Знання англійської відкриває світ: у Helen Doron розповіли, як навчити дитину іноземної мови

У сучасному світі знання іноземної мови – це вже далеко не привілей, а необхідність. Хочеш спілкуватися з іноземцями, вільно подорожувати, знайти бізнес-партнерів чи просто розвиватися – мусиш знати мову: чи то англійську, чи то німецьку, чи то французьку. Без цих знань сьогодні нікуди.

В Івано-Франківську з кожним роком стає все більше центрів, клубів, шкіл, де діти можуть вчити та удосконалювати свої знання з англійської мови.

У 2017 році у нашому місті відкрився Навчальний центр відомої світової мережі англійських клубів "Helen Doron".

Навчальні центри Helen Doron – це світовий лідер у галузі викладання англійської мови як другої рідної. Вже понад 30 років школи навчають дітей з 3 місяців і до 19 років. Понад 3 мільйони дітей у 37 країнах світу розмовляють англійською завдяки методиці Helen Doron.  В Україні працює понад 70 навчальних центрів у 29 містах. Серед них і Івано-Франківськ. Нині центр у нашому місті є одним із найбільших в Україні.

За словами засновниці та керівниці закладу Тетяни Гуцул, методика викладання Helen Doron є унікальною, адже базується на освоєнні мови, як другої рідної.

«Британський лінгвіст та викладач Хелен Дорон докорінно змінила викладання англійської мови для дітей. У зовсім ранньому віці дитина може освоїти будь-яку кількість мов, якщо вона чує їх регулярно та систематично. Дослідження показали, що за таких умов граматика буде сприйматися набагато краще у більш дорослому віці», - говорить Тетяна Гуцул.

Наш мозок має природну готовність сприймати мови до 7 років, тому діти та підлітки отримують ряд переваг, вивчаючи англійську мову за методикою Хелен Дорон.

«Англійська Helen Doron допомагає нашим учням максимально розкрити свій потенціал за допомогою систематизованих програм – понад 15 курсів,  інноваційних підходів, автентичних навчальних матеріалів та відданих своїй справі педагогів. Гарантованою є безперервність процесу навчання та відповідність  програми етапам розвитку дитини. Ми створюємо англомовне середовище, використовуючи систему занурення в мову за допомогою on-line ресурсів», - говорять викладачі школи.

Цікаво, що починати навчання у школі можна практично з народження. І це не жарти. Дитині виповнюється 3 місяці і з нею можна приходити на заняття у школу.

Для малюків є розроблений «Baby best start» - початковий курс англійської мови. За допомогою розвиваючих вправ, дитячої мови жестів, пісень та віршів малюки та їхні батьки вчаться разом. Ця навчальна програма дає можливість ще більше укріпити зв'язок між дитиною та батьками, а також сприяє емоційному, психічному  та фізичному розвитку дитини.

«Наша наймолодша учениця, Соломійка, їй було 5 місяців, коли вона прийшла до нас, зараз їй 2,5 роки і англійська для неї є другою рідною мовою»,- відзначає Тетяна Гуцул.

Для діток з 3 до 5 років при школі працює повністю англомовний садок неповного дня. Тут з дітками працює викладач Михайло, який має досвід понад 3 роки в англомовному садочку в Китаї, а також Юлія, яка чудово ладнає з дітками і є королевою крафту.

Це прекрасна нагода щодня по чотири години в день чути та спілкуватись англійською мовою під час ранкової йоги, заняття, перекусу чи прогулянки. Усе у формі гри, що легко засвоюється дітками. Батьки кажуть, що після такого садочка, дитина приходить додому і грається на англійській.

Та Helen Doron це не тільки малюки та діти. Це також і програми для старших дітей. Всі курси від Англійська Helen Doron для підлітків відповідають Загальноєвропейським міжнародним стандартам освіти та готують до здачі міжнародного Кембриджського тестування, що визначає загальний рівень володіння мовою.

«В червні наші студенти здавали офіційні Кембриджські тести і отримали насправді високі результати, що свідчить, що методика працює», - наголошують у школі.

Втім, у школі намагаються не лише вчити дітей, а створюють таке середовище, куди б вони хотіли приходити. Школа – це одна дружна сім'я, багато дітей, які познайомились тут, стали хорошими друзями, так само батьки знайшли підтримку і коло спілкування.

«Це не просто місце, куди приходиш два рази на тиждень після школи. Це стиль життя, відношення до інших дітей, це простір, де старші діти, поки чекають на своє заняття,  допомагають молодшим, а ті, в свою чергу тягнуться  і наслідують їх», - відзначають у закладі.

Популярними та цікавими є тематичні вечірки, де гостям розказують про традиційні свята англомовних країн.

Це і ірландська вечірка до дня Святого Патрика, і Хеллоуін, і американське різдво з Санта Клаусом, і мафія-паті з детективним розслідуванням.  Також у школі постійно відбуваються майстер-класи до Indian summer, Дня св.Валентина, виготовляють різдвяні віночки та подарунки до Дня матері. Щоп’ятниці організовують Cinema Club чи Speaking Club with native speaker.

Також працює книжкова крамничка видавництва «Старого лева» та британського видавництва «Lady bag».

Минулого року в рамках кампанії освітньої групи Хелен Дорон Young heroes проводили ряд заходів спрямованих на популяризацію читання серед дітей та підлітків: donation books.

«Ми організовували піжамну вечірку «Ніч в бібліотеці» – хотіли показати, що бібліотека може бути привабливим і цікавим місцем для школярів», - додає Тетяна Гуцул.

Але Хелен Дорон – це не тільки Івано-Франківськ, це ще пів світу. У травні 2019 р. учні школи  Хелен Дорон їздили у місто Дебрецен (Угорщина). Там у дітей були спільні уроки англійської, знайомство з містом та однолітками, pizza-party. Таким чином вчителі показали учням, що зі знанням англійської мови для них відкритий весь світ.

Вчіть англійську мову і будьте громадянами світу!

Марія Лутчин


05.11.2019 Марія Лутчин 6940
Коментарі ()

29.11.2024
Олег Головенський

Під час своєї передвиборчої компанії Дональд Трамп запевнив, що якщо він виграє вибори, то за його президентства впровадження CBDC в США буде заблоковане. Що таке ці CBDC? Це — Central Bank Digital Currency (цифрові валюти центральних банків).

603
27.11.2024
Микола Сторожовий

В Івано-Франківську з кінця жовтня 2024 року офіційно розпочали роботу мовні волонтери-інспектори, діяльність яких спрямована на контроль за дотриманням мовного законодавства та популяризацію української мови. Фіртка поцікавилася, з якими порушеннями найчастіше стикаються мовні волонтери?

1155
26.11.2024
Тетяна Сорока

Про ПТСР, його наслідки та лікування журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Івано-Франківського національного медичного університету, доктор медичних наук Михайло Пустовойт.

2468
22.11.2024
Тетяна Дармограй

​Про те, як живе Івано-Франківськ в умовах повномасштабного російського вторгнення в Україну та як місцева влада реагує на виклики, пов’язані із війною, журналістка Фіртки поспілкувалась з міським головою Русланом Марцінківим.

1334
19.11.2024
Вікторія Матіїв

Як змінився рівень дитячої злочинності, булінг, випадки сексуального насильства та самогубств, розшуки дітей, збільшення кількості злочинів, пов'язаних з наркотиками та поради для батьків, журналістка Фіртки поспілкувалася з начальницею відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Аллою Бойчук.

1962 9
02.11.2024
Тетяна Дармограй

Про службу в АТО/ООС, перший день повномасштабного нападу, найважчий бій, одруження під час війни та що зробить першим після перемоги України, Артем Ткаченко розповів в інтерв’ю журналістці Фіртки.

2910

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

656

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

739

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

1650

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

1631
28.11.2024

Багато хто, бажаючи схуднути чи поліпшити здоров'я, звертається до модних дієт. Але правда в тому, що більшість дієт не дають тривалого результату і навіть можуть нашкодити організму.  

323
25.11.2024

Радісна новина для всіх поціновувачів азіатської кухні! Roll Club – відома мережа ресторанів суші з багаторічним досвідом роботи в Україні – тепер і в Івано-Франківську!

439
20.11.2024

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

18357
30.11.2024

Захист Батьківщини випливає із четвертої Божої Заповіді, яка трактується: "Шануй батька і матір". А Батьківщина — це наша друга матір, тому добрі діти, звичайно, свою маму захищатимуть.  

7464
25.11.2024

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

3647
21.11.2024

Вхід у храм Пресвятої Богородиці належить до дванадцяти найбільших свят церковного літургійного року, тож це означає, що треба відвідати в церкві богослужіння. 

1033
18.11.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

10771
26.11.2024

Оцінюватимуть фіналістів члени міжнародного журі з п'яти європейських країн.

274
29.11.2024

Цей закон набуде чинності з 1 грудня.

268
28.11.2024

2024 рік — це рік, коли у громад забрали військовий податок на доходи, військове ПДФО.

465
24.11.2024

Керівництво Франції вважає, що українське військо може завдавати ударів французькими ракетами великої дальності лише в цілях самооборони. Наразі невідомо, чи зброю французького виробництва вже використовували для атак.  

442
23.11.2024

Водночас 33% респондентів із заходу однозначно не підтримують проведення місцевих виборів під час війни, а 16% — скоріше не підтримують.  

674