Дерев’янко розповів, якою має бути освіта та як неоекономіка створить робочі місця

Доступ дітей зі всіх куточків України до найкращих знань, можливість вчителям заробляти вдвічі більше, фінансування державою вищої освіти та підтримка обдарований дітей – такою буде освіта за некоекономіки в цифровій державі, яку пропонує побудувати народний депутат, кандидат у Президенти України Юрій Дерев’янко.

На зустрічі з мешканцями Рівного він розповів про свою президентську програму, де новітні технології подолають корупцію, бюрократію і олігархат, та пояснив, як повернути окуповані території та відновити мир в Україні, пише прес-служба нардепа.

Жителі Рівного поцікавились у Дерев’янка його баченням реформи освіти.

Він наголосив на необхідності кожній дитині у будь-якому куточку України дати доступ до найкращих знань.

«В цифровій державі ми отримаємо через свій електронний кабінет безкоштовний доступ до найкращих знань, які батьки зможуть дати дітям поза школою, якщо дитина не зрозуміла тему на уроці. Через електронний кабінет можна буде знайти необхідну тему і отримати відеоурок від найкращого вчителя в Україні. Також я пропоную дати змогу вчителям заробляти вдвічі, а то й втричі більше – вони зможуть добровільно складати екзамени (своєрідне підвищення кваліфікації) і здобувши високі результати отримуватимуть вищу заробітну плату. Таке самовдосконалення вчителів дозволить значно покращити якість знань та дасть змогу отримувати гідну заробітну плату», - зазначив Дерев’янко.

Вища освіта, за словами Юрій Дерев’янка, повинна реалізовуватись за принципом «гроші рухаються за дитиною», коли держава виділяє дитині кошти на навчання, які потім надходять в той університет, куди вона вирішила поступати.

«У нас дуже талановиті обдаровані діти, навіть у найвіддаленіших і найменших селах діти виграють олімпіади та конкурси, але, на жаль, часто їм навіть немає за що купити взуття і вони не реалізовують свої здібності належним чином. Держава першочергово має підтримувати таких самородків», - додав він.

Також молодь порушила проблему працевлаштування після здобуття вищої освіти та відсутності робочих місць.

«Я скоро закінчую філологічний факультет, я маю бажання працювати за спеціальністю, але я вже розумію, що в Рівному мені роботу не дадуть, а їздити за кілька десятків кілометрів на роботу я не хочу. Постає питання для чого я 6 років вчилась в університеті, якщо не матиму змоги працювати за спеціальністю», - обурилась студентка Галина.

«Треба повертати наших людей в Україну за рахунок розвитку економіки. Відповідно будуть народжуватись діти тут, збільшуватиметься кількість населення, зростатиме попит на робочі місця, до прикладу, для педагогів. Голанці, поляки, азіати готові заходити в Україну і будувати тут виробництва та створювати робочі місця, але зараз влада не дає їм такої можливості, адже олігархи монополізували всі галузі. Тому все починається з економіки, я пропоную будувати НЕОЕКОНОМІКУ, де буде захист права власності, проста та дієва податкова система і платитимуть менше,але всі, легалізація всіх видів підприємницької діяльності забезпечить додаткові надходження в бюджет. Це створить сприятливий інвестиційний клімат, сформує конкурентоспроможний ринок, які сприятимуть створенню робочих місць», - пояснив парламентар.

Нагадаємо, з 20 обласних організацій партії «РУХ НОВИХ СИЛ», які провели свої конференції, 13 організацій рекомендували підтримати кандидатуру Юрія Дерев’янка на пост Президента України від РУХУ НОВИХ СИЛ.


19.09.2018 601
Коментарі ()

22.07.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура бореться з незаконним захопленням лісів, але корупція гальмує справедливість.  

315
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2912
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

21067
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1976
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1347 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2362

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

697

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2137

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

816

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1405
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

139
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

465
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

997
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

141
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

756
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

736
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

679
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8211
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

820 2
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

874
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2165 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

817