Автовикуп після ДТП: що треба знати

Рух по автошляхах будь-якої завантаженості не проходить без аварій. Щодня в такі неприємні ситуації потрапляє близько сотні українців.

Найменша втрата, яку може понести учасник дорожньо-транспортної пригоди – пошкодження авто. Розберемося, як швидко продати залізного коня з максимальною вигодою.

Що треба зробити

В першу чергу потрібно провести комплексну діагностику авто. Експерти зроблять перевірку на внутрішні несправності. Аналіз технічного стану буде вихідною інформацією для продажу. Відразу варто зазначити, що сума, яку вдасться виручити, буде мізерною, якщо транспортний засіб в плачевному стані.

Незначні пошкодження піддаються ремонту, тому їх можна легко усунути, а це значить, що бюджет чи прибуток від угоди не дуже постраждають. Реалізувати авто з порушеною геометрією кузова значно складніше. Такі транспортні засоби йдуть в бік під час руху, а дверцята, як правило, закриваються негерметично. Надалі пересуватися на авто небезпечно: корпус не захистить водія в разі ще одної аварії.

В такому разі доцільніше продати транспортний засіб скупникам. Вигідну пропозицію можна отримати від компанії TOPVykup, яка пропонує автовикуп у Львові та інших містах України. Технічний стан може бути будь-яким.

Де продати

Позбутися зламаного автомобіля можна трьома способами.

  1. На автомобільному ринку. Такий товар купують перекупники з метою отримання максимальної вигоди. Авто ремонтується, а потім знову продається. Ви, як продавець, зможете виручити невелику суму. Продаж по запчастинах принесе значно більше грошей.
  2. Відразу після ДТП. Покупець оцінює стан машини та пропонує продавцеві свою ціну. Розмір грошової винагороди залежить від кількості ремонтних робіт, які потрібно провести для відновлення дієздатності.
  3. Після ремонту. У цьому випадку автомобіль продається майже як новий. Деякі продавці приховують історію аварій, у яких була машина. Краще цього не робити та чесно зізнаватись, що машина постраждала у ДТП. Пояснити можливі нюанси, з якими може мати справу майбутній власник. Перевага варіанта в тому, що після повноцінного ремонту ціна на транспортний засіб підвищується.

Етапи викупу автомобіля:

  1. Пошук компанії. Ви шукаєте фахівців, які надають вказані послуги, читаєте відгуки про них та переконуєтеся, що співпрацювати з конкретною фірмою буде дуже вигідно.
  2. Попередня домовленість. Ви можете зателефонувати до компанії, яка спеціалізується на автовикупі. На цьому етапі співробітникам передається описання технічного стану машини, а також укладається домовленість про зустріч зі спеціалістами в зручному для вас місці.
  3. Безпосередньо огляд машини, оцінка її стану та укладання угоди купівлі-продажу. Везти авто на СТО не потрібно: фахівці з компаній, які займаються автовикупом, мають великий досвід в оцінці технічного стану машин. Допомога сторонніх майстрів може знадобитися тільки для розв'язання надскладних питань.
  4. Виплата грошових коштів. Відбувається через декілька годин після вирішення юридичних формальностей.

Сторонній людині продавайте автомобіль чесно, говорячи про недоліки машини та дефекти, отримані після аварії. Володіння цією інформацією дасть розуміння покупцеві, наскільки авто буде безпечним під час руху чи дорожньої пригоди.

Якщо необхідно продати машину швидко та безпечно, скористайтесь послугою компанії-скупника, наприклад TOPVykup. Знайти контакти для зв’язку з представником можна на офіційному сайті. Тільки таким чином вдасться вигідно продати навіть дуже побиту машину після ДТП.

Партнерський матеріал


15.12.2021 1680
Коментарі ()

05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

441
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

1835
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3323
24.06.2025
Павло Мінка

19 червня 2025 року Івано-Франківська обласна прокуратура повідомила: судитимуть організатора злочинної групи торговців бурштином.

1194
21.06.2025
Діана Струк

Нікіта Тітов — художник, плакатист, ілюстратор. Ще кілька десятиліть тому він називав себе «ватніком», а сьогодні його роботи — символи українського спротиву. Його плакати надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається.

1218
19.06.2025
Катерина Гришко

На початку червня 2025 року провели тендерні конкурси на роботи в навчальних закладах на суму майже 40 мільйонів гривень. Фірми відомі та мають кримінальні справи.  

1278 3

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

324

Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.

1171

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1010

Глибше за інших пірнули гностики перших століть християнської ери. Вони дійшли принципового висновку: таємниця часу сусідить з таємницею Бога. Сусідить так близько, так щільно й невіддільно, що її пізнання майже напевно відкриває браму Творця, як найбільшої з таємниць.

429
30.06.2025

Замість обмежень, радять зважати на контекст, баланс у раціоні та якість продуктів.  

384
26.06.2025

Мер зазначив, що це приватний бізнес, а тому місто не видає земельні ділянки чи майно для таких закладів.

2540
19.06.2025

Станом на 1 червня 2025 року на Івано-Франківщині зареєстрували 901 фермерське господарство. Загальна площа сільськогосподарських угідь у їх власності та користуванні становить 40 тисяч гектарів.  

1275
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1377
27.06.2025

Сьогодні, 27 червня, віряни відзначають свято Найсолодшого Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа – Людинолюбця.  

588
24.06.2025

Один чоловік ходив по окрузі, проклинаючи священика та розповсюджуючи про нього по всій парафії брехливі, злісні чутки.

15233
20.06.2025

Священник розповів про ставлення Церкви до дошлюбних статевих стосунків. 

7526
01.07.2025

Плакати Нікіти Тітова надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається. Художник прагне, аби про героїзм українців знали в усьому світі.  

379
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

902 1
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

516
26.06.2025

Рішення саміту НАТО, ухвалене у Гаазі за підтримки президента США Дональда Трампа, підтверджує статус росії як спільної загрози для всього Альянсу.  

422
23.06.2025

Прем’єр-міністр Британії Кір Стармер заявив, що ядерна програма Ірану — серйозна загроза, а США вжили заходів для усунення цієї загрози.  

509