Франківські медсетри відзначили свій Міжнародний день

12 травня, в день народження англійської медичної сестри Флоренс Найтінгейл, яка запровадила медсестринство в світі, відзначають Міжнародний день медичної сестри.

З нагоди цього свята, у Івано-Франківську для працівників 11 міських лікувально-профілактичних закладів організували урочисті збори.

 

Медсестер привітали головний лікар міста та Центральної міської клінічної лікарні Тарас Романович Масляк, керуючий справами міськвиконкому Андрій Богданович Лис, головна медична сестра обласної клінічної лікарні, позаштатний спеціаліст з медсестринства при Головному управлінні охорони здоров’я Наталія Степанівна Ружило, голова обласного комітету профспілки працівників охорони здоров’я Наталя Василівна Бурчак та заступник головного лікаря з медсестринства Центральної міської клінічної лікарні Галина Іванівна Варивода.

 

Крім слів привітань, працівники медичних закладів міста одержали подяки від міського голови Івано-Франківська Віктора Анушкевичуса, подяки та грамоти від Головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації та від центральної лікарні Івано-Франківська.

 

А від Асоціації медичних сестер лікувально-профілактичних закладів міста вручено подарунки медичним сестрам, які були ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС. Недавно минуло 25 років від тих подій, проте подвиг медсестри з міської поліклініки №2 Олени Василівни Плав’юк та дільничної медичної сестри міської поліклініки №1і Світлани Володимирівни Слободян, які самовіддано працювали під час найстрашнішої атомної катастрофи України, і досі викликає почуття вдячності та шани.

 

„Без медичної сестри не існувало б ні медицини, ні людського життя. Адже саме медсестра завжди присутня при народженні нового життя і, як це не сумно, коли людина відходить з цього світу, очі їй закриває теж медична сестра. Найбільше часу пацієнт проводить саме з медсестрою. Тому бажаю усім вам, насамперед, здоров’я, затишку у ваших родинах та любові”, – такими словами привітав івано-франківських медсестер головний лікар міста Тарас Масляк.

Також під час свята відбувся конкурс на кращу ікебану, які зробили медичні працівники різних медичних закладів міста. А завершив урочистості святковий концерт від студентів музичного коледжу і педагогічного університету.


13.05.2011 1941 0
Коментарі (0)

26.05.2020
Роса Мартинюк

 Жінка не може працювати в  урології, йти до лікаря варто тоді, коли вже болить, а простатит лікується за 5 хвилин — ці та інші міфи ми часто чуємо та чи розуміємо їхню помилковість?Розмовляємо із Владиславою Литвинець — лікарем-урологом Лікувально-ліагностично центру професора Литвинця, асистентом кафедри урології Івано-Франківського медичного університету.

414
22.05.2020
Олена Британська

Ця історія з тих, які тягнуться роками. Про з’єднання Південного та Північного бульварів в Івано-Франківську заговорили ще у 2015-му.

2528 2
22.05.2020
Марія Лутчин

Уявити собі сучасні міста, містечка та села без асфальтного покриття просто неможливо – десь воно ідеальне, десь бажає бути кращим, а десь ями та вибоїни роками не бачили асфальтобетонного катка. Тому сьогодні асфальт впевнено можна назвати одним з

2548
21.05.2020
Роса Мартинюк

Вона справляє враження жінки, що все встигає — працює на роботі, двічі на рік організовує етнофестиваль та виховує трьох діток. Про те, як їй все вдається, з чого починалася “Крайка”, про навчання у Парижі та курйозні ситуації під час організації: говоримо із Наталією Бартків.

590
19.05.2020

Вищі навчальні заклади закінчуватимуть навчальний рік у дистанційному режимі. 

1000
18.05.2020
Олена Британська

Наприкінці квітня уряд представив план поетапного зняття карантинних обмежень. Відповідно до нього, вихід з карантину складатиметься з п'яти етапів, перший з яких розпочався 11 травня. 

1018

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві.  Не відкрию вам Америки, якщо скажу, що багато жителів Галичини м

1862

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

4312

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

3869 2

ВЕСНу/2020 весь світ запам’ятає…

2999
17.04.2020

Пам’ятаймо, що маємо поділитися цією радісною звісткою з усіма, хто у скорботі та потребує нашої розради.

1614
10.04.2020

Великдень, Воскресіння Христове або Пасха – найбільш давнє, урочисте й радісне свято з усіх великих християнських свят церковного року. До цього світлого дня християни готуються заздалегідь. Віряни дотримуються Великого посту, обмежуючи себе у харч

4559 1
09.04.2020

Наразі церква вивчає різні механізми освячення паски.

1625
09.04.2020

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у спеціальному зверненні дав детальні поради щодо поведінки у храмі на Страсний тиждень та Великдень, зокрема щодо сповіді і причастя, та оголосив диспензи (звільнення) Церкви усім в

1667
19.05.2020

Наш дзвінок застав композитора Ігоря Іванціва в Бурштині, де він живе, працює і творить. Простий, приємний співбесідник, з прекрасним почуттям гумору, повен життєвих сил та настрою.

795