Давайте всіх лякати!!!

 

 

Імідж України знову підмочили. Німецька щоденна газета Вerlinertageszeitung виводить певну тенденцію з переліку резонансних кримінальних подій в нашій країні. Окрім зґвалтування Оксани Макар, німецьке видання згадує затримання в Київі школярів старших класів за підозрою у зґвалтуванні дванадцятирічної дівчинки, групове зґвалтування у Черкаській області, де п’ятеро відморозків познущались над студенткою, вбивство школярки в Авдіївці.  Зрозуміло, що висновки стосуються Євро 2012 та безпеки гостей спортивного форуму.


«Не ходіть фанати в той Юкрейн гулять!» - чітко й аргументовано радять інформовані європейські ЗМІ. А нашим нема чим крити. Малопереконливе бекання міліції, мовляв все під контролем, лише примножує сумніви і підозри. Ми ж з вами знаємо, що нічого воно не під контролем. Навіть сам той «контроль» ніким й нічим не контролюється. Тому стратегію зовнішнього піар-позиціонування нашої великої футбольної держави треба брати за куций хвіст й докорінно розвертати на сто вісімдесят градусів.


«Ми страшні!» - ось стрижневе гасло нового піар-концепту. Чорнобильська радіація та всюдисущі невидимі астральні привиди-клони маніяка Онопрієнка розмножили та розтиражували незліченних монстрів, які тільки й роблять, що мріють про смачненьке м'ясо футбольних фанів. Треба негайно фільмувати рекламні кліпи для нової піар-концепції. З такими сценаріями:


«Ніч. З темних облуплених хрущоб чути зловісне виття мутантів. Ще кілька хвилин і почнеться. Вони виходять на полювання. Очі горять червоним полум’ям. Клацають ікла. Виття за кадром дужчає. Стікає примарним світлом споруда стадіону, де на майже порожніх трибунах тиснуться одне до одного купки тремтячих приїжджих вболівальників. Монстри оточують стадіон чорним зловісним колом. Виття за кадром дужчає. Товстопикі корумповані правоохоронці отримують від їхніх ватажків (загримованих під Менсона) хабарі і вшиваються, залишаючи стадіон на поталу вампіроподібним аборигенам. Виття за кадром дужчає. Крупний план: перекошене від жаху обличчя білявої дівчини-фанатки (загримованої під Скарлетт Йохансон), приреченість в її очах. Твердий голос за кадром перекриває виття: «ЄВРО 2012: ТІЛЬКИ ДЛЯ СПРАВЖНІХ ГЕРОЇВ! ПРИЇДЬ В УКРАЇНУ І ВБИЙ СВОГО ПЕРШОГО ВАМПІРА!» Варіант: «ПРИЇДЬ В УКРАЇНУ І ПОЦІЛУЙ СВОГО ПЕРШОГО ВАМПІРА!» В кінці кліпу на кілька секунд в ностальгійному туманному ореолі виникає зображення усміхненого Чикатила. Він мружить добрі очі і каже «ВЕЛКАМ! Світло гасне»


Нова концепція піар-позиціонування повинна вразити усю світову громадськість. Для цього потрібно негайно перекласти п’єси Леся Подрев’янського всіма можливими і неможливими мовами світу і супроводжувати цими візуалізованими текстами усі рекламні заходи Євро 2012. Переклади не обійдуться надто дорого, адже ключові слова творів не потребують жодного перекладу. Pi…detz він й на нижньому мумбайумбському рi…detz, хто б там що не казав про лексичні та ментальні розбіжності. Я впевнений, що українська інтерпретація «Гамлета» («Гамлїт») не відома світовій громаді шанувальників Шекспіра. Коли вони в неї в’їдуть всім своїм політкоректним менталітетом, то Україну затоплять натовпи любителів екзотики та екстриму.


Україна повинна бути відпіарена (запіарена, припіарена) як світовий заповідник правдивої контркультури, яку навіть не треба у нас штучно культивувати і підтримувати. Наші люди в глибині душі найсправжнісіньки контркультурники. Вся справа лише в правильному позиціонуванні. Людям треба пояснити, що, скажімо, тритижневий запій це не прояв алкоголізму (як думають безнадійно совкові вузько мислячі наркологи), а культурний протест проти стандартизуючих проявів глобалізації.  А смердючі шкарпетки під кріслом – це синтетична (запахово-просторова) метатрансавангардна інсталяція, яка нагадує глядачам (та їхнім нюхалам) про недосконалість оточуючого нас складного й динамічно захитаного світу.


Як тільки ми знайдемо свою тему у глобальному розподілі ролей, нас усі зрозуміють і почнуть якщо не поважати, то принаймні розуміти. Пропоную такою темою зробити переляк. Ми будемо спеціалізуватись на залякуванні світу. Й тим заманимо до нас безліч грошовитих туристів. Вони платитимуть за гострі відчуття. А ми зекономимо на реформах та змінах.


І почнемо це з «Єврожаху-2012». Я навіть у цьому не сумніваюсть.

 

Володимир Єшкілєв


Коментарі (6)

Чіка 2012.03.29, 14:19
Я-я, натюрліх! нехай боші нас бояться. ми тут усі такі чупакабри шо аж хвости в нас повідростали. Приїжайте люди добрі приїзжайте в україну!!!!!!!!!!!!!!!:))))))))))))))))
Колишній студент 2012.03.29, 15:19
Те, що спереду відросло - то не хвіст...
*** 2012.03.29, 16:20
Тим, що відросло спереду футбольних фанів злякати важко. навіть фанаток. а взагалі євро2012 буде святом сексу. деякі з наших дівчаток вже готуються:)
до 777 2012.03.29, 19:07
А ви афроамериканець?
777 2012.03.29, 18:15
Дівчата розкажіть де тренуєтесь? давайте разом проведемо тренування і обміняємось досвідом!
джум 2012.03.30, 15:21
Як раділи, коли Україна виборола чемпіонат і як тепер те все гидко. Ющекно робив той євро під себе і під павленко, атак він нам нафіх не потрібний. цацка для олігархів. це ще зараз нас так облили гівном а подивитесь що буде потім. європуйці скажуть що вони приїхали на смітник і правильно скажуть.
29.05.2023
Тетяна Дармограй

Як українським енергетикам вдалось оперативно відновити енергетичний баланс та забезпечити постачання електрики споживачам після руйнувань, здійснених Росією та чи можливі відключення світла влітку, як це було взимку — дізнавалась Фіртка. 

785
24.05.2023
Уляна Мокринчук

Як протидіяти домашньому насильству, які є різновиди насильства, куди звертатись жертві, як розпізнати кривдника та як допомогти пережити нелегкий час тому, хто постраждав, журналістка Фіртки дізналась у психологині Валерії Худзіцької.

604
14.05.2023
Тіна Любчик

Василь Стефурак, голова «Асоціації вівчарів» розповів Фіртці, чи легко сьогодні відновлювати промисли, що були популярні в горах ще пів століття тому та як на розвиток сільського господарства повпливала повномасштабна війна на території України. 

9384 7
03.05.2023
Тетяна Дармограй

На початку 2023 року у Міністерстві оборони України зазначали, що у масовій мобілізації немає потреби. Щоправда, із застереженням, що ситуація може змінитися.  

2698 1
19.04.2023
Тіна Любчик

В рамках відзначення Дня першої пластової присяги та програми «Івано-Франківськ — місто Героїв» відкрили та освятили анотаційну дошку Назарію Лугарєву, очільнику пластової станиці міста, який загинув у боях за незалежність України. 

1995
11.04.2023
Уляна Мокринчук

Про пережите внаслідок російського вторгнення та втрату сина на війні, журналістці Фіртки розповіла мешканка Енергодару — Любов Чабанюк. Жінка разом із дітьми евакуювалась на Прикарпаття 11 серпня 2022 року.

2497

Як московити крали історію наших предків.

189

Верхівка УПЦ(МП) послідовно перетворювала своїх вірян  на релігійних фанатиків, які зможуть в будь-який час захистити їхні інтереси.

183

До Путіна явився Голова конституційного суду РФ Валерій Зорькін, який приніс копію «сенсаційної» мапи Європи, на якій нібито нема України. Проаналізуємо, чи це так. 

717

Рання історія Білгороду, як поселення Київської Русі: думки, навіяні останніми подіями у Бєлгородській області РФ. 

756
06.06.2023

Василь Стефурак, голова громадської організації «Асоціація вівчарів», вже 10 років займається вівчарством на Коломийщині. Так, у його господарстві в селі Молодятин не лише вівці та барани. Тут розводять ще й кіз, з молока яких виготовляють крафтові сири.  

168
01.06.2023

В умовах війни та стресу харчові звички зазнають зміни. Нерідко — негативних.  

277
27.05.2023

Багато хто вважає, що перед варінням гречку промивати не треба, тому що ця процедура є "необов'язковою".  

492
06.06.2023

Журналістка Фіртки поговорила з отцем УГКЦ Іваном Жуком, чи є якісь вказівки стосовно одягу вірян та чи може священник зробити зауваження з цього приводу.

168
01.06.2023

Церква бачить шлюб як основу для створення сім'ї та продовження роду. Він передбачає народження та виховання дітей в дусі віри, сприяє їхньому духовному та моральному розвитку.  

425
27.05.2023

Священник – посередник і духовний провідник, що відіграє важливу роль у сповіді. Його присутність і служіння сприяють відкриттю, покаянню та духовному відновленню. Втім, нерідко запитання про збереження таємниці сповіді викликає роздуми.

509
23.05.2023

Серед молодих людей нерідко побутує думка, що можна вірити в Бога, проте не ходити до храму.  

649 1
05.06.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

5760
04.06.2023

Відповідаючи на запитання про перспективи вступу України до НАТО, Воллес зазначив, що існують розбіжності щодо шляху Києва до вступу. Міністр сказав, що НАТО, як і ЄС, не має повторювати помилок минулого, надаючи багато обіцянок таким кандидатам, як Україна.

231
31.05.2023

Законопроєкт про виплати військовим, який парламент ухвалив у першому читанні 30 травня, остаточно можуть ухвалити в середині червня.  

396
26.05.2023

Президент Володимир Зеленський, коментуючи продовження "економічного безвізу" з ЄС, заявив, що у процесі просування України у Євросоюз таку лібералізацію потрібно буде зробити постійною.  

482
23.05.2023

Тема з контрнаступом була настільки обговорювана останніми місяцями на всіх рівнях, що в Україні почали побоюватися того, що його результат не виправдає очікувань.   

488