умови існування «ДНР» і «ЛНР», будь-коли може з території «ДНР» і «ЛНР» обстріляти населені пункти на своїй території і під цим приводом розпочати відкриту війну з Україною. (Тому території зони АТО треба негайно визнати окупованими і перестати нести за них відповідальність). 

Чи довго ще протягне Україна, якщо і далі буде «Нікого не провокувати»?

 

Стефанко С.Л.

 

P.S.

Юрій Романенко: «Ограниченное пространство для маневра во многом является следствием многочисленных ошибок Порошенко и Яценюка, которые сделали слишком мало, чтобы изменить организационную структуру государства и повысить эффективность его институтов. Как следствие, государство остается дуршлагом из которого постоянно вытекают ресурсы в частные карманы ФПГ» http://hvylya.net/analytics/pochemu-uhod-iz-debaltsevo-pravilnyiy-shag-ukrainyi.html.

 

Вахтанг Кіпіані: «Після слів Путіна - "я глубоко убежден в том, что кто бы и какое оружие ни поставлял, количество жертв может увеличиться, но результат будет такой же, как и сег...одня" - всі адекватні люди, думаю, розуміють, що найкраще, що ми можемо зробити - визнати "ДНР-ЛНР" окупованими Росією територіями, розірвати всі стосунки з РФ, обрізати воду і електрику окупованим територіям АРК і Донбасу, ухвалити закон "Про антиукраїнську діяльність" і з холодною головою системно рубати кремлівську агентуру під корінь. І нарешті зрозуміти, що тільки через вільну некорумповану економіку, соціальні ліфти і громадські ініціативи ми знайдемо ключик до перемоги і реінтеграції».

 

Сергій Гармаш: «Газпром начал поставки газа на оккупированные территории напрямую террористам! Но платить за это будет “Нефтегаз Украины”. Они убивают наших парней, а мы будем платить за то, чтоб им тепло было. Это называется допиз...сь! Мы все играем в слова, боимся назвать вещи своими именами, признать захваченные территории оккупированными Россией. Вот она и продает “нам” на “нашу” территорию газ… Лицемерит украинская власть, а платить за это будем мы все!»

 


12.07.2020
Тетяна Дармограй

Людмила Дем’яник, яку бійці знають за позивним Катруся Стріла, розповіла про те, як потрапила на фронт, з якими упередженнями там стикнулась, як адаптовується до цивільного життя та чим буде займатись після закінчення війни.

1451
10.07.2020

Про те, як  працює з іноземними інвесторами UkraineInvest Фіртка поспілкувалася з Андрієм Павлівим — представником урядового Офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest в Західній Україні.

917
09.07.2020

Запашна та яскрава композиція з квітів дає можливість будь-якій людині перенестися в спекотне літо навіть лютою зимою, коли багато хто тільки мріє про свіжі, ароматні та щойно зібрані рослини. Сервіс flowers.ua/ru/frankovsk працює впродовж року, надаючи

777
07.07.2020
Марія Лутчин

Сьомого липня у Європі, а 11 у світі, відзначають День шоколаду. Це свято виникло у Франції в 1995 році.

1094
05.07.2020
Люся Грибик

Танцюрист розповів нам про свої кроки до досягнення успіху, поділився секретами мотивації та розкрив подробиці своїх танцювальних буднів.

1527
03.07.2020
Марія Лутчин

Для відновлення зруйнованої інфраструктури: доріг, мостів, берегоукріплювальних дамб, за попередніми підрахунками, потрібно понад два мільярди гривень.

1324

Нещодавно на Фіртці започаткував свій блог Олег Саїк, де описав, що місцеві сайти державних установ, які потенційно мали б приваблювати інвесторів, у ганебному стані.

1821

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві. 

5095

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

8434

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

6543 2
10.07.2020

На Землі новий «диктатор» – COVID-19 і ми змушені пристосуватись до життя в нових умовах.

721
23.06.2020

У перший рік життя малюка все змінюється доволі динамічно. Здавалося б, тільки недавно матуся спіткала усі тонкощі грудного вигодовування, і ось вже настає новий етап – введення першого прикорм. Це їжа, що суттєво відрізняється від материнського мол

7856
16.06.2020

На ферму з виробництва фуа-гри в місті Снятин влаштувався хлопець, який таємно знімав на відео свої робочі будні, а опісля анонімно передав матеріали зоозахисній організації "Відкриті клітки Україна", яка їх опублікувала. Ці кадри сколихнули світ, призве

62902 4
07.07.2020

Його життєва історія сповнена несподіваних поворотів долі, адже йому довелося здійснювати своє архієрейське служіння у вкрай складний для Церкви час – підпілля та переслідування.

751
25.06.2020

На останню декаду червня, що у 2001 році, припала непересічна для історії Львова та й України загалом подія. Це багатьом видавалося неможливим і до останнього існували сумніви, але папа таки прибув поспілкуватися з українцями. Тоді це все просто видавал

1075
16.06.2020

Акція триває вже понад два роки і наближається до своєї кульмінації. Сьогодні, 16 червня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин долучився до історичного заходу – створення рукописної Біблії, пише Фіртка з посиланням

1472
08.06.2020

Для того щоб усвідомити справжність наших прохань до Господа Бога про власні потреби, потрібно спочатку перейнятися, серцем відчути потреби інших людей.

1909
08.07.2020

Голова Національної спілки театральних діячів України, керівник Національної оперети України Богдан Струтинський отримав орден "За заслуги" І ступеня.

2127
09.07.2020

Про це президент заявив 8 липня під час зустрічі з представниками бізнесу Чернівецької області.

1539 1
03.07.2020

Єлісейський палац заявив, що Філіпп буде займатися урядовими справами доти, доки не буде призначено новий уряд.

590
03.07.2020

У бюлетені з відкритими списками можна буде проголосувати як за партію, так і за конкретного кандидата, щоб підняти його в партійному списку Профільний комітет Верховної Ради затвердив нову форму бюлетеня для голосування на місцевих виборах за відкритими

744
26.06.2020

Партія "Голос" проголосувала за припинення депутатських повноважень Святослава Вакарчука. Перед цим він вийшов із фракції «Голос» у Верховній Раді. Про це повідомляє пресслужба партії «Голос», інформує Фіртка. Водн

879