Важливість звернення до психотерапевта за допомогою

Звернення за допомогою до психотерапевта може бути важливим кроком для поліпшення вашого психічного здоров'я та благополуччя. Психотерапія - це форма лікування, яка допомагає людям змінити свої мислення, емоції та поведінку, щоб досягти кращої якості життя.

Когнітивно-поведінкова терапія: переваги та принципи

Однією з найбільш ефективних форм психотерапії є когнітивно-поведінкова терапія (КПТ). Це терапевтичний підхід, який спрямований на зміну негативних думок та поведінок, що можуть призводити до різних психічних проблем, таких як:

  • Депресія;
  • Тривога;
  • Посттравматичний стресовий розлад;
  • Та інші.

Основні принципи КПТ включають ідентифікацію та зміну негативних думок та переконань, що впливають на емоції та поведінку, навчання нових навичок та стратегій для ефективної комунікації та взаємодії з оточуючими, розвиток навичок релаксації, медитації, та навчання технік управління стресом.

Переваги КПТ полягають в тому, що вона є науково доведеною терапевтичною практикою з високими показниками ефективності. Вона також може бути корисна для різних психічних проблем, від депресії та тривоги до єдності та шизофренії. КПТ може бути короткотривалим терапевтичним підходом, який зазвичай займає від 6 до 20 сесій, що робить його більш доступним та зручним для людей з обмеженим часом або бюджетом.

Як психотерапія може покращити вашу якість життя

Загалом, звернення за допомогою до психотерапевта та використання КПТ може бити вирішальним кроком для поліпшення вашого психічного здоров'я та благополуччя. Психотерапія може допомогти вам:

  • Зрозуміти свої емоції та поведінку;
  • Змінити негативні думки та переконання;
  • Навчитися ефективно комунікувати та взаємодіяти з оточуючими;
  • Розвивати навички релаксації та управління стресом;
  • Забезпечити кращу якість життя.

КПТ, зокрема, є одним з найбільш ефективних та доведених науково терапевтичних підходів, який може бути корисним для різних психічних проблем.

Якщо ви відчуваєте психічний дискомфорт, тривожність, депресію, посттравматичний стресовий розлад, проблеми зі сном, емоційну нестабільність або будь-які інші психічні проблеми, звернення за допомогою до психотерапевта може бути кроком до покращення вашого самопочуття та благополуччя. Не соромтеся шукати допомогу та підтримку, це знак сили, а не слабкості.

Сервіс www.rozmova.me може бути корисним рішенням для тих, хто шукає конфіденційну та професійну підтримку.

Цей сервіс пропонує онлайн-консультації з психологами та психотерапевтами, які можуть допомогти вам з різними психічними проблемами. За допомогою зручної та безпечної платформи, ви можете отримати консультацію в режимі онлайн в зручний для вас час та місце, що робить його більш доступним та зручним для людей з обмеженим часом або бюджетом.

Партнерський матеріал


22.03.2023 358
09.06.2023
Тетяна Дармограй

Мама та спеціалістка Вікторія Романюк розповіла журналістці Фіртки про симптоми сина, які змусили насторожитися, з якими викликами стикнулась сім'я, що повинні робити батьки для адаптації дітей з аутизмом у суспільстві та як життєва ситуація підштовхнула до відкриття центру.

3174
29.05.2023
Тетяна Дармограй

Як українським енергетикам вдалось оперативно відновити енергетичний баланс та забезпечити постачання електрики споживачам після руйнувань, здійснених Росією та чи можливі відключення світла влітку, як це було взимку — дізнавалась Фіртка. 

895
22.05.2023
Уляна Мокринчук

Як протидіяти домашньому насильству, які є різновиди насильства, куди звертатись жертві, як розпізнати кривдника та як допомогти пережити нелегкий час тому, хто постраждав, журналістка Фіртки дізналась у психологині Валерії Худзіцької.

694
14.05.2023
Тіна Любчик

Василь Стефурак, голова «Асоціації вівчарів» розповів Фіртці, чи легко сьогодні відновлювати промисли, що були популярні в горах ще пів століття тому та як на розвиток сільського господарства повпливала повномасштабна війна на території України. 

10466 8
03.05.2023
Тетяна Дармограй

На початку 2023 року у Міністерстві оборони України зазначали, що у масовій мобілізації немає потреби. Щоправда, із застереженням, що ситуація може змінитися.  

2801 1
19.04.2023
Тіна Любчик

В рамках відзначення Дня першої пластової присяги та програми «Івано-Франківськ — місто Героїв» відкрили та освятили анотаційну дошку Назарію Лугарєву, очільнику пластової станиці міста, який загинув у боях за незалежність України. 

2064

Як московити крали історію наших предків.

485

Верхівка УПЦ(МП) послідовно перетворювала своїх вірян  на релігійних фанатиків, які зможуть в будь-який час захистити їхні інтереси.

267

До Путіна явився Голова конституційного суду РФ Валерій Зорькін, який приніс копію «сенсаційної» мапи Європи, на якій нібито нема України. Проаналізуємо, чи це так. 

809

Рання історія Білгороду, як поселення Київської Русі: думки, навіяні останніми подіями у Бєлгородській області РФ. 

836
06.06.2023

Василь Стефурак, голова громадської організації «Асоціація вівчарів», вже 10 років займається вівчарством на Коломийщині. Так, у його господарстві в селі Молодятин не лише вівці та барани. Тут розводять ще й кіз, з молока яких виготовляють крафтові сири.  

243
01.06.2023

В умовах війни та стресу харчові звички зазнають зміни. Нерідко — негативних.  

344
27.05.2023

Багато хто вважає, що перед варінням гречку промивати не треба, тому що ця процедура є "необов'язковою".  

564
09.06.2023

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

263
06.06.2023

Журналістка Фіртки поговорила з отцем УГКЦ Іваном Жуком, чи є якісь вказівки стосовно одягу вірян та чи може священник зробити зауваження з цього приводу.

246
01.06.2023

Церква бачить шлюб як основу для створення сім'ї та продовження роду. Він передбачає народження та виховання дітей в дусі віри, сприяє їхньому духовному та моральному розвитку.  

506
27.05.2023

Священник – посередник і духовний провідник, що відіграє важливу роль у сповіді. Його присутність і служіння сприяють відкриттю, покаянню та духовному відновленню. Втім, нерідко запитання про збереження таємниці сповіді викликає роздуми.

573
05.06.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

5856
09.06.2023

Будь-які мирні переговори з Росією стануть можливі тільки, якщо у росіян зміниться інтерес у цій війні.  

168
04.06.2023

Відповідаючи на запитання про перспективи вступу України до НАТО, Воллес зазначив, що існують розбіжності щодо шляху Києва до вступу. Міністр сказав, що НАТО, як і ЄС, не має повторювати помилок минулого, надаючи багато обіцянок таким кандидатам, як Україна.

304
31.05.2023

Законопроєкт про виплати військовим, який парламент ухвалив у першому читанні 30 травня, остаточно можуть ухвалити в середині червня.  

464
26.05.2023

Президент Володимир Зеленський, коментуючи продовження "економічного безвізу" з ЄС, заявив, що у процесі просування України у Євросоюз таку лібералізацію потрібно буде зробити постійною.  

542