Вибір складських стелажів для різних задач

На будь-якому підприємстві є потреба в організації систем для зберігання товарів. Вони мають бути міцними та надійними, щоб витримувати різноманітні навантаження. Звертають увагу також на сам тип конструкції, тобто, елементи, з яких вона складається. Від цього залежить призначення системи, адже існують як універсальні, так і спеціалізовані системи.

Компанія FORSTOR більше 12 років займається проектуванням та виготовленням стелажів для складу. Тут можна замовити виробництво як за стандартними, так й індивідуальними параметрами, вказаними клієнтом. На власному заводі у Дніпрі знаходяться сучасні потужності для якісного виготовлення моделей із різноманітними характеристиками.

Професійне виробництво стелажів

Компанія FORSTOR випускає різноманітні модифікації, які чудово підходять для розв'язання різноманітних задач та постійного використання на виробництві. Пропонує декілька серій, розрахованих на зберігання легких та компактних, або більш важких, габаритних товарів. В каталозі можна побачити готові складські стелажі з полиць або палетного чи іншого типу.

Підприємство займається не тільки виробництвом систем, а й надає додаткові послуги. Зокрема, перед виготовленням кожну конструкцію проєктують, цим займаються досвідчені фахівці, які точно розбираються в особливостях складської техніки. Компанія доставляє готові стелажі безпосередньо на об’єкт замовника по Україні, а також встановлює для зручної експлуатації вже на місці.

Обладнання повністю відповідає чинним стандартам та вимогам сучасних підприємств до таких систем. Витримує великі навантаження, проте є легким і міцним, не боїться ударних навантажень. Конструкція дуже проста, легко збирається та розбирається за потреби без залучення фахівців чи додаткових інструментів. FORSTOR також облаштовує комплексні системи зберігання, в залежності від потреб замовника.

Які стелажі можна замовити

На сайті виробника можна переглянути приклади вже готових та реалізованих рішень. Серед пропозицій є універсальні, які можна використовувати для будь-яких вантажів, та спеціалізовані, розраховані на вантажі з певними характеристиками. Для кожної конструкції передбачено максимальний захист від корозії та інших негативних впливів, тому вона розрахована мінімум на 10 років безперервного використання.

Серед представлених варіантів можна вибрати наступні:

  • палетні. Їх найчастіше замовляють для різних підприємств, адже вони розраховані на зберігання вантажів у піддонах. Такі моделі, своєю чергою, поділяються на в’їзні та фронтальні, вони теж мають різне призначення;
  • універсальні поличні будь-якого типу. Це компактні та легкі системи, які просто збирати та вигідно використовувати для різноманітних вантажів. В залежності від навантаження поділяються на два типи – Старт (легкий) і Мастер (для важких товарів і виробів);
  • поверхові або складські мезонінні. Це багатоярусні системи, за допомогою яких можна максимально корисно й компактно використати доступну площу. Вони зручно поєднуються з робочими місцями, які можна організувати безпосередньо на місці;
  • консольні. Їх виготовляють для розміщення та зберігання довгих вантажів, наприклад, труб або пиломатеріалів. Вони бувають односторонніми, двосторонніми та ялинковими.

Окремо виготовляють також спеціалізовані конструкції, розраховані на вантажі зі специфічними характеристиками. Це, наприклад, моделі для сипучих матеріалів або рідин у бочках. До цієї ж категорії відносять конструкції для шин.

Партнерський матеріал


22.08.2023 508
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2591
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

20067
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1777
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1265 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2285
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3914

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

402

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2036

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

718

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1330
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

401
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

928
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24425
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

665
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

622
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

768
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1659
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8090
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

547
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

796
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2086 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

758