Дерев’янко розповів, якою має бути освіта та як неоекономіка створить робочі місця

Доступ дітей зі всіх куточків України до найкращих знань, можливість вчителям заробляти вдвічі більше, фінансування державою вищої освіти та підтримка обдарований дітей – такою буде освіта за некоекономіки в цифровій державі, яку пропонує побудувати народний депутат, кандидат у Президенти України Юрій Дерев’янко.

На зустрічі з мешканцями Рівного він розповів про свою президентську програму, де новітні технології подолають корупцію, бюрократію і олігархат, та пояснив, як повернути окуповані території та відновити мир в Україні, пише прес-служба нардепа.

Жителі Рівного поцікавились у Дерев’янка його баченням реформи освіти.

Він наголосив на необхідності кожній дитині у будь-якому куточку України дати доступ до найкращих знань.

«В цифровій державі ми отримаємо через свій електронний кабінет безкоштовний доступ до найкращих знань, які батьки зможуть дати дітям поза школою, якщо дитина не зрозуміла тему на уроці. Через електронний кабінет можна буде знайти необхідну тему і отримати відеоурок від найкращого вчителя в Україні. Також я пропоную дати змогу вчителям заробляти вдвічі, а то й втричі більше – вони зможуть добровільно складати екзамени (своєрідне підвищення кваліфікації) і здобувши високі результати отримуватимуть вищу заробітну плату. Таке самовдосконалення вчителів дозволить значно покращити якість знань та дасть змогу отримувати гідну заробітну плату», - зазначив Дерев’янко.

Вища освіта, за словами Юрій Дерев’янка, повинна реалізовуватись за принципом «гроші рухаються за дитиною», коли держава виділяє дитині кошти на навчання, які потім надходять в той університет, куди вона вирішила поступати.

«У нас дуже талановиті обдаровані діти, навіть у найвіддаленіших і найменших селах діти виграють олімпіади та конкурси, але, на жаль, часто їм навіть немає за що купити взуття і вони не реалізовують свої здібності належним чином. Держава першочергово має підтримувати таких самородків», - додав він.

Також молодь порушила проблему працевлаштування після здобуття вищої освіти та відсутності робочих місць.

«Я скоро закінчую філологічний факультет, я маю бажання працювати за спеціальністю, але я вже розумію, що в Рівному мені роботу не дадуть, а їздити за кілька десятків кілометрів на роботу я не хочу. Постає питання для чого я 6 років вчилась в університеті, якщо не матиму змоги працювати за спеціальністю», - обурилась студентка Галина.

«Треба повертати наших людей в Україну за рахунок розвитку економіки. Відповідно будуть народжуватись діти тут, збільшуватиметься кількість населення, зростатиме попит на робочі місця, до прикладу, для педагогів. Голанці, поляки, азіати готові заходити в Україну і будувати тут виробництва та створювати робочі місця, але зараз влада не дає їм такої можливості, адже олігархи монополізували всі галузі. Тому все починається з економіки, я пропоную будувати НЕОЕКОНОМІКУ, де буде захист права власності, проста та дієва податкова система і платитимуть менше,але всі, легалізація всіх видів підприємницької діяльності забезпечить додаткові надходження в бюджет. Це створить сприятливий інвестиційний клімат, сформує конкурентоспроможний ринок, які сприятимуть створенню робочих місць», - пояснив парламентар.

Нагадаємо, з 20 обласних організацій партії «РУХ НОВИХ СИЛ», які провели свої конференції, 13 організацій рекомендували підтримати кандидатуру Юрія Дерев’янка на пост Президента України від РУХУ НОВИХ СИЛ.


19.09.2018 577
Коментарі ()

30.04.2025
Олег Головенський

Загалом, декларації «обраних народом» виглядають доволі скромними. Нічого особливого. Але дещо цікаве є. Як і сам аналіз та «рейтинги» здобутків чиновників.

2498
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

1173
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

1105
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

2286
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3727
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2701 8

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

964

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

822

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

773

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

733
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10450
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

1301
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

332
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5446
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

1159
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2952
02.05.2025

Презентували «Життєпис Івано-Франківська», а саме — другу книгу, яка охоплює період з 1939 по 2022 роки.  

536
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

396 2
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

835
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

722
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

774