Олег Головенський

СТАТТІ АВТОРА

БАРИГИ І РЕВОЛЮЦІОНЕРИ-2 (Лицарі і політики)

Коли я написав блог «Бариги і революціонери»,  деякі читачі зрозуміли так, що я нібито захоплююся революціонерами-невігласами-пролетарями і зневажаю бариг-бізнесменів.  Насправді мова йшла про речі екзистенційні. Насправді все, що ви ...
1773 10

Криза тілесного-2

"Якщо у вас немає доброго набору зброї для виживання, купіть його негайно. Хай це буде одним із пріорітетів – після запасу продовольства, води, палива, житла. Купіть хоча б середніх розмірів пістолет, військову напівавтоматичну гвинтівку і пістолет або гвинтівку 22-го калібра…"

1737 4

Стратегеми для революціонера

Немає звідки взятися новим мотиваціям. В революціонера бавитися «стрьомно». Революція ж бо – «гра не по правилах». Краще – на вибори. Раптом «осідлаєш» правильну хвилю, яка непереборною силою несподівано для самого себе закине тебе у владні коридори (приклад – весь «свободівський» список в Івано-Франківській міськраді).

1623 11

Срібний човник і золоте веселечко як Інь і Ян

Чоловіче Начало в усіх традиціях є світлим, теплим, сухим, твердим, активним, випромінюючим. Жіноче Начало в філософських метафізичних системах як Сходу, так і Заходу – темне, вогке, холодне, м’яке, пасивне, поглинаюче.

2652 10

БАРИГИ І РЕВОЛЮЦІОНЕРИ

Бариги за формою – це «бухгалтери» за змістом. «Нічого особистого, тільки бізнес», - стало модним говорити в їх середовищі. Хоча цитата ця в абсолюті – революційна. Але бариги не знають, що таке Абсолют. А все, що звучить «красиво» вони пере-пояснють на своє барижне розуміння.

2514 15

Ми таки в МАТРИЦІ!

Якщо ви боїтеся складних текстів, то відмовтеся від читання цієї статті і перегорніть сторінку, включіть черговий сопливий телесеріял, віртуал Шустера, або ще краще щось нудно-дебілкувате в стилі “Дому-2”. Але не читайте це!

2009 8

Криза тілесного

Ще Моня Кант говорив, що шлях до досконалості пролягає через відмову від надмірностей. Але сучасне покоління не читає Канта. Ми і не думали відмовлятися від надмірностей. Тілесний комфорт як і засіб, і сенс «два в одному» формулює: солодко-жирно-смажено-їсти, пити-не-самогонку-а-віскі, жити-в-теплі, їздити-на-лексусах, відпочивати-поза-Україною…

1727 0

Ми випили Сому

Упаковку тайських галюциногенних грибів (за 25 євро), подібних до наших фальшивих підпеньків, я віз з Амстердаму через чотири кордони в Україну.

3904 0