Донбас - зашморг на шиї України

 

У мене складається думка, що Донецька і Луганська область відігравали, і В.Путіним планується, що будуть і надалі відігравати роль, зашморга на шиї України.

У випадку з Донецькою і Луганською областю є декілька варіантів розвитку подій.

 

1. Донецька і Луганська області входять до складу Росії як це вже зробив Крим. І Росія бере на себе всі негаразди цього депресивного і дотаційного регіону з далеко не проукраїнським населенням.

 

2. Донецька і Луганська області стають «незалежною Донецькою Республікою», і отримують статус невизнаної республіки, гарячої точки, буферної зони, подібної до «Придністров’я». Це буде приватна республіка Добкіна-Ахметова-Клюєва-Єфремова.

 

3. Донецька і Луганська області залишаються у складі України. Решта України йде їм на всі поступки: федералізація, двомовність, позаблоковість і т.д.

 

В результаті ми отримуємо в державі Україна, постійний плацдарм для шантажу, диверсій і іншої антиукраїнської діяльності. Донбас залишається у складі України і деструктивно впливає на всі процеси в Україні. Розвиток України призупиняється. Все українське по всій території України  швидко гаситься істеричним завиванням про переслідування «русскоязичних» і т.п. Отже, Донбас на Україну впливає по повній програмі, а  Україна на Донбас ні. Україна в гівні, зате має у своєму складі Донецьку і Луганську область. Україна під повним контролем. Україна залишається в стані стагнації і незабаром розвалюється сама по собі від економічних протиріч,  внутрішніх чвар, і незадоволення таким станом речей Заходом України.

 

А якщо Україна не буде слухатися і задобрювати Донбас, то відразу почнеться шантаж  можливим виходом "ущемленого в правах" і "приниженого бендерівцями""  Донбасу зі складу України. Росія завжди буде мати плацдарм для розв’язання громадянської війни в Україні.

 

Одним словом,  Росія завжди матиме можливість почати  дестабілізацю обстановки і  постійно з Кремля корегуватиме нашу внутрішню і зовнішню політику. Загальмовуються будь-які прояви українізації, намагання вступу в ЄС, приєднання до блоку НАТО. І крім того Україна за свої кошти утримуватиме антиукраїнський анклав, далі культивуватиме русофільство і україноненавистицтво.

 

4. У Донецькій і Луганській області будують Україну, будують на загальних підставах. Проводиться реформа місцевого самоврядування з делегуванням значних повноважень у регіони, розширюються права для вживання російської мови етнічними росіянами, і одночасно проводиться поступова, планова дерусифікація етнічних українців. Україна рухається в Європу і в НАТО. Проводиться націоналізація награбованого в простих людей майна і фінансів. Партію регіонів і комуністичну ідеологію забороняють. Бандитів перестають називати визначними підприємцями, майно конфіскують, судять і садять до в'язниці. Тим, хто ностальгує «за матушкою Росією» надають матеріальну допомогу і державним коштом сприяють переселенню на широкі не обжиті простори Росії.


16.04.2014 Сергій Стефанко 1398 1
10.08.2022
Тіна Любчик

Журналістка Фіртки поспілкувалася зі Святославом Балакою, головою Асоціації інтервенційних онкологів України, який приїхав в Івано-Франківськ із Харкова. 

1755
04.08.2022
Тетяна Дармограй

Повномасштабне російське вторгнення майже повністю витіснило коронавірусну хворобу з інформаційного простору України. Проте, як констатують медики, українці продовжують хворіти та помирати через цю недугу.

1424
31.07.2022
Тіна Любчик

Про пережите внаслідок російського вторгнення журналістці Фіртки розповіла киянка, яка працює дитячою психологинею, Ксенія Дичко. У перші дні повномасштабної війни жінка переїхала із сім’єю до Івано-Франківська.

1889 4
28.07.2022
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки розпитала у психологині, як війна впливає на стосунки, як зберегти шлюб в умовах постійного стресу чи тривалої розлуки та чому сьогодні особливо важлива підтримка та щира розмова.  

1802
26.07.2022
Мар'яна Цимбалюк

У перші дні війни в село одразу зайшли російські війська, які розгорнули штаб неподалік їхнього дому. Ворожі солдати  використовували місцевих, як живий щит для захисту. Життя нагадувало сценарій фільму жахів. Як родині вдалося живими втекти на Прикарпаття, читайте в інтерв’ю для Фіртки.

1950
17.07.2022
Тетяна Дармограй

В Україні вже 144-й день триває повномасштабна війна. Через російську агресію процес загальної мобілізації продовжили до 23 серпня.

5863

Яблуневий чи Медовий Спас? Доволі, часто народні назви християнських свят відривають нас від суті та розуміння глибини свята. Яскравим прикладом цього є «Яблуневий Спас» та «Маковія», що це, про кого це?

188

Неодноразово доводилось зустрічатися з бабусями або жіночками в церкві, на невеликих парафіях різних конфесій, які знають все і навіть деколи більше за священника. А потім священники дивуються: «чому в храмі немає молоді?». А вони і не знали, що молодь не витримала прискіпливих зауважень «церковного менеджменту».  

246

Коли люди стикаються із Національною Хокейною Лігою, вони, в першу чергу, дивляться крізь призму інших турнірів та видів спорту. Наприклад, футбол й Англійська Прем’єр Ліга, Чемпіонат Світу чи Європи, Ліга Чемпіонів та інші. 

555

Питання грошей і релігії завжди хвилювало людей, ймовірно в її більш вузькому розумінні «грошей і церкви», «скільки жертвувати на церкву», «скільки давати священнику?». Періодично по селах чи містах вибухають скандали, пов'язані із майном чи фінансами тієї, чи іншої парафії, але з часом все затихає до наступного скандалу. Чому віряни повинні утримувати священників і церкву? Виявляється це питання таке ж древнє, як і сам світ, у якому живемо.

2234
09.08.2022

Перш за все фахівець радить виключити із щоденного раціону жирну та смажену їжу.

411
30.07.2022

Літо – та пора року, коли потрібно їсти максимально корисні та насичені вітамінами продукти  

1168
27.07.2022

В літній період радять пити теплу воду, вона краще засвоюється організмом.  

1171
15.08.2022

В Івано-Франківську представники УПЦ Московського патріархату через суд намагаються повернути храм Різдва Христового, що на вулиці Довженка.

940
11.08.2022

Для вирішення та недопущення різноманітних конфліктних ситуацій та непорозумінь, в Івано-Франківську створять Раду церков.  

278
09.08.2022

Після православ’я найбільше респондентів із Заходу України ідентифікували себе як греко-католиків (26%), протестантів та атеїстів (4%) і. Інші релігії та конфесії називалися рідше.  

382
05.06.2022

У Храмі Царя Христа (відомому, як церква на Майзлях) Святу літургію провів Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

4626
05.08.2022

Першого липня на п'ятому позачерговому засіданні Міжурядового комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини за зверненням Міністерства культури та інформаційної політики України внесено елемент “Культура приготування українського б

571
15.08.2022

Президент Володимир Зеленський усунув начальників управлінь Служби безпеки України у трьох областях.

233
12.08.2022

На запитання, чи підтримують українці дії президента Володимира Зеленського, 59% відповіли, що рішуче підтримують та 32% — скоріше підтримують.  

214
11.08.2022

Рішення про подовження мобілізації ухвалює парламент.

306
09.08.2022

Президент Володимир Зеленський закликає країна Заходу заборонити в’їзд всім громадянам росії на тлі її агресії проти України.  

375