Знецінення жанрів

 

 

Можна достатньо довго та аргументовано вести розвінчування усілякого потрібного-актуального-прогресивного та геніального. Однак всеодно все в певній мірі зводиться до мотивів та першостимуляторів, зокрема рівнів й підрівнів, яко самоі фізіологіі. Всеодно вектор спрямує все до фізіологічних якостей, зокрема води, клітковини та токів окремих органів. Визнаю, що банально; однак все взаємопов'язане певною мірою й непов'язане одночасно, навіть апріорі демонстративно окремлене в окремі субстанційні ніші.

 

На квантовому рівні головними аспектами Ідентифікаціі є:

по-перше, відвертість із самим собою/програми оновлень й моделі корінних модусів/,

по-друге, обережність із Словами, слова формують дійсність й мають кореляти із Таємними царинами несвідомого та незнаного не-свідомого (слова мають певну генетичну пам'ять, так би мовити апостеріорну, хоча, якщо оглянути в загальному: пам'ять є усюди, у шкірі, суглобах, звукових сполуках- це шумна вібраційна матриця та Протяжна Матеріальна матриця, яка всеодно зводить картину до молекулярно-атомарного перцепціонування із задіюванням безлічі інших факторів).

 

Суто науковий корелят із поєднанням математики, як і самоі Біологіі Води та вітру, як ущільненняПолоьових Структур минулого та теперішнього всеодно подеколи підпадає під інваріантність Каузального Подиху. Якщо враховувати два попередніх корелята -тоді в певний просторово-часовий момент можна уникнути Каузального непередбачуваного чи бодай фатумного. Усім владарює Каузальна Матриця Періодичності із невеликим варіантом випадковостей.

 

Саме Ущільнення є просто усвідомленням важливості Втаємничення: не обов'язково про щось-десь говорити-проговорювати , ще й вголос й з неабияким хистом. Ущільнення є Прощенням як наслідком Терпіння. Це єдине, що мені подобається в християнських доктринах, хоча сам світоч Терміння був головним ще до появи християнства в східних практиках та Індіі.

Терпіння є найкращим ліком та вакциною в Часи Змін та Леже-цінування та знецінення, про це постійно говорять , як про Прокляття й найчастіше - японці. Діти , котрі зростатимуть в Часи Змін, це приречені діти. А ми, котрі є глядачами Театрів софт-реформ та софт-інквізицій: ми є Опосередкованим Ім-матеріалом. Про це щодня говорять й пишуть, одні воюють - інші танцюють та тішать себе застільними фото, одні помирають за Рідну Землю, інші постять "європейську" дорожню розмітку, ще одні марять Добротою, а хтось на тих засадах витанцьовує смертельну румбу. А ще непрофесіоналізм й безжанровість, безликисть спотворених ідеалів. Будьте правдивими.

Матричне полотно скручується й всі підпадають синусоідально в Моменти сакралізаціі чи Профанізму- головне пити Воду: зокрема дві склянки теплоі з самого ранку. Можна з медом. Тоді до вас завітає Матриця Оновлень та терпіння.


Віра є наслідком, ніколи самоціллю; хоча ми призвичаілися Увіруванням нівелювати будь-яке непорозуміння, навіть буденно-побутове, все ж таки пріорітети й моменти селекцій вагомостей є теж наслідками Окремих Етапів життя. Але етапи каузальні й непрогнозовані й втаємничені. Помирати треба з друзями. Запам'ятайте. Все потрібне у витоках є наслідком непрогнозрваного Не-свідомого. Зокрема, Пастер зробив головне відкриття після двох інсультів, потім вчені розкроіми черепнину й побачили мозок суцільно залитий кров'ю. Отже, все і просто і непросто.


А згадаймо славнозвісного автора "Конана", який помер в віці 30 років внаслідок смерті своєі матері: сильно іі любив. Прогнозована Каузальність чи фатальна. І наскільки треба бути правдивим із собою. Все комплексно і несистемно одночасно. Ще пригадаймо міфічність будь-якого віднайдення: результат всюди однаковий, можна усіляко та усебічно прописати туди Господню длань, але чи варто. Варто чи ні, жити чи просто розчинитись на квантовому рівні. Частково й періодично ми є храмом й до нас всеодно хтось-колись завітає: нонсенс, ніхто не завітає без попередніх передумов. Попередні перед-умови є варіантом Моделювання із можливістю поєднанням із Програмністю самого буття. Я знаю свій день сьогодні й завтра - тоді я Ботвіннік буття й є сам Богом. Про це говорять всі нейропсихологи , однак мало хто хоче слухати й розуміти практики. Програма та віруси. Поєднання Програми та Моделі й моделі та програми. Псіхо людське. Відокремленне від соціалізованого блуду й адаптацій. 


В що ж тоді потрібно вірити в часи зневірення й знежанрування. Й знецінення. Вірити в Фізіологію. Полюбити себе врешті, не показово, а глибинно, глибинно-клітинно, як варіант. Тікати від себе не є дієвим, адже відсебе не втечеш, ні через мандри, ні через блудіння горами чи лісом. Можливо , втекти від себе через музику й строгу аскезу. Й терпіння. Модуси Програмного Моделювання (МПМ-імхо). Які є модуси, територіальні, міжлюдські, родинні та системні. Це можна довго й детально розписувати, але в цьому жодноі не існує цікавості, чи цікавинки, як полюбляє казати один із наших"вічних" музейних директорів, зараз він здебільшого розуміє, що буває і музейна смерть...


Отже, чому ми врешті не можемо віднайти логос задоволення, бо ми є жертвами технократичного-утопічного-капіталістичного- сітьового-автоматичного кіберхаусу. Як варіант. Відкинемо лірику, бо лірика є ліком від депресій, відкинемо наративність, бо то є прямий корелят несвідомих структур, відкинемо кохання та любов , бо то є простою "грою символів та знаків", відкинемо статус, імідж й усяляку приреченість й запитаємо себе : " невжеми маємо далі жити в тому спільнотному хаосі із політичним збоченням??". Й зрадою. Про це окремо . За цей рік ми всі зрозуміли, що є все ж таки люди ,котрі були по-справжньому щирі із самим собою, котрі пролили кров. На війні. Ще Хемінгвей казав, що люди , котрі відчули силу війни й від полювання на людей із формою та зброєю - більше без того жити просто не зможуть. Чуєте, не зможуть. Неприречена приреченість. Як тоді усвідомити присутність Війни й смерті й уживання танців й привселюдного селфі із поіданням якогось там нового екперименту кока?????


Можливо це нова рецептура, самозбереження через втаємничення, але все ж таки в чому тоді проявляється та Зміна Історична чи знову Банкіри грають у софт-реформаторську візію й хочуть в океані свого блуду потопити наш Човен. Виродки. Мені особисто хочеттся в цій ситуаціі, щоби ми залишили всі наші метапсихічні й тропні забавки й врешті запитали самих себе: ЧОГО МИ НАСПРАВДІ ХОЧЕМО?


Бо далі буде далі, а там де далі- там тумани й сонце. Чи все ж таки історичний фатум зіграв свій останній акорд?
Чи дограє.
Дограє безжанрово.

 


09.02.2016 Роман Бончук 1830 0
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1259
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2553
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2127
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2183
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6581 57
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2468 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

359

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1170

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1299

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1425
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

295
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

147
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

598
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

58
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26528
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

564
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10478 1
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

51
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

63
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

419
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

567
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

634