"Хто, як не ми": на Прикарпатті плетуть маскувальні сітки та збирають допомогу для військових (ФОТОРЕПОРТАЖ)

В селі Княждвір, що на Прикарпатті в ліцеї плетуть маскувальні сітки, а також збирають різного роду допомогу для військових.

Місцеві мешканці, вчителі, випускники та всі небайдужі зібрались в стінах Княждвірського ліцею, аби разом плести маскувальні сітки для наших захисників, передає журналістка Фіртки.

Карлова Діана, мешкає в Княждворі всього лише три роки, розповідає, за цей час не встигла ще знайти багато друзів. Про цю ініціативу дізналась у Фейсбуці, для себе вирішила, що не залишиться осторонь та прийшла, аби допомагати.

"Треба підтримувати наш народ, наше війська чим можемо, бо хто, як не ми. Хоч на передову ми жінки йти не можемо, бо ми доглядаємо за дітьми, але це не означає, що ми повинні стояти осторонь.

Ми хочемо якось підбадьорити наших хлопців, дати зрозуміти, що ми разом з ними, біля них, ми не залишимо їх за жодних обставин самих, а будемо сприяти й допомагати. Сьогодні моє завдання - нарізати стрічки для маскувальної сітки", - розповідає жінка.

Сьогодні в стінах ліцею зібралось понад 15 небайдужих, це і вчителі, і місцеві мешканці та працівники школи. Кожен має своє завдання, яке сумлінно виконує.

Вчителька музики в Княждвірському ліцеї Галина Музичка розповідає, ідея щодо плетіння сіток виникла ще минулого тижня. Досвід у жінки теж є, оскільки раніше разом із волонтерами вже плела такі сітки ще для учасників Майдану. Аби зібрати якомога більшу кількість людей, створила сторінку у фейсбуці в якій закликала охочих долучатися. 

"Я звернулася  до волонтерських служб в місті Коломия і вони вже порадили мені, що робити далі. Створила сторінку в соціальній мережі, яку назвала "Промінь світла", бо це маленький промінчик для солдатів і це найменше, що ми можемо для них зробити.

Люди почали зголошуватись, приносити різні речі та ми почали працювати. Ми лише вчора (27 лютого) почали їх виготовляти, зараз плануємо виготовити п'ять - шість сіток, але працюватимемо й надалі.

Окрім цього, люди також допомагають медикаментами та всім, чим можуть. Я співпрацюю з коломийськими волонтерами, вони мені повідомляють, що необхідно зараз зібрати, я тут кажу людям і ми збираємо", - радіє вчителька музики.

Окрім цього, вчителі та працівники активно готуються приймати в стінах ліцею переселенців.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram та читайте нас у Facebook. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

Дії Зеленського підтримують понад 90% українців

Понад 5 200. У Міноборони розповіли про втрати військ Росії

Зберігати спокій і дотримуватися вказівок: що робити, якщо лунають сирени

Секретар РНБО нагадав українцям рецепт фірмового «коктейлю» для окупантів

Опитування: 70% українців вірять, що Україна зможе відбити напад російських окупантів

«Відбувся справжній злам. Війна стала європейською» — міністр оборони про російське вторгнення

Фотогалерея


Коментарі ()

22.07.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура бореться з незаконним захопленням лісів, але корупція гальмує справедливість.  

476
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

3028
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

21160
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

2024
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1532 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2404

Протягом своєї історії християнство завжди використовувало найсучасніші на той час технології для проповіді Євангелія.  

142

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

773

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2193

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

867
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

206
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

495
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

1036
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

199
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

811
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

784
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

716
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8263
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

951 2
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

911
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2214 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

857