Двоє франківських студентів стали переможцями конкурсу «Завтра.UA»

Нещодавно стипендіальна програма «Завтра.UA» оголосила переможців свого щорічного конкурсу. Серед 100 студентів, які представляють 19 міст і навчаються у 47 закладах вищої освіти України, є двоє студентів Івано-Франківського національного медичного університету.

Цього року до когорти обраних увійшли студенти шостого курсу ІФНМУ Владислав Красновський і Людмила Грицишин, інформує пресслужба ІФНМУ, повідомляє Фіртка.

Стипендіати відбираються щорічно на відкритому всеукраїнському конкурсі. До участі допускаються студенти 3-6 курсів денної форми навчання українських закладів вищої освіти. Головними критеріями відбору є високий рівень фахових знань, лідерські якості та комунікаційні здібності. Протягом трьох етапів відбору журі розглядає мотиваційні та рекомендаційні листи від конкурсантів, потім незалежні експерти оцінюють наукову роботу студентів, і на третьому етапі оцінюються комунікаційні та лідерські якості.

читайте також: Двоє аспірантів ПНУ отримали стипендію Кабміну

Людмила Грицишин здобуває перемогу в цьому конкурсі вже другий рік поспіль. Тема її наукової роботи — це сучасні аспекти проведення аутодермопластики при закритті ранових дефектів шкіри різного генезу. Це продовження роботи по аутодермопластиці, яку дівчина подавала на конкурс минулого року.

«Завтра.UA — це велика спільнота цікавих і прогресивних людей, — розповідає Людмила Грицишин. — Коли ти до неї долучаєшся, то значно збільшується коло знайомств, розширюється світогляд. Окрім власне стипендії, яка буде виплачуватися рік, це є також відчутна підтримка для подальшої наукової роботи, або ж у запуску власної справи. Нині «Завтра.UA» — це понад 2,5 тисячі активних молодих людей».

Зараз Людмила Грицишин готується поступати на інтернатуру. 

«Я займаюся наукою і в оториноларингології, також в інфекційних хворобах, але хірургія мене цікавить найбільше, — розповідає Людмила. — Думаю, не варто дуже обмежуватися однією спеціальністю. Той же хірург, коли виходить з операційної, вже стає фактично терапевтом. Тому, в майбутньому я хочу стати перш за все добрим фахівцем».

Владислав Красновський активно займається наукою в галузі травматології та ортопедії. Цього року свої напрацювання він вже презентував на масштабній конференції в Ірландії.

«Цікавим був третій етап відбору, коли нас зібрали в команди по шість людей і поставили проблему, яку потрібно було вирішити разом, — розповідає Владислав. — Наприклад, у нас була, ситуація, коли викладач медичного вишу хоче налагодити дистанційне навчання, але повинен вирішити, що йому робити з практичними навичками студента. Групою ми затвердили один з можливих варіантів — створення онлайн-платформи. Моїм вкладом стало написання цілі та завдань цього проєкту. Загалом же тематика завдань була спрямована на залучення студентів-медиків до боротьби з COVID-19».

Наразі студенти чекають на можливість проведення щорічного молодіжного форуму стипендіальних програм «Завтра.UA», де їм урочисто мають вручити сертифікати переможців.


Довідково:

Стипендіальна програма «Завтра.UA» – це найбільша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді в Україні, заснована Фондом Віктора Пінчука у 2006 році. Її головна мета сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни.


29.06.2020 870
Коментарі ()

30.07.2021
Тетяна Дармограй

В Івано-Франківську функціонують як державні, так і приватні заклади вищої освіти. Про статистику подання заяв до популярних державних закладів вищої освіти в Івано-Франківську читайте у матеріалі. 

1006
23.07.2021
Роксолана Остапчук

В Івано-Франківську є чимало місць, де можна відпочити та рятуватися від спеки, однак не всі вони безпечні.  Фіртка дізналася, де у місті є пляжі та яка альтернатива природним водоймам.

1512
22.07.2021
Іван Муканик

XXXII Олімпійські ігри, ще до старту увійшли в історію. Це вперше, коли олімпіаду перенесли, а не скасували. Фіртка планує вести щоденник Олімпійських ігор, в якому відстежуватиме виступи збірної України, а особливо атлетів з  Прикарпаття.

1445
21.07.2021
Марина Хорол

Івано-Франківськ зустрів п'ятий ювілейний мотопробіг за Єдність Української Держави. Він стартував з Ужгорода 19 липня, а завершиться у неділю, 1 серпня, на Хортиці.

1516
20.07.2021
Ігор Марковський

Фіртка продовжує розслідування «Домбровський кар’єр. Хто знешкодить екологічну бомбу уповільненої дії?» щодо однієї з найбільших екологічних проблем області - ситуації навколо Домбровського кар’єру, що у Калуші. 

2398 2
16.07.2021
Іван Муканик

Її забороняють і вилучають з бібліотек, потім кажуть, що заборони немає і вилучати не будуть. Дивна ситуація навколо видання змусила журналіста Фіртки дослідити цю тему.

2683

Слід пам’ятати, що за останні роки сонце стало значно активнішим та  небезпечнішим. Тому приймати сонячні ванни  слід в міру, зі знанням справи та розумінням процесів.

2253

Менш ніж за добу, 11 липня, відбудеться фінал Чемпіонату Європи з футболу 2020, який проходить у 2021 році. Так, і таке буває. У фіналі зійдуться Італія та Англія. Хоча, на цьому турнірі більше цікавила наша збірна і те, як вона грала.

3095

При правильному підході та системній роботі, екотуризм може стати не тільки туристичною атракцією, а й візитівкою Прикарпаття.  

4719

У 2011 році мене, як історика, рекомендували українсько-німецькій режисерці Уті Кільтер аби я показав і розказав про будівлі та визначні місця Франика. Ну якщо чисто технічно, то її скоріше цікавила «станиславівська» архітектура, а не «і

6359
29.07.2021

Що краще: консервувати, сушити чи морозити? Відповідь на це питання залежить від типу й кількості сировини і ваших ресурсів, як-от часу, грошей, та місця в морозилці і коморі.  

597
18.06.2021

В Україні, за останні 12 місяців кількість пошукових запитів українських користувачів зі словом "рецепт" зросла на 29%.

5645
22.04.2021

Про це йдеться у звіті Міжнародної організації виноградарства і виноробства.

12029 1
19.07.2021

Предстоятель Православної церкви України Блаженніший Епіфаній освятив розписи кафедрального собору Преображення Господнього Коломийської єпархії.

1687
05.05.2021

У третій день Великодніх свят Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин завітав на парафію святого Апостола Юди Тадея, що в Івано-Франківську, на вул. Стуса, 29.  

10748
03.05.2021

Поливаний понеділок у 2021 році відзначають 3 травня, на другий день після Великодня.  

11215
02.05.2021

На Христове Воскресіння, яке відзначається 2 травня, очільники Православної церкви України та Української греко-католицької церкви звернулися до українців зі святковими посланнями.  

10789
08.07.2021

Міністерство культури та інформаційної політики проведе конкурсний відбір патріотичних серіалів з нагоди 30-го Дня Незалежності України.

2990
09.07.2021

Уряд Угорщини роками систематично фінансує Закарпаття, вкладаючи у прикордонний регіон мільярди гривень і нарощуючи вплив в Україні.

2861
01.07.2021

Підйом Китаю є "історичною неминучістю", і з нього більше не будуть "знущатися, пригнічувати чи підкоряти" іноземні країни, заявив лідер країни Сі Цзіньпін у четвер під час заходу, який присвячений 100-річчю Комуністичної партії Китаю.

3661
29.06.2021

Нове покоління холодної війни США щойно отримало потужне підтвердження.  

3426
30.04.2021

Вона визначала життя в Німеччині майже 16 років. Але зараз політична стабільність, якою країна користувалася так довго за часів Ангели Меркель, підходить до кінця, політик готується відмовитись від посади канцлера.  

11781