До виконкому Івано-Франківської міської ради входять 56 осіб: у скільки це обходиться місту

Івано-Франківська міська рада змінила кількісний та персональний склад виконавчого комітету.

Станом на 23 березня 2023 року кількість членів виконкому складає 56 осіб. 

Як повідомив Фіртці керуючий справами виконавчого комітету Ігор Шевчук, 25 членів виконкому працюють виключно на громадських засадах.

«Наприклад, на громадських засадах працює Богдан Білик, який раніше обіймав посаду заступника міського голови. Сьогодні він на пенсії, але продовжує бути членом виконкому на громадських засадах.

Або ж Олександр Богачов, який у 2020 році балотувався на посаду міського голови Івано-Франківська, також є членом виконавчого комітету на громадських засадах.

Тобто, є ряд людей, які не отримують зарплатні з бюджету, але входять у склад виконкому», — підкреслює Шевчук.

Водночас, за словами посадовця, ще 31 член виконкому — працівники структурних підрозділів. Йдеться про міського голову Руслана Марцінківа, його заступників, старост сіл. 

«Це ті люди, які отримують зарплатню виключно відповідно до посад, які обіймають.

Наголошую, що жоден із членів виконавчого комітету не отримує за цю роль заробітної плати. Не передбачено такого, що платять за те, що ти входиш у структуру виконавчого комітету як виконавчого органу».

Керуючий справами виконавчого комітету уточнює, що кожен із членів виконавчого комітету — працівники різних професій та галузей: освіти, спорту, культури, науковці, підприємці, будівельники, благодійники.

Така кількість персонального складу виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, додає Ігор Шевчук, сприяє залученості людей різних професій до роботи виконавчого комітету, що дозволяє якісніше та оперативніше розв'язувати різноманітні питання.


Довідково: виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради є виконавчим органом міської ради, який утворюється міською радою на строк її повноважень.

Після закінчення повноважень ради виконавчий комітет здійснює свої повноваження до формування нового складу виконавчого комітету.

Кількісний та персональний склад виконавчого комітету визначають та затверджують радою за пропозицією міського голови.

Виконавчий комітет утворюється у складі міського голови, секретаря міської ради, першого заступника міського голови, заступників міського голови, заступника міського голови — директора департаменту, керуючого справами виконавчого комітету та інших осіб відповідно до вимог чинного законодавства.

Детальніше з повноваженнями виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, які визначаються Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», можна ознайомитись за посиланням у додатках.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

Хто може отримати фінансову допомогу від Івано-Франківська при переході на індивідуальне опалення

Цьогоріч в Івано-Франківську планують відремонтувати приблизно 50 дворів та ще 50 тротуарів

«Стараємось причепутири місто»: як Івано-Франківськ готується до Великодніх свят


23.03.2023 1513
Коментарі ()

29.05.2023
Тетяна Дармограй

Як українським енергетикам вдалось оперативно відновити енергетичний баланс та забезпечити постачання електрики споживачам після руйнувань, здійснених Росією та чи можливі відключення світла влітку, як це було взимку — дізнавалась Фіртка. 

442
24.05.2023
Уляна Мокринчук

Як протидіяти домашньому насильству, які є різновиди насильства, куди звертатись жертві, як розпізнати кривдника та як допомогти пережити нелегкий час тому, хто постраждав, журналістка Фіртки дізналась у психологині Валерії Худзіцької.

341
14.05.2023
Тіна Любчик

Василь Стефурак, голова «Асоціації вівчарів» розповів Фіртці, чи легко сьогодні відновлювати промисли, що були популярні в горах ще пів століття тому та як на розвиток сільського господарства повпливала повномасштабна війна на території України. 

6530 5
03.05.2023
Тетяна Дармограй

На початку 2023 року у Міністерстві оборони України зазначали, що у масовій мобілізації немає потреби. Щоправда, із застереженням, що ситуація може змінитися.  

2424 1
19.04.2023
Тіна Любчик

В рамках відзначення Дня першої пластової присяги та програми «Івано-Франківськ — місто Героїв» відкрили та освятили анотаційну дошку Назарію Лугарєву, очільнику пластової станиці міста, який загинув у боях за незалежність України. 

1808
11.04.2023
Тетяна Дармограй

Про пережите внаслідок російського вторгнення та втрату сина на війні, журналістці Фіртки розповіла мешканка Енергодару — Любов Чабанюк. Жінка разом із дітьми евакуювалась на Прикарпаття 11 серпня 2022 року.

2296

До Путіна явився Голова конституційного суду РФ Валерій Зорькін, який приніс копію «сенсаційної» мапи Європи, на якій нібито нема України. Проаналізуємо, чи це так. 

431

Рання історія Білгороду, як поселення Київської Русі: думки, навіяні останніми подіями у Бєлгородській області РФ. 

437

Гастрономічне різноманіття м’ясних страв  українців надзвичайно велике. Серед усіх цих страв є одна особлива – ставлення до якої завжди неоднозначне з різноманітних причин.

514

Коротка історія російської державності та походження росіян на основі фактів і досліджень російських істориків. 

903
27.05.2023

Багато хто вважає, що перед варінням гречку промивати не треба, тому що ця процедура є "необов'язковою".  

254
23.05.2023

Здоровий кишківник запорука не лише хорошого самопочуття, але й зовнішнього вигляду. Існують продукти, які допомагають очистити кишківник і схуднути.  

396
17.05.2023

Коза все одно недооцінена тварина в Україні, хоча її ефективність вища в два з половиною рази, ніж у корови. Основа – молоко. Бо м’ясних кіз на цілу Україну, мабуть, є два-три господарства, ділиться прикарпатський фермер.  

550
27.05.2023

Священник – посередник і духовний провідник, що відіграє важливу роль у сповіді. Його присутність і служіння сприяють відкриттю, покаянню та духовному відновленню. Втім, нерідко запитання про збереження таємниці сповіді викликає роздуми.

295
23.05.2023

Серед молодих людей нерідко побутує думка, що можна вірити в Бога, проте не ходити до храму.  

422 1
17.05.2023

Досить часто люди соромляться ставити відверті питання священнику.  

717
12.05.2023

Віра, молитва, Слово Боже, одновірці та добрі приятелі – ті ліки, які дійсно допомагають.

1002
27.05.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

5558
26.05.2023

Президент Володимир Зеленський, коментуючи продовження "економічного безвізу" з ЄС, заявив, що у процесі просування України у Євросоюз таку лібералізацію потрібно буде зробити постійною.  

283
23.05.2023

Тема з контрнаступом була настільки обговорювана останніми місяцями на всіх рівнях, що в Україні почали побоюватися того, що його результат не виправдає очікувань.   

302
19.05.2023

Президент назвав пріоритети України на найближчий час.    

408
16.05.2023

Повідомлено про підозру голові Верховного Суду Всеволоду Князєву та його спільникові – адвокату у справі щодо отримання хабаря.  

596