Голова Галицької РДА – повний імпотент?

 

 

В своєму останньому чаті на сайті Агенції новин «Фіртка» 18 березня поточного року голова Івано-Франківської ОДА Михайло Вишиванюк відповів серед іншого і на запитання мешканця Канади Дмитра Небора щодо, здавалось би, дрібного запитання щодо демонтажу каналізаційного септика, який облаштували сусіди в порушення санітарних норм поряд із криницею, з якої 80-літня мама Д. Небора брала раніше питну воду.


Питання було наступне: «Михайле Васильовичу, не знаю до кого вже звертатися із здавалося би дрібною проблемо. Я в даний час мешкаю в Канаді, а моя мама в Більшівцях Галицького району. Ще влітку мамина сусідка в порушення всіх санітарних норм викопала каналізаційний колодязь в 7 метрах від криниці (замість 25 по нормах), звідки мама брала питну воду. З серпня місяця всі наші звернення - до голови сільради, до районної санстанції нідо чого не приводять. У відповідь сусідка почала писати "зустрічні" скарги з надуманих проблем. вже більше як півроку триває рух паперів по колу, замість того, щоб вирішити питання влада просто бездіяльна, і просто збиткується над моєю 80-літньою мамою, якій мені допомагати з-за океану дуже складно, і що робити? Я звернувся навіть в газету Галицький кореспондент - і там провли розслідування і навіть написали велику статтю "Туалетний тупик імпотентної влади" і все рівно результатів немає. Замість того, щоб на початковій стадії вирішити насправді дріб’язковий конфлікт, який має причиною очевидне порушення санітарних норм, через бездіяльність влади, вона сама ж собі створює проблеми – отримує додаткові скарги і заяви, отримує додаткову роботу не тільки для себе, а для санстанції, відділу архітектури. Щоби всі були «при справі». Допоможіть, бо вже не знаю до кого звертатися».

 

Відповідь голови ОДА була лаконічною: «Дякую за запитання. Прикро таке слухати. Розберемося».


Одразу ж Михайло Вишиванюк зв’язався по телефону з головою Галицької РДА Григорієм Івасишиним та в жорсткій формі вимагав допомогти 80-літній жінці та привести до вимог нормативних документів сусідську «новобудову». В Агенції новин «Фіртка» навіть зберігся аудіофайл цієї розмови.

 

«Фіртка» вирішила поцікавитися в Дмитра Небора про те, чи вирішилася проблема його 80-літньої матері.


Сьогодні вранці ми зв’язалися по Скайпу з Дмитром Небором: «О, ви дуже вчасно мені телефонуєте!» - відповів Дмитро Небор. Він повідомив журналіста «Фіртки» про те, що нічого не змінилося. Більше того, він розповів, що якщо раніше висновки санітарних служб були про те, що вода в криниці придатна для пиття, то останній аналіз вже показав негативний результат. Також, Дмитро Небор розповів, що приїзжало вже кілька комісій з Галицької РДА. Проте, за його словами, сусідка їх просто не пускає на подвір’я. І тому комісії більше нічого робити як «тероризувати» його маму, щоби її син перестав скаржитися.

 

Зокрема днями, очевидно як результат чергового звернення Д. Небора на гарячу лінію ОДА, приїзжала чергова комісія. «Вони знову не змогли потрапити до сусідів, але один із членів тієї комісії, який називається Степан Данилюк, почав погрожувати моїй старенькій мамі – що якщо ваш син не припинить скаржитися, то передайте йому, що ми влаштуємо йому…» (На сайті Галицької РДА ми знайшли інформацію лише про одного Степана Данилюка - начальника управління будівництва, інфраструктури, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Галицької райдержадміністрації).

 

Пікантності ситуації додає той факт, що сусіди мами Дмитра Небора в листах до ЗМІ та "зустрічних" скаргах замість того, щоб перенести каналізаційний септик на нормативну відстань, розпочали «контргру» - мовляв сусіди також порушують санітарні норми, бо в них на подвір’ї є трактор, який постійно гуркоче і травить їм атмосферу… На це Дмитро Небор розповів, що останній раз трактор заводили на кілька хвили рік тому, - щоб перконатися в його справності: «Я, очевидно, це трактор в майбутній свій приїзд просто продам, - він залишився в спадок від батька, проте стоїть без діла…»

 

Єдиний висновок, що напрошується з цієї ситуації – влада в Галицькому районі – повністю імпотентнтна, не здатна вирішувати навіть найдрібніші проблеми мешканців, як це і припустили журналісти «Галицького креспондента», що провели ціле журналістське розслідування, про що і описали ще лютому 2013 року в своїй статті «Туалетний тупик імпотентної влади».

 

В звязку і з ситуацією, що склалася, «Фіртка» розпочинає щотижневий моніторинг ситуації наквколо каналізаційного септика, з яким вже рік вся «потужна» «державна машина» Галицького району не може дати собі ради…

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Туалетний тупик імпотентної влади


07.08.2013 646 13
Коментарі (13)

Марта 2013.08.07, 14:20
Гнати цю мразь з влади. особливо данилюків, що погрожують старій жінці. ((((((
я 2013.08.07, 14:24
а голова райради що каже?)))
тт 2013.08.07, 14:24
молодець марта - давай підемо мпазь гнати 0)
Павло 2013.08.07, 15:40
А де ця влада не імпотентна.... назвіть область , район, місто..
Дядя Міша! 2013.08.07, 15:54
Ну що далі буде з імпотентами?
Галичанка 2013.08.07, 20:53
Ну просто дивуюсь абсуртності ситуації!!!! З чого ви всі взяли, що влада повинна вирішувати проблеми сусідів?!!! Це ваша проблема! Якщо не можете домовитись, вирішуйте в судовому порядку! А у голови рда повноважень немає, щоб зайти на приватну територію. А Фірка - не займатесь всякою х... , а подумайте, може порадьтесь з кимось мудрим та й не пишіть це! Бо таких проблем у кожному будинку міста!
ФІРТКА 2013.08.07, 21:11
Виясняли. Державні контролюючі структури мають повноваження вирішувати такі проблеми - зокрема контролюючі органи мають право складати приписи, накладати штрафи. Зауважте, що це не є якась майнова чи межова суперечка. Це питання порушення санітарних і будівельних норм. Для котролю за виконанням яких і створені спеціальні державні органи. Спроектуйте ситуацію на себе - під вашою (вашої мами) криницею хтось викопав каналізаційний септик. Вода стала непридатною для пиття. Ваші дії? Будете судитися рік? Потім рік добиватися виконання рішення суду? А потім все-рівно треба буде йти до влади - прийдеться йти до виконавчої служби... На те і є контролюючі органи як то санстанція, архітектори... в районі... а над ними РДА... Ага?
ГАЛИЧАНИН ГАЛИЧАНЦІ 2013.08.07, 21:23
КЛАС!!! ЦЕ ТАК "ПО-ГАЛИЧАНСЬКИ" - ВІДПРАВЛЯТИ 80-ЛІТНЮ ЖІНКУ З СЕЛА ДО СУДУ!
Аня 2013.08.08, 00:16
Просто свинство, а не влада. Рік не вирішити проблему. Справді цікао якби мамі голови Райдержадміністрації таке зробили, також би забив і нічого не робив?
Красуня 2013.08.08, 16:10
На рахунок назви статті то трошки помилились Пихалич до тепер Ірку тєгає по корчах :)) (значить ще не імпотент :) ) А про Данилюка і так все ясно, на форумі Галицького слова все висвітлено :) Люди все бачуть і знають, просто мало говорять... так, що шановні панове ставайте на правильний шлях та виправляйтесь, думайте про майбутнє і те, що про Вас будуть говорити коли ви не будети при владі і як людям дивитись у вічі будете, адже життя таке коротке а так багато ще не зроблено....
2 Buldog 2013.08.08, 21:29
80-річна жінка не Buldog. Їй самі йвирішувати "дрібні проблеми" складно, як і подорожувати роками по судових засіданнях. Найлегше звичайно було зразу ж влаштовувати каналізацію по нормах, а не під криницею сусіда. А як не вийщло, то є органи які повинні наглядати і за санітарією - хай працюють, чи хто там ще. Це не є проста цивільна суперечка, тут влада повинна була ще в серпні минулого року (голова сільради) відреагувати. Але він напевно також імпотент.
Buldog 2013.08.08, 20:49
Дрібрі проблеми мешканці повинні вирішувати самі, при недосягненні компромісу нехай звертаються у суд. Приписи? Це все одно не дає право вриватися на приватну територію. Займіться серйознішими проблемами, а не зводьте наклепи на посадовців.
Галичанка 2013.08.14, 16:52
В судовому порядку вирішуються цивільні, господарські суперечки тощо. І не має значення вік та фізичний стан позивача чи відповідача. Так що не займатесь полемікою та не формуйте у людей неправильне розуміння про повноваження та права оранів державної влади.
25.09.2020

Максим Корнієнко очолив Івано-Франківський молодіжний осередок політичної партії «Голос».

1155
24.09.2020
Олена Британська

Однією з найуспішніших територіальних громад на Прикарпатті є Брошнів-Осадська. Розповідаємо про її перші кроки та отримані здобутки за три роки. 

2764
17.09.2020

В Україні 5 вересня офіційно стартував виборчий процес з проведення місцевих виборів, що заплановані на 25 жовтня. Сьогодні політичні сили проводять конференції, на яких відкривають імена людей, які представлятимуть їх на місцях. Фіртка дізналася ім'я людини, яка в Івано-Франківську буде номером один у списку політичної сили "Голос".

3074 1
02.09.2020
Люся Грибик

Високо у горах, на полонинах Карпат, впродовж століть народжується легендарна гуцульська коров’яча бриндза.

3299
01.09.2020
Люся Грибик

Своїми спогадами про свято Першого дзвоника та смішними шкільними історіями з Фірткою поділилися відомі прикарпатці.

2621
01.09.2020

У Конституції України прописаний обов’язок батьків піклуватися про своїх неповнолітніх дітей та обов’язок дітей піклуватись про своїх непрацездатних батьків. Усі ми маємо прикладати максимум зусиль, щоб кожна дитина почувала себе у безпеці.

3271 1

Кілька слів про сьогоднішню соціологію від "Рейтингу". Іноді достатньо співставити два-три факти, щоб картковий будинок розвалився.

3317

Через масштаби стихії на Західній Україні парламентський екологічний комітет за моєї ініціативи створив робочу групу, яка напрацює стратегію протипаводкових заходів.

2450 1

Під час волонтерства, медики міста неодноразово скаржились мені, зосібна, на несправедливість розподілу надбавок міської влади для медиків лікувальних установ, які знаходяться на передовій боротьби з коронавірусом. Щоб хоч якось підстрахувати медиків ви

6725

Нещодавно на Фіртці започаткував свій блог Олег Саїк, де описав, що місцеві сайти державних установ, які потенційно мали б приваблювати інвесторів, у ганебному стані.

6060
23.09.2020

Якщо ви захочете приготувати на десерт щось швидке і смачне, то цей сливовий пиріг саме те, що ви шукали. А бонусом - ще й історія про нього. Кажуть, що газета The New York Times декілька років поспіль на численні прохання американських домогоспода

645
02.09.2020

На Івано-Франківщині створять громадську спілку «Дорога смаку Прикарпаття». Вона об’єднає виробників традиційних локальних продуктів, заклади харчування, розміщення та інших операторів туристичного ринку області у мережу гастрономічних

1767
26.08.2020

Що відчуває людина, коли востаннє замовляє їжу перед стратою за злочин, який вона скоїла, а, можливо, й ні?

3106 1
08.09.2020

Статую Матері Божої з Меджугор’я освятили в першу неділю вересня у с. Вільхівка Перегінського деканату.

1126
18.08.2020

Студія "Арт Відео" продовжує створювати серію мультфільмів, що допомагають в цікавій і доступній формі розповісти дітям про головні свята в церковному календарі.

1931
12.08.2020

Учасники зустрічі ділилися думками, як Церква має жити й діяти в сучасних умовах посткоронавірусного світу.

2053
05.08.2020

Вперше, починаючи з 1897 року, Свідки Єгови відмовилися від проведення своїх масових богослужінь на стадіонах та в  орендованих приміщеннях.

2609 1
21.09.2020

Нещодавно відбулася прем’єра серіалу «І будуть люди»― екранізації однойменної книги Анатолія Дімарова. Події серіалу відбуваються на Полтавщині та охоплюють період з 1901 по 1932 роки, пише Фіртка з посиланням на сайт серіалу.

1038
03.09.2020

3 вересня, біля Івано-Франківської ОДА відбулась пресконференція, ініційована представниками індустрії надання послуг закладів громадського харчування.

2946
02.09.2020

Як повідомляла Фіртка 1 вересня правоохоронці затримали 34-річного мешканця Тисмениці, який займався систематичним збутом вогнепальної зброї.  

3483
01.09.2020

За наступні півтора року дорожники планують  відремонтувати та впорядкувати всі дороги державного значення в області.

1983
31.08.2020

Під час пленарного засідання депутати планують розглянути ряд питань.

1369