Життя дане нам для того, щоб жити, а не існувати

 

 

Найважливіша річ, яка у нас є – це життя . Це те , що ми найбільше хочемо зберегти, але найменше за все бережемо. Більшість людей живе так, ніби у них ще сотні років впереді. Їхнє життя зайняте завтрашнім днем. Люди не живуть, а тільки збираються жити. Ми відкладаємо наші плани на завтра або післязавтра, а то й на інший місяць, рік. Щотижня ми чекаємо вихідних, щомісяця – свята, щороку –літо, але так і не починаємо жити. Чому ?

 

 Можливо, ми сподіваємося, що колись нам випаде краща можливість ? Але чи потрібно так довго чекати, адже влучний момент може ніколи й не настати, а певний період життя уже буде потрачений впусту. Невже так важко почати жити просто зараз і не шукати причин , щоб відкласти це ще на якийсь день.

 

А спопробуйте хоча б місяць казати всьому "так ". Запропонують вам скочити з парашутом – скачіть, поїхати в гори – їдьте, захочеться вам навчитися грати на музичному інструменті або вивчити якусь мову – ідіть і запишіться на курси! Не бійтеся вийти зі своєї зони комфорту , використовуйте можливості, які вам дарує доля, адже потім ви будете більше шкодувати про те , чого не зробили, ніж про те , що зробили.

 

 Спитайте самі себе, чи не надоїла вам одноманітність, чи не хочете ви щось змінити, а якщо відповідь "так ", то виникає інше питання, що ж вам заважає? Можливо, причина полягає в страху. Просто спробуйте не пручатися змінам, які приходять у ваше життя. Замість цього, нехай воно живе через вас. І не хвилюйтеся, що все перевертається вверх дном. Звідки ви знаєте, що життя, до якого ви звикли краще, ніж те, яке настане?

 

Звичайно, у кожного є своя певна ціль і напевно ця стабільність і побудована для того, щоб якнайшвидше її досягти. А коли ви доб'єтесь бажаного, що далі – поставите для себе нову і продовжите в тому ж дусі?

 

Може варто нагадати собі, що мета життя зовсім не в тому, щоб виконати все намічене, а в тому, щоб насолоджуватися кожним кроком, зробленим на своєму шляху. Ми настільки зациклились на певній меті що вже просто не помічаємо нічого довкола себе. Наша проблема в тому, що ми застрягли в буденності й нічого не робимо, щоб щось змінити. Ми любимо критикувати інших, коли вони чинять щось, що виходить за рамки звичного, але не помічаємо того, що наше життя, на відміну від їхнього, наповнене одноманітністю.

 

Знаєте, краще вже бути божевільним для інших, але кожен день буде приносити нову несподіванку , ніж жити за наперед розписаним розкладом, привілегія якого полягає лиш в тому, що ти знаєш яким буде твоє завтра, але чи можна назвати це суттєвою перевагою.

 

Ірина Костенко

Школа журналістики


04.02.2015 Ірина Костенко 16141 0
Коментарі (0)

23.05.2025
Вікторія Косович

Про методи викладання, сучасну школу історії та виклики професії Володимир Половський розповів журналістці Фіртки.

1425 2
21.05.2025
Тетяна Ткаченко

Про долю Центрального ринку, судові процеси, стихійну торгівлю та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з директором КП «Муніципальні Ринки» Мар’яном Слюзаром.

1722 1
19.05.2025
Катерина Гришко

Організаторам найбільшого в історії Івано-Франківщини наркобізнесу, що вражав масштабами та технологіями, винесли вирок. Під час судового процесу, який тривав майже шість років, відкрилися приголомшливі подробиці наймасштабнішого проєкту з марихуаною на Прикарпатті.  

2527
17.05.2025
Лука Головенський

Фіртка поспілкувалася з Володимиром Війтовичем, отцем-адміністратором катедрального храму Української Греко-Католицької Церкви в Мюнхені про церковне життя, хвилі еміграції, історію українства в Мюнхені та ставлення німецького народу та влади до України та українців. 

2336 2
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

7572
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

15288 31

Звичайно знаковою подією у християнській сім`ї є перша сповідь і причастя дитини, але  цю важливу сакральну подію  батьки часто нівелюють, зміщуючи акценти з важливого на другорядне.  

350

Поділ народів на «історичні» та «неісторичні» є ідейним спадком позаминулого століття. Історики кажуть, що методологічно він застарів. Певне, мають рацію. Попри це прихід Трампа продемонстрував, що певні історично «застарілі» та «архаїчні» речі здатні досить бадьоро та свіжо випірнати з минувшини.

1063

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

1134

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1924
20.05.2025

Фіртка ділиться порадами та лайфхаками, які допоможуть зробити раціон більш корисним та збалансованим.

307
14.05.2025

На Івано-Франківщині оприлюднили підсумки збору сільськогосподарських культур у 2024 році.  

686
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

926
19.05.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

3138
14.05.2025

У сучасному світі християнські цінності, зокрема — вчення про чистоту до шлюбу, нерідко стають предметом дискусій. Але християнство залишається послідовним у своїй позиції: дошлюбні статеві стосунки — гріх.

951
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1977
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

1030
17.05.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

35179 1
22.05.2025

Держсекретар США Марко Рубіо відмовився назвати лідера Кремля володимира путіна воєнним злочинцем.  

298
17.05.2025

Президент України Володимир Зеленський говорив з Президентом США Дональдом Трампом разом із Президентом Макроном, Федеральним канцлером Мерцом, прем’єр-міністрами Стармером і Туском.  

512
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

654
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

970