З останнього. Цитати...

 

 

Ну добре, воювати ми боїмося. Але чому не розірвані дипломатичні стосунки з москвою та казахами?

Чи московські дипломати ще страшніші за московських солдатів?

 

***********************

 

Повідомлення преси: "Ярема і Тенюх терміново вилетіли до Криму для недопущення військового конфлікту".

Я теж проти війни, але за правильні месиджі української влади. 

Правильний месидж мав би звучати так: Ярема та Тенюх вилетіли для недопущення окупації. 

Зрозуміло, що війни ми боїмося більше, ніж окупації, але навіщо це так відверто казати окупантам?

 

***************************

 

Москва дуже рано зрозуміла, що базовими потребами рабів – є не калорії, а казки, не свобода, але можливість пишатися рабовласником і своєю рабською працею в ім'я примноження його величі. Люди з радістю сидітимуть у концтаборі, якщо цей концтабір найбільший у світі.

 

***************************

 

Бійців самооборони агітують записуватися до Національної гвардії, яка буде арештовувати тих бійців самооборони, які до Національної гвардії не запишуться.

 

******************************

 

Світ влаштований тотально діалектично. 

Прийшли до влади бандити й влаштували поліцейський режим - замість стріляти, стали саджати. 

Після них уряд очолив ліберальний економіст. Чи не першою його ініціативою стало оподаткування депозитів. 

Саме тому я не прагну влади, щоб не довелося забороняти поезію.

 

*****************************

 

Русскій чілавєк любить тільки того, кого боїться. Не боїться - не любить. 

Якби наші любі кримчани боялися українців, вони були б найпалкішими патріотами Української держави. 

Не треба намагатися сподобатися русскім людьям, з ними треба по сталінські, тоді вони нас обожнюватимуть.

 

********************************

 

Ви хочете знати, як виглядає контрреволюція? Подивіться трансляцію засідання Верховної ради. 

Ви хочете знати, як звучить контрреволюція? Послухайте заяви міністрів. 

Ви хочете знати, як пахне контрреволюція? Вам скоро дадуть понюхати парашу у камері Лук'янівської тюрми, якщо ви все ще вірите в Україну.

 

********************************

 

Міліцейське начальство, а також корупціонери, призначені керівництвом ВР губернаторами східних областей, зверталися до української громадськості з вимогою не протидіяти москалям на мітингах, навіть не виходити на вулиці, аби не провокувати, буцімто мєнти впораються самі. 

Результат: погром товариства "Просвіта" у Харкові (після того, як українці - захисники заарештовані), погром прокуратури та СБУ в Донецьку, шабаш у Луганську й таке інше. 

Міліція й губернатори нікого ні від чого не захистили. 

Політика нинішньої української влади настільки ж не ефективна, наскільки неефективною була тактика парламентської опозиції під час майдану. 

Перемога майдану була досягнута всупереч парламентській опозиції. Можливо, перемога України відбудеться всупереч політиці української влади.

 

************************************

 

Чому українські військові в Криму не чинять збройного опору московським окупантам? 
Не тому, що вони бояться загинути чи потрапити в полон, до москальського концтабору. Вони бояться опинитися в українській в'язниці. 

І вони мають рацію. Приклад: позавчора у Харкові українські патріоти дали збройну відсіч збройному нападу москалів на приміщення товариства "Просвіта". За це українських патріотів українська влада запроторила до тюрми. 

Українська влада, яка не хоче захищати Крим і не може захистити українських громадян від нападів москалів у східних областях, вимагає українців скласти зброю, щоб не дати їм можливості захищатися самим. 

То може ця влада не зовсім українська?

Дехто навіть каже, що перед тим, як звільняти від окупантів Крим, варто звільнити від посібників окупантів Верховну Раду та Кабінет міністрів у Києві. 
Але я не підтримую цієї екстремістської думки.


22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1296
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2592
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2147
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2211
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6641 58
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2492 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

382

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1192

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1323

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1451
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

318
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

191
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

615
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

96
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26553
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

579
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10499 1
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

98
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

126
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

439
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

583
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

654