На час канікул: де діти з Івано-Франківської громади зможуть якісно провести дозвілля влітку

В Івано-Франківську презентували літню школу лідерського росту "Я можу", де діти зможуть обрати напрямок дозвілля під час канікул.

Про це розповіла начальниця Служби у справах дітей Ірина Рохман під час брифінгу 27 травня, пише Фіртка.

Як зазначила начальниця служби, школа лідерського росту для дітей та підлітків триватиме впродовж літа, щоденно. Цього року запланували десять напрямків.

"Напрямок екскурсії "Круто бути". Екскурсії на підприємства розкриватимуть перед дітьми унікальний світ виробництва та підприємництва. Вони зможуть познайомитися з технологіями виробництва, спілкуватися з професіоналами та засвоювати цінні уроки про практичні сфери життя.

Або ж уроки вокалу "Нехай пісня наша лине". Вокальні заняття даруватимуть дітям можливість виявити свій талант та розвивати вміння виражати почуття через музику.

Вони стануть справжніми зірками на сцені й з їхнім голосом мелодія радості звучатиме усюди. Коли ми робимо закриття, обов'язково дітки, які ходили на уроки вокалу, презентують свої вміння на сцені, співаючи пісні", — каже Рохман.

Ірина Рохман додала, також, наприклад, є курс "Юний кінолог". Діти люблять спілкуватися з тваринами. Кінологічні заняття допоможуть дітям зрозуміти, як важливо доглядати за тваринами та розвивати співпрацю з ними. Вони стануть справжніми друзями та гармонійно співіснуватимуть у цьому світі.

"У 2023 році найбільшу популярність здобув напрямок "Франківські кухарики". Де юні кулінари розвивали свої таланти, навчалися готувати смачні страви.

Коли дітки готують щось смачне та солодке, ми завжди з цими гостинцями відвідуємо наших військових у госпіталі, проводимо з ними час. 

Напрямок "Основи рисунку". Малювання — це можливість зробити свій внесок в мистецтво, виразити власні почуття та емоції на полотні. Кожен малюнок стає унікальним шедевром дитячого творчого розмаху.

Напрямок "Веселі та спортивні". Спорт допомагає дітям побороти виклики, виробити витривалість та командний дух. Діти опановують різні види спорту, що збагачує їх життя корисними навичками та знайомить зі здоровим способом життя загалом", —  розповідає Ірина Рохман.

Зі слів посадовиці, діти дуже люблять IТ сферу.

"Уроки IT розкриватимуть дітям світ цифрових можливостей. Вони засвоюватимуть основи програмування, розуміння технологій та навички використання комп'ютерів для творчих проєктів. 

Напрямок "Уроки виживання". Діти отримають базові навички поведінки у незвичайних умовах, розвинуть вольові якості, психологічну стійкість, що є важливою умовою виживання.

Курс естетики та здоров'я "Новий Я". Діти зможуть навчитися, доглядати за собою, знайти свій унікальний стиль та власне "Я". У цьому напрямку будемо працювати з психологами, косметологами, педіатрами та дизайнерами", — ділиться Рохман. 

Ірина Рохман наголосила, школа створена для всіх дітей Івано-Франківської міської територіальної громади.

"Діти віком від 6 до 16 років можуть відвідати школу. 

Ціль цієї школи в тому, що не кожна сім'я має можливість дітей влаштувати в табори.

Ми хотіли, аби кожна дитина була залучена. Ми працюємо з різними дітьми територіальної громади.

Для того, щоб якісно використати час, щоб діти побачили щось нове, зуміли щось для себе взяти, вибрати якусь сферу для свого професійного зростання в майбутньому, то ми, власне, започаткували таку школу", — резюмувала Рохман.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

"Можливість перезавантажитися та здобути цікаві знання": в Івано-Франківську працюватимуть літні школи для учнів (ПЕРЕЛІК)

"Бачимо тривожні речі": коли відбудеться Перший дзвоник в закладах освіти Івано-Франківської громади


27.05.2024 6264
Коментарі ()

22.07.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура бореться з незаконним захопленням лісів, але корупція гальмує справедливість.  

352
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2934
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

21092
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1987
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1358 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2373

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

716

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2148

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

830

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1417
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

150
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

470
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

1005
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

153
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

774
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

748
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

685
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8222
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

871 2
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

882
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2180 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

830