Днями в Івано-Франківській Центральній міській клінічній лікарні відбулася друга частина обласного семінару-наради з першими заступниками головних лікарів районів з поліклінічної роботи.
Основне питання наради – поширення досвіду працівників ЦМКЛ щодо активного використання комп’ютерних програм, які застосовуються у прийнятті управлінського процесу. Ці програми формують бази даних, загальноміську медичну мережу. Крім того вже повністю зроблено електронний реєстр пацієнтів. До нього увійшла інформація не тільки про тих, хто приходив коли-небудь до поліклініки чи лікувався у стаціонарі того чи іншого медичного закладу, а усіх, хто проживає у місті.
За останні роки івано-франківські лікарі досягли значних успіхів у автоматизації збору і опрацювання даних для прийняття управлінських рішень. Основне питання, яке на сьогодні потребує вирішення – єдиний інформаційний простір між усіма медичними закладами. Саме він допоможе оперативніше вирішувати чимало робочих нюансів.
Під час наради працівники ЦМКЛ розповіли, як працює програма, а потім на базі івано-франківської міської поліклініки №1 відбувалося практичне ознайомлення з роботою комп’ютерної системи. Крім того, під час наради було домовлено, що медичні заклади, які розпочинають роботу в цій програмі, присилатимуть працівників для навчання до ЦМКЛ Івано-Франківська.
„Деякі програми вже працюють в окремих районах, але не в усіх, – сказав заступник головного лікаря Івано-Франківська Володимир Вовчук. – Тому ми зібрали наших колег, щоб показати, як працюють ці програми і який дають ефект”.