Золото, "євросовок" та Новий світовий порядок

 

 

Ціна на золото впала до 7-тижневого мінімуму. Це далеко не рядова подія. Дуже висока ступінь стислості "пружини" яку являє собою ринку золота.



В цілому таке відчуття, що йде вкрай серйозне дефляційне "трамбування" - якраз напередодні прийняття безпрецедентних заходів "монетарного проносу" в результаті якого ціна золота (і всього іншого) відлетить кудись дуже сильно вгору. Але це ринкова площина, а є ще й політична: змусити європейців (зокрема, німців, бо всім іншим більше нічого втрачати) відмовитися від свого суверенітету на користь формування "європейського СРСР". Бо власне кажучи, весь фінансовий пресинг і шантаж націлені саме на це.



Варто Європі прийняти відповідні рішення і злитися в єдину державу - і, о диво -.. ЄЦБ запустить друкарські верстати і почне монетизувати навіть суверенні борги (зрозуміло, такі питання "з кондачка не вирішуються" Це процес довгий, і судячи з усього, болісний. Люди занадто розбещені і звикші до добробуту і демократичних свобод. Від усіх цих «шкідливих звичок» населення доведеться відучувати).



Зрозуміло, є ще й побічна мета: втопити Європу так, щоб на її тлі відвернути увагу від реально більш серйозних проблем в епіцентрі фінансової Системи - Америці. Зміцнити становище долара і продовжити його існування. Але враховуючи, що фінансова система в Старому і Новому світі - це (за великим рахунком) дві голови однієї і тієї ж "гідри", - ця мета швидше тактична. Тим більше, що якщо в Європі трапиться реальний «кирдик» з хоча б одним великим банком (а не тільки страхи про нього), то ляжуть не тільки європейські, але й американські банки.



Таким чином, можна сказати, що глобальні "пацани" користуючись своїм адмінресурсом, паралельно роблять і велику політику (створення Європейської держави і продовження життя доларової Системи за рахунок канібалізації Європи), і заодно - великий бізнес. Суть якого, в плані поточних тактичних цілей - максимально знецінити всі активи, викинути з них кого тільки можна, і максимально в них увійти, перед початком етапу рефляціі. 2012-й рік, всупереч очікуванням, може виявитися роком фантастичного зростання на всіх ринках. У всякому разі, після 1-го кварталу.



Паралельно, триває глобальна війна за повний контроль над ресурсами, шляхом ліквідації локальних "диктаторчиків" (чи то гуманітарними бомбардуваннями, чи то кольоровими революціями), які є тимчасовими прикрими перешкодами в цьому процесі. (Самосуд над Каддафі був по суті акцією залякування і одночасно сигналом для решти "неслухняних"). На найближчому порядку денному - зміна політичних режимів на більш "ручні" в Сирії, Ірані, і Росії - і схоже, що по всіх цих таргетах поставлена ​​мета вирішити всі ці питання до весни. І розчленування цих країн (принаймні, Ірану і Росії точно) на кілька зон, з передачею основних ресурсодобувних районів під прямий адміністративний протекторат своїх "пацанських" сімейних видобувних транснаціональних концернів (Шеврон, Шелл, БіПі, Де Бірс, БіЕйчПі, Баррік, ну і, далі за списком).



Це більш довгострокове завдання, мабуть, завершиться в перспективі 10-15 років створенням глобальної держави і централізацією влади вже в явному вигляді. А також ліквідацією всіх окремих націй, як таких. (Так-так, все те, про що співав Джон Леннон у пісні Imagine -. Абсолютно на порядку денному, а не тільки плід його хворої фантазії). І сильним скороченням чисельності "зайвого" населення, протягом цієї кризи і планованих "геополітичних катаклізмів". Єдина глобальна валюта, гадаю, буде створена і стане функціональною значно раніше - в найближчі років 5-7.



Втім, повернемося до золота і «в поточний момент». Продовження "бенкету" далі вниз прямо зараз малоймовірне, і до Католицького Різдва буде, скоріше за все, буде даний певний перепочинок. Зрештою, азіатам треба звикнути до цих рівнів, і перестати на них так багато купувати, а "пацани" (точніше, їхні менеджери) - теж люди, а не роботи, їм теж треба дати відпочити. А ось після нового року «Мудіз» вже підготувався знизити рейтинги країн Європи. А Італії десь з середини січня доведеться розміщувати феєричний обсяг свіжих бондів. Чим це обернеться на золоті? Швидше за все, ще однією (і думаю, на цей раз - фінальною) хвилею ліквідацій.



Джерело: odnako.org


14.12.2011 Михайло Хазін 1044 0
Коментарі (0)

28.10.2024
Олег Головенський

Коли у своїй перевиборчій компанії Дональд Трамп успішно використав фактор криптовалют (а в США з 336 мільйонів американців, за різними оцінками, ними володіють від 50 до 100 мільйонів — тобто чи не кожна родина), то це значно додало як рейтингу кандидату в президенти, так і цікавості до теми головної криптовалюти – біткоїна, який ще називають «цифровим золотом».  

461
19.10.2024
Микола Сторожовий

600 мільйонів гривень — саме стільки Івано-Франківська громада спрямувала на підтримку захисників у 2024 році. На що насправді спрямували ці 600 мільйонів і яку допомогу можуть отримати військовослужбовці, ветерани та їхні родини в Івано-Франківську?

843
11.10.2024
Вікторія Матіїв

Про роботу поліціянтів під час повномасштабної війни, найчастіші правопорушення, патрулювання із працівниками ТЦК та СП та ситуацію зі зброєю і наркотиками, дізнавалась журналістка Фіртки.

3510 12
07.10.2024
Тетяна Сорока

Про те, як змінилося життя після повномасштабного нападу окупантів у 2022 році, мету встановлення світового рекорду та ставлення до сучасних методів мобілізації, ветеран Степан Савчук поділився з журналісткою Фіртки.

2842
04.10.2024
Микола Сторожовий

Підприємство продали з молотка за рекордні 2,6 мільярда гривень. Але в місті майже одразу ж почались розмови про помилку та зайву цифру у виграшній пропозиції, змову задля анулювання результатів торгів і розчищення землі в центрі Франківська під нову грандіозну забудову.

6999 7
28.09.2024
Вікторія Матіїв

Про свій досвід еміграції у Сполучені Штати Америки журналістці Фіртки розповіла прикарпатка — 23-річна Тіна Любчик.  

3344

«Співвідношення людського знання і незнання в різні епохи залишається тим самим, змінюються лише сфери знання і незнання…»

235

Привиди стали  головними героями книжок та фільмів. Враховуючи, що привидом вважають душу померлої людини, то цікаво дізнатись  християнське бачення цього феномену  і знайти згадки про це у Біблії.

617

Протягом місяця на різноманітних інтернет-ресурсах та соцмережах розкручується тема «гоніння на православних і заборона УПЦ». Почався цей галас відтоді як Верховна Рада ухвалила законопроєкт №8371 про регулювання діяльності релігійних організацій, що мають керівний центр у росії.

1388

Усі ми хочемо бути здоровими та щасливими, але, на жаль, складовою людського життя є хвороби. Хвороби, які роблять людське життя складнішим і менш радісним, з'являються з різних причин.

2530
25.10.2024

Суші — це не просто їжа, це справжня філософія, яка об'єднує смак, естетику та майстерність. З давніх часів японці вважали суші витвором мистецтва, і сьогодні цей кулінарний шедевр завойовує все більше шанувальників по всьому світу.  

199
23.10.2024

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

17244
17.10.2024

Інфляція на споживчому ринку у вересні 2024 року порівняно із серпнем, як на Прикарпатті, так і в Україні становила 1,5%, з початку року — 7,2% та 6,5% відповідно.  

855
26.10.2024

Гелловін відзначають 31 жовтня. Це свято передує Дню всіх святих, який відзначають 1 листопада.  

7938 1
23.10.2024

Після початку повномасштабної війни з росією капеланська служба стала невіддільною частиною Збройних Сил України.  

474
18.10.2024

В Україні набув чинності закон "Про захист конституційного ладу у сфері діяльності релігійних організацій" № 3894-IX, який передбачає припинення діяльності на території України релігійних організацій, пов’язаних з Російською православною церквою.    

875
15.10.2024

Більшість українців — 61% — підтримують ідею, щоб в Україні існувала лише одна Православна церква.  

2260
28.10.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

27573 1
29.10.2024

Поїздка генерального секретаря ООН Антоніу Гутерреша в Казань на зібрання лідерів БРІКС викликала бурхливу критику з боку України та її союзників.  

325
25.10.2024

У Східному регіоні частки тих, хто з цим хоче, і тих, хто не хоче перемовин, статистично значуще не відрізняються від інших регіонів (відповідно 39% і 43%).  

388
22.10.2024

В органах прокуратури може бути в три рази більше осіб з інвалідністю, ніж в середньому серед населення, а серед начальників – 38%.

635
19.10.2024

Очікують на покращення діяльності — 9% мешканців заходу. Про погіршення діяльності сказали 6% мешканців західних регіонів.  

667