Івано-Франківська облрада дозволила розробляти нафтогазові площі фірмі львівського бізнесмена Козицького

 

 

ТОВ “Західнадрасервіс” хоче отримати спецдозвіл на геологічне вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти, газу й конденсату.

 

Зокрема, фірма «Західнадрасервіс» хоче добувати газ на Гаврилівській площі, пише Фіртка.

 

Таке питання розглянули сьогодні депутати обласної ради на виїзному сесійному засіданні у Калуші.

 

При обговоренні депутат Ольга Галабала зазначила, що до фракції звернувся голова Старобогородчанської ОТГ, який зазначив, що громада просить підтримати надання дозволу цій компанії, адже вона на території уже працює.

 

«Ця компанія платить гроші в бюджет ОТГ і надає кошти на розвиток громади, є підтримка громади», - зазначила депутат.

 

Крім того депутат Василь Попович поцікавився чи є угода щодо співпраці компанії, зокрема про прийняття участі у соціально-економічному розвитку громад, на територіях яких хоче працювати.

 

Як запевнив заступник начальника управління екології та природних ресурсів Андрій Пліхтяк, такі наміри є.

 

Крім того депутат Ольга Галабала запропонувала аби компанія щорічно укладала договори з громадами. Депутати підтримали проект рішення з пропозиціями.

 

Крім того, ця ж фірма хоче користуватися надрами на Мостище-Крехівській площі, що знаходиться в Жидачівському районі Львівської області та в Долинському і Калуському районах Івано-Франківської області.

 

Площа охоплює села Мостище, Кропивник та Сівка Калуська. Голова профільної комісії Андрій Левкович зазначив, щодо особливих умов обласна рада може рекомендувати, а не зобов’язувати фірму співпрацювати.

 

При голосуванні вцілому, з урахуванням пропозиції, 64 депутати проголосували за надання дозволу.

 

Кінцевим бенефіціарним власником “Західнадрасервісу” є львівський бізнесмен Зіновій Козицький, який окрім видобутку нафти і газу займається будівництвом сонячних та вітроелектростанцій на Львівщині. Інші його фірми мають ще сім спецдозволів на користування нафтогазоносними надрами на Львівщині, термін дії усіх закінчується аж у 2035 році.


12.05.2017 1542 2
Коментарі (2)

Панас Мирний 2017.05.12, 19:14
То що друзі, ми як і жителі Арабських еміратів живемо на «чорному золоті», у них багатющі шейхи і у нас свої олігархи. Правда на цьому наша схожість закінчується. Бо арабські багатії вкладають кошти у свою державу і фактично утримують більш ніж достойний рівень життя своїх співгромадян. А наші товстосуми використовують усю силу влади для набивання кишень і ховають мільйони доларів за кордоном у Швейцарії, Панамі та інших так званих офшорах. При цьому саме вони у змові утримують занижений курс гривні (одна з найкрасивіших і захищених грошових знаків у світ) щоб ми робили на них за 130 доларів на місяць і тішились «підвищеннями» та «пакращенями» на 50-100, при т ому що споживчий кошик дорожчає чи не щодня. Які виплати та привілеї отримує від держави звичайний український громадянин знаємо усі. А от тепер про Арабів. Якщо місцевий араб одружується з місцевою арабкою, то такому подружжю держава дарує комфортабельну віл¬лу, 70 тисяч дирхамів (близько 20 тисяч доларів) на організацію весілля, а дитині, що народиться у такої пари, кладе на рахунок в банку 50 тисяч дирхамів (майже 15 тисяч доларів). Щоправда, користатися цими грошима можна після 18 років. Крім того, місцевий араб отримує безоплатну медицину не лише в ОАЕ, а й у будь-якій державі світу. Якщо його не можуть в силу якихось обставин вилікувати в ОАЕ, а потрібну операцію роблять в іншій країні, то держава бере на себе усі витрати на лікування, включаючи переліт, харчування і перебування поруч із хворим до трьох членів сім’ї. Вважають, що родина має бути біля ліжка хворого. В ОАЕ не побачиш оголошень на кшталт: «Фатіма, 5 років, потребує негайної операції у Швейцарії. Потрібна така-то сума грошей. Допоможіть, хто може».Також місцевий араб здобуває безкоштовну освіту. І також у будь-якому виші світу. Хоча далеко йому їхати не треба. Велика кількість навчальних закладів зі світовими іменами, включаючи Кембридж та Оксфорд, мають в Еміратах свої філіали.
Панас Мирний 2017.05.12, 19:16
Також, місцевий араб також отримує так званий нафтовий відсоток та є співзасновником бізнесу з іноземним капіталом. Нагадаю, в країні діє закон, згідно з яким інвестор, який хоче робити бізнес в ОАЕ, зобов’язаний віддати 51 відсоток своєї фірми місцевому арабу. Так от мені цікаво що з тої оборудки пана Львівського бізнесмена Козіцина мають прості мешканці Богородчанського району (окрім окремих депутатів і чиновників лобістів, які уже отримали свій гонорар)?
23.05.2025
Вікторія Косович

Про методи викладання, сучасну школу історії та виклики професії Володимир Половський розповів журналістці Фіртки.

1426 2
21.05.2025
Тетяна Ткаченко

Про долю Центрального ринку, судові процеси, стихійну торгівлю та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з директором КП «Муніципальні Ринки» Мар’яном Слюзаром.

1723 1
19.05.2025
Катерина Гришко

Організаторам найбільшого в історії Івано-Франківщини наркобізнесу, що вражав масштабами та технологіями, винесли вирок. Під час судового процесу, який тривав майже шість років, відкрилися приголомшливі подробиці наймасштабнішого проєкту з марихуаною на Прикарпатті.  

2528
17.05.2025
Лука Головенський

Фіртка поспілкувалася з Володимиром Війтовичем, отцем-адміністратором катедрального храму Української Греко-Католицької Церкви в Мюнхені про церковне життя, хвилі еміграції, історію українства в Мюнхені та ставлення німецького народу та влади до України та українців. 

2337 2
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

7573
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

15289 31

Звичайно знаковою подією у християнській сім`ї є перша сповідь і причастя дитини, але  цю важливу сакральну подію  батьки часто нівелюють, зміщуючи акценти з важливого на другорядне.  

351

Поділ народів на «історичні» та «неісторичні» є ідейним спадком позаминулого століття. Історики кажуть, що методологічно він застарів. Певне, мають рацію. Попри це прихід Трампа продемонстрував, що певні історично «застарілі» та «архаїчні» речі здатні досить бадьоро та свіжо випірнати з минувшини.

1064

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

1135

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1925
20.05.2025

Фіртка ділиться порадами та лайфхаками, які допоможуть зробити раціон більш корисним та збалансованим.

308
14.05.2025

На Івано-Франківщині оприлюднили підсумки збору сільськогосподарських культур у 2024 році.  

687
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

927
19.05.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

3138
14.05.2025

У сучасному світі християнські цінності, зокрема — вчення про чистоту до шлюбу, нерідко стають предметом дискусій. Але християнство залишається послідовним у своїй позиції: дошлюбні статеві стосунки — гріх.

952
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1978
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

1031
17.05.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

35180 1
22.05.2025

Держсекретар США Марко Рубіо відмовився назвати лідера Кремля володимира путіна воєнним злочинцем.  

299
17.05.2025

Президент України Володимир Зеленський говорив з Президентом США Дональдом Трампом разом із Президентом Макроном, Федеральним канцлером Мерцом, прем’єр-міністрами Стармером і Туском.  

513
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

655
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

971