Чек-ап для жінок в Оксфорд Медікал

Ваше здоров’я - понад усе! Пропонуємо пакет доступних обстежень для кожної жінки! Якісно, швидко, надійно – Оксфорд Медікал працює без вихідних! 

На плечі сучасної жінки покладено багато завдань. Українські жінки можуть вразити своїми навичками тайм-менеджменту: професійний розвиток, кар’єрний ріст, волонтерська діяльність, виховання дітей, сімейні обов’язки і навіть вільний час на посиденьки з подругами і келихом просеко.

На жаль, такий ритм у поєднанні із виснаженням та постійним стресом може призводити до проблем зі здоров’ям жінки. Щоб питання здоров’я не порушували насичений графік жінки, лікарі рекомендують бодай 1 раз на рік проходити комплекс базових обстежень. Спеціалісти медичного центру Оксфорд Медікал пропонують пакет «CHECK UP БАЗОВИЙ».

Які послуги входять до базового пакету?

Ви жінка, яка відповідально ставиться до свого здоров’я? Тоді пакет «CHECK UP БАЗОВИЙ» актуальний саме для вас! Базовий пакет поєднує тільки найбільш інформативні та основні види обстежень, які спрямовані на ранню діагностику найбільш поширених захворювань.

У програму базового пакету обстежень для жінок входять:

 • консультація лікаря акушер-гінеколога;
 • консультація терапевта;
 • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, селезінка, підшлункова залоза);
 • УЗД нирок;
 • УЗД щитоподібної залози;
 • УЗД органів малого тазу;
 • УЗД молочних залоз;
 • електрокардіографія (ЕКГ);
 • гінекологічні мазки: мікроскопічне дослідження урогенітального мазка (CVU) і цитологія мазка шийки матки на атипові клітини;
 • загальний (клінічний) аналіз крові (автоматичний підрахунок + ШОЕ + лейкоцитарна формула (мікроскопічно)), загальний аналіз сечі;
 • аналіз крові на глюкозу;
 • аланінамінотрансфераза (ALT);
 • аспартатамінотрансфераза (АSТ);
 • креатинін;
 • загальний аналіз сечі.

Вартість пакету обстежень зі знижкою – 4435 грн (ціна без знижки – 4635 грн).

За потреби, якщо у жінки діагностовано хронічні захворювання, терапевт призначить додатково консультацію відповідного вузькопрофільного фахівця (зі знижкою) та окремі обстеження, з залежності від конкретного випадку.

Для кого актуальний базовий пакет обстежень?

Базовий пакет обстежень стане у нагоді для кожної прогресивної жінки, яка знає, що 1 день на рік, присвячений своєму здоров’ю, допоможе заощадити великі об’єми часу та коштів у майбутньому.

Навіть якщо ви знаєте усе про правильне харчування, відвідуєте спортзал, дотримуєтесь правил захищеного сексу і витаєте у вирі ментального благополуччя – профілактичні обстеження повинні бути для корисною звичкою або скоріш щорічною традицією. Тоді ви можете планувати свій подальший курс на саморозвиток, планування сім’ї і без будь-яких проблем досягати своїх цілей, знаючи, що ваше здоров’я не принесе неприємних несподіванок.

Переваги медичного центру оксфорд медікал

Чому варто обрати саме Оксфорд Медікал? У нас поєднані основні переваги якісної та сучасної медицини:

 • зручність для пацієнта;
 • якісний рівень надання послуг;
 • високий сервіс обслуговування;
 • індивідуальний підхід до пацієнта;
 • привітність та турбота.

Оксфорд Медікал знає, як знайти підхід до пацієнта. Ми прислухаємось до ваших зауважень та побажань. Ми цінуємо те, що протягом цих років ви обираєте саме нас!

Тому ми підготували максимально вигідні пакети обстежень для наших пацієнтів. Якість наданих нами послуг перевірена роками та тисячами позитивних відгуків. Обирайте найкращих!

Працюємо без вихідних!

Запис на прийом: 067 3 777 299, 050 3 777 299

https://www.instagram.com/oxfordmedicalif/

https://www.facebook.com/oxfordmedicalif/

https://ivanofrankivsk.oxford-med.com.ua/

Реклама


19.03.2024 791
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1062
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1496
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1452
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

4341 31
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

1769 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1098

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

312

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

431

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

561

Піст – невід’ємна частина християнського  життя, встановлена Богом.

831
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

9791
02.04.2024

Одним з перших засіяли ярими культурами поля на Городенківщині, Коломийщині та Снятинщині.  

555
29.03.2024

З кожним днем війни стає дедалі важливіше зберігати емоційну стабільність і свідомо дбати про своє психічне здоров’я.   

633
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7273
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

582
29.03.2024

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

856
25.03.2024

Йдеться про зміни в молитвах «Вірую» («Символ віри»), «Царю Небесний» та митаревій молитві.

1424
08.04.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

18952
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

490
02.04.2024

Українці розповіли, чи підтримують у другому читанні ухвалення Верховною Радою оновленого законопроєкту про мобілізацію.  

666
29.03.2024

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки розглянув майже 90% законопроєкту про мобілізацію.  

638
26.03.2024

У Верховній Раді зареєстрували проєкт закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за привласнення державних функцій.   

836