Анушкевичус у Верховну Раду, Соловей - в крісло мера?

 

Депутат міськради Юрій Соловей, який на виборах в 2010-му році боровся за крісло міського голови Івано-Франківська і зайняв почесне друге місце, розчарувався у виборцях, адже електорат не оцінив на належному рівні його добрі справи.

 

Юрій Соловей нещодавно оприлюднив звернення до іванофранківців, в якому вирішив підбити підсумки минулого року. Зокрема, теперішній депутат міськради жаліється, що його «конкретні» добрі справи не оцінили мешканці міста, натомість віддали перевагу представникам політичних кланів. Кого мав на увазі Соловей – чинного мера Віктора Анушкевичуса чи найбільшу фракцію в міськраді ВО «Свобода» - не вказав.

 

 

Згідно тексту звернення він зрозумів, що не так просто вигнати з крісел представників політичних кланів які працюють на власні інтереси. Набагато простіше – одягнути вишиванку, в черговий раз обманути народ і облити брудом своїх опонентів. До слова, сам Юрій Соловей неодноразово був помічений у вишиваній сорочці як до місцевих виборів 2010-го року, так і після них. Проте це не допомогло йому отримати посаду мера Івано-Франківська і не дало більше 3 мандатів депутата міськради для партій «Третя сила», яку він тоді представляв.

 

«Проте, як з’ясувалось не так просто вигнати з теплих кабінетів та владних крісел стару еліту –  представників політичних кланів, які приросли до своїх добре  насиджених посад, і замість того, щоб покращувати якість життя пересічних українців працюють лише на власні інтереси. Виявилось, що набагато простіше одягнути вишиванку, в черговий раз обманути народ, облити брудом своїх опонентів і ти знову на коні» - скаржиться Юрій Соловей у зверненні до іванофранківців.

 

Такі заяви депутата міської ради провокують на думку, що реванш з його боку неминучий. А до реваншу не так вже й далеко – «на носі» вибори до Верховної Ради України. На одній із прес-конференцій Соловей сказав, що не знає наразі, чи буде змагатися за м’ягеньке крісло у парламенті, чи залишить скромним депутатом міськради. Але вже встиг втекти з старої політичної еліти, партії «Третя сила» до нової політичної еліти – партії «УДАР Віталія Кличка». На її репутації він може сподіватися потрапити у ВРУ – або по списку як керівник міської організації УДАР, або як кандидат-мажоритарник по Івано-Франківську. Але тут знову може з’явитися його старий суперник – міський голова Віктор Анушкевчус.

 

Анушкевичус на підсумковій прес-конференції заявив, що йому вже запропонували балотуватися на виборах до Верховної Ради і він зараз у роздумах. Адже, як він запевнив, місту необхідне лобі у парламенті, а сам він вже змучився випрошувати гроші в Кабміні. Проте Аншукевичус не повідомив хто саме йому пропонує вбрати участь на майбутніх виборах – партія УНП, обласний осередок якої він очолює, чи друзі-колядники.

 

Все ж таки, якщо Анушкевичус захоче таки взяти участь у виборах, він балотуватиметься мажоритарником також по Івано-Франківську. І тут вони знову, як і в 2010-му році, зустрінуться – Соловей проти Анушкевичуса.

 

Про 100% свою участь у виборах до Верховної Ради вже заявив голова Івано-Франківської обласної ради, керівник обласного осередку ВО «Свобода» Олександр Сич. За припущеннями, він боротиметься за депутатський мандат також по Івано-Франківську.

 

Тож Юрію Солов’ю, маючи таких опонентів, навряд чи вдасться стати депутатом ВРУ і замінити «представників політичних кланів». Вихід один – домовитися з Олександром Сичем, дати виграти на виборах Віктору Анушкевичусу (якщо той балотуватиметься), і знову змагатися за крісло міського голови Івано-Франківська. Такий варіант можливо обійдеться навіть дешевше ніж похід на ВРУ, бо, як оцінив майбутні вибори Олександр Сич, кандидатам до парламенту потрібно буде по 1 мільйону доларів США... А звідки такі гроші в скромного депутата міської ради?

 

Володимир Кушніренко, Ростислав Ковтун

ulhj;h 

 


Коментарі (24)

Оптиміст 2012.01.12, 17:20
Переконаний у тому, що депутатом до ВРУ від Івано-Франківська чи мером міста на цей раз виберуть молодого, креативного, мудрого, досвіченого, з прєвропейськими поглядами реформіста. Юра - ВПЕРЕД до ПЕРЕМОГИ!
Кукуся 2012.01.12, 17:30
Юра ЗАВЖДИ буде в трійці лідерів! На будь-яких виборах!
pensioner 2012.01.12, 17:46
Соловей жадібна, двулична особа, яка має на меті виключно збагачення. Нічого європейського чи мудрого у ньому немає. Коли питання стосується його приватних інтересів чи амбіцій, то у нього зникають всі принципи. ЦЕ ФАКТ! ТОЧНО!
ff 2012.01.12, 18:15
@молодого, креативного, мудрого, досвіченого, з прєвропейськими поглядами реформіста. @ посміявся, дякую!!
Кук 2012.01.12, 18:31
Щодо Юри і його другого місця... Згадався старий анекдот: - У конкурсі лузерів він зайняв друге місце! Чому? Тому що лузер! Юрині печальки реально розсмішили. Юр, не плач, Свобода дасть тобі ще одну ділянку біля озера, а може, і соску подарує, лиш будь чемний
Труфан 2012.01.12, 18:43
А чому всі коментатори-аноніми? Страшно? Ну то сиди дома і не лізь в політику. А Соловей має шанси і на ВР і на мера. Але добре хтось сказав, перший на виборах - це хтось, а другий - це лузер. От і все vалята.
мешканка 2012.01.12, 19:34
Що, пацани жаба давить? Юра є успішний в бізнесі і в політиці бо є нормальний і не бухає тижнями, як дехто, а потім відкапують під крапельнецею тижнями після запою - "тіпа на больничному".
Анусолюб 2012.01.12, 20:57
Вітю - у ВРУ!!! Віскі рулить!!!
5 2012.01.12, 23:38
Якщо Соловей чесна і порядна людина і робить доброчинність від душі, а не з вигоди майбутньої влади, то Він переможе. Але поки,... цього не видно, бо всюди тягне телебачення, а це вже показуха...
"добрі справи" 2012.01.13, 09:51
Пане популісте, ви вже здається забули про недавнє позачергове голосування по "вашому ШКУРНОМУ ПИТАННЮ біля озера" і як ви тоді говорили, чомусь тоді вам клани НЕ ПОМІШАЛИ робити "добрі справи та починання". Нормальні люди тоді відразу казали, що ця людішка як тільки вирішиться її питання запхає черговий ніж у спину Ви підла людина і це знають всі.
"добрі справи" 2012.01.13, 09:52
Пане популісте, ви вже здається забули про недавнє позачергове голосування по "вашому ШКУРНОМУ ПИТАННЮ біля озера" і як ви тоді говорили, чомусь тоді вам клани НЕ ПОМІШАЛИ робити "добрі справи та починання". Нормальні люди тоді відразу казали, що ця людішка як тільки вирішиться її питання запхає черговий ніж у спину Ви підла людина і це знають всі.
мешканець 2012.01.13, 09:55
До Содлов"я звернувся тоді, коли була велика проблема. Коли Свобода підло обдурила (хоча і не дивно вони все вирішують залежно від настрою і не знаючи законів). Думав, що і Соловей таке саме. Але побачив людину, яка суттєво змінилася, помудрішала і набралася знань в порівнянні з тим часом коли він був в команді Шкутяка. У нього є хороші юристи, чого не скажеш про міський юридичний та юристів свободи. Юра Гідний бути мером. Хтось тут закинув щодо земельки. А ви порахуйте скільки землі в Угорниках має Онуфріїів та Марцінків, скільки землі мають ниніші чиновники. Брин Парк-Готель користується попитом і варто його розширити. Тому не шукайте гімна на сметані, якщо смі по вуха в лайні.
Труба 2012.01.13, 10:08
Ти диви! Вони вже все повирішували - того туди, того сюди. Не кажи гоп - поки не пескочиш. Електорат усе вирішуватиме, як не крути. Демократія, однако.
Для фіртки 2012.01.13, 10:32
Шановна редакціє! І Ви знову напевне скажете, що у вас немає упередженного ставлення до Соловя? Не вірю.
Микола 2012.01.13, 10:37
Цього тижня закінчили заміну освітлення в будинку Тичини 24, яке зроблено за підтримки Соловя. Жодного телебачення там не було.
Бакс 2012.01.13, 10:45
прочитав статтю. а що тут взагал є проти соловя???? нічо не помітив -проста нейтральна куценька аналітика. швидше за соловя ніж проти нього. от коментів ніби більше антисоловїних ніж про- фанати соловя сплюять довше і читають сеньше
Миколі 2012.01.13, 11:46
Що значить за підтримки і що значить заміна освітлення, це що лампочки нові вкрутили? Якщо ве пишите на захист то аргументуйте, ато все розмазано як і про "добрі справи" самого Солов"я, багато ні про що. Ох Соловей зашвидко почав виборну компанію, щоб пару хватило на цілий рік.
Микола 2012.01.13, 11:49
Для автора. Якщо ви претендуєте на пристойного журналіста потрібно дотримуватись елементарних правил, відомих навіть районному журналісту: 1. Не вживати оцінюючих суджень, типу "жалівся" тощо. 2. Детально розбиратись в суті питання: Соловей не перебував в партії Третя сила про що неодноразово під час кампаніі заявляв, тощо.
Миколі 2012.01.13, 11:54
За журналістів правильно підмітили, тільки тепер не модно не використовувати оцінючих суджень, та і Соловей винен у тому що така ситуація присутня бо не раз послуговувася таким явищем у своєму піарі, тільки за минулий рік скільки було таких журналістських "шедеврів" на користь Солов"я та на противагу його супротивникам. За що платите те і їжте, без образ.
Псюк 2012.01.13, 12:02
А коло мене за три місяці до виборів мера Соловей відкрили соціальну аптеку. З помпою, з ТВ, з перерізанням червоної стрічки.. А через місяць після виборів її закрили. Смішно.
Гигигии 2012.01.13, 12:14
2 Псюк. Нічо, скоро знов вибори. Знов приїде Галичина-тб, натягнуть червону стрічку.... )))))))))))))))))))))))))
Микола 2012.01.13, 13:54
Що стосується соціальних аптек. З них сьогодні працює 2 на Позитроні і на Бамі, решту були закриті по причині того що, як зясувалось в іншому місці потреби для багатьох людей не було. Запитання до Вас: а де муніципальна аптека, яку п . Анушкевичус обіцяв відкрити ще в 2008-2011 році і на яку було виділено 300 тис грн?
ff 2012.01.13, 14:40
Миколко, а ціни в соціальних аптеках такі самі як до виборів чи вже змінились, га? ;))) бо шось люди кажуть, шо в соціальній аптеці ціни вищі як в несоціальних, брешуть, напевне ;))) А ліки-то хоя там справжні чи не дуже, бо щось така ходить інфа, що держслужба з контролю якості лікарських засобів на перевірку до соцаптек потрапити так і не змогла....
Запитання 2012.01.13, 15:10
як оцінив майбутні вибори Олександр Сич, кандидатам до парламенту потрібно буде по 1 мільйону доларів США... А звідки такі гроші в скромного депутата міської ради? Цікаво знати: а звідки такі гроші в самого Сича?
27.03.2023
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки поспілкувалась з подружжям, яке вперше в житті вирішило дотримуватись Великого посту. А також поцікавилась в дієтологині Тетяни Чевалюк, як постити без шкоди для власного здоров’я.

408
21.03.2023
Тіна Любчик

Детальніше про це — журналістці Фіртки розповіла Ірина Федяк, деканеса фармацевтичного факультету ІФНМУ та відповідальна за виготовлення ліків для військових.

782
16.03.2023

Інвестиції в криптовалюту — перевірений метод заробітку. Попри значну кількість варіантів цифрових грошей (близько 11 000), особливою популярністю користується близько сотні з них. 

647
14.03.2023
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки поїхала на Косівщину, щоб поцікавитись у Йосипа Приймака, який понад 35 років займається бондарством, особливостями виготовлення дерев'яного посуду за старовинною традицією та секретами збереження первинної технології цього ремесла на теренах Гуцульщини.   

1148
28.02.2023
Іван Муканик

Мирослав Карабін став керівником НОКу в Івано-Франківській області на 2023-2026 роки. Фіртка поцікавилась, що зі спортивних подій планують цьогоріч в області.

13580 21
24.02.2023
Тетяна Дармограй

Як протягом року повномасштабної війни змінилось життя на Прикарпатті та як прикарпатські правоохоронці адаптувались до роботи в умовах воєнного стану, дізнавалась журналістка Фіртки.

1649

СНО-ІІІ – Договір про скорочення наступальних озброєнь, який підписали РФ та США у 2010 році та спроба Росії його припинити.

208

Розглянемо брехню Кремля у контексті фактів. Почнемо з Будапештського меморандуму 1994 року, де Росія поставила свій підпис. 

412

Прийшов час повернення Української святині українському народу та Православній Церкві України - прямій правонаступниці древньої Київської митрополії задля відновлення історичної справедливості та зміцнення України. 

443

Наукова фантастика початку ХХІ ст. через фільми, серіали нав’язує думку про однозначну загибель нашої планети та потребу колонізації для людства Марсу.

917
28.03.2023

Журналістка Фіртки поспілкувалась з подружжям, яке вперше в житті вирішило дотримуватись Великого посту та дізналась, з якими викликами довелось зіткнутись молодій сім’ї.  

106
27.03.2023

Мета Великого посту полягає у приготуванні до святкування Великодня, а сам піст — має сенс очищення та покаяння.

214
22.03.2023

Правила «доїдай до чистої тарілки» можна не дотримуватись. Адже є випадки, коли людина наче сита, але, щоб нікого не образити, змушує себе доїдати. Так краще не робити, каже фахівчиня.  

349
28.03.2023

У вівторок, 28 березня, на вулиці Довженка відбулося офіційне звільнення церкви московського патріархату та її передача під управління Православної церкви України.

145
27.03.2023

Якщо подружжя переживає кризові моменти у сім’ї, священник радить прийти на розмову до фахівця.  

250
21.03.2023

У Хрестопоклонну неділю, в храмі Різдва Пресвятої Богородиці смт Ворохти, відбулося освячення двох відреставрованих старовинних ікон та їх сучасних копій.

402
17.03.2023

Чим старші респонденти, тим більше серед них тих, хто відповідає, укріпився у вірі — їх частка зростає від 18% серед тих, кому менш як 30 років, до 34% серед тих, кому понад 60 років. Частка таких найвища у Західному регіоні (31%, тоді як в інших регіонах — від 22% до 24%).

539
27.03.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

3633
26.03.2023

Україна вимагає скликати Раду безпеки Організації Об’єднаних Націй у зв’язку з наміром Росії розмістити на території Білорусі тактичну ядерну зброю.  

220
20.03.2023

Голова Китайської Народної Республіки Сі Цзіньпін сьогодні 20 березня, близько 12:00 за київським часом, прилетів до Москви на зустріч з президентом Росії Володимиром Путіним.  

434
15.03.2023

Група сенаторів США від обох партій тисне на главу Пентагону Ллойда Остіна з вимогою надати більше інформації про те, що потрібно для відправки винищувачів F-16 в Україну.  

609
10.03.2023

Головнокомандувач, командувачі напрямків доповідали щодо ситуації на передовій, загалом у захисті держави.

918