14 дій, за допомогою яких можна зрозуміти, що чоловік дійсно любить

Вчинки завжди говорять голосніше слів.


Коли ви разом, він втрачає рахунок часу

Коли ви разом, йому так радісно і добре, що він просто втрачає рахунок часу. Його перестають хвилювати терміни здачі проектів або призначені зустрічі, тому що коли ви поруч, його думки повністю зайняті вами, пише Фіртка з посиланням на Ukr.Media.

Він намагається звести час, який проводите нарізно, до мінімуму

Він розуміє, що ви цінуєте власну свободу. І, звичайно ж, поважає встановлені вами кордони, які ви попросили поки що не перетинати. Але ви все одно бачите неозброєним поглядом, що він в будь-яких обставинах хоче проводити з вами стільки часу, скільки можливо.

Він вміє не тільки слухати, але і чути

Він з тих чоловіків, які завжди готові вислухати, що б ви не говорили. Він не буде перетворювати будь-який діалог у вимогливий монолог з собою в головній ролі. Він не просто готовий вислухати, він робить все можливе, щоб у вас завжди була можливість висловитися.

Він завжди готовий взяти вас за руку. Вам не доводиться його про це просити

Він відмінно знає, як вам подобається, коли він бере вас за руку, і тому робить це навіть тоді, коли ви його про це не просите.

Він хоче, щоб ви знали — він буде поруч, що б не трапилося

Він вірний. Він надійний. Він — немов скеля, здатна вистояти в будь-якій бурі, і ви знаєте, що можете покластися на нього. Він завжди буде поруч з вами, неважливо, чи зручно це для нього, чи ні. Його любов до вас залишається незмінною, якими б складними не були життєві обставини.

Він робить все можливе, щоб його друзі теж вас прийняли і полюбили

Якщо він знайомить вас зі своїми друзями, то заздалегідь піклується про те, щоб вони прийняли вас без зайвих питань. Він хоче, щоб ви відчували, що можете стати частиною його світу без будь-яких проблем.

Коли він вибирає для вас подарунки, він докладає чимало часу і зусиль

Ціна подарунка — не головне. Для нього любов — не те, що можна виразити в грошовому еквіваленті. Коли він робить вам подарунок, то хоче, щоб ви знали — він підбирав його з думками про вас і з великою любов'ю.

Він допомагає в побутових дрібницях, навіть якщо ви його про це не просите

Він хоче, щоб ваше життя було якомога легшим. І тому він допомагає вам по дому, навіть тоді, коли ви його про це не просите.

Він хоче, щоб у його компанії вам завжди було весело

Він хоче стати для вас тим, хто зможе викликати посмішку на обличчі, просто з'явившись поруч — навіть якщо ваш настрій чорніше чорного. Одним словом, він хоче, щоб у вашому житті було якомога більше радості і задоволення.

Поруч з вами він завжди намагається бути джентльменом

Він не хоче бути для вас кимось негідним, неввічливим і некультурним. Він хоче, щоб ви завжди бачили його в кращому світлі — джентльменом, який ніколи і ні за що не дасть вас образити.

Під час розмови він завжди дивиться вам в очі

Коли ви разом, він завжди приділяє максимальну увагу. Під час розмови ніколи не відводить від вас очей.

Він ніколи не змушує вас чекати відповіді на дзвінок або повідомлення

Він знає, як сильно ви переживаєте, коли він довго не передзвонює, і тому намагається відповідати на ваші дзвінки та повідомлення як можна швидше. Він не хоче, щоб ви відчували тривогу або нервували. Він поважає ваші час і почуття, і ні за що не змусить чекати без причини.

Він завжди готовий підставити сильне плече, коли ви відчуваєте себе вразливою

Всі ми люди, і тому часом буваємо слабкими. І йому добре це відомо. І тому він дає вам зрозуміти, що завжди буде поруч, коли вам потрібно виговоритися і виплакатися на сильному плечі.

Він завжди усміхається після того, як ви цілуєтеся

Він щасливий тому, що ви з'явилися в його житті. І тому, коли ви поруч, на його обличчі завжди сяє радісна усмішка.


04.11.2020 9165
Коментарі ()

29.05.2023
Тетяна Дармограй

Як українським енергетикам вдалось оперативно відновити енергетичний баланс та забезпечити постачання електрики споживачам після руйнувань, здійснених Росією та чи можливі відключення світла влітку, як це було взимку — дізнавалась Фіртка. 

731
24.05.2023
Уляна Мокринчук

Як протидіяти домашньому насильству, які є різновиди насильства, куди звертатись жертві, як розпізнати кривдника та як допомогти пережити нелегкий час тому, хто постраждав, журналістка Фіртки дізналась у психологині Валерії Худзіцької.

567
14.05.2023
Тіна Любчик

Василь Стефурак, голова «Асоціації вівчарів» розповів Фіртці, чи легко сьогодні відновлювати промисли, що були популярні в горах ще пів століття тому та як на розвиток сільського господарства повпливала повномасштабна війна на території України. 

8993 5
03.05.2023
Тетяна Дармограй

На початку 2023 року у Міністерстві оборони України зазначали, що у масовій мобілізації немає потреби. Щоправда, із застереженням, що ситуація може змінитися.  

2656 1
19.04.2023
Тіна Любчик

В рамках відзначення Дня першої пластової присяги та програми «Івано-Франківськ — місто Героїв» відкрили та освятили анотаційну дошку Назарію Лугарєву, очільнику пластової станиці міста, який загинув у боях за незалежність України. 

1971
11.04.2023
Уляна Мокринчук

Про пережите внаслідок російського вторгнення та втрату сина на війні, журналістці Фіртки розповіла мешканка Енергодару — Любов Чабанюк. Жінка разом із дітьми евакуювалась на Прикарпаття 11 серпня 2022 року.

2462

Верхівка УПЦ(МП) послідовно перетворювала своїх вірян  на релігійних фанатиків, які зможуть в будь-який час захистити їхні інтереси.

134

До Путіна явився Голова конституційного суду РФ Валерій Зорькін, який приніс копію «сенсаційної» мапи Європи, на якій нібито нема України. Проаналізуємо, чи це так. 

661

Рання історія Білгороду, як поселення Київської Русі: думки, навіяні останніми подіями у Бєлгородській області РФ. 

663

Гастрономічне різноманіття м’ясних страв  українців надзвичайно велике. Серед усіх цих страв є одна особлива – ставлення до якої завжди неоднозначне з різноманітних причин.

715
06.06.2023

Василь Стефурак, голова громадської організації «Асоціація вівчарів», вже 10 років займається вівчарством на Коломийщині. Так, у його господарстві в селі Молодятин не лише вівці та барани. Тут розводять ще й кіз, з молока яких виготовляють крафтові сири.  

120
01.06.2023

В умовах війни та стресу харчові звички зазнають зміни. Нерідко — негативних.  

253
27.05.2023

Багато хто вважає, що перед варінням гречку промивати не треба, тому що ця процедура є "необов'язковою".  

462
06.06.2023

Журналістка Фіртки поговорила з отцем УГКЦ Іваном Жуком, чи є якісь вказівки стосовно одягу вірян та чи може священник зробити зауваження з цього приводу.

124
01.06.2023

Церква бачить шлюб як основу для створення сім'ї та продовження роду. Він передбачає народження та виховання дітей в дусі віри, сприяє їхньому духовному та моральному розвитку.  

397
27.05.2023

Священник – посередник і духовний провідник, що відіграє важливу роль у сповіді. Його присутність і служіння сприяють відкриттю, покаянню та духовному відновленню. Втім, нерідко запитання про збереження таємниці сповіді викликає роздуми.

477
23.05.2023

Серед молодих людей нерідко побутує думка, що можна вірити в Бога, проте не ходити до храму.  

620 1
05.06.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

5733
04.06.2023

Відповідаючи на запитання про перспективи вступу України до НАТО, Воллес зазначив, що існують розбіжності щодо шляху Києва до вступу. Міністр сказав, що НАТО, як і ЄС, не має повторювати помилок минулого, надаючи багато обіцянок таким кандидатам, як Україна.

201
31.05.2023

Законопроєкт про виплати військовим, який парламент ухвалив у першому читанні 30 травня, остаточно можуть ухвалити в середині червня.  

370
26.05.2023

Президент Володимир Зеленський, коментуючи продовження "економічного безвізу" з ЄС, заявив, що у процесі просування України у Євросоюз таку лібералізацію потрібно буде зробити постійною.  

458
23.05.2023

Тема з контрнаступом була настільки обговорювана останніми місяцями на всіх рівнях, що в Україні почали побоюватися того, що його результат не виправдає очікувань.   

462