Депутатам і чиновникам Івано-Франківської облради нагадають про відповідальність за корупцію

Депутати внесуть змін до рішення обласної ради “Про затвердження Звіту за результатами оцінки корупційних ризиків у діяльності Івано-Франківської обласної ради та Антикорупційної програми Івано-Франківської обласної ради на 2018 рік”.

Зміни погодили сьогодні, 11 жовтня, на комісії облради з питань захисту прав людини, законності, правопорядку, антикорупційної політики, люстрації та очищення влади,  інформує Фіртка.

Мова йде про навчальні заходи з поширення інформації щодо програм антикорупційного спрямування, які проводитимуть з жовтня до кінця року.

Зокрема йдеться про такі навчальні заходи:

  • 1. Проведення для депутатів обласної ради, посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого апарату обласної ради навчання на тему: "Відповідальність за вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення".
  • 2. Проведення індивідуальних консультацій для вперше прийнятих на службу до виконавчого апарату обласної ради щодо основних положень антикорупційного законодавства України, антикорупційної програми.
  • 3. Повідомлення про зміни в антикорупційному законодавстві на апаратних нарадах, загальних зборах трудового колективу.
  • 4. Проведення для посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого апарату обласної ради навчання на тему: "Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів".
  • 5. Оголошення на пленарних засіданнях сесій обласної ради, апаратних нарадах виконавчого апарату обласної ради, загальних зборах трудового колективу виконавчого апарату обласної ради інформації про встановлення законодавством персональної кримінальної адміністративної, дисциплінарної та цивільно-правової відповідальності за вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення.
  • 6. Інформування посадових осіб виконавчого апарату обласної ради, а також депутатів обласної ради, про необхідність подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.


11.10.2018 589
Коментарі ()

22.05.2020
Олена Британська

Ця історія з тих, які тягнуться роками. Про з’єднання Південного та Північного бульварів в Івано-Франківську заговорили ще у 2015-му.

2047 2
22.05.2020
Марія Лутчин

Уявити собі сучасні міста, містечка та села без асфальтного покриття просто неможливо – десь воно ідеальне, десь бажає бути кращим, а десь ями та вибоїни роками не бачили асфальтобетонного катка. Тому сьогодні асфальт впевнено можна назвати одним з

2268
21.05.2020
Роса Мартинюк

Вона справляє враження жінки, що все встигає — працює на роботі, двічі на рік організовує етнофестиваль та виховує трьох діток. Про те, як їй все вдається, з чого починалася “Крайка”, про навчання у Парижі та курйозні ситуації під час організації: говоримо із Наталією Бартків.

441
19.05.2020

Вищі навчальні заклади закінчуватимуть навчальний рік у дистанційному режимі. 

874
18.05.2020
Олена Британська

Наприкінці квітня уряд представив план поетапного зняття карантинних обмежень. Відповідно до нього, вихід з карантину складатиметься з п'яти етапів, перший з яких розпочався 11 травня. 

858
13.05.2020
Саїк Олег

Сервус, любі читачі. Вам точно неодноразово з телевізора чи Фейсбука казали, що аби ми файно жили, то треба, щоб в Україну “прийшли” іноземні інвестиції. Правда?

961

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві.  Не відкрию вам Америки, якщо скажу, що багато жителів Галичини м

1742

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

4125

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

3775 2

ВЕСНу/2020 весь світ запам’ятає…

2914
17.04.2020

Пам’ятаймо, що маємо поділитися цією радісною звісткою з усіма, хто у скорботі та потребує нашої розради.

1515
10.04.2020

Великдень, Воскресіння Христове або Пасха – найбільш давнє, урочисте й радісне свято з усіх великих християнських свят церковного року. До цього світлого дня християни готуються заздалегідь. Віряни дотримуються Великого посту, обмежуючи себе у харч

4450 1
09.04.2020

Наразі церква вивчає різні механізми освячення паски.

1557
09.04.2020

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у спеціальному зверненні дав детальні поради щодо поведінки у храмі на Страсний тиждень та Великдень, зокрема щодо сповіді і причастя, та оголосив диспензи (звільнення) Церкви усім в

1582
19.05.2020

Наш дзвінок застав композитора Ігоря Іванціва в Бурштині, де він живе, працює і творить. Простий, приємний співбесідник, з прекрасним почуттям гумору, повен життєвих сил та настрою.

685