На час канікул: де діти з Івано-Франківської громади зможуть якісно провести дозвілля влітку

В Івано-Франківську презентували літню школу лідерського росту "Я можу", де діти зможуть обрати напрямок дозвілля під час канікул.

Про це розповіла начальниця Служби у справах дітей Ірина Рохман під час брифінгу 27 травня, пише Фіртка.

Як зазначила начальниця служби, школа лідерського росту для дітей та підлітків триватиме впродовж літа, щоденно. Цього року запланували десять напрямків.

"Напрямок екскурсії "Круто бути". Екскурсії на підприємства розкриватимуть перед дітьми унікальний світ виробництва та підприємництва. Вони зможуть познайомитися з технологіями виробництва, спілкуватися з професіоналами та засвоювати цінні уроки про практичні сфери життя.

Або ж уроки вокалу "Нехай пісня наша лине". Вокальні заняття даруватимуть дітям можливість виявити свій талант та розвивати вміння виражати почуття через музику.

Вони стануть справжніми зірками на сцені й з їхнім голосом мелодія радості звучатиме усюди. Коли ми робимо закриття, обов'язково дітки, які ходили на уроки вокалу, презентують свої вміння на сцені, співаючи пісні", — каже Рохман.

Ірина Рохман додала, також, наприклад, є курс "Юний кінолог". Діти люблять спілкуватися з тваринами. Кінологічні заняття допоможуть дітям зрозуміти, як важливо доглядати за тваринами та розвивати співпрацю з ними. Вони стануть справжніми друзями та гармонійно співіснуватимуть у цьому світі.

"У 2023 році найбільшу популярність здобув напрямок "Франківські кухарики". Де юні кулінари розвивали свої таланти, навчалися готувати смачні страви.

Коли дітки готують щось смачне та солодке, ми завжди з цими гостинцями відвідуємо наших військових у госпіталі, проводимо з ними час. 

Напрямок "Основи рисунку". Малювання — це можливість зробити свій внесок в мистецтво, виразити власні почуття та емоції на полотні. Кожен малюнок стає унікальним шедевром дитячого творчого розмаху.

Напрямок "Веселі та спортивні". Спорт допомагає дітям побороти виклики, виробити витривалість та командний дух. Діти опановують різні види спорту, що збагачує їх життя корисними навичками та знайомить зі здоровим способом життя загалом", —  розповідає Ірина Рохман.

Зі слів посадовиці, діти дуже люблять IТ сферу.

"Уроки IT розкриватимуть дітям світ цифрових можливостей. Вони засвоюватимуть основи програмування, розуміння технологій та навички використання комп'ютерів для творчих проєктів. 

Напрямок "Уроки виживання". Діти отримають базові навички поведінки у незвичайних умовах, розвинуть вольові якості, психологічну стійкість, що є важливою умовою виживання.

Курс естетики та здоров'я "Новий Я". Діти зможуть навчитися, доглядати за собою, знайти свій унікальний стиль та власне "Я". У цьому напрямку будемо працювати з психологами, косметологами, педіатрами та дизайнерами", — ділиться Рохман. 

Ірина Рохман наголосила, школа створена для всіх дітей Івано-Франківської міської територіальної громади.

"Діти віком від 6 до 16 років можуть відвідати школу. 

Ціль цієї школи в тому, що не кожна сім'я має можливість дітей влаштувати в табори.

Ми хотіли, аби кожна дитина була залучена. Ми працюємо з різними дітьми територіальної громади.

Для того, щоб якісно використати час, щоб діти побачили щось нове, зуміли щось для себе взяти, вибрати якусь сферу для свого професійного зростання в майбутньому, то ми, власне, започаткували таку школу", — резюмувала Рохман.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

"Можливість перезавантажитися та здобути цікаві знання": в Івано-Франківську працюватимуть літні школи для учнів (ПЕРЕЛІК)

"Бачимо тривожні речі": коли відбудеться Перший дзвоник в закладах освіти Івано-Франківської громади


27.05.2024 4263
Коментарі ()

28.10.2024
Олег Головенський

Коли у своїй перевиборчій компанії Дональд Трамп успішно використав фактор криптовалют (а в США з 336 мільйонів американців, за різними оцінками, ними володіють від 50 до 100 мільйонів — тобто чи не кожна родина), то це значно додало як рейтингу кандидату в президенти, так і цікавості до теми головної криптовалюти – біткоїна, який ще називають «цифровим золотом».  

461
19.10.2024
Микола Сторожовий

600 мільйонів гривень — саме стільки Івано-Франківська громада спрямувала на підтримку захисників у 2024 році. На що насправді спрямували ці 600 мільйонів і яку допомогу можуть отримати військовослужбовці, ветерани та їхні родини в Івано-Франківську?

843
11.10.2024
Вікторія Матіїв

Про роботу поліціянтів під час повномасштабної війни, найчастіші правопорушення, патрулювання із працівниками ТЦК та СП та ситуацію зі зброєю і наркотиками, дізнавалась журналістка Фіртки.

3510 12
07.10.2024
Тетяна Сорока

Про те, як змінилося життя після повномасштабного нападу окупантів у 2022 році, мету встановлення світового рекорду та ставлення до сучасних методів мобілізації, ветеран Степан Савчук поділився з журналісткою Фіртки.

2843
04.10.2024
Микола Сторожовий

Підприємство продали з молотка за рекордні 2,6 мільярда гривень. Але в місті майже одразу ж почались розмови про помилку та зайву цифру у виграшній пропозиції, змову задля анулювання результатів торгів і розчищення землі в центрі Франківська під нову грандіозну забудову.

6999 7
28.09.2024
Вікторія Матіїв

Про свій досвід еміграції у Сполучені Штати Америки журналістці Фіртки розповіла прикарпатка — 23-річна Тіна Любчик.  

3345

«Співвідношення людського знання і незнання в різні епохи залишається тим самим, змінюються лише сфери знання і незнання…»

236

Привиди стали  головними героями книжок та фільмів. Враховуючи, що привидом вважають душу померлої людини, то цікаво дізнатись  християнське бачення цього феномену  і знайти згадки про це у Біблії.

617

Протягом місяця на різноманітних інтернет-ресурсах та соцмережах розкручується тема «гоніння на православних і заборона УПЦ». Почався цей галас відтоді як Верховна Рада ухвалила законопроєкт №8371 про регулювання діяльності релігійних організацій, що мають керівний центр у росії.

1388

Усі ми хочемо бути здоровими та щасливими, але, на жаль, складовою людського життя є хвороби. Хвороби, які роблять людське життя складнішим і менш радісним, з'являються з різних причин.

2530
25.10.2024

Суші — це не просто їжа, це справжня філософія, яка об'єднує смак, естетику та майстерність. З давніх часів японці вважали суші витвором мистецтва, і сьогодні цей кулінарний шедевр завойовує все більше шанувальників по всьому світу.  

199
23.10.2024

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

17244
17.10.2024

Інфляція на споживчому ринку у вересні 2024 року порівняно із серпнем, як на Прикарпатті, так і в Україні становила 1,5%, з початку року — 7,2% та 6,5% відповідно.  

855
26.10.2024

Гелловін відзначають 31 жовтня. Це свято передує Дню всіх святих, який відзначають 1 листопада.  

7938 1
23.10.2024

Після початку повномасштабної війни з росією капеланська служба стала невіддільною частиною Збройних Сил України.  

474
18.10.2024

В Україні набув чинності закон "Про захист конституційного ладу у сфері діяльності релігійних організацій" № 3894-IX, який передбачає припинення діяльності на території України релігійних організацій, пов’язаних з Російською православною церквою.    

875
15.10.2024

Більшість українців — 61% — підтримують ідею, щоб в Україні існувала лише одна Православна церква.  

2260
28.10.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

27573 1
29.10.2024

Поїздка генерального секретаря ООН Антоніу Гутерреша в Казань на зібрання лідерів БРІКС викликала бурхливу критику з боку України та її союзників.  

325
25.10.2024

У Східному регіоні частки тих, хто з цим хоче, і тих, хто не хоче перемовин, статистично значуще не відрізняються від інших регіонів (відповідно 39% і 43%).  

388
22.10.2024

В органах прокуратури може бути в три рази більше осіб з інвалідністю, ніж в середньому серед населення, а серед начальників – 38%.

635
19.10.2024

Очікують на покращення діяльності — 9% мешканців заходу. Про погіршення діяльності сказали 6% мешканців західних регіонів.  

667