Російсько-українська війна змусила мільйони людей залишити свої домівки у пошуках безпеки.
Чимало з них знайшли прихисток у різних країнах світу, і серед найбільш популярних напрямків для українців є Сполучені Штати Америки.
Про американську культуру, журналістці Фіртки розповіла прикарпатка — 23-річна Тіна Любчик.
"Мені подобається, що вони завжди дуже привітні. В жодній установі у приймальній ви не побачите «кислих» облич. Американці завжди в доброму гуморі та надзвичайно комунікабельні.
Подобається, як вони ставляться до тварин. Я жодного разу за пів року не бачила бездомних собак чи котів. Натомість у парках гуляють сарни, єноти, білки, бурундуки, у водоймах плавають бобри.
Вони не бояться людей, бо не відчувають загрози. В Америці, до речі, за жорстокість до тварин закон строго карає.
Мені дуже хотілось би, щоб так було й в Україні. Я стежу за організацією «Рудий пес» (раніше «Дім Сірка») й мені надзвичайно болить ця тема, часом люди здатні на таку жорстокість до тварин, що в голові не вкладається.
Та й загалом жити в умовах війни їм також дуже страшно. Мої найбільші донати завжди спрямовані туди — для тих, хто не може сам собі допомогти.
Загалом щодо питання американської культури — я не знаю, чи вона взагалі існує як така. Адже США — країна емігрантів, тут величезні діаспори, і кожна з них тут популяризує свою культуру.
Колись я думала, що державна мова Америки — англійська, але ж ні. Тут немає офіційної мови на рівні держави.
Звісно, англійська мова є де-факто основною мовою спілкування в країні і її використовують в урядових установах, освіті, бізнесі та засобах масової інформації. Але все ж вона не має статусу державної", — зауважила Тіна Любчик.
Більше читайте у матеріалі: Мрії, виклики та реальність: досвід прикарпатки, яка емігрувала у Сполучені Штати Америки (ФОТО)
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
Національний музей-садиба Миколи Пирогова: фотоекскурсія унікальним культурним об'єктом (ФОТО)
Канада й Україна: спільна історія та сучасні зв'язки
Готувалася до гіршого: прикарпатка розповіла про адаптацію у Сполучених Штатах Америки