Андрій Дроздов: Робота по залу для матчів в Єврочеленджі вже ведеться

Днями франківський баскетбольний клуб «Говерла» дізнався своїх суперників у європейському турнірі і одразу спеціалісти розпочали оцінювати шанси «ведмедів» на виступ у дебютному євросезоні.

 

Інші ж зі скепсисом поглядали на арену манежу коледжу фізичного виховання, яка повинна за кілька місяців відповідати вимогам ФІБА. Основними проблемами залу є відсутність ще однієї роздягальні єврозразка та недостатня кількість глядачів.

 

Проте, як виявилося, робота не стоїть на місці. Про це у розмові з  журналістом sport.if.ua повідомив один з натхненників команди – Андрій Дроздов.

 

Ще у минулому сезоні керівництво команди напрацьовувало можливі варіанти по усуненню цих недоліків для єврокампанії. Вже вирішено питання по додатковій роздягальні, яка буде обладнана за останніми вимогами європейського баскетболу і буде…переносною.

 

Стаціонарний варіант не розглядався, адже вже незабаром повинні початися роботи над будівництвом нового палацу спорту у Івано-Франківську і тому після цього роздягальню такого роду можна буде з легкістю перенести у нове потрібне місце, адже вона буде збудована із спеціальних блоків. Вартість цього питання коливається в районі 200 тисяч гривень. Необхідні заміри вже зроблені і вже невдовзі розпочнуться технічні роботи.

 

Питання із трибунами також вже опрацьоване і тут знайдені кілька можливих вирішень проблеми. Нагадаємо, що згідно вимог європейського турніру, у залі повинно бути як мінімум 2000 місць для глядачів. Зараз у баскетбольних функціонерів є кілька пропозицій як від вітчизняних так і закордонних компаній. Зокрема компактні розкладні трибуни пропонує латиська фірма, що вже проводила ремонтні роботи у манежі минулого року.

 

Загальний кошторис її робіт по облаштуванню місць для глядачів наближається до суми 70 тисяч євро. Українські пропозиції розпочинаються від 100 тисячі гривень, але у цій всій ситуації є чимало нюансів, які ще будуть узгоджуватися з партнерами і іншими клубами, що виступатимуть на арені, говорить Андрій Дроздов. Одразу після залагодження усіх нюансів буде зроблене замовлення і конструкції підуть на виробництво. Тому згодом потрібно буде тільки кілька днів на їх монтаж.

 

Загалом окрім вирішення цих двох важливих пунктів також буде звертатися увага і на облагородження самої арени, зокрема вестибюлю, аудиторії для прес-конференцій і рекламних площин.

 

Наразі шукають вихід у команді і у ситуації з табло, оскільки згідно вимог євротурніру, на інформаційному електронному табло обов’язково повинні бути прізвища гравців та кількість набраних ними очок. Обидва франківські табло наразі не відповідають цьому стандарту. Можливо, що команді доведеться заплатити штраф за цей недолік, якщо це не буде виправлено.

 

В перспективі також є ідея змінити ігрові щити, але це питання наразі не розглядається, адже вартість одного щита коливається у районі 11-16 тисяч євро.

 

Насамкінець Андрій Дроздов розповів про міжсезонні плани команди. Збір колективу планується на перше серпня, після чого відбудуться тренування у Івано-Франківську і команда відбуде на тренувальну базу у Надвірну. Згодом повернення до обласного центру, де будуть вже награватися ігрові зв’язки. До 15-го вересня «ведмеді» будуть шукати нагоду зіграти у двох товариських турнірах, а вже з середини вересня відбудуть на тренувальний збір до Литви. Така зміна візиту до Прибалтики на пізніший термін (у порівнянні з минулим роком) пов’язана з тим, що команда буде готуватися до вдалого виступу на євро арені.

 

Окрім того була досягнута принципова домовленість між нашим інформаційним ресурсом та представниками клубу про проведення онлайн-конференції, яка планується у серпні. На ній бажаючі зможуть дізнатися вже про ігрові аспекти та можливий ростер команди.


09.07.2011 2342 0
Коментарі (0)

05.02.2025
Вікторія Матіїв

Про функціонування Центру захисту прав людини, основні виклики в роботі, найчастіші порушення прав людини та як реагують на такі звернення, журналістка Фіртки поспілкувалася з представником Уповноваженого з прав людини в Івано-Франківській області Віталієм Вербовим.

873
30.01.2025
Олег Неїжпиво

Рік змії — шостий у 12-річному китайському «звіриному» циклі, де символ тварини характеризує ті чи інші головні якості поточного року.

1476
26.01.2025
Діана Струк

Про енергоефективність, вивчення альтернативних джерел енергії, реновацію та подолання наслідків ракетного обстрілу, Фіртка поспілкувалася з ректором Івано-Франківського національного технічного університету, професором Ігорем Чудиком.

3307 2
21.01.2025
Вікторія Косович

Як реалізовували проєкт, яким обладнанням оснащений центр та як він функціонуватиме надалі, дізнавалась журналістка Фіртки.  

2592
17.01.2025
Вікторія Матіїв

Регулярні обстеження, збалансоване харчування та турбота про ментальне здоров’я є ключовими для профілактики багатьох захворювань. 

3460
13.01.2025
Тетяна Ткаченко

Про функціонування та розвиток університету, міжнародну співпрацю, стратегічні цілі та власний шлях у медицині, журналістці Фіртки розповів ректор ІФНМУ Роман Яцишин. 

3008

Більшість культур сприймають собак як членів родини, але в певних релігіях відношення до цих тварин неоднозначне. До прикладу на близькому сході  серед мусульман обізвати когось «собакою» означає виявити свою велику зневагу. А відповідь на це знаходимо у ставлені релігії до цих тварин.

349

Перша з історій занепаду про народ, що вирішив замінити філософію піснею. Найбільше тому народу подобалися пісні про поразки. Народ слухав їх і плакав.

815

Християнство називають релігією любові, і здається, ми знаємо все про цю релігію, але все-таки є моменти, які  незрозумілі  та потребують глибшого осмислення.

819

Реабілітація захисників стала одним із головних завдань суспільства, і ми прагнемо робити все можливе, щоб забезпечити їм гідний шлях до відновлення.

1441
06.02.2025

У наші дні вуглеводи є "ворогом", а деякі "експерти" пропагують продукти з високим вмістом жирів. Якщо у вас високий кров'яний тиск, то не обов'язково жертвувати вуглеводами.  

3257
01.02.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

20757
27.01.2025

У холодну пору року нам хочеться не лише тепла, а й особливого затишку, який можна створити навіть за допомогою звичних продуктів.  

984
07.02.2025

Більшість (54%) громадян зазначають, що стосунки між вірянами різних церков та релігій у місцевості, де вони живуть, є спокійними.  

509
04.02.2025

Відносна ж більшість (41%) тих, хто відвідує релігійні служби, відвідують їх лише на релігійні свята.   

578
30.01.2025

Тридцятого січня християни відзначають свято Трьох Святих.  

1135
26.01.2025

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

5836
10.02.2025

KOZAK SIROMAHA — артист, який поєднує автентичну козацьку спадщину з сучасним звучанням. Його пісні проникають прямо в серце та надихають пам’ятати, хто ми є.  

270
07.02.2025

Звернення ухвалили під час загальних зборів Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України.  

3641 1
05.02.2025

Україна готова до закінчення гарячої стадії війни з росією, втім без правових компромісів щодо окупованих територій.  

689 1
31.01.2025

Верховна рада у грудні 2024 року прийняла за основу законопроєкт про запровадження інституту множинного громадянства в Україні. На розгляд цей законопроєкт виніс Президент Володимир Зеленський.  

1019
28.01.2025

На думку президента, Україні не треба було віддавати ядерну зброю, але якщо вже країну змусили це зробити, то треба було обмінювати [ядерну зброю] на реальні гарантії безпеки, зокрема на членство в НАТО.  

1366 2