Земельна комісія дала добро: на Івано-Франківської міської ради заслухають питання про затвердження детальних планів території (фото+відео)

 

 

Сьогодні, 7 липня, у приміщенні управління земельних відносин відбулося засідання постійної депутатської комісії Івано-Франківської міської ради з питань з питань містобудування та земельних відносин.

 

Нагадаємо, на минулому засіданні комісії 5 липня було представлено декілька детальних планів території, згідно яких зміниться цільове призначення землі шести кварталів у місті, передає Фіртка.

 

Йдеться про: 1. Територію "Промприладу" (вулиці Сахарова-Мельника-Коновальця-Січових Стрільців); 2. Територію колишньої шкірфабрики на вулиці Ленкавського; 3. Територію мікрорайону №7 (Калуське шосе-Горбачевського-Ціолковського); 4. Територію колишнього асфальтного заводу на вулиці Макогона; 5. Територію будинку побуту на вулиці Джохара Дудаєва, 13; 6. Територію біля "Садко" в районі міського озера.

 

В усіх випадках змінюється цільове призначення земель, а в деяких пунктах заднім числом узаконюється забудова.

 

Тоді під тиском громадських активістів та журналістів, питання відправили на доопрацювання.

 

Сьогодні ж вдруге заслухали питання «Про затвердження детального плану території (уточнення положень діючого генерального плану м. Івано-Франківська) в межах вулиць Крайківського – Макогона – Промислова в Івано-Франківську», яке виноситься на завтрашню сесію.

 

 

 

 

 

Нагадаємо, минулого року, 30 липня, влада дала дозвіл на розроблення ДПТ промислових територій. Втім громадські активісти зауважили, що переглянувши представлені плани складається враження, що вони зроблені під конкретні фірми, наближені до представників ВО «Свобода».

 

Як пояснив Дмитро Нижник, детальним планом, який планують розробити планують, охопить межі території, яка перебуває у постійному користуванні Харчосмакової фабрики та площі 0,76 га, яка знаходиться у власності.

 

«За межі території ми не виходимо. Територія Асфальтного заводу не входить у пропонований детальний план», - запевнив головний архітектор.

 

Проте на запитання журналістів, Дмитро Нижник все ж визнав, що згідно генерального плану ця територія належить до промислової зони. Це означає, що здійснювати тут будівництво не можна.

 

Однак, за словами Нижника, прийняте завтра на сесії рішення внесе зміни у генплан.

 

Це викликало реакцію обурення, адже за словами активістів, громадські слухання щодо цього питання не проводились. Тобто проект даного рішення готувався без урахування думки громади та з порушеннями.

 

Втім, головний архітектор міста переконував, що громадські слухання щодо цього питання відбулися і протоколи засідань є на сайті. Журналісти з цим не погодились, мовляв, на сайті департаменту такої інформації немає.

 

На це Нижник запевнив, що протоколи опубліковані, та порадив активістам звернутись із запитом, щоб їх отримати.

 

Також представник ГО «Івано-Франківська громадська обласна рада» Петро Матейко зазначив, що особисто бачив документи про проведення громадських слухань, підписані колишнім головним архітектором Володимиром Гайдарем.

 

 

Після обговорень комісія проголосувала за винесення цього питання на сесії Івано-Франківської міської ради, яка відбудеться завтра, 8 липня.


07.07.2016 1237 0
Коментарі (0)

22.07.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура бореться з незаконним захопленням лісів, але корупція гальмує справедливість.  

51
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2866
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

21017
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1948
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1330 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2344

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

656

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2121

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

802

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1392
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

99
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

449
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

983
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

110
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

731
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

727
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

668
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8182
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

770 2
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

863
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2144 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

805