Золото, "євросовок" та Новий світовий порядок

 

 

Ціна на золото впала до 7-тижневого мінімуму. Це далеко не рядова подія. Дуже висока ступінь стислості "пружини" яку являє собою ринку золота.



В цілому таке відчуття, що йде вкрай серйозне дефляційне "трамбування" - якраз напередодні прийняття безпрецедентних заходів "монетарного проносу" в результаті якого ціна золота (і всього іншого) відлетить кудись дуже сильно вгору. Але це ринкова площина, а є ще й політична: змусити європейців (зокрема, німців, бо всім іншим більше нічого втрачати) відмовитися від свого суверенітету на користь формування "європейського СРСР". Бо власне кажучи, весь фінансовий пресинг і шантаж націлені саме на це.



Варто Європі прийняти відповідні рішення і злитися в єдину державу - і, о диво -.. ЄЦБ запустить друкарські верстати і почне монетизувати навіть суверенні борги (зрозуміло, такі питання "з кондачка не вирішуються" Це процес довгий, і судячи з усього, болісний. Люди занадто розбещені і звикші до добробуту і демократичних свобод. Від усіх цих «шкідливих звичок» населення доведеться відучувати).



Зрозуміло, є ще й побічна мета: втопити Європу так, щоб на її тлі відвернути увагу від реально більш серйозних проблем в епіцентрі фінансової Системи - Америці. Зміцнити становище долара і продовжити його існування. Але враховуючи, що фінансова система в Старому і Новому світі - це (за великим рахунком) дві голови однієї і тієї ж "гідри", - ця мета швидше тактична. Тим більше, що якщо в Європі трапиться реальний «кирдик» з хоча б одним великим банком (а не тільки страхи про нього), то ляжуть не тільки європейські, але й американські банки.



Таким чином, можна сказати, що глобальні "пацани" користуючись своїм адмінресурсом, паралельно роблять і велику політику (створення Європейської держави і продовження життя доларової Системи за рахунок канібалізації Європи), і заодно - великий бізнес. Суть якого, в плані поточних тактичних цілей - максимально знецінити всі активи, викинути з них кого тільки можна, і максимально в них увійти, перед початком етапу рефляціі. 2012-й рік, всупереч очікуванням, може виявитися роком фантастичного зростання на всіх ринках. У всякому разі, після 1-го кварталу.



Паралельно, триває глобальна війна за повний контроль над ресурсами, шляхом ліквідації локальних "диктаторчиків" (чи то гуманітарними бомбардуваннями, чи то кольоровими революціями), які є тимчасовими прикрими перешкодами в цьому процесі. (Самосуд над Каддафі був по суті акцією залякування і одночасно сигналом для решти "неслухняних"). На найближчому порядку денному - зміна політичних режимів на більш "ручні" в Сирії, Ірані, і Росії - і схоже, що по всіх цих таргетах поставлена ​​мета вирішити всі ці питання до весни. І розчленування цих країн (принаймні, Ірану і Росії точно) на кілька зон, з передачею основних ресурсодобувних районів під прямий адміністративний протекторат своїх "пацанських" сімейних видобувних транснаціональних концернів (Шеврон, Шелл, БіПі, Де Бірс, БіЕйчПі, Баррік, ну і, далі за списком).



Це більш довгострокове завдання, мабуть, завершиться в перспективі 10-15 років створенням глобальної держави і централізацією влади вже в явному вигляді. А також ліквідацією всіх окремих націй, як таких. (Так-так, все те, про що співав Джон Леннон у пісні Imagine -. Абсолютно на порядку денному, а не тільки плід його хворої фантазії). І сильним скороченням чисельності "зайвого" населення, протягом цієї кризи і планованих "геополітичних катаклізмів". Єдина глобальна валюта, гадаю, буде створена і стане функціональною значно раніше - в найближчі років 5-7.



Втім, повернемося до золота і «в поточний момент». Продовження "бенкету" далі вниз прямо зараз малоймовірне, і до Католицького Різдва буде, скоріше за все, буде даний певний перепочинок. Зрештою, азіатам треба звикнути до цих рівнів, і перестати на них так багато купувати, а "пацани" (точніше, їхні менеджери) - теж люди, а не роботи, їм теж треба дати відпочити. А ось після нового року «Мудіз» вже підготувався знизити рейтинги країн Європи. А Італії десь з середини січня доведеться розміщувати феєричний обсяг свіжих бондів. Чим це обернеться на золоті? Швидше за все, ще однією (і думаю, на цей раз - фінальною) хвилею ліквідацій.



Джерело: odnako.org


14.12.2011 Михайло Хазін 1117 0
Коментарі (0)

16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

2484
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

1579 2
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

3659
07.04.2025
Олег Головенський

З аналізу декларацій народних депутатів з Івано-Франківщини сьогодні Фіртка розпочинає цикл матеріалів про декларації депутатів, політиків, службовців, силовиків та суддів Прикарпаття.  

5430
03.04.2025
Вікторія Косович

Про шлях у війську, адаптацію після повернення зі служби, відкриття власного бізнесу та роботу з товарами для тварин, Роман Турик розповів журналістці Фіртки.

1680
01.04.2025

Вже третій рік в Україні та Івано-Франківську зокрема, для релокованих молодих людей та їхніх родин діє простір для взаємодії та розвитку «Шелтер». Фіртка поспілкувалася із представниками німецької благодійної організації, які перебували в Україні з черговим візитом.  

2080

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

169

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

192

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

400

Гостинність українців загальновідома. Особливо це відчувається на заході країни під час релігійних свят. Різноманіття традицій святкувань тісно переплітається із застіллям. Тому, до важливих релігійних свят готуються завчасно і ретельно.  

884
16.04.2025

Від початку року ціни зросли на 3,4%. Для порівняння, по Україні в цілому інфляція у березні становила 1,5%, а з початку року — 3,5% (без урахування тимчасово окупованих територій та зон бойових дій).  

477
11.04.2025

Здоров’я кишківника є надзвичайно важливим для загального самопочуття. Правильна робота травної системи впливає не лише на обмін речовин, але й на імунітет, настрій і навіть стан шкіри.  

773
09.04.2025

Традиційно продаватимуть харчі — молочні вироби, м'ясні вироби, жива риба, курячі яйця, хлібобулочні вироби.

2470 1
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

507
13.04.2025

Квітна неділя — останній день перед Страсним тижнем. Щороку навесні християни святкують особливий день — Вербну неділю.  

871
10.04.2025

Прикарпатців запрошують на нічні чування з 12 на 13 квітня в Погінський монастир.  

4920
07.04.2025

Папа Римський Франциск у неділю, 6 квітня, вперше з'явився на публіці після того, як два тижні тому був виписаний з лікарні після лікування від двосторонньої пневмонії.  

738
16.04.2025

Це перша в історії країни експозиція, де на кожній писанці зображено герб одного з історичних регіонів України — від кожної області до великого державного герба.  

656
16.04.2025

Президент США Дональд Трамп відмовився передати Україні системи Patriot, навіть попри пропозицію придбати зброю за 50 мільярдів доларів.    

587
13.04.2025

Президент США Дональд Трамп продовжив дію санкцій, які Байден запровадив проти РФ з 2021 року.

403
10.04.2025

Президент США Дональд Трамп пригрозив компанії Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) податком у 100%, якщо вона не створить виробництво на території США.  

729
05.04.2025

Президент США Дональд Трамп вважає помилкою введення Китаєм дзеркальних 34-відсоткових мит на весь імпорт зі Сполучених Штатів Америки з 10 квітня.  

888 2