Доставка бургерів у Львові - що пропонують клієнтам?

Якщо захотілося бургер, людина одразу шукає заклад, в якому можна скуштувати таку страву або замовити доставку. Можливість відвідати заклад випадає не завжди, тому отимальним варіантом є замовлення доставки, адже перебуваючи вдома, в офісі, в парку чи будь-де в іншому місці, ви зможете отримати свої страви за короткий проміжок часу. Втім, коли настає час користуватися послугами доставки, постає питання: який заклад обрати? Ми вирішили зробити невеличкий огляд популярних закладів, в яких доступна доставка бургерів у Львові

Бургери від Emily

Обравши Emily для доставки бургерів, ви матимете можливість обрати соковиті та об’ємні бургери з великою кількістю начинки. Тут і страви, де котлети бувально залиті сирним соусом, так і бургер з рваною курятиною, де в якості додатків йдуть лукові кільця. Для любителів гострого є Spicy Burger одразу з двома котлетами, тайським соусом та гострим соусом. До великого за розміром бургера також додається картопля фрі (або картопляні діпи) та соус.

Доставка бургерів Ла П’єц

Великі порції, багато начинки, насичений смак. Саме так можна охарактеризувати бургери від Ла П’єц. Тут немає великого різноманіття позицій, але натомість є можливість скуштувати якісний продукт, що втамує голод та надасть сил на решту дня. Втім, слід враховувати розмір порції під час замовлення. Так, якщо бургери Нормальний та Сирний мають стандартний розмір, то Біг Батько суттєво переважає їх за об’ємом та калорійністю. Можна окремо замовити бургер, або обрати меню з напоєм та картоплею. 

Epic Cheeseburger Cafe

Навряд чи можна знайти заклад, який би мав більше сирних страв, ніж цей ресторан. Бургери з креветками, сендвічі з сиром камамбер, бургер з кількома видами сиру та яловичими котлетами або набір бургерів для великої компанії. Незмінним тут залишається єдиний інгредієнт - сир. Його завжди буде багато, яку б страву ви не обирали. Але якщо раптом його виявиться замало, можна додати до замовлення сирну ванну. Не слід хвилюватися стосовно тривалості доставки - страви прибудуть швидко, і все залишатиметься гарячим до моменту споживання. 

Kraft Burger

Ще один представник категорії “великі та смачні бургери з купою начинки”. Соус буквально зтікає вниз по м’ясу, а сам бургер іноді настільки великий, що його стає важко вкусити. Крім можливості вибору котлети, клієнти також можуть “посилити” свою страву додатками (беконом, сиром чи обравши подвіну котлету). До кожного бургера подається окремий соус, який ще більше підкреслює його смакові властивості.

Партнерський матеріал


22.09.2023 279
01.12.2023

Подарунків на свята чекають не тільки діти, а й дорослі. Тому, знижка на купівлю оселі сподобається всім членам сім’ї.

288
24.11.2023
Вікторія Матіїв

«Було це дуже страшно і був великий ризик. Бо якраз на Запорізькому напрямку розстрілювали колони автобусів та автомобілів», — ділиться переселенка.

2502 6
10.11.2023
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки поспілкувалася з психологинею Валерією Худзіцькою та військовослужбовцем Дмитром, а також провела опитування, щоб дізнатись думки людей щодо цієї теми.

3667
02.11.2023

Компанія AURUM з радістю пропонує поринути у світ елегантності та розкоші з ювелірними виробами найвищої якості та знижками, які роблять їх ще більш бажаними.

4073
30.10.2023
Вікторія Матіїв

Про те, як стала монахинею та робить все на більшу славу Божу з журналісткою Фіртки поспілкувалася сестра Софія, яка проживає у монастирі Згромадження Пресвятої Родини у селі Гошів.

5166
24.10.2023
Тіна Любчик

Івано-Франківський національний медичний університет стане першим закладом в системі МОЗ, що має свій басейн, який залучатимуть для відновлення здоров'я українських бійців.  

4639

Розглянемо суть і роль старозавітних та новозавітних священників у контексті двох різних поглядів на це. 

356

Беззаперечно, довгі роки священники були й залишаються важливою складовою суспільства, маючи авторитет та суттєвий вплив на його думку. 

979

Як РПЦ і пропагандисти з Дмитрія Донського ліпили образ борця з Золотою Ордою.

1477

На основі праць російських істориків минулого і сучасності демонструється, як з допомогою брехні, фейків і маніпуляцій російською церквою і пропагандистами створювався героїчний образ Олександра Невського. 

2199
30.11.2023

Як зазначають експерти в галузі дієтології, вживання квашеної капусти в невеликих кількостях не тільки поліпшує стан імунної системи, але і в рази знижує ризик розвитку пухлин в організмі.

8556
28.11.2023

Зберігання моркви — не проста справа. Щоб вона зберігалася всю зиму, потрібно вчасно її зібрати, правильно підготувати до зберігання.  

314
26.11.2023

Реформа шкільного харчування: найближчим часом громади мають розробити локальну стратегію та місцевий план реалізації змін до 2027 року.  

678
01.12.2023

Закон про військове капеланство, який ухвалили в грудні 2021 року запустив Службу військового капеланства та змінив статус капеланів на війні.   

582
26.11.2023

Церква в умовах війни зміцнює ментальне здоров'я, допомагає стати стійкішими та подолати ті виклики, які стоять перед українською державою та її громадянами.  

604
20.11.2023

З початку повномасштабного російського вторгнення Згромадження Сестер Пресвятої Родини у Гошеві прихистили десятки внутрішньо переміщених осіб.  

5208
16.11.2023

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

20069
01.12.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

13088
30.11.2023

Відбудеться саміт Європейської Ради, де лідери держав Європейського Союзу ухвалюватимуть рішення стосовно України та всіх країн, які прагнуть стати членами ЄС.  

202
24.11.2023

Діяльністю голови обласної військово-цивільної адміністрації Світлани Онищук задоволені 37%, незадоволені – 16%, майже половина – не визначилися з оцінкою.  

1048
15.11.2023

Власне виробництво зброї в Україні є пріоритетом.  

2643