Давайте всіх лякати!!!

 

 

Імідж України знову підмочили. Німецька щоденна газета Вerlinertageszeitung виводить певну тенденцію з переліку резонансних кримінальних подій в нашій країні. Окрім зґвалтування Оксани Макар, німецьке видання згадує затримання в Київі школярів старших класів за підозрою у зґвалтуванні дванадцятирічної дівчинки, групове зґвалтування у Черкаській області, де п’ятеро відморозків познущались над студенткою, вбивство школярки в Авдіївці.  Зрозуміло, що висновки стосуються Євро 2012 та безпеки гостей спортивного форуму.


«Не ходіть фанати в той Юкрейн гулять!» - чітко й аргументовано радять інформовані європейські ЗМІ. А нашим нема чим крити. Малопереконливе бекання міліції, мовляв все під контролем, лише примножує сумніви і підозри. Ми ж з вами знаємо, що нічого воно не під контролем. Навіть сам той «контроль» ніким й нічим не контролюється. Тому стратегію зовнішнього піар-позиціонування нашої великої футбольної держави треба брати за куций хвіст й докорінно розвертати на сто вісімдесят градусів.


«Ми страшні!» - ось стрижневе гасло нового піар-концепту. Чорнобильська радіація та всюдисущі невидимі астральні привиди-клони маніяка Онопрієнка розмножили та розтиражували незліченних монстрів, які тільки й роблять, що мріють про смачненьке м'ясо футбольних фанів. Треба негайно фільмувати рекламні кліпи для нової піар-концепції. З такими сценаріями:


«Ніч. З темних облуплених хрущоб чути зловісне виття мутантів. Ще кілька хвилин і почнеться. Вони виходять на полювання. Очі горять червоним полум’ям. Клацають ікла. Виття за кадром дужчає. Стікає примарним світлом споруда стадіону, де на майже порожніх трибунах тиснуться одне до одного купки тремтячих приїжджих вболівальників. Монстри оточують стадіон чорним зловісним колом. Виття за кадром дужчає. Товстопикі корумповані правоохоронці отримують від їхніх ватажків (загримованих під Менсона) хабарі і вшиваються, залишаючи стадіон на поталу вампіроподібним аборигенам. Виття за кадром дужчає. Крупний план: перекошене від жаху обличчя білявої дівчини-фанатки (загримованої під Скарлетт Йохансон), приреченість в її очах. Твердий голос за кадром перекриває виття: «ЄВРО 2012: ТІЛЬКИ ДЛЯ СПРАВЖНІХ ГЕРОЇВ! ПРИЇДЬ В УКРАЇНУ І ВБИЙ СВОГО ПЕРШОГО ВАМПІРА!» Варіант: «ПРИЇДЬ В УКРАЇНУ І ПОЦІЛУЙ СВОГО ПЕРШОГО ВАМПІРА!» В кінці кліпу на кілька секунд в ностальгійному туманному ореолі виникає зображення усміхненого Чикатила. Він мружить добрі очі і каже «ВЕЛКАМ! Світло гасне»


Нова концепція піар-позиціонування повинна вразити усю світову громадськість. Для цього потрібно негайно перекласти п’єси Леся Подрев’янського всіма можливими і неможливими мовами світу і супроводжувати цими візуалізованими текстами усі рекламні заходи Євро 2012. Переклади не обійдуться надто дорого, адже ключові слова творів не потребують жодного перекладу. Pi…detz він й на нижньому мумбайумбському рi…detz, хто б там що не казав про лексичні та ментальні розбіжності. Я впевнений, що українська інтерпретація «Гамлета» («Гамлїт») не відома світовій громаді шанувальників Шекспіра. Коли вони в неї в’їдуть всім своїм політкоректним менталітетом, то Україну затоплять натовпи любителів екзотики та екстриму.


Україна повинна бути відпіарена (запіарена, припіарена) як світовий заповідник правдивої контркультури, яку навіть не треба у нас штучно культивувати і підтримувати. Наші люди в глибині душі найсправжнісіньки контркультурники. Вся справа лише в правильному позиціонуванні. Людям треба пояснити, що, скажімо, тритижневий запій це не прояв алкоголізму (як думають безнадійно совкові вузько мислячі наркологи), а культурний протест проти стандартизуючих проявів глобалізації.  А смердючі шкарпетки під кріслом – це синтетична (запахово-просторова) метатрансавангардна інсталяція, яка нагадує глядачам (та їхнім нюхалам) про недосконалість оточуючого нас складного й динамічно захитаного світу.


Як тільки ми знайдемо свою тему у глобальному розподілі ролей, нас усі зрозуміють і почнуть якщо не поважати, то принаймні розуміти. Пропоную такою темою зробити переляк. Ми будемо спеціалізуватись на залякуванні світу. Й тим заманимо до нас безліч грошовитих туристів. Вони платитимуть за гострі відчуття. А ми зекономимо на реформах та змінах.


І почнемо це з «Єврожаху-2012». Я навіть у цьому не сумніваюсть.

 

Володимир Єшкілєв


Коментарі (6)

Чіка 2012.03.29, 14:19
Я-я, натюрліх! нехай боші нас бояться. ми тут усі такі чупакабри шо аж хвости в нас повідростали. Приїжайте люди добрі приїзжайте в україну!!!!!!!!!!!!!!!:))))))))))))))))
Колишній студент 2012.03.29, 15:19
Те, що спереду відросло - то не хвіст...
*** 2012.03.29, 16:20
Тим, що відросло спереду футбольних фанів злякати важко. навіть фанаток. а взагалі євро2012 буде святом сексу. деякі з наших дівчаток вже готуються:)
до 777 2012.03.29, 19:07
А ви афроамериканець?
777 2012.03.29, 18:15
Дівчата розкажіть де тренуєтесь? давайте разом проведемо тренування і обміняємось досвідом!
джум 2012.03.30, 15:21
Як раділи, коли Україна виборола чемпіонат і як тепер те все гидко. Ющекно робив той євро під себе і під павленко, атак він нам нафіх не потрібний. цацка для олігархів. це ще зараз нас так облили гівном а подивитесь що буде потім. європуйці скажуть що вони приїхали на смітник і правильно скажуть.
08.06.2024
Вікторія Косович

Робота рятувальників займає одну з ключових ролей у забезпеченні добробуту суспільства, адже від їхньої оперативної реакції залежить найцінніше — людське життя. Про виклики героїчної професії у час повномасштабної російсько-української війни, журналістка Фіртки поспілкувалася з речницею Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Христиною Перцович.

1653 1
31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

1096
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

4847
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

13872 1
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

3259 1
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

3089

Війна росії проти України зірвала всі маски, і нарешті весь світ побачив жорстокість росіян, які використовують всі методи задля поневолення українського народу. Одним із цих інструментів є російське православ’я — а саме РПЦ з їх філією в Україні УПЦ МП.  

744

Війна росії проти України змінила наше життя до невпізнаваності, а звірства росіян над українцями змусила багатьох хлопців і дівчат, серед яких чимало християн, взяти до рук зброю і захищати свій народ.  

2207

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

2234

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

2790
08.06.2024

У Богородчанах на Івано-Франківщині з вересня 2024 року відновить роботу місцеве тепличне господарство, що простоювало вісім років.

1195
04.06.2024

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

1005
30.05.2024

Кулінарний хаб, де навчатимуть шкільних кухарів, запрацював на Прикарпатті.  

796
09.06.2024

Війна змусила багатьох замислитись, чому Бог допускає таку страшну ситуацію в Україні?  

384
04.06.2024

Нерідко молодь стверджує, що можна вірити в Бога, втім не ходити до храму.  

727
01.06.2024

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком. Так, священник розповів про ставлення Церкви до дошлюбних статевих стосунків. 

682
27.05.2024

Згромадження Сестер Пресвятої родини виникло у 911 році, засновницею є сестра Текля Юзефів.  

1022
06.06.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

21664
08.06.2024

Більшість українців віддають перевагу демократичній системі, аніж сильному лідерству.

668 1
04.06.2024

Питання розбудови демократичних інституцій залишається одним із пріоритетів для українців. Адже понад 90% громадян віддають перевагу демократичній системі, аніж сильному лідерству.

498
29.05.2024

"Українська правда" дослідила, як Офіс президента України впливає на інформаційну політику медіа, зокрема через інформаційне агентство "Укрінформ".  

953
26.05.2024

Російські окупаційні війська не досягли заявленої кремлівським правителем Владіміром Путіним мети щодо створення "буферної зони" на півночі Харківської області.  

839