Боронив Україну в АТО та знову став у стрій з початком повномасштабної війни: історія прикарпатського бійця Ігоря Перегінця (ФОТО)

Ігор Перегінець — військовослужбовець, солдат 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади.
Історію воїна розповідають на сторінці Дзвиняцької громади, пише Фіртка.
Ігор Перегінець народився 21 серпня 1990 року в мальовничому селі Дзвиняч. З раннього віку проявляв наполегливість у навчанні та активну життєву позицію.
Після закінчення школи вступив до Прикарпатського національного університету, де здобув юридичну освіту.
На момент початку повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року Ігор планував їхати на роботу у Німеччину.
"Але, коли країна опинилася перед загрозою, він прийняв одне з найважливіших рішень у своєму житті — залишити все та стати на захист Батьківщини. Ігор не вагався ані хвилини, бо розумів: робота зачекає, а Україна — ні", — пишуть на сторінці громади.
Військовий брав участь у боях з перших днів війни. Виконував бойові завдання на Київщині, а згодом долучився до важких боїв на Бахмутському, Сіверському, Лиманському та Куп’янському напрямках. Ці регіони стали одними з найгарячіших точок війни, де українські військові чинили героїчний опір ворогу.
Однак, його військовий досвід розпочався ще у 2014 році, коли він брав участь в Антитерористичній операції на сході України, в тому числі в боях під Іловайськом.
За відвагу та безстрашність Ігор Перегінець нагороджений орденом "За мужність" III ступеня та відзнакою за бойову звитягу.
"Одна з найбільших труднощів на війні — втрата побратимів. Важко переживати смерть тих, з ким стояв пліч-о-пліч, ділив їжу, холод і небезпеку.
Життя розділилося на дві частини: одна — це війна, побратими, боротьба за справедливість, а інша — це родина, дружина Анастасія, друзі, з якими хочеться бути частіше, а не лише кілька днів на рік", — ділиться Ігор своїми відчуттями.
Попри війну, Ігор знайшов щастя — він одружився зі своєю коханою Анастасією. У шаленому вирі подій, серед обстрілів і боїв, він знайшов підтримку і любов, яка стала для нього надійним тилом.
"Війна загартувала мене і зробила стійкішим у стресових ситуаціях, — зазначає Ігор. Вона навчила швидко приймати рішення, не втрачати самовладання та знаходити сили навіть у найтемніші моменти".
Ігор Перегінець твердо вірить у перемогу України. Воїн бачить її вільною, сильною та незалежною державою, де люди можуть жити в мирі та безпеці.
Чоловік також висловлює щиру вдячність своїм батькам Богдані Данилівні та Дмитру Івановичу, коханій дружині Анастасії та сестрі Лідії за підтримку, любов та молитви, які він відчував навіть на тисячі кілометрів від рідного дому.
"Ігор Перегінець — це приклад справжнього Героя нашого часу. Його історія є доказом того, що справжні воїни — це не просто солдати, а люди з великим серцем, що готові віддати все заради свободи та майбутнього своєї країни", — підкреслюють у громаді.


Коментарі ()

03.04.2025
Вікторія Косович

Про шлях у війську, адаптацію після повернення зі служби, відкриття власного бізнесу та роботу з товарами для тварин, Роман Турик розповів журналістці Фіртки.

557
01.04.2025

Вже третій рік в Україні та Івано-Франківську зокрема, для релокованих молодих людей та їхніх родин діє простір для взаємодії та розвитку «Шелтер». Фіртка поспілкувалася із представниками німецької благодійної організації, які перебували в Україні з черговим візитом.  

650
29.03.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з Назаром Розлуцьким, істориком, поетом та військовослужбовцем, про добровільне рішення долучитись до війська, історію України, поезію, премію Марка Боєслава та подорожі автостопом.

1362
26.03.2025
Тетяна Дармограй

Як захистити себе в інтернеті, які схеми найчастіше використовують шахраї та як із цим бореться кіберполіція, в інтерв'ю журналістці Фіртки розповів начальник відділу протидії кіберзлочинам в Івано-Франківській області, майор поліції Микола Худолій.

2315 1
25.03.2025
Олег Головенський

Фіртка поспілкувалася з Андрієм Левковичем, кандидатом економічних наук, керівником Івано-Франківської торгово-промислової палати та Почесним Консулом Чеської Республіки в Івано-Франківській та Чернівецькій областях.

1167
15.03.2025
Олег Головенський

Суперпублічний Ілон Маск – це лише вершина «технократичного айсберга», який сьогодні формує революційну політику та стратегію США. ПейПал-мафія, - саме так сьогодні означають команду технократів, яка їх підспудно формує.  

3093

Наші  думки, звичаї, традиції та, зрештою, травми це все наслідки подій минулих років. І здавалося б, звідки взялась оця недовіра  не тільки до священників, але й певне формальне ставлення до ключових таїнств сповіді та причастя, наприклад, в православній церкві?  

915

В ситуації Гіпермодерну цитатне шкільне знання не працює. І те, що відбувається в Америці, є блискучою ілюстрацією цього висновку. Усі ці пласкі визначення типу «праві лібертаріанці», «нові консерватори», «технофa...ти» - це ні про що.

1060

Йтиметься про Православну Церкву України - справжню Українську православну Церкву, адже  УПЦ (в єдності з МП) має стільки «українського» як морська свинка – «морського».

1490

Сімейна групова терапія, різноманітні майстер-класи, психологічна підтримка, гуртки та екскурсії, консультації та профорієнтація, робота з тренерами та різноманітні дитячі гуртки, - це навіть неповний перелік наших активностей.

2087
02.04.2025

У сучасному світі ми часто їмо поспіхом, на ходу або перед екраном телефону, не звертаючи уваги на сам процес. Але їжа — це не просто набір калорій. Це досвід, задоволення та спосіб отримати гармонію.  

344
26.03.2025

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

26410 1
22.03.2025

Багато людей досі уникають купувати ці яскраві плоди, бо не знають, як правильно їх їсти чи яку користь вони дають організму. Насправді екзотичні фрукти — це не тільки красиво і смачно, але й надзвичайно корисно.    

782
30.03.2025

У неділю, 30 березня, у церкві Благовіщення Пречистої Діви Марії в Чукалівці парафія відзначила храмове свято.  

3038
25.03.2025

Щорічно 25 березня відзначають одне з 12 найважливіших християнських свят — Благовіщення Пресвятої Богородиці.  

1285
23.03.2025

Папа Римський Франциск, який понад місяць перебуває в лікарні, має заново "навчитися говорити" після тривалого застосування високопоточної кисневої терапії.  

963
19.03.2025

Великопосні реколекції у Погоні відбудуться 28, 29 та 30 березня 2025 року.

1222
02.04.2025

Оксана Білозір — не просто співачка. Вона є одним з символів української пісенної культури та берегинею української пісні, а її творчість — невід'ємною сторінкою в історії української музики.

3087
31.03.2025

За даними британського видання The Economist, вибори в Україні можуть бути проведені вже влітку цього року, і нинішній президент Володимир Зеленський має намір балотуватися на другий термін.  

441
28.03.2025

Найбільше довіряють Зеленському жителі центральних регіонів — 71% опитаних.  

4315
26.03.2025

Сполучені Штати Америки запропонували Україні нову велику угоду щодо рідкісноземельних металів, яка не включає питання атомних електростанцій.  

1099
24.03.2025

Законопроєкт об'єднує в одному органі — місцевій держадміністрації (МДА) — галузеві, правлінські, виконавчі, координаційні та контрольно-наглядові повноваження. 

1657