Дитячі морські табори в Україні 2016

 

Ось і настало сонячне літо, а разом з ним довгоочікувані канікули для школярів. Уроки, домашні завдання, іспити – все позаду, час подумати батькам, як раціонально використовувати літній відпочинок своїх дітей.

Найпопулярнішими, як і раніше, залишаються літні табори для дітей, де діти не тільки відпочинуть і зміцнять свій організм, але і знайдуть нових друзів, навчаться цікавих і корисних речей.

Щоб дитячий відпочинок в Україні не став для вас проблемою, пропонуємо добірку таборів 2016.

Дитячий табір «Активіст», Морське у Миколаївській області

Літній дитячий табір «Активіст» розташований на території спортивно-оздоровчої бази «Кіровець» на березі Чорного моря, в екологічно чистій зоні. Тут знаходиться багато спортивних споруд для активного відпочинку і, звичайно ж, відмінна пляжна зона.

Зазвичай дитячі оздоровчі табори відкриваються з червня і працюють до кінця серпня. «Активіст» запрошує дітей на відпочинок, що починається з 25.06.2016 і закінчується 28.07.2016.

Тривалість зміни: 10 днів, вартість – 280 грн/день.

Більш детальну інформацію про табір читайте тут.

Дитячий табір «Active camp», Залізний Порт Херсонської області

Більшість дітей мріють відпочивати біля моря, щоб вдосталь накупатися і поніжитися на золотистому піску. У літньому оздоровчому таборі «Active camp» створені всі умови для повноцінного відпочинку, є можливість для занять спортом. Ігри та розваги принесуть дітям масу задоволення. Діти навчаться розпалювати багаття і збирати намет. Поніжаться на теплому пляжі.

Піщаний пляж знаходиться в 50 метрах від житлових корпусів.

Табір приймає дітей на відпочинок у віці з 10 до 17 років.

Початок заїздів – 05.06.2016, закінчення сезону – 22.08.2016.

Мінімальна вартість туру: 4185 грн за 14 днів.

Все про відпочинок у таборі можна дізнатися тут.

Пансіонат «Енергетик», Хмільник Закарпатської області

Кому море не по душі, їдьте в Закарпаття! Літні дитячі табори в Україні є не тільки біля моря, але і в Західній Україні. Пансіонат «Енергетик» розташовується на березі річки Боржава. Мальовнича природа цих місць сприяє чудовому відпочинку, також можна пройти курс лікування термальними водами.

У пансіонаті можливий відпочинок дітей з дорослими.

Вартість перебування на добу для дітей – від 110–200 грн (включене 3-разове харчування).

Детальний опис відпочинку в пансіонаті читайте тут.

Дитячий табір «Червоні вітрила», Скадовськ Херсонської області

Дитячий оздоровчий центр знаходиться на першій береговій лінії мілководної Джарилгацької затоки.

В таборі добре розвинена інфраструктура – є спортивні майданчики, відкритий басейн, власний пляж і навіть манеж для верхової їзди на конях. Діти зможуть взяти участь у різних гуртках, святкових заходах та веселих іграх.

У таборі можуть відпочивати діти віком з 6 до 15 років.

Мінімальна вартість туру – 390 грн/день, зміна триває від 12 днів.

Сезон у таборі триває з 30.05.2016 по 28.08.2016.

Більше інформації про табір читайте тут.

Дитячий табір «Дельфін», Залізний Порт Херсонської області

Міжнародний дитячий центр «Дельфін» може одночасно прийняти до трьохсот дітей. Для них облаштовано комфортні три- і чотиримісні номери зі всіма зручностями. Персонал табору гарантує дітям захоплюючий відпочинок, здорове харчування і відмінний настрій.

Початок сезону – 02.06.2016, закінчення – 29.08.2016.

Путівку до дитячого табору можна придбати за 4760 грн на 14 днів.

Всі подробиці про табір читайте тут.

Дитячий табір «Ластівка», Скадовськ Херсонської області

Дитячий оздоровчий табір розташований на березі Джарилгацької затоки, який найбільш безпечний для купання дітей.

Інфраструктура табору досить розвинена, створені оптимальні умови для відпочинку. Пляжна зона є місцем, де постійно проходять різні захоплюючі заходи.

Сезон відпочинку у таборі починається 01.06.2016 і закінчується 29.08.2016.

Тривалість однієї зміни – 21 день, вартість – 6300 грн.

Інформацію про табір можна дізнатися тут.

Дитячий табір ім. М. В. Башкірова, Біла Криниця Миколаївської області

Дитяча оздоровча база ім. Башкірова – це справжній літній оздоровчий санаторій. Він розташований у мальовничому сосновому урочищі Біла Криниця, на березі річки Інгул.

Проживають діти в окремих стаціонарних будиночках на 6–7 осіб. Наявність спортивних майданчиків гарантує активний відпочинок, особливо любить дітвора відвідувати басейн.

Для поповнення сил дітей тут організоване смачне харчування, у тому числі свіжі фрукти і овочі, солодощі.

Тривалість однієї зміни – 21 день, вартість її – 3166 грн.

Найближчі дати заїзду 10.06.2016 і 04.07.2016.

З подробицями про табір Башкірова можна ознайомитися тут.

Дитячий табір «Космос», Рибаківка Миколаївської області

Табір розташований на самому березі Чорного моря, в сосновому лісі. Поруч знаходиться унікальне грязе-сольове озеро Тузли.

Площа табору – 3,7 га, тут створені максимальні умови для повноцінного відпочинку дітей.

Для роботи з дітьми залучаються кваліфіковані педагоги Інституту культури і педагогічного університету Миколаєва.

Вільний час діти можуть зайняти участю в різних гуртках і секціях. Табір має відмінну пляжну зону.

У таборі можливі зміни на 10 і 21 день. Мінімальна вартість – 250 грн/день.

Сезон відпочинку триває у таборі з 01.06. по 26.08. 2016.

Детальну інформацію про заїзди і табір читайте тут.

Дитячий табір «Бригантина», Скадовськ Херсонської області

Табір «Бригантина» – це сучасне дитяче містечко, де є все необхідне для відпочинку: спортивні майданчики, клуб-кінотеатр, танцмайданчик, спортивний басейн, бібліотека, дитяче кафе і, звичайно, зона для купання. До того ж на пляжі розташовується власний аквапарк – гірки, батути, водне поло та ін.

Табір починає свою роботу з 05.06.2016 і закінчує 27.08.2016. Одна зміна триває 14 днів, мінімальна ціна – 4500 грн.

Усі подробиці про табір читайте тут.

Дитячий табір «Маяк», Рибаківка Миколаївської області

Дитячий навчально-спортивний центр «ДОТ Маяк» знаходиться на березі Чорного моря, він поєднує в собі сучасну спортивну базу і дитячий табір.

Тут створені прекрасні умови для проведення навчально-тренувальних зборів, а також дозвілля дітей. Кожна зміна в таборі є тематичною. Діти можуть взяти участь у різних творчих майстернях і студіях, всіляких конкурсах і спортивних змаганнях.

Можливий заїзд на 14 і 21 день.

Вартість: 250 грн/день.

Табір приймає дітей з 04.05.2016 за 27.08.2016.

Всю необхідну інформацію про зміни і табір читайте тут.

Джерело фото: han-tengry.

 

ua.igotoworld.com


15.06.2016 3234 0
Коментарі (0)

06.07.2022
Іван Муканик, Ігор Марковський

Фіртка зустрілась з головою відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області Мирославом Карабіним, який підбив підсумки минулого сезону та поділився деталями підготовки прикарпатських спортсменів в рамках олімпійського циклу.

583
04.07.2022
Уляна Мокринчук

Понад десятиліття майстер професійно займається художньою обробкою шкіри. Скорняжною справою він захопився ще у дитинстві, коли з мамою вперше завітав до її знайомих в майстерню. Зараз же в доробку Юрія незліченна кількість виробів зі шкіри, які демонструють не лише на Косівщині. Працею митця захоплюються поціновувачі по всьому світу.

1159
27.06.2022
Ілона Шевченко

З перших днів повномасштабного вторгнення Каріна заснувала благодійний фонд «Fredoom Ukraine». Разом із двома співзасновниками волонтери передають гуманітарну допомогу на передову та забезпечують на Прикарпатті потреби дітей, які вимушено переїхали з міст, де ведуться активні бойові дії.

1150
21.06.2022
Ілона Шевченко

Автор легендарних мультфільмів: "Козаки", Енеїда", "Лис Микита" Едуард Кирич разом із дружиною з початку відкритої агресії рф проживає в Івано-Франківську – саме сюди подружжя переїхало через активні бойові дії у рідному місті.

1484
17.06.2022
Наталія Луцик

Тури вихідного дня західною Україною – це чудова ідея для одноденного відпочинку не лише для внутрішньо переміщених осіб, котрі вимушено змінили своє місцепроживання, але й для місцевих мешканців. 

1814
13.06.2022
Тетяна Дармограй

Як в Івано-Франківській територіальній громаді змінився ринок праці за понад сто днів війни, скільки готові платити роботодавці та які вакансії мають найбільший попит — Фіртка розпитала у заступниці директора Івано-Франківського міського центру зайнятості Вікторії Максимів.  

2590

Московська церква в Україні, або як лукаво вони себе називають “Українською” іменуючись УПЦ, вже давно втратила риси Церкви, притаманні їй служіння Богу і людям та ведення людей до визволення душі.  

642

Повномасштабна війна в Україні стала остаточним доказом, що наявна система безпеки у світі більше не діє.

834

Неодноразово доводилось зустрічати у сумнівних вокзальних чтивах  типу “100 порад на кожен день” – поради  на кшталт  “ікону якого православного святого прикладати до хворого місця”, або ”прикмети та заборони в день свята”, далі йде перелік що можна і чого не можна робити.  

1326

Так, я не помилився із заголовком статті і в цьому вбачаю парадокс публічного управління в умовах сучасної України. Моє намагання донести до виконавчої гілки влади та антикорупційної структури те, що через невиконання вимог законодавства суспільним інтересам завдаються збитки, які обраховуються мільярдами, на цей час не принесло жодного результату.

1795
21.06.2022

Сезонні ягоди та фрукти і є для того, аби після зими та весни відновити організм. 

1252
05.06.2022

Дефіцит гречки протримається до початку нового врожаю.

2313
21.05.2022

Фахівці з правильного харчування нерідко рекомендують у перший денний прийом їжі вживати каші, проте деякі з них можуть завдати більше шкоди організму, ніж користі.   

4039 1
05.06.2022

У Храмі Царя Христа (відомому, як церква на Майзлях) Святу літургію провів Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

2341
09.05.2022

Кожен охочий мав змогу доєднатися до молитви через трансляцію на інтернет-ресурсах Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та Архікатедрального собору.  

4320
04.05.2022

Розмова між предстоятелями церков відбулась через відеозв'язок Zoom і тривала близько 40 хвилин. Патріарх Кирило під час розмови з протягом 20 хвилин, "читаючи з папірця", намагався переконати Папу Римського в доцільності війни росії проти України. 

5254 1
25.04.2022

Православні християни вшановують пам'ять преподобного Василя Сповідника, єпископа Парійського. Наші пращури у молитвах до святого просили про надання сили та хоробрості, а також про позбавлення від хвороб. Що не можна і що  слід робити в цей день.

5555
10.06.2022

Щоп'ятниці у таборі заплановані тематичні майстер-класи. Заняття проходитимуть у "світлиці талантів", бібліотеці в монастирі та в альтанках на свіжому повітрі. Дітей педагоги об'єднають у групи за віком та уподобаннями.

2071
30.06.2022

В оточенні президента кажуть, що система, привчена озиратись на Банкову, продовжила чекати команд, а у Зеленського зараз немає ресурсу розв'язувати всі питання. Показовою стала криза з пальним, яку чиновникам не вдалося вирішити оперативно.  

676
14.06.2022

Восьмий апеляційний суд Львова 14 червня заборонив діяльність партій “Наші” та "Держава", які в Міністерстві юстиції вважають проросійськими.  

1568
25.04.2022

У Франції офіційно оголосили переможця президентських виборів, другий тур яких відбувся у неділю 24 квітня.

5490
07.04.2022

Нагадаємо, що попри те, що ЗСУ фіксують численні обстріли українських земель, що ведуться з території Білорусії; дислокацію на білоруських землях російських окупантів, котрі вбивають, гвалтують та грабують цивільне населення в Україні Лукашенко цинічно заявляє, що Білорусь не є учасником війни.  

7606