Де знайти хірурга у Буковелі? Оксфорд Медікал працює без вихідних!

Сезон 2023 в самому розпалі. Найпопулярніше курортне містечко щодня приймає тисячі гостей. В активному вирі шалених вихідних відпочинок не обходиться без травм чи захворювань. До кого звернутися, якщо у вас опік, поранення, травма? Де знайти лікаря у Буковелі?

Повідомляємо, що відтепер допомога висококваліфікованих лікарів доступна в самому центрі Буковелю! Медичний центр Оксфорд Медікал працює без вихідних!

Хірургія одного дня в Оксфорд Медікал

Відділення хірургії медичного центру Оксфорд Медікал функціонує в амбулаторному режимі. Ми надаємо послуги категорії «хірургії одного дня». Що це означає? Пацієнт у день звернення отримує необхідну послугу і вже через 2-3 години повертається до активного відпочинку. 

Хірургія одного дня в медичному центрі Оксфорд Медікал включає в себе послуги:

 • первинної хірургічної обробки рани;
 • видалення сторонніх тіл з м’яких тканин;
 • розтин та дренування гнійників (фурункул, абсцес, панарицій);
 • пункція гематоми;
 • видалення атером, ліпом;
 • накладання/зняття швів;
 • допомога при обмороженні/опіку;
 • зняття нігтьової пластини, лікування врослого нігтя;
 • хірургічні перев’язки будь-якого ступеню складності;
 • зупинка кровотечі з периферичних судин;
 • місцеве знеболення та ін.

Також наші хірурги надають консультативну допомогу з питань гострої хірургічної патології, гриж передньої черевної стінки та ін.

Коли необхідно звернутися до хірурга?

Навіть такі банальні речі, як поріз пальця чи біль у животі можуть стати першопричинами звернення до хірурга. Як зрозуміти, що вам необхідна допомога саме хірурга? Наші лікарі допоможуть чітко читати сигнали власного організму:

 • поява болю у животі оперізуючого характеру, спастичний біль, переймоподібний біль, який супроводжується блюванням і напруженням м’язів черевної стінки;
 • кровотеча будь-якої інтенсивності, яка не зупиняється самостійно протягом перших 2-х хвилин;
 • поява атипового ущільнення на шкірі, яке супроводжується почервонінням та болем;
 • проникання стороннього тіла у м’які тканини, незалежно від того, чи супроводжується цей стан кровотечою;
 • опіки будь-якої глибини та площі;
 • обмороження різних ділянок тіла;
 • вростання нігтя у м’які тканини;
 • поранення будь-якої ділянки на будь-яку глибину.

Також допомога лікаря буде доволі корисною, якщо вас турбують питання здоров’я та можливості занять різними видами спорту. Грижа чи давно забута травма – саме лікар допоможе визначити дозу навантажень.

Чому саме Оксфорд Медікал?

Мережа медичних центрів Оксфорд Медікал надає висококваліфіковані медичну послуги у всій Україні вже близько 20 років. Ми починали свій шлях із невеличких кроків, вчилися на власних помилках, відчували солодкі присмаки злетів та гіркоту падінь. Ми навчилися розуміти потреби наших пацієнтів, шукати шляхи вирішення будь-яких складних питань, забезпечувати максимальний комфорт. 

Сервіс наданих нами послуг оцінили сотні тисяч пацієнтів у всій Україні.

І ми не готові зупинятися на досягнутому. Ми відкриваємо нові відділення, навчаємось новим методам лікування, закуповуємо апаратуру останнього покоління, залучаємо до співпраці провідних спеціалістів зі всієї України.

Ми працюємо без вихідних незалежно від пори року, епідемічної ситуації чи блекауту. Ми шукаємо вихід і завжди його знаходимо. 

Ми поруч. За будь-яких обставин. Відтепер і в Буковелі. Оксфорд Медікал працює для вас 24/7! 

Потурбуйтесь про своє здоров’я - обирайте найкращих!

Наша адреса: с. Поляниця, урочище Вишні, 354А

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Партнерський матеріал


26.01.2023 4970
Коментарі ()

01.12.2023

Подарунків на свята чекають не тільки діти, а й дорослі. Тому, знижка на купівлю оселі сподобається всім членам сім’ї.

319
24.11.2023
Вікторія Матіїв

«Було це дуже страшно і був великий ризик. Бо якраз на Запорізькому напрямку розстрілювали колони автобусів та автомобілів», — ділиться переселенка.

2551 8
10.11.2023
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки поспілкувалася з психологинею Валерією Худзіцькою та військовослужбовцем Дмитром, а також провела опитування, щоб дізнатись думки людей щодо цієї теми.

3671
02.11.2023

Компанія AURUM з радістю пропонує поринути у світ елегантності та розкоші з ювелірними виробами найвищої якості та знижками, які роблять їх ще більш бажаними.

4078
30.10.2023
Вікторія Матіїв

Про те, як стала монахинею та робить все на більшу славу Божу з журналісткою Фіртки поспілкувалася сестра Софія, яка проживає у монастирі Згромадження Пресвятої Родини у селі Гошів.

5178
24.10.2023
Тіна Любчик

Івано-Франківський національний медичний університет стане першим закладом в системі МОЗ, що має свій басейн, який залучатимуть для відновлення здоров'я українських бійців.  

4642

Розглянемо суть і роль старозавітних та новозавітних священників у контексті двох різних поглядів на це. 

361

Беззаперечно, довгі роки священники були й залишаються важливою складовою суспільства, маючи авторитет та суттєвий вплив на його думку. 

985

Як РПЦ і пропагандисти з Дмитрія Донського ліпили образ борця з Золотою Ордою.

1482

На основі праць російських істориків минулого і сучасності демонструється, як з допомогою брехні, фейків і маніпуляцій російською церквою і пропагандистами створювався героїчний образ Олександра Невського. 

2205
30.11.2023

Як зазначають експерти в галузі дієтології, вживання квашеної капусти в невеликих кількостях не тільки поліпшує стан імунної системи, але і в рази знижує ризик розвитку пухлин в організмі.

10410
28.11.2023

Зберігання моркви — не проста справа. Щоб вона зберігалася всю зиму, потрібно вчасно її зібрати, правильно підготувати до зберігання.  

325
26.11.2023

Реформа шкільного харчування: найближчим часом громади мають розробити локальну стратегію та місцевий план реалізації змін до 2027 року.  

689
01.12.2023

Закон про військове капеланство, який ухвалили в грудні 2021 року запустив Службу військового капеланства та змінив статус капеланів на війні.   

597
26.11.2023

Церква в умовах війни зміцнює ментальне здоров'я, допомагає стати стійкішими та подолати ті виклики, які стоять перед українською державою та її громадянами.  

607
20.11.2023

З початку повномасштабного російського вторгнення Згромадження Сестер Пресвятої Родини у Гошеві прихистили десятки внутрішньо переміщених осіб.  

5214
16.11.2023

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

20078
01.12.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

13092
30.11.2023

Відбудеться саміт Європейської Ради, де лідери держав Європейського Союзу ухвалюватимуть рішення стосовно України та всіх країн, які прагнуть стати членами ЄС.  

208
24.11.2023

Діяльністю голови обласної військово-цивільної адміністрації Світлани Онищук задоволені 37%, незадоволені – 16%, майже половина – не визначилися з оцінкою.  

1053
15.11.2023

Власне виробництво зброї в Україні є пріоритетом.  

2648