Ми таки в МАТРИЦІ!

Якщо ви боїтеся складних текстів, то відмовтеся від читання цієї статті і перегорніть сторінку, а ще краще – включіть черговий сопливий телесеріял, віртуал Шустера, або щось нудно-дебілкувате в стилі “Дому-2”. Але не читайте це!

 

...Якщо ви залишилися, то будемо вважати вас рафінованим інтелектуалом, здатним осягнути курс фізики за сьомий клас української школи. Тому, без образ, - шкодувати ваших мозкових звивин не будемо...

 

Спостерігач не буває пасивним

 

Батько квантової механіки Макс Планк в 1944 році в певній розгубленості від неймовірної поведінки мікрочастинок матерї, до яких доділилася-доаналізувалася тогочасна фізика, сказав: “Матерія виникає і існує тільки під дією сили, за якою вбачається певний Свідомий Розум, який насправді і є Матрицею всього сущого...”

Вже тоді фізики спостерігали нібито неймовірні для “правовірного матеріаліста” речі. Виявилося, що елементарні частинки (електрони і йому подібні) здатні змінювати свою сутність при наявності спостерігача.

Найпростіший приклад (напрягаємо звивини!): Якщо електрон випустити в напрямку перешкоди, яка має один отвір, то він пролетить цей отвір і зафіксується на екрані саме як ЧАСТИНКА. Якщо ж електрон випустити в напрямку перешкоди з двома близькими один до одного отворами, то він (той самий електрон) опиниться ОДНОЧАСНО в обох отворах, але вже не як частинка, а як фотон, що має хвилеву природу і зафіксується на виході саме у вигляді хвилевої енергії. Запитання яке не на жарт схвилювало фізиків: як може електрон наперед ЗНАТИ про те, скільки отворів є в подальшій перешкоді в другому випадку, щоб змінити свою природу і опинитися в різних місцях одночасно? Електрон, звичайно, знати цього не може. Але це знає СПОСЕРІГАЧ – фізик, що проводить дослід. Отже, зробили висновок незашорені в класику фізики, наші розум, інтелект, візуалізація і очікування, здатні змінювати реальність!

 

Голограма як алегорія

 

Голограма була винайдена в 60-ті роки ХХ століття. Голограма – це тримірне зображення, яке виникає за рахунок інтерференції монохромних лазерних світлових хвиль, відображених від “носія” голограми – пластинки, яка освітлена звичайним світлом, виглядає як набір кіл, плям, цяток різного кольору та інтенсивності. Цікава властивість голограми є в тому, що якщо пластинку поділити, скажімо на четверо, то кожна її частина, підсвічена лазером, видасть те саме повне (а не четверть первинного) тримірне зображення (в наших реальних умовах трохи гіршої якості – розмите і з меншою “різкістю”, в ідеалі ж абсолюьно аналогічне). Подальший поділ – той самий ефект. І, в ідеалі, так до безкінечності – кожна найдрібніша частинка голограми несе інформацію про зображення в цілому. 

Фактично голограма це модель і підтвердження вчення давньоєгипетського Гермеса Тричі Великого щодо того, що кожна найдрібніша частинка Всесвіту несе повну інформацію про Світ в цілому. І кожна частинка Всесвіту, наділена розумом, (включно із Людиною) перманентно "Творить Світ".

 

Виходячи з цього, деякі дослідники зробили висновок, що ми здатні самі творити свою долю, як на індивідуальному, так і на колективному рівнях. З безкінечної кількості можливих варіантів майбутнього ми здатні візуалізувати з міріад потенційних можливостей бажаний сценарій. Усвідомивши це, в світі з’являються організації подібні до так званої Планетарної Комісії – об’єднання мільйонів людей, які вірять, що ми безперевно самі формуємо нашу майбутню фізичну реальність колективними діями та думками. Вони, зокрема, щороку проводять одну годину с 24:00 до 01:00 по Гринвічу 31 грудня в молитві і медитації, що спрямовані на встановлення миру. А Новий Рік насувається...


21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

317
16.12.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Різдва Христового, журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

1388
12.12.2024
Діана Струк

Про навчальний процес, наукові досягнення, мобілізацію, обсерваторію на горі Піп Іван та перейменування університету Фіртка поспілкувалася з в. о. ректора Прикарпатського національного університету, професором Ігорем Цепендою.

2522 3
06.12.2024
Вікторія Косович

Станіслав Дейна добровольцем пішов на фронт у 2022 році. Захисник отримав поранення на Запорізькому напрямку та вже понад рік проходить лікування в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

3624
04.12.2024
Олег Головенський

У США, як справжня інформаційна бомба, «вибухнув» Звіт конгресового «Спеціального підкомітету з пандемії коронавірусу». 

2962
02.12.2024
Тетяна Сорока

Про атмосферу у Верховній Раді, творення законів, що змінюють правила гри для бізнесу, для розвитку локальних ініціатив, про майбутні вибори та терміни служби у війську, народний депутат розповів журналістці Фіртки.  

2140

Чому на прапорах європейських країн переважають синій, білий та червоний кольори та які ж вони - кольори китайської Серединної держави.  

608

В період російської агресії  ми згадуємо про свою ідентичність  звертаючись до своїх коренів та традицій. От і на Різдво все частіше можна побачити  в оселях не тільки ялинку, але і дідух – традиційну українську  різдвяну прикрасу.  

460

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

1627

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

1792
19.12.2024

Святкові застілля часто спокушають нас великою кількістю смачних страв, але переїдання може зіпсувати як настрій, так і самопочуття.  

280
16.12.2024

У листопаді цього року приріст споживчих цін до попереднього місяця на 1,4–2,5% зафіксували у всіх регіонах України.  

496
12.12.2024

Сніданок – це основа вашого дня. Саме від першого прийому їжі залежить рівень енергії, концентрація та настрій. Але не кожен сніданок справді працює на вас.  

796
18.12.2024

Митрополит Володимир проголосив два відпустові храми з нагоди Ювілейного 2025 року Божого.  

4975
15.12.2024

Христове Різдво — джерело перемоги над різними страхами. Особливо сьогодні, коли вирує в Україні війна з московитами, лунають часто тривоги та щодня є звістки про загибель українців.  

352
10.12.2024

Кардинал Микола Бичок отримав титул кардинала-пресвітера Святої Софії.

873
07.12.2024

Перша святиня у селі була зведена далекого 1852 року. Споруда згоріла у роки І світової війни. Але попри складні часи прикарпатці взялись на її місці відновлювати храм. І нова церква була зведена 1924 року.  

10120
18.12.2024

У суботу, 21 грудня 2024 року, в приміщенні Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери відбудеться благодійний захід "Традиції Різдва в часі боротьби".  

501
18.12.2024

Президент України зазначив, що в України поки немає сил відвоювати окупований Крим та частину Донбасу, які Росія "фізично" контролює.

255
16.12.2024

В українському інформаційному просторі останніми місяцями з'являються повідомлення про можливі вибори в умовах воєнного стану.  

367
13.12.2024

Литва є одним із найбільших прибічників й адвокатів України на міжнародній арені.

394
11.12.2024

В Україні продовжують цифровізацію послуг для чинних і колишніх військовослужбовців та їхніх рідних.  

715