"У нас уже розроблений план сталого кліматичного розвитку. Окрім того, ми є учасниками різних відповідних міжнародних організацій.Напевно, нас і обрали через те, що ми активно працюємо в цьому напрямі", — каже Андрій Найда.
"Ми плануємо перехід на відновлювані джерела електроенергії, утеплення бюджетних закладів, житлових будинків, встановлення вітрогенерації, сонячної, можливо, і водневої генерації.Допомогти зменшити викиди CO₂ може і будівництво електрозаправних станцій, щоб мотивувати якомога більше людей переходити на електричні машини", — зазначає Андрій Найда.
"Якщо одна громада досягне кліматичної нейтральності, а інша продовжуватиме забруднювати повітря — це нічого не допоможе. Тому, коли 12 громад реалізують свої ідеї, ми будемо їздити, обмінюватися досвідом, навчати інші громади, які хочуть долучитися до ініціативи.Буде створений такий загальноукраїнський хаб. Мета проєкту — аби громади стали кліматично нейтральними до 2050 року", — розповідає Андрій Найда.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
За грантові кошти: в Івано-Франківську облаштують парк на Молодіжній та Німецьке озеро
Понад 67 мільйонів гривень: прикарпатські аграрії отримали кошти на розвиток власної справи