Дерев’янко закликав депутатів не відтягувати інавгурацію президента через власні страхи (відео)

Новообраний Президент Володимир Зеленський має якнайшвидше приступити до виконання своїх обов’язків, тому дату його інавгурації парламент має призначити на 19 травня.

Про це заявив лідер партії «ВОЛЯ», народний депутат Юрій Дерев’янко на брифінгу в парламенті.

«Вже другий день триває безглузда дискусія стосовно дати проведення інавгурації новообраного президента. Ця дискусія абсолютно висмоктана з пальця і вона стосується страхів більшості в цій Верховній Раді, щоб не піти на дострокові вибори», - переконаний політик.

Він обурився тим, що минає четвертий тиждень після другого туру виборів, а президент не може набути своїх повноважень.

«75% українців, голосуючи за нового президента, вважали, що потрібно поставити вже край цьому періоду, цьому етапу і цій епосі, коли Порошенко, його оточення і більшість в цій Верховній Раді використовували власне становище для власного збагачення, процвітання корупції та багатьох інших негативних речей», - сказав Дерев’янко.

Він вважає, що відтягування дати інавгурації шкодить українцям і ще більше дискредитує Верховну Раду.

«Депутати пропонують провести інавгурацію 19, 20, 26 травня і навіть 1 червня. Я переконаний, що вже нікуди відтягувати цей день – українці зробили свій вибір і президент має якнайшвидше набути своїх повноважень», - сказав нардеп.

Він нагадав, що інавгурація президента Кучми відбулась через 16 днів після другого туру виборів); Ющенка – через 28 днів (після другого повторного туру виборів, з урахуванням Новорічних і Різдвяних свят); Януковича в 2010 році – через 18 днів (після другого туру); Порошенка в 2014 році - 13 днів.

«Зараз також іде війна. Коли навіть розглядається дата 19 травня, то же уже буде 28 днів після обрання президента. А всі інші дати затягуються за понад 30 днів. Абсолютно очевидно, що це є певні гра, коли корумповані еліти ще хочуть утриматись (при владі) і кожен день собі рахують як нове досягнення», - сказав народний депутат.

Юрій Дерев’янко звернувся до голови ВРУ і всіх народних депутатів із закликом припинити цю дискусію і призначити інавгурацію на 19 травня, як пропонує новообраний президент. Він додав, що дії народних депутатів ще більше дискредитують ВРУ.

«Такий парламент має бути негайно розпущений, має негайно піти на перевибори. Якщо від обрання нового президента ці люди так себе поводять, це означає, що і далі вони будуть вставляти палиці в колеса», - підсумував Юрій Дерев’янко.

Нагадаємо, станом на ранок вівторка в парламенті зареєстровано шість проектів постанов, які пропонують провести урочисте засідання в різні дні. У четвер, 16 травня, Верховна Рада має призначити дату інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського.


15.05.2019 480
Коментарі ()

27.05.2020
Люся Грибик

Як вийти з карантину з чистим та доглянутим обличчям Фіртці розповіла франківська косметологиня Стефанія Білусяк.

675
26.05.2020
Роса Мартинюк

 Жінка не може працювати в  урології, йти до лікаря варто тоді, коли вже болить, а простатит лікується за 5 хвилин — ці та інші міфи ми часто чуємо та чи розуміємо їхню помилковість?Розмовляємо із Владиславою Литвинець — лікарем-урологом Лікувально-ліагностично центру професора Литвинця, асистентом кафедри урології Івано-Франківського медичного університету.

2788
22.05.2020
Олена Британська

Ця історія з тих, які тягнуться роками. Про з’єднання Південного та Північного бульварів в Івано-Франківську заговорили ще у 2015-му.

3365 2
22.05.2020
Марія Лутчин

Уявити собі сучасні міста, містечка та села без асфальтного покриття просто неможливо – десь воно ідеальне, десь бажає бути кращим, а десь ями та вибоїни роками не бачили асфальтобетонного катка. Тому сьогодні асфальт впевнено можна назвати одним з

3068
21.05.2020
Роса Мартинюк

Вона справляє враження жінки, що все встигає — працює на роботі, двічі на рік організовує етнофестиваль та виховує трьох діток. Про те, як їй все вдається, з чого починалася “Крайка”, про навчання у Парижі та курйозні ситуації під час організації: говоримо із Наталією Бартків.

925
19.05.2020

Вищі навчальні заклади закінчуватимуть навчальний рік у дистанційному режимі. 

1225

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві.  Не відкрию вам Америки, якщо скажу, що багато жителів Галичини м

2200

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

4694

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

4118 2

ВЕСНу/2020 весь світ запам’ятає…

3192
29.05.2020

28 травня, на свято Вознесіння Господнього за юліанським календарем, в Україні з’явилася в продажу всесвітньо відома книжка «Католицизм: мандрівка до серця віри» американського проповідника, письменника і богослова єпископа Роберта Баррона.

134
17.04.2020

Пам’ятаймо, що маємо поділитися цією радісною звісткою з усіма, хто у скорботі та потребує нашої розради.

1870
10.04.2020

Великдень, Воскресіння Христове або Пасха – найбільш давнє, урочисте й радісне свято з усіх великих християнських свят церковного року. До цього світлого дня християни готуються заздалегідь. Віряни дотримуються Великого посту, обмежуючи себе у харч

4882 1
09.04.2020

Наразі церква вивчає різні механізми освячення паски.

1785
29.05.2020

До добірки увійшли нові серіали, які точно зацікавлять навіть вибагливих кіноманів.

159