Автовикуп після ДТП: що треба знати

Рух по автошляхах будь-якої завантаженості не проходить без аварій. Щодня в такі неприємні ситуації потрапляє близько сотні українців.

Найменша втрата, яку може понести учасник дорожньо-транспортної пригоди – пошкодження авто. Розберемося, як швидко продати залізного коня з максимальною вигодою.

Що треба зробити

В першу чергу потрібно провести комплексну діагностику авто. Експерти зроблять перевірку на внутрішні несправності. Аналіз технічного стану буде вихідною інформацією для продажу. Відразу варто зазначити, що сума, яку вдасться виручити, буде мізерною, якщо транспортний засіб в плачевному стані.

Незначні пошкодження піддаються ремонту, тому їх можна легко усунути, а це значить, що бюджет чи прибуток від угоди не дуже постраждають. Реалізувати авто з порушеною геометрією кузова значно складніше. Такі транспортні засоби йдуть в бік під час руху, а дверцята, як правило, закриваються негерметично. Надалі пересуватися на авто небезпечно: корпус не захистить водія в разі ще одної аварії.

В такому разі доцільніше продати транспортний засіб скупникам. Вигідну пропозицію можна отримати від компанії TOPVykup, яка пропонує автовикуп у Львові та інших містах України. Технічний стан може бути будь-яким.

Де продати

Позбутися зламаного автомобіля можна трьома способами.

  1. На автомобільному ринку. Такий товар купують перекупники з метою отримання максимальної вигоди. Авто ремонтується, а потім знову продається. Ви, як продавець, зможете виручити невелику суму. Продаж по запчастинах принесе значно більше грошей.
  2. Відразу після ДТП. Покупець оцінює стан машини та пропонує продавцеві свою ціну. Розмір грошової винагороди залежить від кількості ремонтних робіт, які потрібно провести для відновлення дієздатності.
  3. Після ремонту. У цьому випадку автомобіль продається майже як новий. Деякі продавці приховують історію аварій, у яких була машина. Краще цього не робити та чесно зізнаватись, що машина постраждала у ДТП. Пояснити можливі нюанси, з якими може мати справу майбутній власник. Перевага варіанта в тому, що після повноцінного ремонту ціна на транспортний засіб підвищується.

Етапи викупу автомобіля:

  1. Пошук компанії. Ви шукаєте фахівців, які надають вказані послуги, читаєте відгуки про них та переконуєтеся, що співпрацювати з конкретною фірмою буде дуже вигідно.
  2. Попередня домовленість. Ви можете зателефонувати до компанії, яка спеціалізується на автовикупі. На цьому етапі співробітникам передається описання технічного стану машини, а також укладається домовленість про зустріч зі спеціалістами в зручному для вас місці.
  3. Безпосередньо огляд машини, оцінка її стану та укладання угоди купівлі-продажу. Везти авто на СТО не потрібно: фахівці з компаній, які займаються автовикупом, мають великий досвід в оцінці технічного стану машин. Допомога сторонніх майстрів може знадобитися тільки для розв'язання надскладних питань.
  4. Виплата грошових коштів. Відбувається через декілька годин після вирішення юридичних формальностей.

Сторонній людині продавайте автомобіль чесно, говорячи про недоліки машини та дефекти, отримані після аварії. Володіння цією інформацією дасть розуміння покупцеві, наскільки авто буде безпечним під час руху чи дорожньої пригоди.

Якщо необхідно продати машину швидко та безпечно, скористайтесь послугою компанії-скупника, наприклад TOPVykup. Знайти контакти для зв’язку з представником можна на офіційному сайті. Тільки таким чином вдасться вигідно продати навіть дуже побиту машину після ДТП.

Партнерський матеріал


15.12.2021 1618
Коментарі ()

30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

3491
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

1313
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

1220
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

2442
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3855
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2898 9

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

236

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1083

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

932

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

872
05.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

174
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10557
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

185
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

495
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5559
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

1277
02.05.2025

Презентували «Життєпис Івано-Франківська», а саме — другу книгу, яка охоплює період з 1939 по 2022 роки.  

676
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

492 2
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

925
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

810
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

866