22 червня у Львові пройдуть ще більш масштабні заходи з використанням червоних прапорів, ніж були 9 травня

22 червня у Львові пройдуть ще більш масштабні заходи з використанням червоних прапорів, ніж були 9 травня. Про це заявив депутат Верховної ради від КПУ Євген Царьков.

 

Він підтвердив інформацію про те, що комуністи планують спільну акцію у Львові 22 червня.

 

"22 червня ми проведемо спільну акцію з нашими російськими колегами у Львові, яка буде присвячена дату початку війни. І ми хочемо відзначити цю дату на своїй землі у Львові, який має відношення до початку і закінчення війни. За великим рахунком, це принциповий для нас факт. Ми бачили, як били наших ветеранів, тому ми цього не допустимо знову", - сказав депутат.

 

 

"Нас буде більше на акції 22 червня. Ми самі забезпечимо правопорядок за рахунок чисельності на цій акції", - пообіцяв парламентарій.

 

"Наша акція однозначно буде у Львові, однозначно під червоними прапорами. І ми впевнені, що потрібно вибивати психологію колишніх народів СРСР, що у Львові живуть одні бандерівці", - сказав Царьков.

 

У Партії регіонів нагадали, що історично червоний прапор не чужий для Львова, і його у місті вивішували неодноразово. Заява прозвучала в зв’язку з подіями навколо святкування 9 травня у Львові, яке обернулося спаленням червоних прапорів  і масовими сутичками.

 

Народний депутат від Партії регіонів Ярослав Сухий висловив підтримку ініціативі комуністичних та інших організацій провести у Львові низку заходів, пов'язаних з початком Великої Вітчизняної війни 22 червня.

 

"Я підтримую ініціативу українських громадян відсвяткувати 22 червня 2011 у зв'язку зі сімдесятиріччям початку страшної, кровопролитною і трагічної війни", - зазначив Я. Сухий. "Наші громадяни мають право на свободу пересування по всій Україні. Тому в цей день вони мають повне право приїхати до Львова", - зауважив він.

 

22 червня, у день початку війни, делегація з Харківської та низки інших східних областей України поїде до Львова. Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін розповів, що делегація приїде до Львова покласти квіти до пам’ятників загиблим під час Великої Вітчизняної війни.

"Я буду пропонувати делегації з Харківської області, луганчанам і донеччанам поїхати 22 червня до 70-річчя початку війни до Львова", - сказав Добкін.

 

Сергій Чаплигін


13.05.2011 Сергій Чаплигін 1787 3
Коментарі (3)

Марія 2011.05.13, 17:42
Ну і червону шмату їм в руки! Львів"яни, для чого нам звертати увагу на цих убогих? Мій дід розказував, як їх гнали в атаку беззбройних, а позаду в окопі сидів політрук з автоматом і червоним прапором, верещав "За Сталіна" і стріляв у спину беззбройним солдатам, яких косили німецькі кулі. Ось така правда про війну.
дідо 2011.05.14, 08:16
Ну,якщо 22 червня для СУХОГО є поводом"святкування",то і червоний прапор їм в руки!І під цим прапором---на смітник історії!! Скажіть,чому сталін назвав напад гітлера "ВІРОЛОМНИМ"???? Яка може бути віра до фашистів?У комуністів?Це можна зрозуміти лише поставивши знак рівності між комунізмом і фашизмом!От і "вірили" одне другому,і "ламали" її!І з трагедії робити свято--блюзнірство і..(слів не вистачає)ППШ потрібен(чи КАЛАШНІКОВ)
марко 2011.06.18, 01:03
Треба усім хто може виступити із червоними прапорами з намальованою свастикою = свастика із серпом і молотом, написами "кров невинних на червоному прапорі", комунізм=нацизм, комунізм і нацизм - злочинці проти людства, "лембергський процес для комунізму!". 22 червня усім українцям зайти а московські форуми і по сотні раз закопіпастити "комунізм=нацизм" і т.д.
27.05.2020
Люся Грибик

Як вийти з карантину з чистим та доглянутим обличчям Фіртці розповіла франківська косметологиня Стефанія Білусяк.

595
26.05.2020
Роса Мартинюк

 Жінка не може працювати в  урології, йти до лікаря варто тоді, коли вже болить, а простатит лікується за 5 хвилин — ці та інші міфи ми часто чуємо та чи розуміємо їхню помилковість?Розмовляємо із Владиславою Литвинець — лікарем-урологом Лікувально-ліагностично центру професора Литвинця, асистентом кафедри урології Івано-Франківського медичного університету.

2610
22.05.2020
Олена Британська

Ця історія з тих, які тягнуться роками. Про з’єднання Південного та Північного бульварів в Івано-Франківську заговорили ще у 2015-му.

3158 2
22.05.2020
Марія Лутчин

Уявити собі сучасні міста, містечка та села без асфальтного покриття просто неможливо – десь воно ідеальне, десь бажає бути кращим, а десь ями та вибоїни роками не бачили асфальтобетонного катка. Тому сьогодні асфальт впевнено можна назвати одним з

2929
21.05.2020
Роса Мартинюк

Вона справляє враження жінки, що все встигає — працює на роботі, двічі на рік організовує етнофестиваль та виховує трьох діток. Про те, як їй все вдається, з чого починалася “Крайка”, про навчання у Парижі та курйозні ситуації під час організації: говоримо із Наталією Бартків.

844
19.05.2020

Вищі навчальні заклади закінчуватимуть навчальний рік у дистанційному режимі. 

1181

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві.  Не відкрию вам Америки, якщо скажу, що багато жителів Галичини м

2132

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

4610

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

4059 2

ВЕСНу/2020 весь світ запам’ятає…

3150
29.05.2020

28 травня, на свято Вознесіння Господнього за юліанським календарем, в Україні з’явилася в продажу всесвітньо відома книжка «Католицизм: мандрівка до серця віри» американського проповідника, письменника і богослова єпископа Роберта Баррона.

91
17.04.2020

Пам’ятаймо, що маємо поділитися цією радісною звісткою з усіма, хто у скорботі та потребує нашої розради.

1809
10.04.2020

Великдень, Воскресіння Христове або Пасха – найбільш давнє, урочисте й радісне свято з усіх великих християнських свят церковного року. До цього світлого дня християни готуються заздалегідь. Віряни дотримуються Великого посту, обмежуючи себе у харч

4779 1
09.04.2020

Наразі церква вивчає різні механізми освячення паски.

1751
29.05.2020

До добірки увійшли нові серіали, які точно зацікавлять навіть вибагливих кіноманів.

102