Андрій Дроздов: Робота по залу для матчів в Єврочеленджі вже ведеться

Днями франківський баскетбольний клуб «Говерла» дізнався своїх суперників у європейському турнірі і одразу спеціалісти розпочали оцінювати шанси «ведмедів» на виступ у дебютному євросезоні.

 

Інші ж зі скепсисом поглядали на арену манежу коледжу фізичного виховання, яка повинна за кілька місяців відповідати вимогам ФІБА. Основними проблемами залу є відсутність ще однієї роздягальні єврозразка та недостатня кількість глядачів.

 

Проте, як виявилося, робота не стоїть на місці. Про це у розмові з  журналістом sport.if.ua повідомив один з натхненників команди – Андрій Дроздов.

 

Ще у минулому сезоні керівництво команди напрацьовувало можливі варіанти по усуненню цих недоліків для єврокампанії. Вже вирішено питання по додатковій роздягальні, яка буде обладнана за останніми вимогами європейського баскетболу і буде…переносною.

 

Стаціонарний варіант не розглядався, адже вже незабаром повинні початися роботи над будівництвом нового палацу спорту у Івано-Франківську і тому після цього роздягальню такого роду можна буде з легкістю перенести у нове потрібне місце, адже вона буде збудована із спеціальних блоків. Вартість цього питання коливається в районі 200 тисяч гривень. Необхідні заміри вже зроблені і вже невдовзі розпочнуться технічні роботи.

 

Питання із трибунами також вже опрацьоване і тут знайдені кілька можливих вирішень проблеми. Нагадаємо, що згідно вимог європейського турніру, у залі повинно бути як мінімум 2000 місць для глядачів. Зараз у баскетбольних функціонерів є кілька пропозицій як від вітчизняних так і закордонних компаній. Зокрема компактні розкладні трибуни пропонує латиська фірма, що вже проводила ремонтні роботи у манежі минулого року.

 

Загальний кошторис її робіт по облаштуванню місць для глядачів наближається до суми 70 тисяч євро. Українські пропозиції розпочинаються від 100 тисячі гривень, але у цій всій ситуації є чимало нюансів, які ще будуть узгоджуватися з партнерами і іншими клубами, що виступатимуть на арені, говорить Андрій Дроздов. Одразу після залагодження усіх нюансів буде зроблене замовлення і конструкції підуть на виробництво. Тому згодом потрібно буде тільки кілька днів на їх монтаж.

 

Загалом окрім вирішення цих двох важливих пунктів також буде звертатися увага і на облагородження самої арени, зокрема вестибюлю, аудиторії для прес-конференцій і рекламних площин.

 

Наразі шукають вихід у команді і у ситуації з табло, оскільки згідно вимог євротурніру, на інформаційному електронному табло обов’язково повинні бути прізвища гравців та кількість набраних ними очок. Обидва франківські табло наразі не відповідають цьому стандарту. Можливо, що команді доведеться заплатити штраф за цей недолік, якщо це не буде виправлено.

 

В перспективі також є ідея змінити ігрові щити, але це питання наразі не розглядається, адже вартість одного щита коливається у районі 11-16 тисяч євро.

 

Насамкінець Андрій Дроздов розповів про міжсезонні плани команди. Збір колективу планується на перше серпня, після чого відбудуться тренування у Івано-Франківську і команда відбуде на тренувальну базу у Надвірну. Згодом повернення до обласного центру, де будуть вже награватися ігрові зв’язки. До 15-го вересня «ведмеді» будуть шукати нагоду зіграти у двох товариських турнірах, а вже з середини вересня відбудуть на тренувальний збір до Литви. Така зміна візиту до Прибалтики на пізніший термін (у порівнянні з минулим роком) пов’язана з тим, що команда буде готуватися до вдалого виступу на євро арені.

 

Окрім того була досягнута принципова домовленість між нашим інформаційним ресурсом та представниками клубу про проведення онлайн-конференції, яка планується у серпні. На ній бажаючі зможуть дізнатися вже про ігрові аспекти та можливий ростер команди.


09.07.2011 2387 0
Коментарі (0)

21.05.2025
Тетяна Ткаченко

Про долю Центрального ринку, судові процеси, стихійну торгівлю та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з директором КП «Муніципальні Ринки» Мар’яном Слюзаром.

280
19.05.2025
Катерина Гришко

Організаторам найбільшого в історії Івано-Франківщини наркобізнесу, що вражав масштабами та технологіями, винесли вирок. Під час судового процесу, який тривав майже шість років, відкрилися приголомшливі подробиці наймасштабнішого проєкту з марихуаною на Прикарпатті.  

1179
17.05.2025
Лука Головенський

Фіртка поспілкувалася з Володимиром Війтовичем, отцем-адміністратором катедрального храму Української Греко-Католицької Церкви в Мюнхені про церковне життя, хвилі еміграції, історію українства в Мюнхені та ставлення німецького народу та влади до України та українців. 

1860 2
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

7214
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

15055 31
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

1939

Звичайно знаковою подією у християнській сім`ї є перша сповідь і причастя дитини, але  цю важливу сакральну подію  батьки часто нівелюють зміщуючи акценти з важливого на другорядне. Традиційно в православній і католицькій церквах дітей приводять

88

Поділ народів на «історичні» та «неісторичні» є ідейним спадком позаминулого століття. Історики кажуть, що методологічно він застарів. Певне, мають рацію. Попри це прихід Трампа продемонстрував, що певні історично «застарілі» та «архаїчні» речі здатні досить бадьоро та свіжо випірнати з минувшини.

882

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

962

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1744
20.05.2025

Фіртка ділиться порадами та лайфхаками, які допоможуть зробити раціон більш корисним та збалансованим.

125
14.05.2025

На Івано-Франківщині оприлюднили підсумки збору сільськогосподарських культур у 2024 році.  

526
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

770
19.05.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

3027
14.05.2025

У сучасному світі християнські цінності, зокрема — вчення про чистоту до шлюбу, нерідко стають предметом дискусій. Але християнство залишається послідовним у своїй позиції: дошлюбні статеві стосунки — гріх.

766
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1831
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

863
17.05.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

35008 1
17.05.2025

Президент України Володимир Зеленський говорив з Президентом США Дональдом Трампом разом із Президентом Макроном, Федеральним канцлером Мерцом, прем’єр-міністрами Стармером і Туском.  

351
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

502
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

826
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

740