Сьогодні, 11 грудня, відбувся брифінг на тему "Отруєння чадним газом".
Брифінг провів начальник Головного управління ДСНС в області Володимир Чернецький, передає Фіртка.
За тиждень, що минув вісім осіб потрапили у медичні заклади з діагнозом отруєння чадним газом. Серед них троє дітей.
"Ми всі пам'ятаємо страшний випадок, який стався 1 грудня минулого року в Коломиї, коли у квартирі на четвертому поверсі виявили тіла чотирьох людей, які померли від отруєння чадним газом.
Наразі цього року загиблих через отруєння чадним газом немає.", - сказав Чернецький.
Так, 6 грудня в Долинську лікарню надійшло повідомлення, що в медзаклад доставили з підозрою на отруєння чадним газом трьох людей, мешканців міста Долина.
"Так, 7 грудня до чергової медсестри Калуської центральної районної лікарні надійшло повідомлення проте, що в селі Пійло через порушення правил експлуатації пічного опалення сталося отруєння чадним газом людей 1984 та 2002 року народження.
А вже о 23:00 годині до медсестри дитячого відділення Калуської лікарні надійшла інформація проте, що в дитячому відділенні знаходиться ще двоє дітей з цієї ж причини 2017 та 2010 року народження", - наголосив начальник ГУ ДСНС.
Також 7 грудня в Долині від чергової медсестри надійшло повідомлення, про те, що в Долинську дитячу міську лікарню госпіталізували з підозрою на отруєння чадним газом двох громадян, жителів села Кропивник Вигодської ТГ Калуського району.
Відомо, що 7 грудня виникла пожежа у житловому будинку Калуського району у селі Тяпча. На пожежі постраждали троє осіб, що проживали в будинку. А саме власниця 1936 року народження отримала термічні опіки лівої кисті, донька 1970 року народження - отруєння продуктами горіння та зять 1965 року народження - термічні опіки голови.
Також, 10 грудня у КНП "Городенківська центральна районна лікарня" з діагнозом отруєння продуктами горіння госпіталізували двох осіб 1951 та 1962 року народження. Вони всі мешканці села Семаківці Городенківського ТГ Коломийського району. Їхній стан важкий. Найімовірніша причина госпіталізації - несправність пічного опалення.
"Звертаюся до жителів області, неухильно дотримуйтеся правил пожежної безпеки", - підкреслив начальник Чернецький.
Зазвичай найбільше випадків отруєння чадним газом фіксують на початку та в кінці опалювального сезону. Чадний газ не має запаху, безбарвний, його не можливо відчути. Потрапляючи в кров, чадний газ сполучається з гемоглобіном та перешкоджає йому розносити кисень. Людина гине, як від задухи.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
На Прикарпатті двоє людей отруїлися чадним газом: серед них дитина