Ми таки в МАТРИЦІ!

Якщо ви боїтеся складних текстів, то відмовтеся від читання цієї статті і перегорніть сторінку, а ще краще – включіть черговий сопливий телесеріял, віртуал Шустера, або щось нудно-дебілкувате в стилі “Дому-2”. Але не читайте це!

 

...Якщо ви залишилися, то будемо вважати вас рафінованим інтелектуалом, здатним осягнути курс фізики за сьомий клас української школи. Тому, без образ, - шкодувати ваших мозкових звивин не будемо...

 

Спостерігач не буває пасивним

 

Батько квантової механіки Макс Планк в 1944 році в певній розгубленості від неймовірної поведінки мікрочастинок матерї, до яких доділилася-доаналізувалася тогочасна фізика, сказав: “Матерія виникає і існує тільки під дією сили, за якою вбачається певний Свідомий Розум, який насправді і є Матрицею всього сущого...”

Вже тоді фізики спостерігали нібито неймовірні для “правовірного матеріаліста” речі. Виявилося, що елементарні частинки (електрони і йому подібні) здатні змінювати свою сутність при наявності спостерігача.

Найпростіший приклад (напрягаємо звивини!): Якщо електрон випустити в напрямку перешкоди, яка має один отвір, то він пролетить цей отвір і зафіксується на екрані саме як ЧАСТИНКА. Якщо ж електрон випустити в напрямку перешкоди з двома близькими один до одного отворами, то він (той самий електрон) опиниться ОДНОЧАСНО в обох отворах, але вже не як частинка, а як фотон, що має хвилеву природу і зафіксується на виході саме у вигляді хвилевої енергії. Запитання яке не на жарт схвилювало фізиків: як може електрон наперед ЗНАТИ про те, скільки отворів є в подальшій перешкоді в другому випадку, щоб змінити свою природу і опинитися в різних місцях одночасно? Електрон, звичайно, знати цього не може. Але це знає СПОСЕРІГАЧ – фізик, що проводить дослід. Отже, зробили висновок незашорені в класику фізики, наші розум, інтелект, візуалізація і очікування, здатні змінювати реальність!

 

Голограма як алегорія

 

Голограма була винайдена в 60-ті роки ХХ століття. Голограма – це тримірне зображення, яке виникає за рахунок інтерференції монохромних лазерних світлових хвиль, відображених від “носія” голограми – пластинки, яка освітлена звичайним світлом, виглядає як набір кіл, плям, цяток різного кольору та інтенсивності. Цікава властивість голограми є в тому, що якщо пластинку поділити, скажімо на четверо, то кожна її частина, підсвічена лазером, видасть те саме повне (а не четверть первинного) тримірне зображення (в наших реальних умовах трохи гіршої якості – розмите і з меншою “різкістю”, в ідеалі ж абсолюьно аналогічне). Подальший поділ – той самий ефект. І, в ідеалі, так до безкінечності – кожна найдрібніша частинка голограми несе інформацію про зображення в цілому. 

Фактично голограма це модель і підтвердження вчення давньоєгипетського Гермеса Тричі Великого щодо того, що кожна найдрібніша частинка Всесвіту несе повну інформацію про Світ в цілому. І кожна частинка Всесвіту, наділена розумом, (включно із Людиною) перманентно "Творить Світ".

 

Виходячи з цього, деякі дослідники зробили висновок, що ми здатні самі творити свою долю, як на індивідуальному, так і на колективному рівнях. З безкінечної кількості можливих варіантів майбутнього ми здатні візуалізувати з міріад потенційних можливостей бажаний сценарій. Усвідомивши це, в світі з’являються організації подібні до так званої Планетарної Комісії – об’єднання мільйонів людей, які вірять, що ми безперевно самі формуємо нашу майбутню фізичну реальність колективними діями та думками. Вони, зокрема, щороку проводять одну годину с 24:00 до 01:00 по Гринвічу 31 грудня в молитві і медитації, що спрямовані на встановлення миру. А Новий Рік насувається...


22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

962
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2390
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2048
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2078
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6316 55
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2372 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

237

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1061

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1043

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1310
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

176
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

527
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1984
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26421
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

480
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10389 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7930
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

473
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

333
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

480
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

555
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1501