Двоє франківських студентів стали переможцями конкурсу «Завтра.UA»

Нещодавно стипендіальна програма «Завтра.UA» оголосила переможців свого щорічного конкурсу. Серед 100 студентів, які представляють 19 міст і навчаються у 47 закладах вищої освіти України, є двоє студентів Івано-Франківського національного медичного університету.

Цього року до когорти обраних увійшли студенти шостого курсу ІФНМУ Владислав Красновський і Людмила Грицишин, інформує пресслужба ІФНМУ, повідомляє Фіртка.

Стипендіати відбираються щорічно на відкритому всеукраїнському конкурсі. До участі допускаються студенти 3-6 курсів денної форми навчання українських закладів вищої освіти. Головними критеріями відбору є високий рівень фахових знань, лідерські якості та комунікаційні здібності. Протягом трьох етапів відбору журі розглядає мотиваційні та рекомендаційні листи від конкурсантів, потім незалежні експерти оцінюють наукову роботу студентів, і на третьому етапі оцінюються комунікаційні та лідерські якості.

читайте також: Двоє аспірантів ПНУ отримали стипендію Кабміну

Людмила Грицишин здобуває перемогу в цьому конкурсі вже другий рік поспіль. Тема її наукової роботи — це сучасні аспекти проведення аутодермопластики при закритті ранових дефектів шкіри різного генезу. Це продовження роботи по аутодермопластиці, яку дівчина подавала на конкурс минулого року.

«Завтра.UA — це велика спільнота цікавих і прогресивних людей, — розповідає Людмила Грицишин. — Коли ти до неї долучаєшся, то значно збільшується коло знайомств, розширюється світогляд. Окрім власне стипендії, яка буде виплачуватися рік, це є також відчутна підтримка для подальшої наукової роботи, або ж у запуску власної справи. Нині «Завтра.UA» — це понад 2,5 тисячі активних молодих людей».

Зараз Людмила Грицишин готується поступати на інтернатуру. 

«Я займаюся наукою і в оториноларингології, також в інфекційних хворобах, але хірургія мене цікавить найбільше, — розповідає Людмила. — Думаю, не варто дуже обмежуватися однією спеціальністю. Той же хірург, коли виходить з операційної, вже стає фактично терапевтом. Тому, в майбутньому я хочу стати перш за все добрим фахівцем».

Владислав Красновський активно займається наукою в галузі травматології та ортопедії. Цього року свої напрацювання він вже презентував на масштабній конференції в Ірландії.

«Цікавим був третій етап відбору, коли нас зібрали в команди по шість людей і поставили проблему, яку потрібно було вирішити разом, — розповідає Владислав. — Наприклад, у нас була, ситуація, коли викладач медичного вишу хоче налагодити дистанційне навчання, але повинен вирішити, що йому робити з практичними навичками студента. Групою ми затвердили один з можливих варіантів — створення онлайн-платформи. Моїм вкладом стало написання цілі та завдань цього проєкту. Загалом же тематика завдань була спрямована на залучення студентів-медиків до боротьби з COVID-19».

Наразі студенти чекають на можливість проведення щорічного молодіжного форуму стипендіальних програм «Завтра.UA», де їм урочисто мають вручити сертифікати переможців.


Довідково:

Стипендіальна програма «Завтра.UA» – це найбільша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді в Україні, заснована Фондом Віктора Пінчука у 2006 році. Її головна мета сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни.


29.06.2020 442
Коментарі ()

07.07.2020
Марія Лутчин

Сьомого липня у Європі, а 11 у світі, відзначають День шоколаду. Це свято виникло у Франції в 1995 році.

359
05.07.2020
Люся Грибик

Танцюрист розповів нам про свої кроки до досягнення успіху, поділився секретами мотивації та розкрив подробиці своїх танцювальних буднів.

907
03.07.2020
Марія Лутчин

Для відновлення зруйнованої інфраструктури: доріг, мостів, берегоукріплювальних дамб, за попередніми підрахунками, потрібно понад два мільярди гривень.

785
01.07.2020
Марія Лутчин

У розмові про коронавірус, імунітет, переповнені лікарні, пацієнтів, емоційне виснаження медпрацівників та те, чому не варто забувати про карантин.

4845
26.06.2020
Люся Грибик

Лазерна епіляція — популярна апаратна процедура, яка проводиться для видалення небажаного волосся на обличчі та тілі.

1377
23.06.2020
Марія Лутчин

Фахівці намагаються знайти різні методи, щоб максимально зберегти міцність, рівність та покращити зчеплення автомобіля з дорожнім покриттям.

1492

Нещодавно на Фіртці започаткував свій блог Олег Саїк, де описав, що місцеві сайти державних установ, які потенційно мали б приваблювати інвесторів, у ганебному стані.

1397

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві. 

4727

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

7906

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

6153 2
23.06.2020

У перший рік життя малюка все змінюється доволі динамічно. Здавалося б, тільки недавно матуся спіткала усі тонкощі грудного вигодовування, і ось вже настає новий етап – введення першого прикорм. Це їжа, що суттєво відрізняється від материнського мол

7448
16.06.2020

На ферму з виробництва фуа-гри в місті Снятин влаштувався хлопець, який таємно знімав на відео свої робочі будні, а опісля анонімно передав матеріали зоозахисній організації "Відкриті клітки Україна", яка їх опублікувала. Ці кадри сколихнули світ, призве

61787 2
10.06.2020

«У нас немає вільних місць! Столики тільки за бронюванням! Вибачте, щоб присісти Вам доведеться зачекати!» - вже понад два місяці ці, раніше щоденні, фрази ніхто не говорить. А все через карантин.

5464
25.06.2020

На останню декаду червня, що у 2001 році, припала непересічна для історії Львова та й України загалом подія. Це багатьом видавалося неможливим і до останнього існували сумніви, але папа таки прибув поспілкуватися з українцями. Тоді це все просто видавал

687
16.06.2020

Акція триває вже понад два роки і наближається до своєї кульмінації. Сьогодні, 16 червня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин долучився до історичного заходу – створення рукописної Біблії, пише Фіртка з посиланням

1147
08.06.2020

Для того щоб усвідомити справжність наших прохань до Господа Бога про власні потреби, потрібно спочатку перейнятися, серцем відчути потреби інших людей.

1545
29.05.2020

28 травня, на свято Вознесіння Господнього за юліанським календарем, в Україні з’явилася в продажу всесвітньо відома книжка «Католицизм: мандрівка до серця віри» американського проповідника, письменника і богослова єпископа Роберта Баррона.

1493
07.07.2020

Цей рух досить популярний у світі, але уже давно він дійшов і до нас. Відпочивальників, яким байдуже на стереотипи та упередження, стає все більше.

35
03.07.2020

Єлісейський палац заявив, що Філіпп буде займатися урядовими справами доти, доки не буде призначено новий уряд.

217
03.07.2020

У бюлетені з відкритими списками можна буде проголосувати як за партію, так і за конкретного кандидата, щоб підняти його в партійному списку Профільний комітет Верховної Ради затвердив нову форму бюлетеня для голосування на місцевих виборах за відкритими

315
26.06.2020

Партія "Голос" проголосувала за припинення депутатських повноважень Святослава Вакарчука. Перед цим він вийшов із фракції «Голос» у Верховній Раді. Про це повідомляє пресслужба партії «Голос», інформує Фіртка. Водн

505
26.06.2020

Він був ветераном Аль-Каїди, чия кар'єра джихадиста почалася з 1990-х років. Те, як він помер, було вражаючим.

832