В гості до Святого Миколая: локації на Прикарпатті та ціни

На території Прикарпаття активно працюють та розвиваються резиденції, маєтки та будинки Св.Миколаїв.

Журналістка Фіртки дізналась, де можна зустріти Чудотворця, які розваги пропонують малечі в його казкових хатинках та у скільки це обійдеться у 2021 році.


Туристично-мистецький комплекс "Маєток Святого Миколая", село Пістинь

В рамках екскурсії резиденцією, гостям представляють будинок Святого Миколая,  культурно-мистецький центр, етнографічний музей, вольєрне господарство та дитячу колію з казковими станціями.

У будинку Миколая в Пістині працює пошта Чудотворця, якому надходять листи від дітвори з усіх куточків України.  

Вартість вхідного квитка становить 18 гривень з особи. А послуги екскурсовода вартують 60 гривень з групи. Для дітей до трьох років квиток не потрібен. До послуг гостей на території є альтанки, вартість оренди яких становить 200 грн за чотири години.

За 24 гривні з особи вам запропонують взяти участь в майстер-класі з виготовлення прикрас на ялинку. Майстерка сподобається як дорослим, так і дітям.

До речі, COVID-19 вплинув і на роботу маєтку Миколая. У зв'язку з обмеженнями, які запроваджені у «червоній зоні», відповідно до вимог Уряду працівники резиденції наголошують відвідувачам на дотриманні карантинних вимог, а саме:

  • в будинку Миколая одночасно може перебувати лише одна група дітей та дорослих з 20 осіб;
  • дорослі, які супроводжують дітей і хочуть зайти всередину повинні мати при собі "зелені" ковід-сертифікати або дійсні ПЛР, чи експрес-тести, або довідки про перенесену хворобу.

Працює «Маєток Святого Миколая» без вихідних з 10 до 16 години, однак про зустріч-екскурсію домовлятись потрібно заздалегідь за номером телефону:  +380(97)6612402. 


Хатинка святого Миколая у Більшівцях

До 18 грудня у Більшівцях прийматиме гостей «Хатинка Святого Миколая». 

Вартість вхідного квитка становить 150 гривень. В суму квитка входить подарунок від Святого Миколая, цукерки, фірмове упакування, магнітик, а ще календар. А також зустріч з Миколаєм.

На території, і в самій хатинці для відвідувачів підготували фото зони. За 50 гривень вам запропонують взяти участь в майстер-класі, на якому ви зможете розписати медовий пряник. Всіма необхідними матеріалами вас забезпечать працівники.

На території діють обмеження лише для вчителів, або батьків наявність ковід-сертифікатів обов’язкова, або негативний ПЛР-тест.

Для груп дітей з Івано-Франківської області «Хатинка Миколая» відкрита щодня з 14 до 18 години. Контактний телефон: 067 29 98 615.


На Прикарпатті, в селі Грушеві, що на території Коломийської громади, вперше запрацювала резиденція Святого Миколая із «живою» шопкою. На дітей вже чекають овечки та косулі.

Вартість вхідного квитка становить 100 гривень з дитини та 50 з дорослого. Якщо візит груповий, то для двох дорослих, що супроводжують вхід на територію безплатний.

В ціну входить відвідування зоопарку, також для гостей працюють фотозони.

Якщо ви приїхали в резиденцію з групою дітей, то  вам покажуть інтерактивну виставу. У вартість входить і подарунок від Миколая, а саме пряник та розмальовка.

Через надмірну кількість відвідувачів працівники 16,17,18 грудня додали візитні години до 20:00 години.

Наявність ковід-сертифікатів не перевіряють, але їх обов’язково потрібно мати з собою.

Щоб зареєструвати груповий візит до Резиденції Святого Миколая у Грушеві, телефонуйте за номером: 098 94 123 94.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram та читайте нас у Facebook. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

Свято наближається: де шукати святого Миколая на Прикарпатті (ФОТО)

Мальтійська служба допомоги в Івано-Франківську отримала 700 листів до Святого Миколая

Якщо зима тепла й безсніжна: куди податись туристу на Прикарпатті, коли на лижі зась

Косів, Шешори, Яблуниця: куди поїхати туристу в Карпатах, окрім Буковелю


Коментарі ()

01.04.2025

Вже третій рік в Україні та Івано-Франківську зокрема, для релокованих молодих людей та їхніх родин діє простір для взаємодії та розвитку «Шелтер». Фіртка поспілкувалася із представниками німецької благодійної організації, які перебували в Україні з черговим візитом.  

525
29.03.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з Назаром Розлуцьким, істориком, поетом та військовослужбовцем, про добровільне рішення долучитись до війська, історію України, поезію, премію Марка Боєслава та подорожі автостопом.

1295
26.03.2025
Тетяна Дармограй

Як захистити себе в інтернеті, які схеми найчастіше використовують шахраї та як із цим бореться кіберполіція, в інтерв'ю журналістці Фіртки розповів начальник відділу протидії кіберзлочинам в Івано-Франківській області, майор поліції Микола Худолій.

2227 1
25.03.2025
Олег Головенський

Фіртка поспілкувалася з Андрієм Левковичем, кандидатом економічних наук, керівником Івано-Франківської торгово-промислової палати та Почесним Консулом Чеської Республіки в Івано-Франківській та Чернівецькій областях.

1101
15.03.2025
Олег Головенський

Суперпублічний Ілон Маск – це лише вершина «технократичного айсберга», який сьогодні формує революційну політику та стратегію США. ПейПал-мафія, - саме так сьогодні означають команду технократів, яка їх підспудно формує.  

3027
08.03.2025
Тетяна Ткаченко

Про найчастіші запити від батьків та дітей, складні емоції підлітків, доцільність покарання та потребу любові, журналістка Фіртки поспілкувалась із івано-франківською психологинею Іриною Волощук.  

2083

Наші  думки, звичаї, традиції та, зрештою, травми це все наслідки подій минулих років. І здавалося б, звідки взялась оця недовіра  не тільки до священників, але й певне формальне ставлення до ключових таїнств сповіді та причастя, наприклад, в православній церкві?  

861

В ситуації Гіпермодерну цитатне шкільне знання не працює. І те, що відбувається в Америці, є блискучою ілюстрацією цього висновку. Усі ці пласкі визначення типу «праві лібертаріанці», «нові консерватори», «технофa...ти» - це ні про що.

1009

Йтиметься про Православну Церкву України - справжню Українську православну Церкву, адже  УПЦ (в єдності з МП) має стільки «українського» як морська свинка – «морського».

1438

Сімейна групова терапія, різноманітні майстер-класи, психологічна підтримка, гуртки та екскурсії, консультації та профорієнтація, робота з тренерами та різноманітні дитячі гуртки, - це навіть неповний перелік наших активностей.

2046
26.03.2025

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

26335 1
22.03.2025

Багато людей досі уникають купувати ці яскраві плоди, бо не знають, як правильно їх їсти чи яку користь вони дають організму. Насправді екзотичні фрукти — це не тільки красиво і смачно, але й надзвичайно корисно.    

733
19.03.2025

Почати харчуватися правильно здається складним, особливо коли навколо стільки суперечливої інформації. Але здорове харчування – це не дієта, не обмеження й точно не прораховування кожного грама.  

931
30.03.2025

У неділю, 30 березня, у церкві Благовіщення Пречистої Діви Марії в Чукалівці парафія відзначила храмове свято.  

2969
25.03.2025

Щорічно 25 березня відзначають одне з 12 найважливіших християнських свят — Благовіщення Пресвятої Богородиці.  

1217
23.03.2025

Папа Римський Франциск, який понад місяць перебуває в лікарні, має заново "навчитися говорити" після тривалого застосування високопоточної кисневої терапії.  

913
19.03.2025

Великопосні реколекції у Погоні відбудуться 28, 29 та 30 березня 2025 року.

1176
28.03.2025

Це справжня мистецька подорож у минуле, яка через живопис дозволяє побачити архітектурну велич України у новому світлі.  

1184
31.03.2025

За даними британського видання The Economist, вибори в Україні можуть бути проведені вже влітку цього року, і нинішній президент Володимир Зеленський має намір балотуватися на другий термін.  

385
28.03.2025

Найбільше довіряють Зеленському жителі центральних регіонів — 71% опитаних.  

4213
26.03.2025

Сполучені Штати Америки запропонували Україні нову велику угоду щодо рідкісноземельних металів, яка не включає питання атомних електростанцій.  

1043
24.03.2025

Законопроєкт об'єднує в одному органі — місцевій держадміністрації (МДА) — галузеві, правлінські, виконавчі, координаційні та контрольно-наглядові повноваження. 

1612