Голова Галицької РДА – повний імпотент?

 

В своєму останньому чаті на сайті Агенції новин «Фіртка» 18 березня поточного року голова Івано-Франківської ОДА Михайло Вишиванюк відповів серед іншого і на запитання мешканця Канади Дмитра Небора щодо, здавалось би, дрібного запитання щодо демонтажу каналізаційного септика, який облаштували сусіди в порушення санітарних норм поряд із криницею, з якої 80-літня мама Д. Небора брала раніше питну воду.


Питання було наступне: «Михайле Васильовичу, не знаю до кого вже звертатися із здавалося би дрібною проблемо. Я в даний час мешкаю в Канаді, а моя мама в Більшівцях Галицького району. Ще влітку мамина сусідка в порушення всіх санітарних норм викопала каналізаційний колодязь в 7 метрах від криниці (замість 25 по нормах), звідки мама брала питну воду. З серпня місяця всі наші звернення - до голови сільради, до районної санстанції нідо чого не приводять. У відповідь сусідка почала писати "зустрічні" скарги з надуманих проблем. вже більше як півроку триває рух паперів по колу, замість того, щоб вирішити питання влада просто бездіяльна, і просто збиткується над моєю 80-літньою мамою, якій мені допомагати з-за океану дуже складно, і що робити? Я звернувся навіть в газету Галицький кореспондент - і там провли розслідування і навіть написали велику статтю "Туалетний тупик імпотентної влади" і все рівно результатів немає. Замість того, щоб на початковій стадії вирішити насправді дріб’язковий конфлікт, який має причиною очевидне порушення санітарних норм, через бездіяльність влади, вона сама ж собі створює проблеми – отримує додаткові скарги і заяви, отримує додаткову роботу не тільки для себе, а для санстанції, відділу архітектури. Щоби всі були «при справі». Допоможіть, бо вже не знаю до кого звертатися».

 

Відповідь голови ОДА була лаконічною: «Дякую за запитання. Прикро таке слухати. Розберемося».


Одразу ж Михайло Вишиванюк зв’язався по телефону з головою Галицької РДА Григорієм Івасишиним та в жорсткій формі вимагав допомогти 80-літній жінці та привести до вимог нормативних документів сусідську «новобудову». В Агенції новин «Фіртка» навіть зберігся аудіофайл цієї розмови.

 

«Фіртка» вирішила поцікавитися в Дмитра Небора про те, чи вирішилася проблема його 80-літньої матері.


Сьогодні вранці ми зв’язалися по Скайпу з Дмитром Небором: «О, ви дуже вчасно мені телефонуєте!» - відповів Дмитро Небор. Він повідомив журналіста «Фіртки» про те, що нічого не змінилося. Більше того, він розповів, що якщо раніше висновки санітарних служб були про те, що вода в криниці придатна для пиття, то останній аналіз вже показав негативний результат. Також, Дмитро Небор розповів, що приїзжало вже кілька комісій з Галицької РДА. Проте, за його словами, сусідка їх просто не пускає на подвір’я. І тому комісії більше нічого робити як «тероризувати» його маму, щоби її син перестав скаржитися.

 

Зокрема днями, очевидно як результат чергового звернення Д. Небора на гарячу лінію ОДА, приїзжала чергова комісія. «Вони знову не змогли потрапити до сусідів, але один із членів тієї комісії, який називається Степан Данилюк, почав погрожувати моїй старенькій мамі – що якщо ваш син не припинить скаржитися, то передайте йому, що ми влаштуємо йому…» (На сайті Галицької РДА ми знайшли інформацію лише про одного Степана Данилюка - начальника управління будівництва, інфраструктури, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Галицької райдержадміністрації).

 

Пікантності ситуації додає той факт, що сусіди мами Дмитра Небора в листах до ЗМІ та "зустрічних" скаргах замість того, щоб перенести каналізаційний септик на нормативну відстань, розпочали «контргру» - мовляв сусіди також порушують санітарні норми, бо в них на подвір’ї є трактор, який постійно гуркоче і травить їм атмосферу… На це Дмитро Небор розповів, що останній раз трактор заводили на кілька хвили рік тому, - щоб перконатися в його справності: «Я, очевидно, це трактор в майбутній свій приїзд просто продам, - він залишився в спадок від батька, проте стоїть без діла…»

 

Єдиний висновок, що напрошується з цієї ситуації – влада в Галицькому районі – повністю імпотентнтна, не здатна вирішувати навіть найдрібніші проблеми мешканців, як це і припустили журналісти «Галицького креспондента», що провели ціле журналістське розслідування, про що і описали ще лютому 2013 року в своїй статті «Туалетний тупик імпотентної влади».

 

В звязку і з ситуацією, що склалася, «Фіртка» розпочинає щотижневий моніторинг ситуації наквколо каналізаційного септика, з яким вже рік вся «потужна» «державна машина» Галицького району не може дати собі ради…

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Туалетний тупик імпотентної влади


07.08.2013 2067 10
Коментарі (10)

Марія 2014.03.07, 21:41
Таким хамовитим керівникам ,як Данилюк, не можна навіть до тварин наближатись не те , що до людей.А Галицька влада, взагалі ніколи і нічого не вирішувала, тим більше коли до них звертаються звичайні люди.
Марія 2014.03.07, 21:47
А чому син повинен наймати адвоката?Є "професіонали" які повинні виконувати свою роботу , а не ображати стареньких людей.Галицька влада протирає тільки штани і ніколи нічого не вирішувала і сумніваюсь що взагалі колись буде щось вирішувати.А таким як Данилюк , місце в психушці-він ХАМ
Гість 2013.08.08, 22:36
А синові з Канади "шкода" кілька гривень для того, щоб найняти на Україні для мами адвоката. Я думаю професіонали своєї справи все зробили б швидко. Проте справжні українці крім того що скаржитись нічого більше не вміють.
Марта 2013.08.09, 09:14
Якого адвоката? ВЛАДА ПОВИННА ВИКОНКВАТИ СВОЇ ОБОВ'ЯЗКИ. Є ж ціле кодло контролюючих організацій. Але вони тільки вміють працювати там де можна поживитися? Це ж не цивільний конфлікт за межу, з яким треба йти до суду, а грубе порушення санітарних і будівельних норм, - до чого тут суд? Суд все рівно вимагатиме роботи тих самих контролюючих органів, їх експертних висновків, і його рішення знову буде спрямовані до них - суть - ВИКОНУЙТЕ СВОЇ ОБОВ'ЯЗКИ! просто тупе ігнорування владою виконання своїх обов'язків. Але головне навіть в іншому - в НЕЛЮДЯНОСТІ. Я читала ще статтю в Галицькому кореспонденті. Там все легко можна було вирішити на самому початку - жінка одразу ж 0, ще рік тому, звернулася до голови сільради - тоді все можна було скоригувати... А зараз - все правильно, владо - не хочеш працювати - вигрібай! Цікаво, що зміниться через тиждень?
Р 2013.08.09, 12:05
Якщо люди сволочі, то й влада не допоможе.
Гість 2013.08.11, 23:09
Пані Марто, такі люди як Ви повинні працювати "як мінімум" суддями, головами адміністрацій. Прочитавши статтю в районній газеті, Ви вже знали як вирішити дану проблему. З Вашого погляду кожне спірне питання, це проблема влади, а не самих сторін. Ви б займаючи певну посаду швидко вивели Україну з кризи. На мою думку, не все там так просто, якщо синові не вистачає грошей на адвоката. З мого власного досвіду, скажу, що в більшості типових суперечок неможливо знайти 100% винну сторону. Кожна сторона в чомусь "згрішила". Для цього й існує суд. А що буде потрібно суду - це вже не Вам вирішувати.
Марта 2013.08.12, 08:30
Та який суд? Просто не розумієте про що мова. Це не цивільно- правова суперечка. Це порушення санітарних норм, за чим наглядає не суд, а спеціальні контролюючих структури держави. Є норма - встановлювати септик від криниці не ближче 25 метрів, а люди встановили на відстані 7 метрів. Ну от, добре, поганяємо ми 80-літню жінку по судах, потім по виконавчих службах, а сусіди і далі не приводять все до норми. І що далі. Поставте свою маму чи бабці в таку ситуацію! Чи вже людяності не залишилося ні на грам? Є контролюючі органи - складайте приписи, штрафуйте. Вимагайте виконання законних норм! А не присилийте моральних виродків данилюків погрожували 80-літній жінці. Просто ганебні ситуація для Галицької влади.
₴&₴ 2013.08.12, 09:21
До гостя. Це ніяке не "спірне питання". Не розумію і сусідів. Перенесли б септик, тай по справі. Що за люди...
Петя 2013.08.12, 09:44
Моральні уроди
11 2013.08.12, 09:58
"Добрі" галичани люблять травити один одного лайном.
12.07.2020
Тетяна Дармограй

Людмила Дем’яник, яку бійці знають за позивним Катруся Стріла, розповіла про те, як потрапила на фронт, з якими упередженнями там стикнулась, як адаптовується до цивільного життя та чим буде займатись після закінчення війни.

5929
10.07.2020

Про те, як  працює з іноземними інвесторами UkraineInvest Фіртка поспілкувалася з Андрієм Павлівим — представником урядового Офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest в Західній Україні.

1685
09.07.2020

Запашна та яскрава композиція з квітів дає можливість будь-якій людині перенестися в спекотне літо навіть лютою зимою, коли багато хто тільки мріє про свіжі, ароматні та щойно зібрані рослини. Сервіс flowers.ua/ru/frankovsk працює впродовж року, надаючи

1024
07.07.2020
Марія Лутчин

Сьомого липня у Європі, а 11 у світі, відзначають День шоколаду. Це свято виникло у Франції в 1995 році.

1270
05.07.2020
Люся Грибик

Танцюрист розповів нам про свої кроки до досягнення успіху, поділився секретами мотивації та розкрив подробиці своїх танцювальних буднів.

1982
03.07.2020
Марія Лутчин

Для відновлення зруйнованої інфраструктури: доріг, мостів, берегоукріплювальних дамб, за попередніми підрахунками, потрібно понад два мільярди гривень.

1634

Нещодавно на Фіртці започаткував свій блог Олег Саїк, де описав, що місцеві сайти державних установ, які потенційно мали б приваблювати інвесторів, у ганебному стані.

2042

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві. 

5320

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

8733

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

6782 2
13.07.2020

Василь Стефурак акліматизував європейських овець і вивів власну породу для проживання в українських Карпатах. Василь –  Голова ГО «Асоціація вівчарів», переможець бізнесово-розважального реаліті «Громада на мільйон» в&

2588
10.07.2020

На Землі новий «диктатор» – COVID-19 і ми змушені пристосуватись до життя в нових умовах.

1239
23.06.2020

У перший рік життя малюка все змінюється доволі динамічно. Здавалося б, тільки недавно матуся спіткала усі тонкощі грудного вигодовування, і ось вже настає новий етап – введення першого прикорм. Це їжа, що суттєво відрізняється від материнського мол

8081
13.07.2020

У неділю, 12 липня, парафіяльна спільнота св. апостолів Петра і Павла в селі Старуня урочистою молитвою дякували Богові за своїх Небесних покровителів – Верховних апостолів Петра і Павла. В рамках відзначення храмового свята на парафії відбув

648
07.07.2020

Його життєва історія сповнена несподіваних поворотів долі, адже йому довелося здійснювати своє архієрейське служіння у вкрай складний для Церкви час – підпілля та переслідування.

1007
25.06.2020

На останню декаду червня, що у 2001 році, припала непересічна для історії Львова та й України загалом подія. Це багатьом видавалося неможливим і до останнього існували сумніви, але папа таки прибув поспілкуватися з українцями. Тоді це все просто видавал

1294
16.06.2020

Акція триває вже понад два роки і наближається до своєї кульмінації. Сьогодні, 16 червня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин долучився до історичного заходу – створення рукописної Біблії, пише Фіртка з посиланням

1671
14.07.2020

Український фільм «Мої думки тихі» восени вийде на HBO Europe.

373
14.07.2020

Верховна Рада ухвалила законопроєкт про державне регулювання грального бізнесу. Законопроєкт №2285-д "Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор" підтримали 248 народних депутатів, пише Фіртка з посиланням на Економічну

1435
14.07.2020

За 6 місяців 2020 року на Прикарпатті прокурори взяли участь у розгляді судами 123 протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією. За їх результатами до відповідальності притягнуто 97 осіб, із яких 84 – депутати місцевих

729
09.07.2020

Про це президент заявив 8 липня під час зустрічі з представниками бізнесу Чернівецької області.

2056 1
03.07.2020

Єлісейський палац заявив, що Філіпп буде займатися урядовими справами доти, доки не буде призначено новий уряд.

859