Віктор Шевченко: Ми маємо повернути довіру людей до влади

Кандидат в депутати Івано-Франківської обласної ради від партії «За майбутнє» Віктор Шевченко продовжує відвідувати населені пункти Рогатинського району. Цього разу разом з командою завітали в мальовниче село Васючин. Попри те, що село має більш ніж 600-річну історію, дороги тут, таке враження, залишились ще з тих часів.

Побували в гімназії ім. Романа Левицького, де спільно з громадою вдалося втілити проект із заміни вікон.

«Школа свого часу була опорною. В ній навчалися учні з шести-семи шкіл. У 2019 була реорганізована. Зараз заклад лише перших-других ступенів. Маємо 70 учнів. Також вісім дітей підготовчої групи. Приміщень багато, вони великі, але школа довгі роки не бачила капітального ремонту, - розповідає директор закладу Петро Химук. -  Лише за сприяння окремих людей, таких, як Віктор Шевченко, вдалося дещо покращити матеріально-технічну базу».

Але за словами керівника гімназії, проблем ще чимало. Основна – це застаріла матеріально-технічна база.

«Школа фінансується з місцевих бюджетів. Кошти дають лише на заробітну платню і комунальні послуги. Сільська рада частково фінансує харчування. Наразі найнагальніша проблема – це капітальний ремонт даху. Також дуже нам необхідна комп’ютерна техніка, бо маємо в школі комп’ютери 2000 року», - розповів Петро Химук.

Віктор Шевченко переконаний, що школа в селі – це не тільки освітній, а й культурний та духовний центр. Тому тут потрібно створити максимально комфортні умови.

«Приємно, що ми свого змогли допомогти цьому навчальному закладу. Але попереду ще багато роботи. Переконаний, що матеріально-технічне забезпечення сільських і міських шкіл відрізнятися не повинно. І наша команда робитиме все для того, аби діти в селі мали все необхідне для якісного навчання», - наголошує Віктор Шевченко.

Також завітали в село Підмихайлівці, де знаходиться обласна психіатрична лікарня - сім лікувальних корпусів і майже двісті пацієнтів. Заклад фінансує Національний центр здоров’я та місцевий бюджет. Але цього фінансування недостатньо.

«У нас є проблема – в лікарні немає охорони. На це потрібно майже два мільйони гривень. Бо хворі у нас різні. Працівникам небезпечно працювати з таким контингентом, - розповідає головний бухгалтер закладу Світлана Возняк. – Ще, нам катастрофічно не вистачає автотранспорту. Санітарна машина має 17 років. Також нам необхідні енцефалограф і апарат-УЗД».

За словами Віктора Шевченка така ситуація виглядає дикістю в цивілізованій країні, коли медицина на грані виживання.

«Дуже багато в людей проблем. Колектив поставили на грань виживання. Нікому не цікаво, що відбувається в лікарні. Переконаний, що разом з ефективною командою «За майбутнє» в обласній раді ми швидко вирішимо всі питання. Кожен громадянин України має право на якісне лікування», - говорить представник команди «За майбутнє».

Також в рамках поїздки відвідали села Воскресинці, Григорів та Луковець-Вишнівський, де поспілкувалися з громадами.

«Дуже багато в людей проблем. Основна в них – це злість і зневіра. У людей накипіло: і дороги, і інфраструктури, і байдужість влади. Але ми зробимо так, щоб люди вірили владі і мали дивіденди у вигляді комфортного проживання», - підсумовує Віктор Шевченко.

партнерський матеріал

Фотогалерея


23.10.2020 871
Коментарі ()

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1219
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2533
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2118
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2172
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6555 57
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2457 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

340

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1152

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1287

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1406
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

283
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

588
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

2066
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26517
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

557
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10470 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

8016
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

540
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

407
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

550
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

626
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1587