Донбас - зашморг на шиї України

 

У мене складається думка, що Донецька і Луганська область відігравали, і В.Путіним планується, що будуть і надалі відігравати роль, зашморга на шиї України.

У випадку з Донецькою і Луганською областю є декілька варіантів розвитку подій.

 

1. Донецька і Луганська області входять до складу Росії як це вже зробив Крим. І Росія бере на себе всі негаразди цього депресивного і дотаційного регіону з далеко не проукраїнським населенням.

 

2. Донецька і Луганська області стають «незалежною Донецькою Республікою», і отримують статус невизнаної республіки, гарячої точки, буферної зони, подібної до «Придністров’я». Це буде приватна республіка Добкіна-Ахметова-Клюєва-Єфремова.

 

3. Донецька і Луганська області залишаються у складі України. Решта України йде їм на всі поступки: федералізація, двомовність, позаблоковість і т.д.

 

В результаті ми отримуємо в державі Україна, постійний плацдарм для шантажу, диверсій і іншої антиукраїнської діяльності. Донбас залишається у складі України і деструктивно впливає на всі процеси в Україні. Розвиток України призупиняється. Все українське по всій території України  швидко гаситься істеричним завиванням про переслідування «русскоязичних» і т.п. Отже, Донбас на Україну впливає по повній програмі, а  Україна на Донбас ні. Україна в гівні, зате має у своєму складі Донецьку і Луганську область. Україна під повним контролем. Україна залишається в стані стагнації і незабаром розвалюється сама по собі від економічних протиріч,  внутрішніх чвар, і незадоволення таким станом речей Заходом України.

 

А якщо Україна не буде слухатися і задобрювати Донбас, то відразу почнеться шантаж  можливим виходом "ущемленого в правах" і "приниженого бендерівцями""  Донбасу зі складу України. Росія завжди буде мати плацдарм для розв’язання громадянської війни в Україні.

 

Одним словом,  Росія завжди матиме можливість почати  дестабілізацю обстановки і  постійно з Кремля корегуватиме нашу внутрішню і зовнішню політику. Загальмовуються будь-які прояви українізації, намагання вступу в ЄС, приєднання до блоку НАТО. І крім того Україна за свої кошти утримуватиме антиукраїнський анклав, далі культивуватиме русофільство і україноненавистицтво.

 

4. У Донецькій і Луганській області будують Україну, будують на загальних підставах. Проводиться реформа місцевого самоврядування з делегуванням значних повноважень у регіони, розширюються права для вживання російської мови етнічними росіянами, і одночасно проводиться поступова, планова дерусифікація етнічних українців. Україна рухається в Європу і в НАТО. Проводиться націоналізація награбованого в простих людей майна і фінансів. Партію регіонів і комуністичну ідеологію забороняють. Бандитів перестають називати визначними підприємцями, майно конфіскують, судять і садять до в'язниці. Тим, хто ностальгує «за матушкою Росією» надають матеріальну допомогу і державним коштом сприяють переселенню на широкі не обжиті простори Росії.


16.04.2014 Сергій Стефанко 1721 1
01.02.2024
Вікторія Косович

Івано-Франківськ є градом безлічі упереджень і масок: для перших — фортеця, заснована поляками, для других — відголос австрійського «золотого віку» з його залізницями, для третіх — серце гуцульської культури, плач трембіт.  

9582 4
25.01.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

10540 24
18.01.2024
Тіна Любчик

У п'ятницю, 19 січня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбудуться вибори ректора. На посаду претендують троє працівників вишу: доктор медичних наук Микола Островський, доктор медичних наук Роман Яцишин та кандидат медичних наук Руслан Савчук.  

4735
18.01.2024

Каркасні будинки відрізняються високою міцністю, надійністю і довговічністю, а також відносно недорогі в будівництві. Втім, у 2024 році ціни на будівництво каркасних будинків в Україні, як і на все інше, продовжують зростати.  

2473
16.01.2024

Всі наші бюджети – від територіальних громад і до обласного та державного, повинні стати «бюджетами перемоги».

2015
08.01.2024

Подвійні інвестиції (dual investment) – це варіант заробітку на двох видах криптовалют або із застосуванням двох стратегій інвестування.

1897

За час існування людства відбувалася величезна кількість збройних конфліктів, які переростали у війни. З різноманітних причин: територіальні претензії, сфери впливу та навіть релігійні війни. Під релігійними гаслами можна як розпочинати війну, так і фанатично самовіддано воювати.

435

Огляд світових ЗМІ у контексті того, що може чекати українців у випадку перемоги на виборах в США Дональда Трампа.

764

Популярний американський телеведучий Такер Карлсон взяв інтервю у володимира путіна. Причини цієї події були передбачливо описані ТУТ. А зараз – про те, який меседж через Карлсона передав путін для американської аудиторії. Почав він з фейкової

638

Популярний американський телеведучий Такер Карлсон взяв інтерв'ю у путлєра. Що за цим стоїть ...

676
21.02.2024

Інфляція на споживчому ринку в січні 2024 року порівняно із груднем 2023 року на Прикарпатті становила 0,5%, в Україні — 0,4%.  

1021
15.02.2024

В Івано-Франківській області продовжуватимуть втілювати реформу шкільного харчування в освітніх закладах, адже діти мають споживати якісну та смачну їжу, приготовлену у добрих умовах.  

518
10.02.2024

Печериці — порівняно недорогі гриби, які можна придбати в будь-якому магазині. З них ми готуємо супи, салати, додаємо їх до других страв. І щоразу, беручи до рук печериці, виникає запитання: чи потрібно їх чистити?  

4500
21.02.2024

Митрополит Лев Шептицький, після проведення церковного розслідування, окремим декретом проголосив ікону Гошівської Божої Матері «Цариці Карпат» чудотворною.  

1475
15.02.2024

Якщо подружжя зіштовхнулося з кризовими проблемами у сім'ї, варто звернутися для отримання підтримки та поради до різних фахівців залежно від конкретної ситуації.  

498
10.02.2024

Захист Батьківщини випливає із четвертої Божої Заповіді, яка трактується: "Шануй батька і матір". А Батьківщина — це наша друга матір, тому добрі діти, звичайно, свою маму захищатимуть.  

913
06.02.2024

Через обмороження у 35 років отцю ампутували дві ноги, заледве вдалося врятувати руки. Зараз священник керує автівкою, працює на городі, біля дому. Своїм прикладом він підтримує поранених воїнів.  

1866
23.02.2024

На чисельні прохання в Івано-Франківську відбудеться концерт рок-кумира, українського музиканта-мультиінструменталіста, вокаліста, композитора Олега Скрипки та гурту Воплі Відоплясова. Подія відбудеться 3 березня 18:00 - Івано-Франківськ, Panorama PUB,

111
20.02.2024

Перша інформація про те, що український президент готується звільнити Валерія Залужного, з’явилася у січні 2024 року. На той момент в Кремлі не тямили себе від радості.  

569 2
15.02.2024

Станом на лютий 2024 року Головнокомандувачу Збройних сил Олександру Сирському висловили довіру 40% українців, найвищу довіру зберігає колишній Головнокомандувач Валерій Залужний — 94%.  

1226 1
11.02.2024

Президент Володимир Зеленський вніс нові зміни у керівництво Збройних сил України, зокрема замінивши командувачів Об’єднаних сил та Десантно-штурмових військ.  

793 1
07.02.2024

Верховна Рада у першому читанні підтримала оновлений урядовий законопроєкт щодо проходження військової служби, мобілізації та військового обліку.  

1280