Верховина увійшла у ТОП-5 міст України, де найкраще живеться любителям пива

Журналісти склали рейтинг п'яти міст в Україні, де любителі пива мають найбільше можливостей виявити свою прихильність до цього напою.

Критерії, якими керувалися: наявність у місті виробників пива, доступність закладів харчування із розвиненою пивною культурою, розгалужена торгівля пивом, зокрема відсутність жорстких обмежень на продаж з боку місцевої влади, і ще важливий критерій – наявність пивних фестивалів, пише 24 канал

Київ

Столиця України, безперечно, належить до найбільш дружніх до любителів пива міст. Два з трійки найбільших виробників пива в Україні представлені тут своїми пивзаводами. Також у Києві є кілька визнаних міні-пивоварень та багато мікровиробництв – любитель пива може із задоволенням вивчати і цей сегмент. Невеликі спеціалізовані пивні магазинчики з пивом і закусками поширені повсюдно і їх рівень обслуговування, технічна оснащеність та інтер’єр значно покращилися в останні роки. Виробники пива проводять у столиці свої пивні фестивалі на зразок Октоберфеста, а у торгових мережах представлені чи не всі українські виробники (кожен мріє знайти свою нішу на столичному ринку) та багато імпортного пива. І найголовніше – у Києві дозволено продавати пиво у торговельній мережі незалежно від часу доби.

Харків

У цьому місті знаходиться велика броварня одного з найбільших українських виробників з досить розвиненою лінійкою видів пива – від світлого лагеру до темного і міцного. Мережа закладів громадського харчування Харкова досить розвинена та відзначається демократичними цінами. У місті немає обмежень щодо продажу пива у магазинах у вечірній час, а сама атмосфера у місті сповненому молоддю, створює приємне тло для відпочинку з пивом.

Львів

У Львові розташовані два пивоварних заводи – отже, місцевого пива у львів’ян вдосталь. Та й за всіма іншими критеріями Львів, безперечно – рай для любителів пива. Тут і фестивалі, і численні ресторанчики та кнайпи, і крафтове пиво для любителів експериментів. А на додачу – ще й музей пива. Єдиний мінус – у Львові діє заборона на продаж пива у нічний час, що може створити певні незручності для гостей і мешканців чарівного міста.

Рівне

Місцевий пивзавод працює ще з 19 століття майже без перерв. Він находиться практично у центрі міста і дав назву мікрорайончику, який так і називається – "Пивзавод". Ця гарна архітектурна споруда є окрасою невеликого обласного центру і навколо неї сформувався цілий кластер пивної культури. Тут і пивний ресторан, і пивний бар. З будь-якого району міста сюди легко і швидко дістатися. Звісно рівняни ласують не тільки своїм пивом – в останні роки після побудови кількох сучасних супермаркетів – тут доступне практично все українське і імпортне пиво… Але лише до 22.00.

Верховина

Це місто – не просто районний центр у Карпатах. Це – неофіційна столиця Гуцульщини. У містечку – безліч маленьких магазинчиків, колиб, "забігайлівок" розрахованих як на туристів, так і на місцевих (гуцули охоче відвідують заклади громадського харчування). Є тут у центрі міста також і великий супермаркет з гарним вибором більшості українських марок пива. Не кожне крихітне містечко має свою мікропивоварню – а Верховина має. Вона зручно розташована на центральній вулиці міста. Влітку біля Верховини проходить Великий гуцульський фестиваль, де представлені кеговим і бутильованим пивом як місцеві виробники, так і всеукраїнські бренди – прекрасна можливість спробувати і порівняти різні смаки. Ще у Верховині налагоджене роздільне збирання упаковки – справжнє задоволення знати, що твоя пляшка з чи баночка з-під пива не засмітить середовище, а піде на переробку.


15.07.2018 2046
Коментарі ()

17.01.2025
Вікторія Матіїв

Регулярні обстеження, збалансоване харчування та турбота про ментальне здоров’я є ключовими для профілактики багатьох захворювань. 

1149
13.01.2025
Тетяна Ткаченко

Про функціонування та розвиток університету, міжнародну співпрацю, стратегічні цілі та власний шлях у медицині, журналістці Фіртки розповів ректор ІФНМУ Роман Яцишин. 

940
09.01.2025
Тетяна Ткаченко

Чому люди досі соромляться говорити про секс, що робити, якщо у стосунках виникли труднощі та як зрозуміти власні потреби, журналістка Фіртки розпитала у сексолога Володимира Тріща. 

1204 1
06.01.2025
Тетяна Дармограй

Про сфери, в яких найчастіше шукають працівників, рівень заробітної плати, збільшення жінок у традиційно чоловічих професіях, співпрацю із роботодавцями, гранти та які професії будуть у попиті після війни, поспілкувались із директором Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василем Цимбалюком.

3598 5
27.12.2024

На Івано-Франківщині, зокрема у Ворохті, Яремчі та Татарові, 27 грудня 2024 року військовослужбовці ТЦК та СП разом з поліцейськими проводять заходи оповіщення.    

33816
21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

2777

Кожний очікує Виправлення Імен в міру своєї інформованості й світоглядних горизонтів. «Люди простих рішень» очікують від небожителів чогось підсумкового, зрозумілого. Інформовані очікують на підтвердження отриманої ними інформації. А є ще ті, котрі покладаються на "серединне знання"...

315

В час надскладних труднощів в житті, люди шукають підтримки у надприродних явищ та відповіді на свої питання. Хтось знаходить їх в релігії, а хтось чекає певних знаків у повсякденному житті чи намагаються тлумачити сновидіння аби знайти відповіді там. 

705

Щороку конспірологічно-схвильована публіка в очікуванні чергової обкладинки-прогнозу «ротшильдів» на наступний рік. Цього разу обкладинка The Economist виглядає так.

1633

Війна в Україні завдає величезної шкоди не тільки людям, а й природі. Як російська агресія впливає на довкілля і що ми можемо зробити, щоб це змінити – проаналізуймо далі.

1019
13.01.2025

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), близько 30-50% усіх випадків раку можна запобігти завдяки здоровому способу життя, зокрема правильному харчуванню.  

568
09.01.2025

Після святкового застілля багато хто відчуває важкість і бажання «перезавантажити» свій організм.  

458
04.01.2025

Свята позаду, але якщо відчуття важкості, здуття та втоми залишилися — це нормально після кількох днів святкових застіль.  

840
12.01.2025

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

12146
08.01.2025

Сьомого січня 2025 року в селі Космач віряни двох церков святкують різні свята — Різдво Христове та Собор святого Івана Хрестителя.  

1446
06.01.2025

Перед водосвяттям виступали місцеві творчі колективи, які вітаннями та піснями долучили іванофранківців до святкування Богоявлення Господнього.  

1223
04.01.2025

В Івано-Франківську п'ятого та шостого січня з нагоди Хрещення Господнього у храмах відбудуться святкові богослужіння та йорданське освячення води.  

1311
14.01.2025

Івано-Франківський національний драмтеатр запрошує мешканців та гостей міста на чергову прем'єру 86 театрального сезону — хореографічну виставу "Біла тінь".  

491
16.01.2025

На сьогодні танків, авіації, гвинтокрилів у росіян більше, ніж у України, дронів — більше виробляє Україна, зокрема користуючись з грошей, які дають партнери.  

190
15.01.2025

Голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев подав на реєстрацію у Верховній Раді два законопроєкти про оподаткування податком на додану вартість та митом поштових відправлень в Україну.  

272
10.01.2025

Президент Володимир Зеленський зустрівся із міністром оборони США Ллойдом Остіном у межах засідання Контактної групи з питань оборони України (формат "Рамштайн"). Вони обговорили підтримку України.  

317
09.01.2025

Верховна Рада заборонила «джипінг» у заповідниках та національних парках.  

1210