Голова Галицької РДА – повний імпотент?

 

В своєму останньому чаті на сайті Агенції новин «Фіртка» 18 березня поточного року голова Івано-Франківської ОДА Михайло Вишиванюк відповів серед іншого і на запитання мешканця Канади Дмитра Небора щодо, здавалось би, дрібного запитання щодо демонтажу каналізаційного септика, який облаштували сусіди в порушення санітарних норм поряд із криницею, з якої 80-літня мама Д. Небора брала раніше питну воду.


Питання було наступне: «Михайле Васильовичу, не знаю до кого вже звертатися із здавалося би дрібною проблемо. Я в даний час мешкаю в Канаді, а моя мама в Більшівцях Галицького району. Ще влітку мамина сусідка в порушення всіх санітарних норм викопала каналізаційний колодязь в 7 метрах від криниці (замість 25 по нормах), звідки мама брала питну воду. З серпня місяця всі наші звернення - до голови сільради, до районної санстанції нідо чого не приводять. У відповідь сусідка почала писати "зустрічні" скарги з надуманих проблем. вже більше як півроку триває рух паперів по колу, замість того, щоб вирішити питання влада просто бездіяльна, і просто збиткується над моєю 80-літньою мамою, якій мені допомагати з-за океану дуже складно, і що робити? Я звернувся навіть в газету Галицький кореспондент - і там провли розслідування і навіть написали велику статтю "Туалетний тупик імпотентної влади" і все рівно результатів немає. Замість того, щоб на початковій стадії вирішити насправді дріб’язковий конфлікт, який має причиною очевидне порушення санітарних норм, через бездіяльність влади, вона сама ж собі створює проблеми – отримує додаткові скарги і заяви, отримує додаткову роботу не тільки для себе, а для санстанції, відділу архітектури. Щоби всі були «при справі». Допоможіть, бо вже не знаю до кого звертатися».

 

Відповідь голови ОДА була лаконічною: «Дякую за запитання. Прикро таке слухати. Розберемося».


Одразу ж Михайло Вишиванюк зв’язався по телефону з головою Галицької РДА Григорієм Івасишиним та в жорсткій формі вимагав допомогти 80-літній жінці та привести до вимог нормативних документів сусідську «новобудову». В Агенції новин «Фіртка» навіть зберігся аудіофайл цієї розмови.

 

«Фіртка» вирішила поцікавитися в Дмитра Небора про те, чи вирішилася проблема його 80-літньої матері.


Сьогодні вранці ми зв’язалися по Скайпу з Дмитром Небором: «О, ви дуже вчасно мені телефонуєте!» - відповів Дмитро Небор. Він повідомив журналіста «Фіртки» про те, що нічого не змінилося. Більше того, він розповів, що якщо раніше висновки санітарних служб були про те, що вода в криниці придатна для пиття, то останній аналіз вже показав негативний результат. Також, Дмитро Небор розповів, що приїзжало вже кілька комісій з Галицької РДА. Проте, за його словами, сусідка їх просто не пускає на подвір’я. І тому комісії більше нічого робити як «тероризувати» його маму, щоби її син перестав скаржитися.

 

Зокрема днями, очевидно як результат чергового звернення Д. Небора на гарячу лінію ОДА, приїзжала чергова комісія. «Вони знову не змогли потрапити до сусідів, але один із членів тієї комісії, який називається Степан Данилюк, почав погрожувати моїй старенькій мамі – що якщо ваш син не припинить скаржитися, то передайте йому, що ми влаштуємо йому…» (На сайті Галицької РДА ми знайшли інформацію лише про одного Степана Данилюка - начальника управління будівництва, інфраструктури, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Галицької райдержадміністрації).

 

Пікантності ситуації додає той факт, що сусіди мами Дмитра Небора в листах до ЗМІ та "зустрічних" скаргах замість того, щоб перенести каналізаційний септик на нормативну відстань, розпочали «контргру» - мовляв сусіди також порушують санітарні норми, бо в них на подвір’ї є трактор, який постійно гуркоче і травить їм атмосферу… На це Дмитро Небор розповів, що останній раз трактор заводили на кілька хвили рік тому, - щоб перконатися в його справності: «Я, очевидно, це трактор в майбутній свій приїзд просто продам, - він залишився в спадок від батька, проте стоїть без діла…»

 

Єдиний висновок, що напрошується з цієї ситуації – влада в Галицькому районі – повністю імпотентнтна, не здатна вирішувати навіть найдрібніші проблеми мешканців, як це і припустили журналісти «Галицького креспондента», що провели ціле журналістське розслідування, про що і описали ще лютому 2013 року в своїй статті «Туалетний тупик імпотентної влади».

 

В звязку і з ситуацією, що склалася, «Фіртка» розпочинає щотижневий моніторинг ситуації наквколо каналізаційного септика, з яким вже рік вся «потужна» «державна машина» Галицького району не може дати собі ради…

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Туалетний тупик імпотентної влади


07.08.2013 2808 10
Коментарі (10)

Марія 2014.03.07, 21:41
Таким хамовитим керівникам ,як Данилюк, не можна навіть до тварин наближатись не те , що до людей.А Галицька влада, взагалі ніколи і нічого не вирішувала, тим більше коли до них звертаються звичайні люди.
Марія 2014.03.07, 21:47
А чому син повинен наймати адвоката?Є "професіонали" які повинні виконувати свою роботу , а не ображати стареньких людей.Галицька влада протирає тільки штани і ніколи нічого не вирішувала і сумніваюсь що взагалі колись буде щось вирішувати.А таким як Данилюк , місце в психушці-він ХАМ
Гість 2013.08.08, 22:36
А синові з Канади "шкода" кілька гривень для того, щоб найняти на Україні для мами адвоката. Я думаю професіонали своєї справи все зробили б швидко. Проте справжні українці крім того що скаржитись нічого більше не вміють.
Марта 2013.08.09, 09:14
Якого адвоката? ВЛАДА ПОВИННА ВИКОНКВАТИ СВОЇ ОБОВ'ЯЗКИ. Є ж ціле кодло контролюючих організацій. Але вони тільки вміють працювати там де можна поживитися? Це ж не цивільний конфлікт за межу, з яким треба йти до суду, а грубе порушення санітарних і будівельних норм, - до чого тут суд? Суд все рівно вимагатиме роботи тих самих контролюючих органів, їх експертних висновків, і його рішення знову буде спрямовані до них - суть - ВИКОНУЙТЕ СВОЇ ОБОВ'ЯЗКИ! просто тупе ігнорування владою виконання своїх обов'язків. Але головне навіть в іншому - в НЕЛЮДЯНОСТІ. Я читала ще статтю в Галицькому кореспонденті. Там все легко можна було вирішити на самому початку - жінка одразу ж 0, ще рік тому, звернулася до голови сільради - тоді все можна було скоригувати... А зараз - все правильно, владо - не хочеш працювати - вигрібай! Цікаво, що зміниться через тиждень?
Р 2013.08.09, 12:05
Якщо люди сволочі, то й влада не допоможе.
Гість 2013.08.11, 23:09
Пані Марто, такі люди як Ви повинні працювати "як мінімум" суддями, головами адміністрацій. Прочитавши статтю в районній газеті, Ви вже знали як вирішити дану проблему. З Вашого погляду кожне спірне питання, це проблема влади, а не самих сторін. Ви б займаючи певну посаду швидко вивели Україну з кризи. На мою думку, не все там так просто, якщо синові не вистачає грошей на адвоката. З мого власного досвіду, скажу, що в більшості типових суперечок неможливо знайти 100% винну сторону. Кожна сторона в чомусь "згрішила". Для цього й існує суд. А що буде потрібно суду - це вже не Вам вирішувати.
Марта 2013.08.12, 08:30
Та який суд? Просто не розумієте про що мова. Це не цивільно- правова суперечка. Це порушення санітарних норм, за чим наглядає не суд, а спеціальні контролюючих структури держави. Є норма - встановлювати септик від криниці не ближче 25 метрів, а люди встановили на відстані 7 метрів. Ну от, добре, поганяємо ми 80-літню жінку по судах, потім по виконавчих службах, а сусіди і далі не приводять все до норми. І що далі. Поставте свою маму чи бабці в таку ситуацію! Чи вже людяності не залишилося ні на грам? Є контролюючі органи - складайте приписи, штрафуйте. Вимагайте виконання законних норм! А не присилийте моральних виродків данилюків погрожували 80-літній жінці. Просто ганебні ситуація для Галицької влади.
₴&₴ 2013.08.12, 09:21
До гостя. Це ніяке не "спірне питання". Не розумію і сусідів. Перенесли б септик, тай по справі. Що за люди...
Петя 2013.08.12, 09:44
Моральні уроди
11 2013.08.12, 09:58
"Добрі" галичани люблять травити один одного лайном.
22.11.2024
Тетяна Дармограй

​Про те, як живе Івано-Франківськ в умовах повномасштабного російського вторгнення в Україну та як місцева влада реагує на виклики, пов’язані із війною, журналістка Фіртки поспілкувалась з міським головою Русланом Марцінківим.

480
19.11.2024
Вікторія Матіїв

Як змінився рівень дитячої злочинності, булінг, випадки сексуального насильства та самогубств, розшуки дітей, збільшення кількості злочинів, пов'язаних з наркотиками та поради для батьків, журналістка Фіртки поспілкувалася з начальницею відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Аллою Бойчук.

604
02.11.2024
Тетяна Дармограй

Про службу в АТО/ООС, перший день повномасштабного нападу, найважчий бій, одруження під час війни та що зробить першим після перемоги України, Артем Ткаченко розповів в інтерв’ю журналістці Фіртки.

2357
28.10.2024
Олег Головенський

Коли у своїй перевиборчій компанії Дональд Трамп успішно використав фактор криптовалют (а в США з 336 мільйонів американців, за різними оцінками, ними володіють від 50 до 100 мільйонів — тобто чи не кожна родина), то це значно додало як рейтингу кандидату в президенти, так і цікавості до теми головної криптовалюти – біткоїна, який ще називають «цифровим золотом».  

1747
19.10.2024
Микола Сторожовий

600 мільйонів гривень — саме стільки Івано-Франківська громада спрямувала на підтримку захисників у 2024 році. На що насправді спрямували ці 600 мільйонів і яку допомогу можуть отримати військовослужбовці, ветерани та їхні родини в Івано-Франківську?

2042
11.10.2024
Вікторія Матіїв

Про роботу поліціянтів під час повномасштабної війни, найчастіші правопорушення, патрулювання із працівниками ТЦК та СП та ситуацію зі зброєю і наркотиками, дізнавалась журналістка Фіртки.

5646 16

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

167

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

1154

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

1176

Російські історики вважають Одесу російським містом, оскільки, за їх твердженням, місто було засноване російською імператрицею Єкатєріною II.  Їм і в голову не приходить той факт, що заснування міста, і зміна його назви – це різні речі.

1679
16.11.2024

Інфляція на споживчому ринку в жовтні 2024 року порівняно з вереснем на Прикарпатті становила 1,6%, з початку року — 8,9%, в Україні — 1,8% та 8,4% відповідно.  

918
11.11.2024

Поточний рік був кращим для аграрної сфери на Івано-Франківщині, ніж попередні. У порівнянні з 2023 роком (129,6 гектара) — цьогоріч посівні площі збільшили на 45 відсотків.  

770
06.11.2024

Зовсім скоро настане зима, а це значить, що зараз потрібно максимально запастися вітамінами та мікроелементами.  

14587
21.11.2024

Вхід у храм Пресвятої Богородиці належить до дванадцяти найбільших свят церковного літургійного року, тож це означає, що треба відвідати в церкві богослужіння. 

603
18.11.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

10420
15.11.2024

Відсьогодні, 15 листопада, розпочинається великий Різдвяний піст.  

6111
12.11.2024

"Ми спільнота. Все, що у нас є — це спільне, — ділиться монахиня.

645
20.11.2024

Президент України надав звання "Народного артиста України" акторові театру і кіно Олексію Гнатковському.  

7590
21.11.2024

Роман Боднар — ветеран російсько-української війни, військовий 109 батальйону 10 гірсько-штурмової бригади "Едельвейс"  

2840
19.11.2024

Президент України Володимир Зеленський представив у Верховній Раді план внутрішньої стійкості. Він складається з десяти пунктів.  

571
17.11.2024

Президент США Джо Байден дозволив Україні завдавати ударів по Росії ракетами великої дальності ATACMS.  

656
15.11.2024

На противагу, 35% мешканців західних областей підтримують проведення виборів президента України під час війни.  

489