Вибір меблів для школярів

До нового навчального року залишилось зовсім мало часу. І у підготовці до школи найважливіше наразі не ручки, зошити чи олівці, а стіл та крісло, у тому числі - комп'ютерні, адже зараз чимало навчальних процесів проходить онлайн.

Та й будь-якому учню треба десь робити уроки. І щоб була гарна постава і не боліла спина - треба обирати правильні крісла. Також треба брати доволі великий стіл, аби за ним було зручно робити домашні завдання.

Вибір крісла

Перш за все треба розуміти, що у кріслі повинно бути комфортно сидіти, також це впливає на поставу дитини. Для цього у крісла повинна бути спинка. Вона може бути або м'яка, або у вигляді сітки. Крісла з м'якою спинкою частіше за все бувають геймерські. Але вони гарно підійдуть не тільки для геймерів, а й усім, хто багато сидить за столом і багато часу знаходиться у сидячому положенні. Звісно, що за будь-яким кріслом треба правильно доглядати. Частіш за все крісла зроблені зі шкірозамінника, тому їх купують для сухих приміщень, які добре провітрюються. 

Крісла, у яких спинка зроблена із сітки, теж доволі комфортні для довготривалого сидіння. Такі спинки ще називають "дихаючими". 

Наступне, на що треба звертати увагу при виборі крісла - на наявність підлокітників. Зараз майже усі крісла, що є в наявності у AMF, мають підлокітники. Це дуже важливо для підтримки рук, адже при довготривалому письмі вони втомлюються, і дитина втрачає наснагу вчитися. 

В усіх сучасних кріслах регулюється висота і завдяки цьому дитині будь-якого зросту буде зручно сидіти за столом. 

Вибір комп'ютерного  стола

Комп'ютерний стіл  призначений не тільки для комп'ютера або ноутбука, а ще й для навчання, тому для школярів радимо обрати стіл, на якому буде багато місця. Тому що на ньому можна не тільки розташувати всю необхідну для навчання техніку, але і залишити зону для виконання домашніх завдань, письмових вправ або читання. 

Ще одним важливим критерієм при виборі стола може бути наявність шухляд або полиць. Адже  у них можна розмістити усі потрібні речі для навчання, і вони завжди будуть під рукою.

Колір стола кожен, звісно, обирає під власний інтер'єр. Але столи з білого дерева гарно впишуться у кімнату будь-якого дизайну, адже це майже універсальний колір. 

Основні рекомендації

Дуже важливо під час вибору меблів для школярів прислухатись також до власного бачення своєї кімнати дитиною - адже саме їй потрібно буде проводити досить багато часу за письмовим столом. Другим фактором вибору повинен стати зріст учня - йому має бути справді комфортно. В деяких шкільних меблях є опції, які дозволяють з часом змінювати габарити - це досить вдала ідея. 

Партнерський матеріал


27.08.2021 794
Коментарі ()

15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

3478
13.05.2025
Михайло Бойчук

У Верховній Раді запропоновані зміни державного нагляду за місцевим самоврядуванням, але чи відповідають вони європейським стандартам і не є «драконівськими»?  

466
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

14587 27
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

1704
07.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

975
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

6374

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

752

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1567

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1361

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

1249
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

607
05.05.2025

«Снідай як король» — знайома фраза? Протягом багатьох років сніданок вважали «найважливішим прийомом їжі», який запускає обмін речовин, допомагає худнути й тримає мозок у тонусі.  

754
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1663
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

686
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

980
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

6033
10.05.2025

Виконання танцю внесли до Національного реєстру рекордів України.  

14222
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

356
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

656
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

573
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

890 2