ДТЕК сприяє створенню індустріальних парків в Івано-Франківській, Львівській та Дніпропетровській областях

 

/data/blog/88900/96f456a14705d120baf527df3f021055.jpg

 

8-9 жовтня під час проведення міжнародної конференції «Індустріальні парки і розвиток промисловості: шанси і виклики сьогодення» в рамках ХV Міжнародного Економічного Форуму представники ДТЕК пояснили чому саме енергетична компанія підтримала проведення Форуму, а також поділились досвідом створення індустріальних парків на територіях, де працює бізнес компанії.

 

За словами керівника департаменту зі сталого розвитку ДТЕК Вікторії Гриб, індустріальні парки є одним з інструментів регіонального розвитку, завдання яких – розвинути економічну спроможність території з метою поліпшення її економічних перспектив, створення нових робочих місць та підвищення якості життя населення, пише Фіртка з посиланням на прес-службу ДТЕК.

 

Це спеціальні виділені земельні ділянки на котрих розташовується необхідна для бізнесу інфраструктура – під’їзні шляхи, усі необхідні комунікації та інше.

 

«В 2015 році ДТЕК  продовжує роботу з підготовки до створення в Україні трьох індустріальних парків: в Івано-Франківській, Львівській, Дніпропетровській областях з метою залучення інвесторів у регіон, розвитку бізнес-середовища і, найголовніше, збільшення кількості робочих місць. В сучасних умовах Україні для розвитку економіки в цілому, та кожної окремої галузі, необхідні значні фінансові ресурси, яких в середині країни не вистачає. Тому актуальною залишається проблема створення сприятливого інвестиційного клімату в Україні для активізації як іноземних інвесторів, так і внутрішніх інвесторів. Саме іноземні інвестиції є тим джерелом ресурсів, яке може стимулювати розвиток національної економіки. Індустріальні парки - один з важливих інструментів, який дозволить залучити інвесторів до країни. Реалізація проекту дозволить закласти надійний фундамент розвитку міст та забезпечити їх майбутній розвиток на десятки років», - вважає Вікторія Гриб.

 

Під час конференції були представлені інструменти економічного розвитку територій - індустріальні парки; виявленні очікування інвесторів від індустріальних парків та інвестиційного клімату в регіонах; пройшла презентація змін в регуляторних актах центрального і регіонального рівнів, які необхідні для створення та успішної діяльності індустріальних парків в Україні; обговорені умови, які необхідні для зміцнення співпраці між підприємствами, інвесторами, органами місцевого самоврядування, інституціями економічного розвитку та іншими заінтересованими сторонами.

 

«Проект Індустріального парку  у нашому місті знаходиться на завершальному етапі. Створення цього парку дасть нам можливість підняти економіку міста і створити нові робочі місця , а це одна із наших стратегій розвитку. Кам’янка-Бузька одне з перших міст в Україні, де почали впроваджуватись такого роду проекти. Спочатку було важко, але декілька років тому ми зустрілись на Економічному форумі з представниками компанії ДТЕК, і наші бажання співпали. Саме ДТЕК, Львівська торгово-промислова палата і Лейпцігська торгово-промислова палата є нашими основними партнерами у цьому проекті. Вони допомагають нам не тільки фінансово, а також і в розробці стратегії та документації для Кам’янко-Бузького індустріального парку. Сьогодні у нас є хороша перспектива, тому  що ми близько розташовані до Львова, у нас є люди, які хочуть працювати і ДТЕК, який зацікавлений у нашому проекті і готовий нам допомагати», – говорить міський голова Кам’янки-Бузької  (Львівська обл.) Олег Омелян.

 

«Компанія ДТЕК організувала і профінансувала поїздки в Польщу і Туреччину для ознайомлення з вже діючими індустріальними парками. Завдяки отриманій інформації ми знайшли для свого міста найоптимальнішу модель. На сьогоднішній день сесією Бурштинської міської ради виділено 32 га землі і вже сплачено 1 мільйон 900 тисяч гривень за втрати сільськогосподарського виробництва. Також вже є затверджена і підготовлена концепція індустріального парку і подані документи для реєстрації нашого парку. Створюючи індустріальний парку у місті Бурштин ми даємо можливість вибору працевлаштування  мешканцям нашого міста і навколишніх сіл», –   розповідає міський голова Бурштина (Івано-Франківська обл.) Петро Курляк.

 

У міжнародній конференції взяли участь власники та керівники українських та міжнародних промислових компаній, керівники органів державної влади та самоврядування з України та з-за кордону, агенції із залучення інвестицій, місцеві агенції розвитку,бізнес-асоціації та керуючі компанії промислових парків.

 

Фінансова та експертна допомога для міст де працюють підприємства ДТЕК надається у п’яти напрямках: охорона здоров’я, енергоефективність, покращення соціально-значущої інфраструктури, розвиток бізнес-середовища та підвищення активності громади.


11.10.2015 522 0
Коментарі (0)

23.05.2025
Вікторія Косович

Про методи викладання, сучасну школу історії та виклики професії Володимир Половський розповів журналістці Фіртки.

1104
21.05.2025
Тетяна Ткаченко

Про долю Центрального ринку, судові процеси, стихійну торгівлю та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з директором КП «Муніципальні Ринки» Мар’яном Слюзаром.

1632 1
19.05.2025
Катерина Гришко

Організаторам найбільшого в історії Івано-Франківщини наркобізнесу, що вражав масштабами та технологіями, винесли вирок. Під час судового процесу, який тривав майже шість років, відкрилися приголомшливі подробиці наймасштабнішого проєкту з марихуаною на Прикарпатті.  

2405
17.05.2025
Лука Головенський

Фіртка поспілкувалася з Володимиром Війтовичем, отцем-адміністратором катедрального храму Української Греко-Католицької Церкви в Мюнхені про церковне життя, хвилі еміграції, історію українства в Мюнхені та ставлення німецького народу та влади до України та українців. 

2252 2
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

7535
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

15249 31

Звичайно знаковою подією у християнській сім`ї є перша сповідь і причастя дитини, але  цю важливу сакральну подію  батьки часто нівелюють, зміщуючи акценти з важливого на другорядне.  

307

Поділ народів на «історичні» та «неісторичні» є ідейним спадком позаминулого століття. Історики кажуть, що методологічно він застарів. Певне, мають рацію. Попри це прихід Трампа продемонстрував, що певні історично «застарілі» та «архаїчні» речі здатні досить бадьоро та свіжо випірнати з минувшини.

1029

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

1099

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1882
20.05.2025

Фіртка ділиться порадами та лайфхаками, які допоможуть зробити раціон більш корисним та збалансованим.

277
14.05.2025

На Івано-Франківщині оприлюднили підсумки збору сільськогосподарських культур у 2024 році.  

656
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

896
19.05.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

3122
14.05.2025

У сучасному світі християнські цінності, зокрема — вчення про чистоту до шлюбу, нерідко стають предметом дискусій. Але християнство залишається послідовним у своїй позиції: дошлюбні статеві стосунки — гріх.

915
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1948
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

1003
17.05.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

35152 1
22.05.2025

Держсекретар США Марко Рубіо відмовився назвати лідера Кремля володимира путіна воєнним злочинцем.  

263
17.05.2025

Президент України Володимир Зеленський говорив з Президентом США Дональдом Трампом разом із Президентом Макроном, Федеральним канцлером Мерцом, прем’єр-міністрами Стармером і Туском.  

480
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

620
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

944