Як перетворити гаджет із Windows 10 на органайзер

 

/data/blog/105772/45686715ccf5407b8ab00782d811b033.jpg

 

Ви можете не хвилюватися, що забудете виконати важливі справи, якщо у вас є пристрій під управлінням ОС Microsoft. Такий девайс можна перетворити на зручний органайзер, який нагадуватиме про заплановані зустрічі чи події, а також самостійно про них дізнаватиметься. Для цього вам знадобиться безплатна утиліта Todoist.

Програма Todoist є популярним сервісом планування, і нещодавно вона стала доступною в магазині Windows Store. Утиліта надає набір практично всіх необхідних функцій для планування. У ній можна створювати завдання, присвоювати їм мітки, організовувати в проекти та ділитися з друзями чи колегами.

Завантажити Todoist можна безплатно з магазину Windows Store на офіційній сторінці утиліти.

1

Після першого запуску програма запропонує створити власний акаунт у сервісі Todoist. Він дозволить синхронізувати свої завдання між різними гаджетами. Якщо ви користувалися цією службою раніше, тоді можна використати наявний обліковий запис.

2

Після входу до нового акаунту відкриється вікно Todoist, у якому можна вносити свої завдання. В утиліті вони називаються проектами, і серед них є кілька вбудованих: особисті, покупки, робота, доручення, фільми для перегляду. До цих фактично стандартних завдань ви можете додавати свої, наприклад, нагадування про щоденні фізичні вправи. Ви також можете завантажити плагін для Outlook, і тоді Todoist самостійно скануватиме вашу пошту та додаватиме нові події з листів.

3

Щоб вручну створити нове завдання, натисніть кнопку «Додати проект» та у вікні, що з’явиться, введіть його назву. Тут же можна обрати колір оформлення цього завдання.

4

Потім можна вказати короткий зміст завдання, а також присвоїти йому метадані: мітки, пріоритет, дату завершення, нагадування.

5

Для більшої зручності ви можете закріпити щойно створене завдання в меню «Пуск» у вигляді «живої плитки». Для цього натисніть на кнопку меню додаткових функцій (має іконку з трьох крапок) та виберіть опцію «Закріпити плитку в меню «Пуск»

6

Тоді щоразу при вході в меню «Пуск» ви бачитимете нагадування про завдання та його метадані.

7

Утиліта Todoist поки що знаходиться в тестовому режимі, і в ній є певні недоробки. Наприклад, її інтерфейс русифікований лише частково. Це добре видно за списком стандартних вбудованих завдань, який відображається англійською мовою.

8

Безплатна версія Todoist має обмеження, які відсутні у преміум-версії. Платний випуск дозволяє вільно встановлювати нагадування, тоді як безплатний надає їх лише на пробний період.

9

У преміум-версії також доступно більше можливостей для персоналізації завдань. Наприклад, лише в ній можна змінити колір оформлення чи вказати мітки.

 

microsoftblog.azurewebsites.net


04.05.2016 859 0
Коментарі (0)

27.05.2020
Люся Грибик

Як вийти з карантину з чистим та доглянутим обличчям Фіртці розповіла франківська косметологиня Стефанія Білусяк.

417
26.05.2020
Роса Мартинюк

 Жінка не може працювати в  урології, йти до лікаря варто тоді, коли вже болить, а простатит лікується за 5 хвилин — ці та інші міфи ми часто чуємо та чи розуміємо їхню помилковість?Розмовляємо із Владиславою Литвинець — лікарем-урологом Лікувально-ліагностично центру професора Литвинця, асистентом кафедри урології Івано-Франківського медичного університету.

2110
22.05.2020
Олена Британська

Ця історія з тих, які тягнуться роками. Про з’єднання Південного та Північного бульварів в Івано-Франківську заговорили ще у 2015-му.

2883 2
22.05.2020
Марія Лутчин

Уявити собі сучасні міста, містечка та села без асфальтного покриття просто неможливо – десь воно ідеальне, десь бажає бути кращим, а десь ями та вибоїни роками не бачили асфальтобетонного катка. Тому сьогодні асфальт впевнено можна назвати одним з

2728
21.05.2020
Роса Мартинюк

Вона справляє враження жінки, що все встигає — працює на роботі, двічі на рік організовує етнофестиваль та виховує трьох діток. Про те, як їй все вдається, з чого починалася “Крайка”, про навчання у Парижі та курйозні ситуації під час організації: говоримо із Наталією Бартків.

722
19.05.2020

Вищі навчальні заклади закінчуватимуть навчальний рік у дистанційному режимі. 

1095

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві.  Не відкрию вам Америки, якщо скажу, що багато жителів Галичини м

1997

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

4468

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

3963 2

ВЕСНу/2020 весь світ запам’ятає…

3078
17.04.2020

Пам’ятаймо, що маємо поділитися цією радісною звісткою з усіма, хто у скорботі та потребує нашої розради.

1709
10.04.2020

Великдень, Воскресіння Христове або Пасха – найбільш давнє, урочисте й радісне свято з усіх великих християнських свят церковного року. До цього світлого дня християни готуються заздалегідь. Віряни дотримуються Великого посту, обмежуючи себе у харч

4661 1
09.04.2020

Наразі церква вивчає різні механізми освячення паски.

1689
09.04.2020

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у спеціальному зверненні дав детальні поради щодо поведінки у храмі на Страсний тиждень та Великдень, зокрема щодо сповіді і причастя, та оголосив диспензи (звільнення) Церкви усім в

1731
19.05.2020

Наш дзвінок застав композитора Ігоря Іванціва в Бурштині, де він живе, працює і творить. Простий, приємний співбесідник, з прекрасним почуттям гумору, повен життєвих сил та настрою.

881