Депутат облради Романюк просить прокурора та начальника міліції дати відповідь стосовно затримання Костянтина Бородайка

 

У зв'язку із затриманням під вартою протягом трьох діб Костянтина Бородайка, співвласника фірми «Гаразд Україна» депутат Івано-Франківської обласної ради Юрій Романюк направив депутатське звернення начальнику ОУ УМВС в Івано-Франківській області Варцабі В.М. та прокурору Івано-Франківської області Каліфіцькому О.А..У зверненні Юрій Романюк просить "призначити службову перевірку на предмет дотримання законодавства слідчим, щодо можливого перевищення ним своїх службових обов’язків, в ситуації проведення в країні широко популяризованої кампанії декриміналізації окремих статей КК, за ініціативи президента України В.Януковича, вимоги керівництва держави НЕ застосовувати безпідставні арешти, запобіжні заходи утримання під вартою підприємців та бізнесменів, за підозру у скоєнні відповідних злочинів, а тим більше, у даному конкретному випадку, де численними рішеннями судів, усіх без виключення судових інстанцій, винесені судові рішення, що набули законної сили", пишуть паралелі.Депутат Івано-Франківської обласної ради "просить дати, у визначений законом 10-ти денний термін, вичерпну відповідь стосовно адекватності застосування щодо конкретного громадянина запобіжного заходу утримання під вартою протягом трьох діб, без належних на те (що підтверджується відповідним рішення суду) підстав".

 

"Депутати та постійна комісія обласної ради з питань …розвитку малого та середнього бізнесу, НЕ дозволять на території Івано-Франківської області окремим слідчим, іншим представникам правоохоронних органів, практикувати і застосовувати на Прикарпатті сумнівні, протиправні дії, зловживаючи своїм службовим становищем, стосовно будь-яких наших громадян, підприємців зокрема", - йдеться у депутатському зверненні.Як зазначається у зверненні, Ю. Романюк "залишає за собою право ініціювати проведення відповідної перевірки даних зловживань слідчим УБОЗу, членами постійної комісії та обласної ради, у випадку неналежного реагування на кричущі факти перевищення своїх повноважень органами слідства".


10.02.2012 1675 12
Коментарі (12)

Без імені 2012.02.10, 10:57
Депутата Романюка не цікавить як люди, які багато років тому стали власниками цього кафе, всі ці роки добивалися хоч якоїсь справедливості. Як "Маски шоу" вривалися, всіх клали на землю, збивали всіх і все, вилучали документи, печатки, погрожували, тероризували, демонстрували вседозволеність. Депутата Романюка не цікавить, чому багато років кафе в центрі міста стоїть закрите з замальованими вікнами, бо людям не дають можливості працювати. Його це не цікавить...
читач 2012.02.10, 11:23
міліція.щоденно перевертні в пагонах наїзджають на бізнес,і аж тепер Юрко дочитався про свавілля міліції. чому не реагуєш так бурхливо на систематичне свавілля правоохоронців?
читач 2012.02.10, 11:25
це іще раз підтверджує,що таке БЮТ - продажна замовна партія.
Я 2012.02.10, 11:45
Вах-вах... Та невже до "бригади" добралися?
Я 2012.02.10, 12:34
Я не є захисником Бородайка, мало того, - впевнений, що у всіх бізнесменів "рильце в пушку" (чесно у нашій країні при таких законах творити бізнес і заробляти НЕМОЖЛИВО). Але якраз у владних чиновників і їх підручних "силовиків і суддів" все обросло пухом в метр товщиною! І постійні наїзди (з прямими провокаціями) на бізнесменів є не заради припинення шарайств в інтересах громадян, а виключно заради відкупів, відбору бізнесів, знищення конкурентних "не своїх" фірм! Тобто йде заобляння бабла під прикриттям держави і законів! А зараз ще й політичні питання так вирішують, особливо до виборів! Нищать поодинці. Монополізувавши цілі галузі і бізнеси, знищивши конкурентність, можуть потім робити з населенням що захочуть і виставляти будь-які ціни за свої "послуги". Тому вихід в даний час тільки в припиненні дрібної гризні між собою, об*єднанні навколо справи УСУНЕННЯ ТЕПЕРІШНЬОЇ ВЛАДИ з самого верху! Країна в центрі Європи, а живемо як в дикому феодалізмі. Прикро, але хочеться проголосити: "СААКАШВІЛІ на царство!"
Дихлофос 2012.02.10, 12:46
Зрозуміло, що питання не в сперечанні між двома власниками кафе. суди все поділять по закону. Питання в іншому, чому слідчі прокуратури втручаються у спір, "закривають" підприємця, займають виключно позицію однієї сторони, з одною метою - здоїти з бізнесмена відкупні проти безпрєдєла? Ось в чому питання, а не в розборці між конкурентами за кафе. Кафе - це зацепка на бізнесмена, щоб його подоїти!!!
gryc 2012.02.10, 12:59
Дупа-тата Романюка (і його колег) не цікавить ?, як ці люди взагалі стали власниками сего кафе???
Dfru 2012.02.10, 13:07
Я так зрозумів що питання не в кафе, ні в майна якому понад 20 років, а лише у "масках-шоу", на замовлення силовиків. А що прокуратурі грошенят не вистачає? Шукають богатеньких, з кого здерти бабло? А хто наступна жертва???
руслан 2012.02.10, 14:08
А що, прокуратура вже гроші косить на бізнесі так нагло??
руслан 2012.02.10, 14:16
Правоохоронці чують гроші за кілометр! Як тільки є справа, на якій можна підзаробити - вони вже там! Думаю, що це не більше як показуха сили органів, тоді як потрібно розбиратися в судовому порядку і згідно закону. Демократія все більше стає схожою на владу грошей над грошами, а силові структури на ричаги впливу та вирішення чиїхось приватних інтересів замість державних та громади. Варцаба та Каліфіцький - 2 чоботи пара. Що один, що другий - прихвостні системи!
свободівець 2012.02.11, 18:31
Юрій Романюк подасть запит навіть на рідну маму,тільки б бути у центрі уваги і пропіаритись,тим більше що вибори на носі.
Читач 2012.02.13, 11:04
Бородайка суд випустив, а тепере нехай той самий суд поставить крапку. в цій історії
27.05.2020
Люся Грибик

Як вийти з карантину з чистим та доглянутим обличчям Фіртці розповіла франківська косметологиня Стефанія Білусяк.

648
26.05.2020
Роса Мартинюк

 Жінка не може працювати в  урології, йти до лікаря варто тоді, коли вже болить, а простатит лікується за 5 хвилин — ці та інші міфи ми часто чуємо та чи розуміємо їхню помилковість?Розмовляємо із Владиславою Литвинець — лікарем-урологом Лікувально-ліагностично центру професора Литвинця, асистентом кафедри урології Івано-Франківського медичного університету.

2737
22.05.2020
Олена Британська

Ця історія з тих, які тягнуться роками. Про з’єднання Південного та Північного бульварів в Івано-Франківську заговорили ще у 2015-му.

3299 2
22.05.2020
Марія Лутчин

Уявити собі сучасні міста, містечка та села без асфальтного покриття просто неможливо – десь воно ідеальне, десь бажає бути кращим, а десь ями та вибоїни роками не бачили асфальтобетонного катка. Тому сьогодні асфальт впевнено можна назвати одним з

3021
21.05.2020
Роса Мартинюк

Вона справляє враження жінки, що все встигає — працює на роботі, двічі на рік організовує етнофестиваль та виховує трьох діток. Про те, як їй все вдається, з чого починалася “Крайка”, про навчання у Парижі та курйозні ситуації під час організації: говоримо із Наталією Бартків.

909
19.05.2020

Вищі навчальні заклади закінчуватимуть навчальний рік у дистанційному режимі. 

1213

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві.  Не відкрию вам Америки, якщо скажу, що багато жителів Галичини м

2184

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

4665

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

4101 2

ВЕСНу/2020 весь світ запам’ятає…

3181
29.05.2020

28 травня, на свято Вознесіння Господнього за юліанським календарем, в Україні з’явилася в продажу всесвітньо відома книжка «Католицизм: мандрівка до серця віри» американського проповідника, письменника і богослова єпископа Роберта Баррона.

126
17.04.2020

Пам’ятаймо, що маємо поділитися цією радісною звісткою з усіма, хто у скорботі та потребує нашої розради.

1854
10.04.2020

Великдень, Воскресіння Христове або Пасха – найбільш давнє, урочисте й радісне свято з усіх великих християнських свят церковного року. До цього світлого дня християни готуються заздалегідь. Віряни дотримуються Великого посту, обмежуючи себе у харч

4860 1
09.04.2020

Наразі церква вивчає різні механізми освячення паски.

1777
29.05.2020

До добірки увійшли нові серіали, які точно зацікавлять навіть вибагливих кіноманів.

144