В Івано-Франківську хочуть примусово пересилити близько 2 тисяч людей з їх власних квартир у менші за площею

 

Близько 2 тисяч мешканців Івано-Франківська сьогодні злісно ухиляються від оплати послуг з теплопостачання., - повідомив вчора керівник ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» Руслан Гайда.

 

З його слів, в середньому заборгованість таких абонентів становить від 18 до 20 тисяч гривень, але стягнути ці кошти в більшості випадків не є можливим, оскільки йдеться переважно про неблагополучні родини, які не мають ні офіційних доходів, ні майна, а відтак і стягнути з них нічого, пише Бріз.

 

Як стверджує пан Гайда, в цій ситуації теплопостачальникам нічого не залишається, як вдаватись до непопулярного кроку: через суди домагатися переселення злісних неплатників з їхніх квартир у у менші за площею помешкання.

 

 

Читайте також:

Іванофранківці заборгували «Теплокомуненерго» більше 30 мільйонів гривень


16.01.2013 2115 8
Коментарі (8)

Василь 2013.01.16, 16:45
От Гайда нехай почне з себе.Нехай задекларує походження своїх статків(Хати,квартири,будівельні крани, магазини,тойоти крузери,мотоцикли).Оподаткує ці статки. От тоді вправі робити такі заяви. А то керівники державних підприємств живуть, як олігархи, а хочуть гнобити трудовий народ!
Сашок 2013.01.16, 17:07
+1
Я 2013.01.17, 09:37
Роздати всім примусово дозволи на автономне, в приміщення "Теплокомуненерго" перенести лікарню з вулиці Матейки, з теплопунктів та котелень зробити пукти обслуговування автономного опалення мешканців. Усе геніальне - просто... Усі труби викопати і обладнання 60-их років здати на металобрухт. За отримані гроші - безвідсоткові кредити на встановлення автономного малозабезпеченим.
lol 2013.01.17, 10:08
А на яких підставах він це хоче зробити, більше ніж з 50% мешканців міста незаключені договори, на яких підставах платити. І за яку якість послуг?. Це не інакше як рекет і вимагательство.
Петро 2013.01.17, 10:25
А тим часом. У котельні по вул Довга 68 A працює КОГЕНЕРАЦІЙНА установка, яка СПАЛЮЄ ДОРОГИЙ РОСІЙСЬКИЙ ГАЗ для ВИРОБЛЕННЯ ЕЛЕКТРЕНЕРГІЇ. Це ДИВЕРСІЯ проти народу України. Електроенергію спокійно можна виробляти з вугілля (якого в Україні до схочу), на звичайних електростанціях, або на атомних, ну хоча б на гідро, але НЕ З ДОРОЖЕЗНОГО ГАЗУ за $516 !!! За цю диверсію відповідають "губернатор" Івано-Франківської області М. Вишиванюк, його заступник Р. Гусак, в.о. директора Івано-Франківськтепрокомуненерго Р. Гайда, голова правління ПАТ « Івано-Франківськгаз» І. Прокопів. Ну і звичайно МІСЬКИЙ ГОЛОВА В. АНУШКЕВИЧУС якій ще дурить на гроші (1 мільйон Євро) фінів з компанії NEFCO / НЕФКО , розказуючи їм, що потужності у цій котельні ще надалі нарощуватимуть, взявши на себе весь потреби по теплу Університету Нафти і Газу (!) закривши його котельню...І всі ці 20МВт на території менше піввгектара буде громихати разом з газопоршневим двигуном в 20 (!!!) м від будинків Карпатська, 6 /Українська 8. Звісно, думку жителів навколишніх будинків ніхто не питав.
Радикал 2013.01.17, 11:39
На вила банду повиганяти з теплих кабінетів.Свободівців-хабарників теж!
До "До Петра" 2013.01.17, 22:12
Не буду казати про хто є баран... "Не хвіст махає собакою, а собака хвостом". Когенерація вигідна на теплоелектростанціях наприклад - бурштинській. Там виробляють електрику, а тепло - побічний продукт, який можна використовувати на опалення та гарячу воду. Котельня - це не електростанція, а все ж таки підприємство по виробленню тепла, тут все навпаки. Сучасні котли (у котельнях) можуть працювати з ККД 90% та більше, безо всякої механічної роботи. Запам'ятаємо цю цифру. Так, звичайно, крім котлів, котельня використовує циркуляційні насоси та можливо, вентилятори для вихлопних газів, тощо. На це потрібна електроенергія, причому знов таки, для сучасного обладнання потреби в електриці набагато менші. Що роблять наші "горе-раціоналізатори"? Запускають у роботу когенераційну устанавку. Коротко - це двигун внутрішнього згоряння, який крутить генератор для вироблення електроенергії. Працює на природньому газі - у котельні, звичайно газ є, (і мав би використовуватись зовсім для інших цілей). Тепло з цього двигуна знімають на підігрів гарячої води, або на підігрів теплоносія опалення паралельно з штатним котлом котельні Трублять всюди про шалену економію. А тепер увага!!! ККД когенераційної установки 45% по теплу та в кращому випадку 30% по виробленню електроенергії. Разом 75% - ось ЩЮ цифру і піарять на всіх кутах. Про 90% ККД сучасного котла, якій працює тільки для вироблення тепла, я вже писав вище, нічого не кажуть. Вам як кінцевому споживачу, потрібна електрика від Теплокомуненерго? Звичайно ні, вам потрібно тепло!!! Це вже ЇХ накладні розходи. Чим же вигідна когенераційна установка для Теплокомуненерго, якщо її сумарний ККД(тепло+електрика) нижчий від ККД сучасного котла? Все дуже просто, для потреб котельні(див.вище) тепловики закуповують у держави електроенергію,а використовуючи когенераційну установку за електрику не платять, а можуть навіть продавати її обленерго. АЛЕ Ж В ЖОДНОМУ ЗВІТІ вони не показують ЩО ГАЗ ВИТРАЧЕНИЙ НА ВИРОБНИЦТВО ЕЛЕКТРИКИ НАСПРАВДІ МАВ БІИ ЙТИ НАМ-НАСЕЛЕННЮ на підігрів гарячої води та опалення. По простому - обкрадають нас, недодаючи тепла та гарячої води. Крім того, котельні "радянського зразку" не розраховувались на використання потужних шумних (110-120 dB) газопоршневих двигунів (яким є когенераційна установка), тому навколишні будинки розміщували просто поряд. При роботі когенераційної установки санітарна зона по шуму від такої котельні маї бути не менше 100 м від найближчого житлового будинку. Ось така "економія" у Франику...
До Петра 2013.01.17, 20:25
Ну ти якщо хочеш щось написати то вивчи ситуацію, а не "поливай з дуру" вумними висловами. Ти ж баран не знаєш, що когенераційна установка крім того, що забезпечує теплом, ще й електроенергією. Сама назва когенераційна, тобто подвійна енергетика. Як би в Івано-Франківську замінити всі інші котельні в яких коефіцієнт корисної дії до 30 відсотків на ці установки, то витрати газу зменшилися б на половину. Я не за цих Сволотівців чи Саєвичів, але не знаєш-не говори.
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

3083
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

984
07.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

587
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

5555
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

1489
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

1355

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

424

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1250

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1080

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

991
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

315
05.05.2025

«Снідай як король» — знайома фраза? Протягом багатьох років сніданок вважали «найважливішим прийомом їжі», який запускає обмін речовин, допомагає худнути й тримає мозок у тонусі.  

323
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1299
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

388
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

654
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5705
08.05.2025

В Івано-Франківську зафіксували культурний рекорд — товариство «Моє місто» видало вже 51 книжку про Івано-Франківськ. Це стало національним досягненням, яке внесли до реєстру рекордів України. Про це в етері радіо «Західний П

378
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

272
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

619 2
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

1060
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

916